ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Život u USA > Lokacije u USA

Lokacije u USA Teme posvećene državama, gradovima i delovima gradova u USA

Lokacije u USA » Hawaii » Bitni linkovi
O Americi Život u USA Države (States) Gradovi Naša mesta (mapa)

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #21  
Staro 22.09.2018, 03:54
Sixthsense Sixthsense je offline
Član
 
Datum prijave: 21.09.2018
Poruke: 1
Nepromenjeno

Pozz svima! Planiram da se sa Maui preselim na Oahu, koliko se krecu cene u Waikiki za 1bd apartment? Craigslist daje bas razlicite cene
Reply With Quote
  #22  
Staro 26.09.2018, 17:33
Promenada Promenada je offline
Drug član
 
Datum prijave: 01.09.2018
Poruke: 56
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Sixthsense Prikaz poruke
Pozz svima! Planiram da se sa Maui preselim na Oahu, koliko se krecu cene u Waikiki za 1bd apartment? Craigslist daje bas razlicite cene ������
Dosta je skupo generalno. Inace ja bih se odavno preselio sa Maui-a na Oahu
https://www.facebook.com/serbians.hawaii

Hawaii su super ali su dosta skupi. Generalno odnos zarada/troskovi zivota je katastrofalan. Inace ovako za zivot je extra
Reply With Quote
  #23  
Staro 09.05.2019, 21:18
Vrabac5 Vrabac5 je offline
Član
 
Datum prijave: 09.05.2019
Poruke: 2
Nepromenjeno

Pozdrav svima, ne znam da li je grupa i dalje aktivna..zanima me u koliko bi dosao sa suprugom i malim detetom, sa turistickom vizom jel u tom slucaju moguce da nadjemo posao i ostanemo tu da zivimo i nekako dobijemo neku drugu vizu?
Reply With Quote
  #24  
Staro 09.05.2019, 21:36
Futbalista Futbalista je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: Čkgo
YU lokacija: Belgrado
Poruke: 211
Nepromenjeno

Za svaki normalan posao ti traze ssn i greencard ili pasos, vozacku dozvolu bez gc ne mozes da dobijes
Reply With Quote
  #25  
Staro 10.05.2019, 12:36
Macca Macca je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.05.2017
Poruke: 38
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Vrabac5 Prikaz poruke
Pozdrav svima, ne znam da li je grupa i dalje aktivna..zanima me u koliko bi dosao sa suprugom i malim detetom, sa turistickom vizom jel u tom slucaju moguce da nadjemo posao i ostanemo tu da zivimo i nekako dobijemo neku drugu vizu?
Ne mogu da vjerujem da postavljas ovakvo pitanje.
Drugo, ako nemas turisticku vizu, ako je tek imas namjeru trazit, bit ces procitan od strane konzula za dvije sekunde.
Reply With Quote
  #26  
Staro 10.05.2019, 13:12
Futbalista Futbalista je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: Čkgo
YU lokacija: Belgrado
Poruke: 211
Nepromenjeno

I ne samo to sto ce biti procitan, nego biti sa porodicom ilegalno u Americi je prilicno neozbiljna i opasna prica....zdravstveno osiguranje za dete nema, vozacka dozvola, posao...osim ako nema nekog u USA ko ce mu placati sve to ali...
Reply With Quote
  #27  
Staro 10.05.2019, 18:45
Vrabac5 Vrabac5 je offline
Član
 
Datum prijave: 09.05.2019
Poruke: 2
Nepromenjeno

Hvala svakako na odgovoru..imamo vize i vec smo bili u americi, ali u kaliforniji, nismo isli do havaja ali sada planiramo,
A pitam to jer sam cuo da puno ljudi odlazi sa turistickim vizama i ne vraca se..a iskreno bas nemam predstavu kako bi mogli da dobijemo green card..
Reply With Quote
  #28  
Staro 10.05.2019, 20:18
Macca Macca je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.05.2017
Poruke: 38
Nepromenjeno

Ostaju samci i studenti.
Zene se za papire ili rade na crno.
Kao sto ti je Fudbalist rekao, tesko ili gotovo nikako ne mozes srediti status za vas troje.
Za rad ti treba ssn, bez toga ne mozes regularno raditi.
A Hawaii su dosta skupi za zivot.
Reply With Quote
  #29  
Staro 24.10.2020, 22:55
ivo333 ivo333 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 29.03.2019
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: BiH, Croatia
Poruke: 37
Nepromenjeno

Ako dbijem Zelenu kartu, idem na Molhaj ili Oahu u Honolulu da se bavim ili poljoprivredom ili da budem beskućnik...ne mogu me hapisti, nemam šta pokratsi, a u okeanu se mogu kupati po čitav dan...raj na Zemlji, kao i Maui gdje je mnogo vremena živio i legendarni Čarls Lindberg, najveći avijatičar svih vremena.
Reply With Quote
  #30  
Staro 25.10.2020, 01:00
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ivo333 Prikaz poruke
Ako dbijem Zelenu kartu, idem na Molhaj ili Oahu u Honolulu da se bavim ili poljoprivredom ili da budem beskućnik...ne mogu me hapisti, nemam šta pokratsi, a u okeanu se mogu kupati po čitav dan...raj na Zemlji, kao i Maui gdje je mnogo vremena živio i legendarni Čarls Lindberg, najveći avijatičar svih vremena.
Koliko sam ja shvatio da bi bio resident moras imati neku adresu. Ako nemas adresu, vec postajes sumnjiv. Ako imas nekog da prima makar postu za tebe, mozda i moze sve sto si napisao. Mnogo ima siromaha na Havajima za koje ti koliko god da nemas opet imas (ili se njima cini da imas) vise nego oni.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 11:56.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.