ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interviews DV 2019 » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #221  
Staro 03.03.2019, 23:05
Ivana505 Ivana505 je offline
Član
 
Datum prijave: 26.10.2018
Poruke: 14
Nepromenjeno

Caos,

Uradila sam lekarski u Smiljanicevoj 22, i sve je islo glatko i kao sto su svi ostali forumasi pisali.

Intervju se blizi (5.3.) i sve me vise hvata trema, ne mogu da docekam.

100 puta proveraam dokumenta i da li sve imam, pa ako moze jos neko da mi potvrdi samo da li je to ok:

-2 slike
-pasos
-rodni list
-drzavljanstvo
-izvod iz mupa
-izvod iz suda
-koverta sa lekarskog
-poslednja stranica ds260 obrasca

Da li treba nesto da prevodim, overavam kopije ili su samo originali i obicne kopije dovoljni ?

Da li mi je potrebno pozivno pismo ili jos neki dokument ?

Hvala vam
Reply With Quote
  #222  
Staro 04.03.2019, 00:06
Lazar90's Avatar
Lazar90 Lazar90 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.01.2019
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 143
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Svenson Prikaz poruke
Cestitam @milica89

Da se sto pre pridruzite nama sa ove strane bare.
Čestitke Milici, a i mi jedva čekamo da dobijemo na lutriji (ne pravoj već zelenoj ) pa da vam se pridružimo!
Reply With Quote
  #223  
Staro 04.03.2019, 06:01
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Ivana505 Prikaz poruke
Caos,

Uradila sam lekarski u Smiljanicevoj 22, i sve je islo glatko i kao sto su svi ostali forumasi pisali.

Intervju se blizi (5.3.) i sve me vise hvata trema, ne mogu da docekam.

100 puta proveraam dokumenta i da li sve imam, pa ako moze jos neko da mi potvrdi samo da li je to ok:

-2 slike
-pasos
-rodni list
-drzavljanstvo
-izvod iz mupa
-izvod iz suda
-koverta sa lekarskog
-poslednja stranica ds260 obrasca

Da li treba nesto da prevodim, overavam kopije ili su samo originali i obicne kopije dovoljni ?

Da li mi je potrebno pozivno pismo ili jos neki dokument ?

Hvala vam
Ima detaljnije na Interviews DV 2018

Dodajem:
Poziv za interviju
Potrvda za DS260 obrazac (ono sa bar-kodovima)
Svedocanstva za srednju skolu i diplome
Diploma sa faxa
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #224  
Staro 04.03.2019, 15:14
Ender Ender je offline
Član
 
Datum prijave: 07.06.2018
Poruke: 18
Nepromenjeno

Sad sam se i ja pogubio. Da li neko moze da potvrdi da li treba potvrda iz suda ako nisam osudjivan? Ako sam dobro shvatio iz check liste potvrda iz suda treba samo ako si osudjivan.

Ja idem sam, nisam osudjivan, nisam ozenjen, nisam razveden, nisam usvojen, u uputstvu pise da ukoliko ste osudjivani/sluzili vojsku/razvdeni... ponesete dodatna dokumenta. Ja mislim da mi od dokumenta treba:

1. pasos
2. dve slike 5x5
3. izvod iz maticne knjige rodjenih
4. uverenje iz MUP-a iz opstine gde mi je trajno prebivaliste (tu pise da nisam osudjivan, zato mislim da ne treba iz suda ako nisi osudjivan)
5. koverta sa zdravstevenog pregleda
6. svedocanstva i diploma iz srednje
7. odstampan Confirmation page za DS-260
8. odstampan Instruction Page za Visa appointment (ono gde je adresa na koju stize pasos DHL-om)

Jel sam propustio nesto? Evo linka za Checklist-u: https://travel.state.gov/content/dam...20Belgrade.pdf
Reply With Quote
  #225  
Staro 04.03.2019, 23:34
snezana beograd snezana beograd je offline
Član
 
Datum prijave: 15.01.2019
Poruke: 29
Nepromenjeno

Nije potrebno iz suda nista ukoliko niste osudjivani.Cak taj papir netreba skenirati i slati za kcc mada dosta njih ga i salje i nosi na intervju nepotrebno.
Reply With Quote
  #226  
Staro 05.03.2019, 08:13
77sladji 77sladji je offline
Član
 
Datum prijave: 16.01.2019
US lokacija: NJ
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 24
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik snezana beograd Prikaz poruke
Nije potrebno iz suda nista ukoliko niste osudjivani.Cak taj papir netreba skenirati i slati za kcc mada dosta njih ga i salje i nosi na intervju nepotrebno.
Snežana, da li ste dobili poziv za intervju u aprilu mesecu?
Reply With Quote
  #227  
Staro 05.03.2019, 19:27
marko33 marko33 je offline
Član
 
Datum prijave: 13.08.2018
Poruke: 23
Nepromenjeno

Da se i ja javim, dobio sam potvrdu od kcc-a da su dokumenta u redu, i da pratim visa Bulletin. S obzirom da sam 11xxx, nadam se da bi moglo da bide krajem aprila.
Reply With Quote
  #228  
Staro 05.03.2019, 19:55
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Teško, mislim da je za april kasno tj. da su poslati već pozivi za april, ali nikad se ne zna.
Reply With Quote
  #229  
Staro 05.03.2019, 20:05
marko33 marko33 je offline
Član
 
Datum prijave: 13.08.2018
Poruke: 23
Nepromenjeno

možda se desi, ko zna ako ne bude april, onda maj, važno je da su oni oobradili i da je sve ok za sada, pa polako idemo dalje.
Reply With Quote
  #230  
Staro 05.03.2019, 22:11
snezana beograd snezana beograd je offline
Član
 
Datum prijave: 15.01.2019
Poruke: 29
Nepromenjeno

Rekli su nam moguce u maju da ce nas intervju,iako smo mi 9xxx ... Samo da nas pozovu da ne dodje opet do neke greske kao prilikom primanja dokumenata ... Da li neko zna koliko izdaju ukupno viza za Evropu da ne dodje da popune kvotu izdatih viza pre kraja dv 2019 ?
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Interviews DV 2018 Tia Intervju (interview) - Ambasada 764 25.05.2019 09:46
Ds260 2019 kiddo Uputstva za dobitnike 21 27.02.2019 13:29
Dv-2019 ljubakg Prijava na Lutriju 1042 21.09.2018 13:38
Koverte 2019 Lyddi Uputstva za dobitnike 9 15.04.2018 07:30

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 15:32.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.