ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2017 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #301  
Staro 11.10.2015, 08:58
Dome Dome je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.04.2012
US lokacija: NY akobogda
YU lokacija: Prijepolje, Srbija
Poruke: 104
Nepromenjeno

Do kad je rok za prijavu?
Jednom sam se prijavljivao i nista..pokusacu sad sa porodicom,ima li nekih izmena sto se tice popunjavanja formulara i sl. ili je sve isto kao prethodnih godina?
P.S Nisam bio na ovom forumu 2-3godine pa rekoh da nema kakvih noviteta.
Reply With Quote
  #302  
Staro 11.10.2015, 09:39
voja82's Avatar
voja82 voja82 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 01.05.2014
US lokacija: Miami/FL
Poruke: 436
Pošalji Skype™ poruku korisniku voja82
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Dome Prikaz poruke
Do kad je rok za prijavu?
Jednom sam se prijavljivao i nista..pokusacu sad sa porodicom,ima li nekih izmena sto se tice popunjavanja formulara i sl. ili je sve isto kao prethodnih godina?
P.S Nisam bio na ovom forumu 2-3godine pa rekoh da nema kakvih noviteta.
Rok za prijavu je 3. Novembar, sve je isto kao i prethodnih godina, par osnovnih pitanja i naravno slike 600x600. Sretno druze.
__________________
DV2013 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2014 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2015 - POGODAK
28.10.2013. Prijavili se na lutriju
01.05.2014. Izvuceni 2015EU00041xxx
19.05.2014. Poslali DS-260
21.08.2015. Lekarski pregled
09.09.2015. Intervju-pronadjena greska u prijavi
24.09.2015. Novi datum intervjua - VIZE ODOBRENE
30.09.2015. Preuzeti pasosi sa vizama
05.11.2015. Beograd-Rim-Majami
Reply With Quote
  #303  
Staro 11.10.2015, 14:29
dadorado dadorado je offline
Član
 
Datum prijave: 07.10.2015
Poruke: 12
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik newyorker Prikaz poruke
Lijepi pozdrav svima.
Novi sam ovdje i nabrzinu sam preletio neke od tema.
Odlučio sam otvoriti novu vezano za, nadajmo se, nadolazeću green card lottery, kako bi smo svi koji planiramo aplicirati bili u kontaktu i pratili kako napredujemo po pitanju statusa.

Eto...
ja se ove godine planiram po prvi puta prijaviti na GCL

Ajde da vidimo koga tu još sve ima, tko će se prijaviti po prvi puta, tko se već prijavljivao?

Do 1.10.2015. još ima vremena da se tipkamo, a kako čitam po netu to je neki datum kada i kreću prijave.
Pozdrav svima,
da li neko zna da li moze green card samo da se pokupi u Americi, a da se onda covjek vrati, pa ako se odluci da se naknadno preseli u SAD.
Reply With Quote
  #304  
Staro 11.10.2015, 19:06
mediteraneo mediteraneo je offline
Član
 
Datum prijave: 29.09.2015
Poruke: 4
Nepromenjeno dv 2017

Evo danas i naše dvije prijave po četvrti put, nadam se nama zadnji. Sretno svima!!!
Reply With Quote
  #305  
Staro 12.10.2015, 08:06
jasmin_nikol jasmin_nikol je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.09.2011
US lokacija: Čikago... Minesota....gde god nadjemo posao
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 95
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik branislav79 Prikaz poruke
pozdrav drugari...supruga i ja planiramo da se prijavimo ove godine ! zna li neko kakve su sanse za zaposlenje za kuvara u USA ,po dobijanju green carda...unapred hvala...pozz
Posla ima,ne brini. Moji priajtelji kazu koji su tamo> za onog ko hoce da radi, ima posla na svakom koraku.
Reply With Quote
  #306  
Staro 12.10.2015, 08:26
jasmin_nikol jasmin_nikol je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.09.2011
US lokacija: Čikago... Minesota....gde god nadjemo posao
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 95
Nepromenjeno

Pozdrav svima! I srecno svima u ovogodisnjem apliciranju! Meni je ovo treci put, treca sreca Tacno pre 10 godina prvi put aplicirala u noci kada smo nas cetvoro prijatelja apliciralo i jedan dobio! Zivi tamo, ima porodicu i jako je zadovoljan i srecan! Pozdrav svima!
Reply With Quote
  #307  
Staro 12.10.2015, 09:28
Labud Labud je offline
Član
 
Datum prijave: 25.09.2015
Poruke: 4
Nepromenjeno

Slazem se da dosta ljudi postavljaju pitanja iz straha da ne pogrese, ima kvalitetnih pitanja ali ono sto je impozantno je da vecina dodje, mrzi ga da procita forum i informise se a postavi pitanje identicno kao ono koje postoji 3 str. ispred. Hoces u USA a mrzi te da citas, svasta. Ajmo davno niko nije postavio pitanje za nasa slova Č,Ć,Š,Đ,Ž. Mislim stvarno. Procitah neko kaze da zabranjuju da slika bude mobilnim. Moram da se nasmejem. Odakle oni znaju cime je slikano ako je slika kvalitetna? Naravno da ne moze ako slikas samsungom d600, ili nekom ceonom kamerom, medjutim danasnji mobilni prave zaista jako kvalitetne slike u visokim rezolucijama gde slike ispadaju perfektno. Ko ima stariji telefon ima sigurno nekog brata,komsiju,druga,rodjaku,muza ko ima telefon od 100+ eura te ga neko od njih moze slikati.
Reply With Quote
  #308  
Staro 12.10.2015, 22:11
maybe17 maybe17 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.05.2015
Poruke: 71
Nepromenjeno

Ajde da pitam i ovde, moguće da sam postavila pitanje na pogresnom mestu.Šta odredjuje gde ce neko imati interjvu?Drzava iz koje se prijavio ili drzava u kojoj je rodjen?Kakvo je pravilo oko toga?
Reply With Quote
  #309  
Staro 13.10.2015, 02:07
dejan1990 dejan1990 je offline
Član
 
Datum prijave: 06.05.2015
Poruke: 16
Nepromenjeno

Prosle godine smo se devojka i ja prvi put prijavili nakon mog povratka iz amerike (work and travel program), medjutim nista. Ove godine nov pokusaj ali uz manju euforiju i neku preteranu nadu i sanjarenje sto preporucujem svima da se kasnije ne bi previse razocarali, a ako vas izvuku bice vremena i za mastanje i za planiranje. Ono sto mi zaista nije jasno je to koliko postoji neozbiljnih kandidata po ovom pitanju i verovatno najveca greska celokupnog programa je sto ne naplacuje prijavu pa makar i 5$ jer bi cak i to odvratilo neozbiljne ljude jer bi ih verovatno mrzelo da skoknu do poste sa uplatnicom. Ovaj forum je FANTASTICNO mesto da pronadjete apsolutno sve informacije. cak i pre same prijave sam tu proveo desetine sati jer ovde nije rec o prijavi za dobijanje vaucera za vikend na divcibarama vec o promeni KONTINENTA na kome cete ziveti!! Ako zaista ne mozete izdvojiti 3h svog zivota da iscitate forum pre nego sto postavite neko debilno pitanje onda mislim da stvarno ova lutrija nije za vas (bez uvrede). Toliko ljudi budu izvuceni a propadne im dobitak pa samim tim i nekome drugome kome je mesto zauzeto da je to strasno. Po meni, za ovaj program se NE TREBAJU prijavljivati ljudi koji:
1.nemaju zavrseno 4 razreda srednje
2. su osudjivani
3. Ne znaju engleski jezik dovoljno za neku najosnovniju komunikaciju
4. Nisu 100% sigurni da zele da zapocnu potpuno nov zivot
5. Nisu u mogucnosti da za godinu dana(od momenta izvlacenja pa do odlaska) skupe bar 3000$ po osobi
6. Nisu u stanju da popune aplikaciju u roku od 10 minuta.
Ne zelim nikoga da uvredim ili bilo sta, ali zaista ukoliko se neko pronalazi u ovih 6 tacaka apelujem da postedi pre svega sebe, a potom i druge ljude jer su na gubitku i jedni i drugi.
Zelim svima puno srece pocetkom maja naredne godine!!! Pozdrav
Reply With Quote
  #310  
Staro 13.10.2015, 06:38
Labud Labud je offline
Član
 
Datum prijave: 25.09.2015
Poruke: 4
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik dejan1990 Prikaz poruke
Ono sto mi zaista nije jasno je to koliko postoji neozbiljnih kandidata po ovom pitanju i verovatno najveca greska celokupnog programa je sto ne naplacuje prijavu pa makar i 5$ jer bi cak i to odvratilo neozbiljne ljude jer bi ih verovatno mrzelo da skoknu do poste sa uplatnicom.
Verujem da bi pojedinci imali problema i sa popunjavanjem uplatnice
Reply With Quote
Odgovori

Tags
dv 2017 - 02.10.2015

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 09:16.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.