ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2022 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #101  
Staro 15.10.2020, 16:21
Dok. Dok. je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.11.2015
Poruke: 87
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik milospzs Prikaz poruke
Moze li neko da objasni procitao sam u prvom postu. Zasto se odbijaju slike koje su koristene u ranijem izvlacenju,ja sam bio kod profi fotografa i platio to slikanje i treba sad ponovo da placam?
Buraz napisano je kako treba, ti uradi kako misliš? Ako ti je problem 300 dinara za sliku nemoj ni da se prijavljuješ. Jel znaš koliko košta uplata za lekarski, vakcine i za vizu ako te izvuku?
__________________
2022?
Reply With Quote
  #102  
Staro 15.10.2020, 16:30
Andrew Wiggins's Avatar
Andrew Wiggins Andrew Wiggins je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.11.2015
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Beograd
Poruke: 170
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Dok. Prikaz poruke
Buraz napisano je kako treba, ti uradi kako misliš? Ako ti je problem 300 dinara za sliku nemoj ni da se prijavljuješ. Jel znaš koliko košta uplata za lekarski, vakcine i za vizu ako te izvuku?
Mozda covek misli da je sve besplatno ili da nema troskova.
Secam se ja kad sam pre dosta godina pricao ljudima pitanja su bila "il ti nadju posao i stan tamo"?
Za vakcine, lekarski i troskove vize ni ne znaju
Reply With Quote
  #103  
Staro 16.10.2020, 14:39
Padinjak101's Avatar
Padinjak101 Padinjak101 je offline
Član
 
Datum prijave: 30.08.2018
YU lokacija: Beograd
Poruke: 28
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik slucajni_prolaznik Prikaz poruke
Mi podneli 2 sa istog IP. Jednu supruga (koja tada nije bila jos supruga), jednu ja. Mene izvukli, nju ne. Posle nam je to čak bio i dokaz da smo bili u vezi, dakle isti IP nije problem.
E odlicno, hvala na odgovoru. A za ljude koji se pitaju za polje district/county, ili ostavite prazno ili ponovo upisite grad, i jedno i drugo je okej.
Reply With Quote
  #104  
Staro 16.10.2020, 16:17
elisabeth elisabeth je offline
Član
 
Datum prijave: 06.05.2018
Poruke: 1
Smile

Da li neko može da mi kaže kako u prijavi napisati Aranđelovac? Kao AranDelovac ili AranDJelovac?

Za ime i prezime znam iz FB live-a ambasade da u pasošu Đ postaje D u prijavi, a Dj ostaje DJ, ali to je za ime i prezime.
Reply With Quote
  #105  
Staro 16.10.2020, 17:44
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik elisabeth Prikaz poruke
Da li neko može da mi kaže kako u prijavi napisati Aranđelovac? Kao AranDelovac ili AranDJelovac?

Za ime i prezime znam iz FB live-a ambasade da u pasošu Đ postaje D u prijavi, a Dj ostaje DJ, ali to je za ime i prezime.
Pravilno je "Arandelovac", ali meni su za ime ulice u koje sam upisao "dj" rekli da je uobicajena (nenamerna) greska i nikakvih problema nisam imao.

Last edited by slucajni_prolaznik; 16.10.2020 at 17:49.
Reply With Quote
  #106  
Staro 17.10.2020, 05:08
edo edoni edo edoni je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.06.2019
Poruke: 33
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Димитрије Prikaz poruke
Moжда је најбоље ставити округ.

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 50 characters.
Ma imam sad i ja te dileme Munchen grad a pokrajina Bavarija ili Bayern pojma nemam sto nekih ovdje naziva
Reply With Quote
  #107  
Staro 17.10.2020, 13:12
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik edo edoni Prikaz poruke
Ma imam sad i ja te dileme Munchen grad a pokrajina Bavarija ili Bayern pojma nemam sto nekih ovdje naziva
Ma znaju svi gde je Minhen, sem Radosava. Bolje ostavi prazno ili napiši sve po naški (Minhen, Bavarska).
Reply With Quote
  #108  
Staro 18.10.2020, 15:58
luka19a luka19a je offline
Član
 
Datum prijave: 18.10.2020
Poruke: 2
Nepromenjeno Problem sa prijavom

Caos ljudi imam neki malu nedoumicu oko prijave, imam 12 godina obrazovanja i trenutno idem na fakultet, problem je sto trecu i cetvrtu godinu srednje skole sam isao vanredno, jel ce mi to praviti problem oko prijave i da li mogu da se prijavim. Takodje ako ja osvojim da li osvaja i cela moja porodica tj roditelji i braca i sestre jer zivim sa njima?
Reply With Quote
  #109  
Staro 18.10.2020, 16:28
Andrew Wiggins's Avatar
Andrew Wiggins Andrew Wiggins je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.11.2015
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Beograd
Poruke: 170
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik luka19a Prikaz poruke
Caos ljudi imam neki malu nedoumicu oko prijave, imam 12 godina obrazovanja i trenutno idem na fakultet, problem je sto trecu i cetvrtu godinu srednje skole sam isao vanredno, jel ce mi to praviti problem oko prijave i da li mogu da se prijavim. Takodje ako ja osvojim da li osvaja i cela moja porodica tj roditelji i braca i sestre jer zivim sa njima?
Nece praviti problem ako diplomiras s fakulteta pre intervjua u ambasadi. U prijavi navedes "finished some university courses"
Ako osvojis na svoje ime mozes samo da povedes decu mladju od 18 godina i zenu/muza. Ne mogu braca/sestre ni roditelji.
Postoji nesto poput spajanja porodica bilo je reci ovde na forumu da mozes kad odes da prijavis rodbinu ali taj proces traje 11 godina.
Reply With Quote
  #110  
Staro 18.10.2020, 20:38
Mikalica Mikalica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.10.2020
Poruke: 46
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Andrew Wiggins Prikaz poruke
Nece praviti problem ako diplomiras s fakulteta pre intervjua u ambasadi. U prijavi navedes "finished some university courses"
Ako osvojis na svoje ime mozes samo da povedes decu mladju od 18 godina i zenu/muza. Ne mogu braca/sestre ni roditelji.
Postoji nesto poput spajanja porodica bilo je reci ovde na forumu da mozes kad odes da prijavis rodbinu ali taj proces traje 11 godina.
Cao,imam i ja slicno pitanje. Ja sam izvucena ove godine u vezi sam i sad momak ima zavrseno vanredno 3 i 4 srednje skole,a nakon toga zavrsen fakultet sve redovno. Ovo pitam u slucaju da se vjencamo i da njega ubacim u proces sa mnom,da li ce to praviti problem?
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 06:39.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.