ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv - 2021 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #701  
Staro 11.06.2020, 21:46
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik GiM Prikaz poruke
Pozdrav Marko, dobrodosao I cestitam.
I mene zanimaju iste stvari tako da pratim .
Vidim niko mi nije odgovorio na pitanje u vezi adrese
Kako nije? http://www.zelenalutrija.com/forum/s...&postcount=695. Jesam li ja za tebe "niko"? Ma nema ni veze, slucajni_prolaznik je u pitanju i ovde je i onako "samo tetki da odnese lek".
Reply With Quote
  #702  
Staro 11.06.2020, 22:00
GiM GiM je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.06.2020
YU lokacija: Srbija
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik slucajni_prolaznik Prikaz poruke
Kako nije? http://www.zelenalutrija.com/forum/s...&postcount=695. Jesam li ja za tebe "niko"? Ma nema ni veze, slucajni_prolaznik je u pitanju i ovde je i onako "samo tetki da odnese lek".
Ja se stvarno izvinjavam, nisam video. Hvala puno slucajnom prolazniku .
Nadam se da nece biti problem sa tim. Hos jednom hvala puno 😊 .
__________________
2018 - NOT SELECTED X 1
2019 - NOT SELECTED X 1
2020 - NOT SELECTED X 2
2021 - SELECTED X 2
CASE NUMBERS : 2021EU00008XXX
2021EU00036XXX
Reply With Quote
  #703  
Staro 11.06.2020, 22:22
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik GiM Prikaz poruke
Ja se stvarno izvinjavam, nisam video. Hvala puno slucajnom prolazniku .
Nadam se da nece biti problem sa tim. Hos jednom hvala puno 😊 .
Meni uopste nisu pravili problem, cak sam prvo uneo adrese iz licne karte, a pri ubacivanju supruge (uz konsultaciju emailom sa konzularnim odelejenjem) promenio na one gde smo stvarno ziveli. Vazno je da nemate neka krivicna dela na bilo kojoj adresi. Usput pokusavam da vas nagovorim da se malo "opustite" ukoliko je to uopste moguce, jer znam kako je meni bilo.
Reply With Quote
  #704  
Staro 12.06.2020, 01:33
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Manrika Prikaz poruke
.
Moj case number je Eu34XXX(blizu 35000).Hteo sam da vas pitam šta mislite kakve su šanse da ovaj broj dodje na red u toku sledeće godine?Ja sam izvučen iz trećeg puta i uopšte se nisam nadao ovome.Ono što me je smorilo je saznanje da viši brojevi čekaju duže ili uopšte ne budu izabrani.Ja sam mislio kada sam video casenumber,to je to,ispod 50000 sam prošao sam ali sam tek posle saznao da su u igri i drugi regioni i kako sve funkcioniše.Šta mislite,ako bih ponovo odigrao lutriju u novembru,da li bi se automatski diskvalifikovao za ovaj broj što sam dobio?Pisao sam već jednom ljudima iz Kentakija,ne znam da li da ih pitam to?Ja se uopšte nisam nadao ovome.U medjuvremenu sam uspeo sebi da obezbedim radnu dozvolu za jednu Evropsku zemlju u koju sam trebao da krenem već 1-og aprila ali zbog korone se sve odložilo i sada ne znam šta da radim?Da li da čekam da vidim da li ću biti izvučen i onda mi automatski propada viza?Hteo bih da odem ali ne znam šta se dešava kada popunim dv-260,ako navedem radno mesto u Srbiji a posle odem tamo i ako budem izvučen na intervjuu me pitaju"vi ste naveli da radite u Srbiji u vašoj prijavi a usvari radite u drugoj zemlji,dikvalifikacija.Da li je to moguće?
Van toga vezano za case number.Pratio sam BritSimona i on kaže da će ove godine biti veliki broj case number-a sa puno rupa izmedju što znači da postoji neka šansa da veći brojevi dodju na red?Pratio sam i statistike za lutriju kroz godine i kroz chart-ove sam video da uglavnom prodje 70 posto case number-a,neke godine bude 60 psoto a neke 90 posto(skoro svi prodju).Šta mislite da li se može na osnovu toga praviti zaključci vezani za moj case number ili najbolje pratiti visa bulletin?Da li znate kog datuma objavljuju oficijalne podatke za case number za svaki region?Hvala puno na odgovorima i odvojenom vremenu!
Prvo čestitke. Drugo, taj broj kao broj u ovom trenutku nam ništa ne znači, zato što na ceo proces utiče mnogo faktora koji su još uvek nepoznati. Najbitniji od svih je broj izvučenih, pa gustina tj. koliko ima pravih caseova u 1000 brojeva itd. Treće igranje lutrije u oktobru / novembru ne utiče ništa na prethodno izvlačenje. Ja sam se prošle godine našalio sa izvučenima da ne igraju ponovo da ne malerišu, ali iskreno to je bila šala i nisam mogao ni da zamislim da će se desiti ovo što se desilo.
Dalje, izvlačenje ne znači da život treba da stane i ne znači da izvučeni ne sme da nađe drugi posao, pa čak i da se preseli u drugu državu. DS260 se popunjava u datom trenutku, npr. neko je završio srednju školu, sada je na fakultetu, dao je sve ispite i ostao mu je samo diplomski da odbrani tipa za mesec dana. Taj neko ne sme da napiše unapred da je diplomirao, bez obzira što je taj diplomski samo formalnost i što će 100% da diplomira, nego piše da je završio srednju školu. Tako isto i za posao, dakle piše se kakva je situacija u trenutku popunjavanja, bez obzira da li će se išta promeniti za mesec, dva. U principu posao je nebitan, zato što se kvalifikuje na osnovu obrazovanja.
U slučaju neke krupne promene, može da se pošalje kasnije mail KCC-u i da se traži otključavanje DS260 obrasca i da se uradi promena. Takođe, ukoliko neko živi, ili je živeo, u nekoj stranoj zemlji duže od 6 meseci, potrebna je i potvrda o nekažnjavanju od policije iz te zemlje.

Ne znam kakvu si statistiku gledao, ali u poslednjih 10 godina, 7 godina je bilo current na kraju što znači da su svi stigli na red, bar kada je EU region u pitanju.

Da li znate kog datuma objavljuju oficijalne podatke za case number za svaki region?
Ovo pitanje iskreno ne razumem...
Reply With Quote
  #705  
Staro 12.06.2020, 07:07
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

ja ne verujem da neko ko je izvucen za lutriju pa posle imigrira u neku drugu zemlju moze zbog toga imati problema na intervjuu za GC ?!

Jednostavno treba zivot nastaviti kao da intervjua nema sve dok se ne pozeleni.
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote
  #706  
Staro 12.06.2020, 07:32
Димитрије Димитрије je offline
Drug član
 
Datum prijave: 11.04.2019
Poruke: 99
Nepromenjeno

ако извлаче дупло (110к људи), које бројеве добијају ти преко 55к? није ми то јасно? да ли то значи да постоје дупли бројеви?
Reply With Quote
  #707  
Staro 12.06.2020, 08:15
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Димитрије Prikaz poruke
ако извлаче дупло (110к људи), које бројеве добијају ти преко 55к? није ми то јасно? да ли то значи да постоје дупли бројеви?
recimo da za jednu zemlju Amerikanci daju 10 viza i izvuku 20 ljudi za svaki slucaj i oni dobiju redne brojeve case numbere 1,2,3,4,5,6....20

prvo zovu broj jedan i on kaze no thanks !
zovu broj 2 i on dolazi za zenom i troje dece i Amerikanci mu daju 5 viza
broj 3 ne prolazi intervju
zovu 4: on dolazi sa zenom i dvoje dece dobijaju 4 vize
zovu broj 5: on dolazi sam i dobija vizu

KRAJ izdato predvidjenih 10 viza

od 6ce i nagore su izvisili. Tako sam ja razumeo.
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote
  #708  
Staro 12.06.2020, 08:38
GiM GiM je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.06.2020
YU lokacija: Srbija
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik slucajni_prolaznik Prikaz poruke
Meni uopste nisu pravili problem, cak sam prvo uneo adrese iz licne karte, a pri ubacivanju supruge (uz konsultaciju emailom sa konzularnim odelejenjem) promenio na one gde smo stvarno ziveli. Vazno je da nemate neka krivicna dela na bilo kojoj adresi. Usput pokusavam da vas nagovorim da se malo "opustite" ukoliko je to uopste moguce, jer znam kako je meni bilo.
Slucajni prolaznik-u hvala ali mislim da cemo se tesko smiriti previse smo uzbudjeni...mozda vremenom... Nikad kaznu za parkiranje nismo platili a kamoli sta drugo . Upisacemo kako jeste tako je najbolje. Hvala
__________________
2018 - NOT SELECTED X 1
2019 - NOT SELECTED X 1
2020 - NOT SELECTED X 2
2021 - SELECTED X 2
CASE NUMBERS : 2021EU00008XXX
2021EU00036XXX
Reply With Quote
  #709  
Staro 12.06.2020, 09:32
Димитрије Димитрије je offline
Drug član
 
Datum prijave: 11.04.2019
Poruke: 99
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik uran Prikaz poruke
recimo da za jednu zemlju amerikanci daju 10 viza i izvuku 20 ljudi za svaki slucaj i oni dobiju redne brojeve case numbere 1,2,3,4,5,6....20

prvo zovu broj jedan i on kaze no thanks !
Zovu broj 2 i on dolazi za zenom i troje dece i amerikanci mu daju 5 viza
broj 3 ne prolazi intervju
zovu 4: On dolazi sa zenom i dvoje dece dobijaju 4 vize
zovu broj 5: On dolazi sam i dobija vizu

kraj izdato predvidjenih 10 viza

od 6ce i nagore su izvisili. Tako sam ja razumeo.
значи буквално има неко кога су извукли, и његов број је рецимо 100.000?
Reply With Quote
  #710  
Staro 12.06.2020, 09:52
GiM GiM je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.06.2020
YU lokacija: Srbija
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Димитрије Prikaz poruke
значи буквално има неко кога су извукли, и његов број је рецимо 100.000?
Gledao sam tutorijal za yt za popunjavanje ds260, covek ima broj AF72XXX .... Tako da je po svemu sudeci moguce.
__________________
2018 - NOT SELECTED X 1
2019 - NOT SELECTED X 1
2020 - NOT SELECTED X 2
2021 - SELECTED X 2
CASE NUMBERS : 2021EU00008XXX
2021EU00036XXX
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV 2021 moja prica uran Prijava na Lutriju 27 30.07.2020 09:28
Novi uslovi za apliciranje 2021.. Sasha983 Prijava na Lutriju 11 15.07.2019 06:09

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 21:13.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.