ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #341  
Staro 29.07.2014, 12:39
Sasa 70 Sasa 70 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.06.2014
Poruke: 46
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik filia Prikaz poruke
Ljudi sad me zabrinuste??!!! ja sam poslala isti dan za sebe (kao nosioca) i 3 clana (muz i dvoje djece) i nisam dobila nikad mail od njih samo confirmation page ...da naglasim da im nisam dodatno mail-om slala aplikaciju DS-260..da li su svi mail-om dobili potvrdu iz Kentucky-a???
I Ja nisam dobio nikakvu potvrdu da su dobili aplikaciju, neznam dali treba da dobijemo taj mail ili ne.
Reply With Quote
  #342  
Staro 29.07.2014, 13:07
sile2302 sile2302 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.10.2010
US lokacija: Saint Louis, MO
YU lokacija: Zavidovici, BiH
Poruke: 93
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Sasa 70 Prikaz poruke
I Ja nisam dobio nikakvu potvrdu da su dobili aplikaciju, neznam dali treba da dobijemo taj mail ili ne.
Ja sam dobio mail za svaku aplikaciju, a poslao sam ih tri, kcerka, supriga i ja.
Reply With Quote
  #343  
Staro 29.07.2014, 13:49
jovancica jovancica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.06.2014
Poruke: 42
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik sile2302 Prikaz poruke
Ja sam dobio mail za svaku aplikaciju, a poslao sam ih tri, kcerka, supriga i ja.
Ja nisam dobila e-mail, nego kad popunis onda na kraj pise ,,IMMIGRAND VISA AND ALIEN REGISTRATION APPLICATION CONFIRMATION". Kada opet ides na ceac.state.gov i kada se ukljucis za sve slanova treba da pise COMPLETED...
Reply With Quote
  #344  
Staro 29.07.2014, 14:40
bitbit bitbit je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.05.2014
Poruke: 52
Nepromenjeno

Jaoo, necu predizvikati paniku za ne toliku bitna stvar. U mail ne pise nista novo, samo je zakacen u pdf isti confirmation page, i pise da ti je aplikacija submited i data i vreme kad je podnesena. I meni je to licilo na automatski mejl koji se salje. Tako da mislim da nema potreba za brige, ako vi imate confirmation number.
Reply With Quote
  #345  
Staro 29.07.2014, 15:58
markov markov je offline
Član
 
Datum prijave: 13.06.2014
Poruke: 2
Nepromenjeno

Zdravo, prvi put pisem na ovom forumu i hvala na svim informacija koje sam dobio do sada.
Imam jedno pitanje.
izabrali su me za further processingi i Popunio sam DS-260 jos u maju, ali nije mi jasno koji su sledeci koraci? I jos jedna stvar me zbunjuje, na ds-260 sajtu pise IV fee i ispod toda N/A sto znaci not applicable, dali je neko to placao i kada se to placa? Hvala!
Reply With Quote
  #346  
Staro 30.07.2014, 08:51
bokinena's Avatar
bokinena bokinena je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.05.2014
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 34
Nepromenjeno

Sad cekas... U zavisnosti od toga koji je tvoj CN mozes okvirno da ovekujes kad ce se tvoj intervju odigrati (proveris na visa bulletin, vec je pisano o tome mnogo). Koliko ja znam, rutina je da oni okvirno 2 meseca pred intervju posalju mail u kojem ti kazu da ti je status promenjen i upute te na web stranu gde mozes videti za koji datum je zakazan tvoj intervju i sta od dokumentacije treba da pribavis. I kad se sve to odigra, tek onda, u konzulatu/ambasadi placas taksu za vizu, itd...
__________________
DV-2014 - Not selected
DV-2015 - CN 2015EU00003xxx
Reply With Quote
  #347  
Staro 30.07.2014, 09:33
Sasa 70 Sasa 70 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.06.2014
Poruke: 46
Nepromenjeno Visa bullten

Cao,

Dali neko moze da mi malo detaljnije objasni kako i gde se mogu pogledati koji su brojevi predvidjeni za sledeci mesec za interviju, iako sam ukucao mesto ambasade i zemlje. Ja sam pokusao da to pronadjem na sajtu ali bez uspeha.

http://travel.state.gov/content/visa...gust-2014.html

Jedan od ucesnika foruma je napisao da se na ovom sajtu mogu se pratiti koji su brojevi sledeci za interviju pa tako mozes pretpostaviti ocekivano vreme za savoj interviju.

Nas borj je 27 XXX i jedan od ucesnika je rekao da ce interviju biti najverovatnije april 2015, ali bih ipak voleo da to pratim na sajtu.

Hvala svima na nesebicnu pomoc
Reply With Quote
  #348  
Staro 30.07.2014, 16:39
johnny_nyc's Avatar
johnny_nyc johnny_nyc je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 26.05.2011
US lokacija: New York
YU lokacija: Rijeka
Poruke: 296
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Sasa 70 Prikaz poruke
Cao,

Dali neko moze da mi malo detaljnije objasni kako i gde se mogu pogledati koji su brojevi predvidjeni za sledeci mesec za interviju, iako sam ukucao mesto ambasade i zemlje. Ja sam pokusao da to pronadjem na sajtu ali bez uspeha.

http://travel.state.gov/content/visa...gust-2014.html

Jedan od ucesnika foruma je napisao da se na ovom sajtu mogu se pratiti koji su brojevi sledeci za interviju pa tako mozes pretpostaviti ocekivano vreme za savoj interviju.

Nas borj je 27 XXX i jedan od ucesnika je rekao da ce interviju biti najverovatnije april 2015, ali bih ipak voleo da to pratim na sajtu.

Hvala svima na nesebicnu pomoc
Znaci pratis na linku koji si postao, npr. na visa bulletinu u 2 mj. 2015 ce izaci brojevi za 3 mj. i ocekivani za 4 mj. Evo ti primjer za 8 i 9 mj. ove godine.

B. DIVERSITY IMMIGRANT (DV) CATEGORY FOR THE MONTH
OF AUGUST


Region All DV Chargeability Areas Except Those Listed Separately

AFRICA 69,300 Except:
Egypt: 32,250
Nigeria: 25,000
ASIA 12,700
Except:
Nepal: 9,500

EUROPE 40,150
NORTH AMERICA (BAHAMAS) CURRENT
OCEANIA 1,450
SOUTH AMERICA,
and the CARIBBEAN 1,750

C. THE DIVERSITY (DV) IMMIGRANT CATEGORY RANK CUT-OFFS
WHICH WILL APPLY IN SEPTEMBER


Region All DV Chargeability Areas Except Those Listed Separately

AFRICA 81,100 Except:
Egypt: 32,250
ASIA 13,350 Except:
Nepal: 9,500
EUROPE 40,150
NORTH AMERICA (BAHAMAS) CURRENT
OCEANIA 1,450
SOUTH AMERICA,
and the CARIBBEAN 1,750
__________________
Prijave: 2001, 2009, 2010, 2011,2012...

06.05.2013. cura izvučena broj 15***
07.06.2013. poslani papiri za KCC
17.06.2013. papiri stigli u KCC
03.09.2013. odgovor iz KCC da su papiri u procesu
03.02.2014. interview odgođen
28.02.2014. liječnički odrađen
24.03.2014. novi datum interviewa

24.03.2014. green day
21.08.2014. USA LPR
Reply With Quote
  #349  
Staro 31.07.2014, 07:32
Sasa 70 Sasa 70 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.06.2014
Poruke: 46
Nepromenjeno

Znaci tu lezi zec, hvala ti puno na objasnjenju, sada je sve mnogo jasnije sta da gledam, jos jednom veliko hvala.
Reply With Quote
  #350  
Staro 03.08.2014, 19:19
markov markov je offline
Član
 
Datum prijave: 13.06.2014
Poruke: 2
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik markov Prikaz poruke
Zdravo, prvi put pisem na ovom forumu i hvala na svim informacija koje sam dobio do sada.
Imam jedno pitanje.
izabrali su me za further processingi i Popunio sam DS-260 jos u maju, ali nije mi jasno koji su sledeci koraci? I jos jedna stvar me zbunjuje, na ds-260 sajtu pise IV fee i ispod toda N/A sto znaci not applicable, dali je neko to placao i kada se to placa? Hvala!
Jel moze neki molim vas da odgovori na moje pitanje?
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 03:27.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.