ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #201  
Staro 21.04.2013, 22:41
lover's Avatar
lover lover je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.07.2010
US lokacija: Ko zna!? Mozda NYC jednog dana.
YU lokacija: Gradiska, RS, BIH
Poruke: 168
Nepromenjeno

Samo da se javim!
Treci put smo se prijavili u oktobru!
Sada samo treb da cekamo jos par dana.:book:
Nadam se, treca sreca!!!
__________________
DV-2020 Deveti put dva ćorka!
  #202  
Staro 24.04.2013, 15:41
Dome Dome je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.04.2012
US lokacija: NY akobogda
YU lokacija: Prijepolje, Srbija
Poruke: 104
Nepromenjeno

Odigrao prosle godine u Novembru prvi put,imam tremu al neku najminimalniju,jer ne ocekujem previse,mada videcemo,intuicija mi govori suprotno :D
  #203  
Staro 25.04.2013, 20:27
MiCemoProbati MiCemoProbati je offline
Drug član
 
Datum prijave: 14.05.2012
US lokacija: Chicago
YU lokacija: CG
Poruke: 65
Nepromenjeno

Usli smo u posljednju nedelju cekanja :) , racunajuci da necemo moci provjeriti 1.maja to nam dodje jos 7 dana cekanja. Sretnoooooooo :beer:
  #204  
Staro 26.04.2013, 07:25
sunce's Avatar
sunce sunce je offline
Član
 
Datum prijave: 12.06.2011
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 7
Nepromenjeno

svake godine se prijavljujem,i tako vec 5 godina...prve dve godine sam bio ubedjen da ce me izvuci...posle toga pa ni sad-nisam tako ubedjen...
svakako,ako bude-tu sam...ako ne,idemo dalje:ziveli2:
  #205  
Staro 26.04.2013, 11:39
cukoni cukoni je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.09.2012
Poruke: 213
Nepromenjeno

imao sam neku nadu kad sam se prijavljivao,i tremu a sad nista,iz razloga jer svake godine izvlace sve manje ljudi sa ovih prostora valjda se pripremaju da je ukinu
  #206  
Staro 28.04.2013, 16:57
optimista sa iskustvom optimista sa iskustvom je offline
Član
 
Datum prijave: 28.04.2013
YU lokacija: Bgd
Poruke: 4
Nepromenjeno

Neka mi neko kaže da je u toku neki američki festival, neki susreti, neka okupljanja oko incidenta iz Bostona, jer
poslednjih dana, gde god da se uputim, u bilo koje doba dana ili večeri, na sve strane viđam:

1) automobile sa američkim tablicama(po 5 na sat - sve različite svaki put, naravno u različitim delovima grada, nisam lud :==D:),
2) 50 domaćih tablica sa US i GC (GČ i GĆ da ne računam),
3) odeću sa američkom zastavom, 20-ak ljudi, obično siva majica sa zastavom preko cele prednje strane.
4) u međugradskom autobusu, vozač ubacuje CD i kreće Bruce Springsteen - "Born in the USA",
5) upoznao troje ljudi(ničim povezani apsolutno) sa brojevima telefona na 555...

U poslednjih 10 godina nisam video toliko simbolike koliko u poslednjih 10 dana.
Pa ti budi normalan.

p.s. Priznao bih ja u startu da su na delu neke ilegalne supstance ili alkohol ili štagod, nego zaista nemam na šta da uperim prstom.
  #207  
Staro 28.04.2013, 18:04
shanzy shanzy je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.07.2011
YU lokacija: Srbija
Poruke: 170
Nepromenjeno

[QUOTE=optimista sa iskustvom;37883]Neka mi neko kaže da je u toku neki američki festival, neki susreti, neka okupljanja oko incidenta iz Bostona, jer
poslednjih dana, gde god da se uputim, u bilo koje doba dana ili večeri, na sve strane viđam:

1) automobile sa američkim tablicama(po 5 na sat - sve različite svaki put, naravno u različitim delovima grada, nisam lud :==D:),
2) 50 domaćih tablica sa US i GC (GČ i GĆ da ne računam),
3) odeću sa američkom zastavom, 20-ak ljudi, obično siva majica sa zastavom preko cele prednje strane.
4) u međugradskom autobusu, vozač ubacuje CD i kreće Bruce Springsteen - "Born in the USA",
5) upoznao troje ljudi(ničim povezani apsolutno) sa brojevima telefona na 555...

U poslednjih 10 godina nisam video toliko simbolike koliko u poslednjih 10 dana.
Pa ti budi normalan.

p.s. Priznao bih ja u startu da su na delu neke ilegalne supstance ili alkohol ili štagod, nego zaista nemam na šta da uperim prstom.[/QUOTE]

ahahah tako se i meni desava kad razmisljam o nekim stvarima. mislim da je to cisto psiholoske prirode pa vise primecujes "znakove" oko sebe.
imam objasnjenje za majice, sad su popularni printovi sa americkom i pomalo britanskom zastavom, to svi prave, sve prolecne kolekcije u svim radnjama imaju takvu garderobu, tako da to nije znak, sigurno :D a za ovo ostalo, ne znam sta da ti kazem :D
  #208  
Staro 28.04.2013, 19:02
chupacabra chupacabra je offline
Drug član
 
Datum prijave: 25.09.2012
Poruke: 32
Nepromenjeno

Ako ne mozes u Ameriku onda Ameriku dovedi sebi. Evo ja radim u hotelu u kojem su mi prethodnih 10ak dana bar 20-30% gostiju Amerikanci. :)
  #209  
Staro 28.04.2013, 21:54
optimista sa iskustvom optimista sa iskustvom je offline
Član
 
Datum prijave: 28.04.2013
YU lokacija: Bgd
Poruke: 4
Nepromenjeno

Izađeš iz hotela i teleportuješ se 7 vekova unazad.
Trošiš zdravlje na bezube Panjkoviće koji iznova ignorišu aksiome matematike. Ne vodi to nigde.
Budem malo pametan, nađem neku MILF Norvežanku, pa pakujem tamo neke losose i šrafim naftne platforme i ne brinem mnogo za kojekakve Infostanove, BusPluseve, PayPalove i ostale mentalne vratolomije.
Ionako nemam strpljenja da čekam sledeće proleće, sve i kada bi me izvukli. Serijski ubica u najavi, 100%. Još sam do pre neki dan tripovao da bih već u oktobru mogao da budem u avionu, ne znam odakle mi to, pa čak i za taj slučaj sam planirao da odem opet na par meseci, jer ovde mi mozak prosto kipi 23h dnevno.

Last edited by optimista sa iskustvom; 28.04.2013 at 22:00. Razlog: nedorečeno
  #210  
Staro 28.04.2013, 23:02
Homer Simpson's Avatar
Homer Simpson Homer Simpson je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.10.2012
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 69
Nepromenjeno

Pa nije Norveska onda za tebe, tamo je infostan i busplus 3-4 puta skuplji a placa se i porez (a mislim i carina) na ono sto kupis preko PP ...
__________________
DV2014 - HAS NOT BEEN SELECTED
 


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 20:19.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.