ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #321  
Staro 02.05.2013, 20:24
mijan mijan je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.09.2010
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 412
Nepromenjeno

Zasto krivite forum i ljude sa njega za svoju nesposobnost?! Pa pise vam kada ste proverili status sta treba da radite. Mislim ako niste sposobni da procitate to sto su vam oni rekli kada su vas obavestili da ste izvuceni onda stvarno... Forum vam moze posluziti da saznate nejasnoce oko popunjavanja i raznih drugih informacija, ali da vas neko vodi za ruku kroz proces i moli da citate a ljudi vam sve zvanicno napisali to je smesno. Vi ste samo procitali you are randomly selected i gotovo. Boze sacuvaj.
  #322  
Staro 02.05.2013, 20:27
dinoimigrant dinoimigrant je offline
Član
 
Datum prijave: 24.09.2012
YU lokacija: Tuzla
Poruke: 7
Nepromenjeno

.........HAS NOT BEEN SELECTED........
ma jebo ba ameriku
  #323  
Staro 02.05.2013, 20:35
zdravko80 zdravko80 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 17.03.2011
Poruke: 79
Nepromenjeno

Ja drugi put prijavljen HAS NOT BEEN SELECTED :(
Devojka prvi put prijava HAS NOT BEEN SELECTED :(

Šta reći... svim srećnim dobitnicima srećno i što brži odlazak, a nama koji nismo izvučeni opet čekati oktobar i probati opet :D
  #324  
Staro 02.05.2013, 22:02
via's Avatar
via via je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 01.05.2013
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: RS, BiH
Poruke: 279
Nepromenjeno

[QUOTE=mijan;38145]Zasto krivite forum i ljude sa njega za svoju nesposobnost?! Pa pise vam kada ste proverili status sta treba da radite. Mislim ako niste sposobni da procitate to sto su vam oni rekli kada su vas obavestili da ste izvuceni onda stvarno... Forum vam moze posluziti da saznate nejasnoce oko popunjavanja i raznih drugih informacija, ali da vas neko vodi za ruku kroz proces i moli da citate a ljudi vam sve zvanicno napisali to je smesno. Vi ste samo procitali you are randomly selected i gotovo. Boze sacuvaj.[/QUOTE]

Kao što već rekla i preporučila i drugima, čitam, čitam i čitam i oči će mi ispasti, ali ne odustajem. Gotovo na sva pitanja sam našla odgovor. Stvari su mi od jučer do danas poprilično jasne i gotovo sve dileme razriješene. Nema potrebe da me nitko vodi za ruku, i pročitala sam puno više od randomly selected. I ne vidim gdje je netko "okrivio" forum za bilo šta. Štaviše, sama sam preporučila da se forum dobro prouči i da se na sva pitanja može naći odgovor!!!?! Ipak, hvala onima koji su samo potvrdili ono što sam i pretpostavljala. "Prva koverta" me zbunila u startu kad sam počela čitati forum i vidjela tu stavku u potpisima. Ali, kao što rekoh, gotovo deset sati pred ekranom dalo je odgovor na mnoga pitanja.
Vjerujem da svi koji su doživjeli taj trenutak kad vide da su izvučeni razumiju šta se dešava i da nakon početne euforije nastaje panika, sve čitaš po 10 puta, kako bi bio siguran da si dobro shvatio sve upute, pa i kad sve dobro apsorbuješ opet se zapitaš da ti nije nešto promaklo. Čitajući forum danas, shvatila sam da svi ovo prolaze, ljudi se ne sjećaju da li su potpisali formular na kojem striktno piše da se ne potpisuje i sl.
Dakle, mislim da nema potrebe za bilo kakvim prozivkama, svi smo ovdje da pomognemo jedni drugima informacijama. Neki su vrijedni, pa sami traže odgovore, neki hoće sve servirano, ali sve se svodi na to da na kraju dobiješ onoliko koliko si uložio. Danas sam čitajući foum "naletjela" na curu koja u oktobru postavlja pitanje koji je sljedeći korak obzirom da je u maju izvučena u DV2012 ili 2013, ne znam više. Šta reći?

Izvinjavam se ako sam otišla u off topic

pozdrav

Last edited by via; 02.05.2013 at 22:14.
  #325  
Staro 02.05.2013, 22:45
RBSMC RBSMC je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 02.05.2013
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Novi Sad/Zrenjanin
Poruke: 134
Nepromenjeno

IZVUČEN!!! Jutros proverio i ne verujem svojim očima. Slali smo supruga i ja - dupla šansa. Za statistiku: iz Srbije smo, drugi put igramo.
Istina je da prvo ide neverica, zatim nalet oduševljenja, a onda frka zbog papira i razmiljanja o tome šta sve eventualni odlazak povlači za sobom.
  #326  
Staro 02.05.2013, 23:28
ivanmilosavljevic's Avatar
ivanmilosavljevic ivanmilosavljevic je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 02.05.2012
US lokacija: Miami
Poruke: 311
Pošalji Skype™ poruku korisniku ivanmilosavljevic
Nepromenjeno .

Sve cestitke dobitnicima od srca! I znam kako vam je,
Ja sam ovde dosao isto 2 maja 2012.U potpunoj konfuziji,pogubljen,nisam imao blage veze da je TO TO..,
A novim clanovima preporucujem da se ne nerviraju oko pojedinih demagoga sa foruma.
P.S ako imate bilo kakvih poteskoca sa popunjavanjem formulara,ili bilo kakva pomoc,tu sam...
__________________
2013EU000239XX
10.10.2011-Poslao prijavu
03.05.2012-Dobio poklon za rodjendan od KCC-a
09.05.2012-Poslao kovertu
16.05.2012-Stigla koverta u KCC
19.04.2013-Lekarski
15.05.2013-Ponovo rodjen
21-22.05.2013-Zagreb-Zurich-Miami(Florida)
  #327  
Staro 03.05.2013, 00:00
Ard075 Ard075 je offline
Član
 
Datum prijave: 02.05.2013
Poruke: 2
Nepromenjeno

has not been selected
ja sam iz MK znaci za ovu godinu gotovo je,jer neko je rekao moze se proveriti i posle nekoliko vremena recimo juni -juli,ili nema sance vise cim pise tako,
bolje opet pokusati srecu u oktombar dv 2015
ostalima puno srece
  #328  
Staro 03.05.2013, 00:00
robo's Avatar
robo robo je offline
Drug član
 
Datum prijave: 01.05.2013
US lokacija: Camp Hill, PA, USA
YU lokacija: BiH
Poruke: 52
Nepromenjeno

trebam pomoc dali ovaj formular ds-230 moram za svakog clana porodice posebno da ispunim. hvala
  #329  
Staro 03.05.2013, 10:34
mario1989 mario1989 je offline
Član
 
Datum prijave: 26.01.2012
Poruke: 7
Nepromenjeno

Evo da i ja javim da nista....odigrao prvi put i banana...dal ce negdje pisati ako ce biti ponovno izvlacenje ili to sami moramo skuziti?
  #330  
Staro 03.05.2013, 14:08
Dome Dome je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.04.2012
US lokacija: NY akobogda
YU lokacija: Prijepolje, Srbija
Poruke: 104
Nepromenjeno

[QUOTE=ivanmilosavljevic;38161]Sve cestitke dobitnicima od srca! I znam kako vam je,
Ja sam ovde dosao isto 2 maja 2012.U potpunoj konfuziji,pogubljen,nisam imao blage veze da je TO TO..,
A novim clanovima preporucujem da se ne nerviraju oko pojedinih demagoga sa foruma.
P.S ako imate bilo kakvih poteskoca sa popunjavanjem formulara,ili bilo kakva pomoc,tu sam...[/QUOTE]

Kad hoces da proveris tamo ima da se ukuca onaj broj,datum rodjenja-samo godina? i samo prezime? il treba pun datum i ime i prezime ???
 

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 00:37.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.