ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv - 2021 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #301  
Staro 23.10.2019, 08:13
dusmanic's Avatar
dusmanic dusmanic je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 26.09.2015
Poruke: 141
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik marko1995 Prikaz poruke
Američka Ambasada u BiH danas odgovara na pitanja za DV2021 ukoliko ih imate od 15-16h, na FB stranici United States Embassy to Bosnia and Herzegovina.
Možda je nekome korisna ova informacija...
Možda oni imaju neki odgovor na pitanje o health insurance, šta treba obezbediti za interview???
__________________
DV2018 i DV2019- Has not been slected x 2
DV2020- SELECTED CN 2020EU4XXX🍀🍀🍀
DS260: 15.07.2019.
Dokumenta poslata: 15.08.2019.
interview: 12.11.2019
green day:15.11.2019.
Reply With Quote
  #302  
Staro 23.10.2019, 08:17
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik dusmanic Prikaz poruke
Možda oni imaju neki odgovor na pitanje o health insurance, šta treba obezbediti za interview???
Ovdje piše odgovaraju na pitanja za DV-2021, ne znam hoće li i na pitanja o 2020...
Mislim da vas neće kačiti ništa za health insurance, najgore što se može desiti je da vas stave na administrative processing i zatraže još to da dostavite (da ćete imati zdr. osiguranje)... Ali, iskreno, mislim da od toga i public charge nema ništa što se tiče 2020
__________________
DV2019 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00035XXX
DS-260: 20-Mar-2020
Poslani dokumenti: 21-Mar-2020
Reply With Quote
  #303  
Staro 23.10.2019, 08:27
dusmanic's Avatar
dusmanic dusmanic je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 26.09.2015
Poruke: 141
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik marko1995 Prikaz poruke
Ovdje piše odgovaraju na pitanja za DV-2021, ne znam hoće li i na pitanja o 2020...
Mislim da vas neće kačiti ništa za health insurance, najgore što se može desiti je da vas stave na administrative processing i zatraže još to da dostavite (da ćete imati zdr. osiguranje)... Ali, iskreno, mislim da od toga i public charge nema ništa što se tiče 2020
Sviđa mi se kako razmišljaš, bilo bi lepo da bude tako
__________________
DV2018 i DV2019- Has not been slected x 2
DV2020- SELECTED CN 2020EU4XXX🍀🍀🍀
DS260: 15.07.2019.
Dokumenta poslata: 15.08.2019.
interview: 12.11.2019
green day:15.11.2019.
Reply With Quote
  #304  
Staro 23.10.2019, 11:25
Makica@'s Avatar
Makica@ Makica@ je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.06.2017
US lokacija: Boston,MA
YU lokacija: Srbija
Poruke: 570
Smile

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lazar90 Prikaz poruke
Da li da uzmemo pravnika da nam popuni aplikaciju ? Oni sigurno znaju da popune aplikaciju mnogo bolje nego mi ? Ako pak budemo izvuceni, da li da unajmimo kuvara, oni sigurno kuvaju bolje od nas ?
Mislim da je onaj alat o kome smo raspravljali zadnja 3 dana i linkovali 10 puta sasvim dovoljan da sami napravimo sliku. Brit Simon je dao ideju kako da fotografija ispadne "profesionalna"....dakle sibnete neku lampu iza vas u zid + blic i naravno beli zid...i to je to...
Ko ne ume da upotrebi crop tool i nakon ovoliko price o njemu, onda zaista neka ni ne aplicira, nema taj sta da trazi u Americi ako nema tamo tecu i tetku da ga udome.

Da jos jednom zakljucimo zvanicni photo VALIDATOR NE POSTOJI. Dakle neko je ovde pobrkao loncice. Postoji jedino photo tool koji je sjajan i lak za koriscenje, ne trebaju vam nikakvi fotografi.
End of story


ps. Kazes: "Izvuceni su u vecini slucajeva otisli u Foto radnju".

Molim te linkuj nam odakle ti takva tvrdnja? Negde je uradjeno istrazivanje? Ima statistika 75% fotograf, 25% home alone? ili nesto sl?
Mi na ovom forumu imamo trenutno njih 2-3 aktivnih koji svaki dan pisu i tvrde da su sami napravili fotografiju i da im je ona kriminalna, sto ne znaci da bi neko trebao da se fotografise digitronom, ali odlicnu sliku je moguce napraviti u svojoj reziji.
Mnogo mi se dopada kad 'sveznalice' koji nisu prosli ni P od procesa,pocnu da 'pametuju' na forumu 😀 Ni 100 pravnika ti nece pomoci ako te diskvalifikuju zbog fotografije il neceg drugog,a kuvar moz' da ti samo stavi slag na tortu 😉 Americi bas trebaju takva razmisljanja 😀😀😀 Sto se BritSimona tice,odlicno je 'odradio' prognozu za 2018 godinu🤔 Licno ja sam bila jedna od onih koji su mu postavili pitanje,na koje je on odgovorio da ce Europe postati current i 'svi ce dobiti vize',a pazi kad se zavrsilo na ispod 27K zadnji bilten bio. Drustvo,citajte prethodna uputstva,intervjue. Sve sto Vas Interesuje nalazi se na forumu,koristite pretragu na sva pitanja imate odgovore. Opet cu da ponovim,ako ste papiroloski cisti/imate Svu trazenu dokumentaciju,intervjuu cete proci bez problema. Iscitajte prethodne intervjue i videcete da nista nije tesko. Kad dobijete Case Number Slatke Muke pocinju,samo bez nervoze 🤗 Srecno svima jos jednom,i da vas sto vise bude izvuceno s foruma 🤞🤞🤞🤞

PS.- Izvinjavam se moderatorima/adminima al stvarno mi je preterano vise pametovanja od strane ljudi koji nisu prosli ni 'P' od procesa,a mi pojma nemamo iako smo prosli ceo proces 🤣🤣🤣

Drustvo Pooozdrav Veliki 🤗🤗🤗🤗🤗🤗💖💖💖
__________________
Prva Prijava za DV 2017 - Nista
Druga Prijava 30.Oktobar 2016
2.May.2017 -Selected
Case Number : 2018EU000091**
DS 260 poslat 30 Maja 2017.
Lekarski pregled : 01.02.2018.
Interview : 07.02.2018. (odlozen za Mart)
My Greeeeen Day : 12.Mart 2018.
Viza u Pasosu : 16.Mart 2018.
Landed in Boston 26.06.2018.
Reply With Quote
  #305  
Staro 23.10.2019, 11:48
Sims Sims je offline
Drug član
 
Datum prijave: 14.05.2019
Poruke: 35
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik marko1995 Prikaz poruke
Ovdje piše odgovaraju na pitanja za DV-2021, ne znam hoće li i na pitanja o 2020...
Mislim da vas neće kačiti ništa za health insurance, najgore što se može desiti je da vas stave na administrative processing i zatraže još to da dostavite (da ćete imati zdr. osiguranje)... Ali, iskreno, mislim da od toga i public charge nema ništa što se tiče 2020
Super ti je taj optimizam. Nadam se da cemo svi da pozelenimo, ali ne od muke.
Reply With Quote
  #306  
Staro 23.10.2019, 12:23
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Sims Prikaz poruke
Super ti je taj optimizam. Nadam se da cemo svi da pozelenimo, ali ne od muke.
Ja sam uvijek takav Ne možemo da utičemo na neke stvari, ali bezveze se opterećivati... Pozelenili ili ne, fino iskustvo ako ništa...
__________________
DV2019 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00035XXX
DS-260: 20-Mar-2020
Poslani dokumenti: 21-Mar-2020
Reply With Quote
  #307  
Staro 23.10.2019, 19:56
Lazar90's Avatar
Lazar90 Lazar90 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.01.2019
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 143
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Makica@ Prikaz poruke
Mnogo mi se dopada kad 'sveznalice' koji nisu prosli ni P od procesa,pocnu da 'pametuju' na forumu 😀 Ni 100 pravnika ti nece pomoci ako te diskvalifikuju zbog fotografije il neceg drugog,a kuvar moz' da ti samo stavi slag na tortu 😉 Americi bas trebaju takva razmisljanja 😀😀😀 Sto se BritSimona tice,odlicno je 'odradio' prognozu za 2018 godinu🤔 Licno ja sam bila jedna od onih koji su mu postavili pitanje,na koje je on odgovorio da ce Europe postati current i 'svi ce dobiti vize',a pazi kad se zavrsilo na ispod 27K zadnji bilten bio. Drustvo,citajte prethodna uputstva,intervjue. Sve sto Vas Interesuje nalazi se na forumu,koristite pretragu na sva pitanja imate odgovore. Opet cu da ponovim,ako ste papiroloski cisti/imate Svu trazenu dokumentaciju,intervjuu cete proci bez problema. Iscitajte prethodne intervjue i videcete da nista nije tesko. Kad dobijete Case Number Slatke Muke pocinju,samo bez nervoze 🤗 Srecno svima jos jednom,i da vas sto vise bude izvuceno s foruma 🤞🤞🤞🤞

PS.- Izvinjavam se moderatorima/adminima al stvarno mi je preterano vise pametovanja od strane ljudi koji nisu prosli ni 'P' od procesa,a mi pojma nemamo iako smo prosli ceo proces 🤣🤣🤣

Drustvo Pooozdrav Veliki 🤗🤗🤗🤗🤗🤗💖💖💖
Napisao sam ti odgovor...do duse ne toliko dugacak kao tvoj roman, pa onda ukapirao da nece imati poente. Vodicu se onom starom...znas vec.
Nisam odmah ukapirao da si od P R O C E S prosla sva slova i to ovako boldovana, a ja ni jedno!

Kako sam uopste ista smeo i da kazem, shame on me.
Izvini, Sve si u pravu!!

Srecno svima u maju
Sportski pozdrav
__________________
Dv 2020 x 2 prečka!
Dv 2021 x 2 stativa!
Dv 2022 x 2 promašaj!
Dv 2023 x 2 preko gola
Dv 2024 x 2 golman skida zicer
Dv 2025 x 2 ...
Reply With Quote
  #308  
Staro 23.10.2019, 20:41
edo edoni edo edoni je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.06.2019
Poruke: 33
Nepromenjeno

Imam jedno pitanje. Zivim u Njemackoj godinu dana pa me zanima sta da stavim kao adresu kad budem popunjavao aplikaciju hvala.
Reply With Quote
  #309  
Staro 23.10.2019, 23:11
Nadjanina Nadjanina je offline
Član
 
Datum prijave: 22.10.2019
Poruke: 2
Nepromenjeno

Ja sam se uspesno prijavila i sebe i supruga. I sad sam toliko uzbudjena da ne znam kako cu docekati maj iako znam da ne treba polagati nade. Srecno svima!!
Reply With Quote
  #310  
Staro 23.10.2019, 23:44
Padinjak101's Avatar
Padinjak101 Padinjak101 je offline
Član
 
Datum prijave: 30.08.2018
YU lokacija: Beograd
Poruke: 28
Nepromenjeno

Ako u polju district/county upisete i naziv opstine umesto drzave, mislim da niste pogresili, cak je to po meni i tacnije.

A mene zanima sledece..
Da li neko zna da moze biti problem vise razlicitih prijava (za mene, brata i drugara) preko iste ip adrese?
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV 2021 moja prica uran Prijava na Lutriju 27 30.07.2020 09:28
Novi uslovi za apliciranje 2021.. Sasha983 Prijava na Lutriju 11 15.07.2019 06:09

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 23:34.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.