ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Uputstva za dobitnike

Uputstva za dobitnike Izvučeni ste? Čestitamo! Ovde možete naći informacije o svim etapama procesa, od izvlačenja do intervjua i dobijanja vize.

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #511  
Staro 08.03.2014, 10:20
roki_rd roki_rd je offline
Drug član
 
Datum prijave: 15.11.2013
Poruke: 46
Nepromenjeno

Super sega cekame dadum za intervju
Samo seuste nema izlezeno na oficijalnata strana za visas bilten seuste nisto za mesec Maj.

Srekno na site
Reply With Quote
  #512  
Staro 08.03.2014, 19:02
ig.mkd ig.mkd je offline
Drug član
 
Datum prijave: 29.10.2013
Poruke: 34
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik roki_rd Prikaz poruke
Super sega cekame dadum za intervju
Samo seuste nema izlezeno na oficijalnata strana za visas bilten seuste nisto za mesec Maj.

Srekno na site
Kako be brat nemat izlezeno oficijalno e veke izlezen biltenot vcera proveriv,
Ajde ti drzam sreka
Reply With Quote
  #513  
Staro 08.03.2014, 20:08
roki_rd roki_rd je offline
Drug član
 
Datum prijave: 15.11.2013
Poruke: 46
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ig.mkd Prikaz poruke
Kako be brat nemat izlezeno oficijalno e veke izlezen biltenot vcera proveriv,
Ajde ti drzam sreka

da da i jas sega videh.
Fala brat srekno i na tebe
Reply With Quote
  #514  
Staro 08.03.2014, 22:40
krle66 krle66 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 14.05.2013
Poruke: 69
Nepromenjeno Current ????

Poštovani prijatelji, dugo nisam bio na sajtu, pa bih nekog zamolio za odgovorom, pod uslovom da SIGURNO ZNA !!!!ž Naime,šta raditi, kada OBJAVE CURRENT, a nisam obavešten o Intervju zbog broja koji je dosta visok, tj. nisam "redovno izvučen" !!!!!! Molim za ODGOVOR, ako neko STVARNO I TAČNO ZNA, možda iz ličnog iskustva!!! I, da li tada postoje bilo kakve šanse za odlazak !!!? Unapred hvala!!!!
Reply With Quote
  #515  
Staro 16.03.2014, 08:48
Eregrin Eregrin je offline
Član
 
Datum prijave: 26.07.2013
Poruke: 9
Nepromenjeno Odgovor

E to je pitanje na koje niko nema odgvor. Pretraživao sam i strane forume, dosta je ove godine ljudi dobilo velike brojeve. Ne postoji ni jedna proverena informacija samo nekakva nagađanja. Najbolje je poslati e-mail kentacky pa pitati njih da li postoje i kakve su šanse. Srećno
Reply With Quote
  #516  
Staro 18.03.2014, 16:37
macodlak's Avatar
macodlak macodlak je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 14.05.2012
Poruke: 125
Nepromenjeno

Zamolio bi admine da sastave jednu finu poruku za Konzularni centar i da već jednom saznamo detalje kako funkcijonišu intervjui za CURRENT status, da li bude zakazan intervju kao i za ostale cut off-ove na onoj stranici i sl. Ima nas mnogo iznad 35000 a predpostavljam da će sledeći bilten biti do 35000 pa onda CURRENT. A možda čak i odmah sledeći bude CURRENT. Bilo kako bilo sve sam pretražio, ovaj i druge forume, razne blogove, pisao sam ambasadi u BIH koja me uputila na Konzularni centar, u Konzularnom centru me nisu dobro razumjeli ili se prave Kinezi pa su mi nabrojali članove zakona po kojima je procedura za zakazivanje intervjua tajna i slične gluposti... Odgovor nisam uspio naći ni posle skoro godinu dana, sada je sve na adminu ili jednostavno dok neko to neproživi, nadam se da će admini pomoći... pozZ
__________________
04.10.2012. Prijava prvi put
15.05.2013. IZVUČEN - ODABRAN 2014EU00041448
22.05.2013. Poslata Koverta
20.06.2013. Your forms have been received.
02.10.2013. Prijava drugi put za svaki slučaj! Dve prijave!
01.05.2014. HAS NOT BEEN SELECTED - Obe prijave
07.08.2014. Naj tužniji dan!!! Izgubljena poslednja nada CUT OFF 40150 septembar
07.10.2014. Prijava treći put - dve prijave
06.05.2015. HAS NOT BEEN SELECTED - Obe prijave
22.10.2015. Prijava četvrti put - dve prijave
Reply With Quote
  #517  
Staro 18.03.2014, 18:26
gruja.kg.srb's Avatar
gruja.kg.srb gruja.kg.srb je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.05.2013
US lokacija: Aurora, CO
YU lokacija: Kragujevac, Serbia
Poruke: 84
Pošalji Skype™ poruku korisniku gruja.kg.srb
Nepromenjeno

Moje misljenje je da ce CURRENT doci tek u poslednjem mesecu tacnije u septembru i da ce se u njemu naci brojevi preko 50000. Meni su iz ambasade odgovorili da u svakom slucaju treba cekati obavestenje na mail i promenu statusa na zvanicnom sajtu. Znaci nema zvanja i licnog zakazivanja. E sad da li ce svima biti zakazan intervju to vec niko ne zna, vreme ce pokazati.
Reply With Quote
  #518  
Staro 18.03.2014, 18:30
Nikolaniko Nikolaniko je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 02.05.2013
US lokacija: Scottsdale, AZ
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 147
Nepromenjeno

Macodlak, Current status na Visa Bulletin znaci da su svi brojevi koji su izvuceni za region (EU u nasem slucaju) mogu da dobiju datum za interview u lokalnoj ambasadi, odnosno da ima dovoljno preostalih GC da pokriju sve izvucene brojeve.

Ta situacija, po svemu sudeci, se nece desiti ove godine, tako da ja, iskreno, ne bih previse racunao da ce EU region biti CURRENT ove godine, sa obzirom na broj izvucenih nosioca ove fiskalne, 2014 godine. Prema informacijama na ino forumima, za fiskalnu 2014 godinu je izvuceno 30.000 vise brojeva nego bilo koje druge godine, i mnogo vece su sanse da svaki region popuni maximum dozvoljeni broj dodeljenih GC po regionu nego da neki region bude CURRENT ove godine.

Ne zelim da zvucim previse pesimisticki, samo zelim da podelim moje misljenje da ove godine ni jedan region nece biti current, nego ce visa bulletin nastaviti da izdaje cut-off numbers do postizanje max limita dodeljenih GC po regionu.

Long story short, ostaje nam samo da pratimo VB i da se nadamo da ce ostati dovoljan broj GC za svakoga ko je izvucen ove (prosle godine).
Reply With Quote
  #519  
Staro 18.03.2014, 19:23
macodlak's Avatar
macodlak macodlak je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 14.05.2012
Poruke: 125
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Nikolaniko Prikaz poruke
Macodlak, Current status na Visa Bulletin znaci da su svi brojevi koji su izvuceni za region (EU u nasem slucaju) mogu da dobiju datum za interview u lokalnoj ambasadi, odnosno da ima dovoljno preostalih GC da pokriju sve izvucene brojeve.

Ta situacija, po svemu sudeci, se nece desiti ove godine, tako da ja, iskreno, ne bih previse racunao da ce EU region biti CURRENT ove godine, sa obzirom na broj izvucenih nosioca ove fiskalne, 2014 godine. Prema informacijama na ino forumima, za fiskalnu 2014 godinu je izvuceno 30.000 vise brojeva nego bilo koje druge godine, i mnogo vece su sanse da svaki region popuni maximum dozvoljeni broj dodeljenih GC po regionu nego da neki region bude CURRENT ove godine.

Ne zelim da zvucim previse pesimisticki, samo zelim da podelim moje misljenje da ove godine ni jedan region nece biti current, nego ce visa bulletin nastaviti da izdaje cut-off numbers do postizanje max limita dodeljenih GC po regionu.

Long story short, ostaje nam samo da pratimo VB i da se nadamo da ce ostati dovoljan broj GC za svakoga ko je izvucen ove (prosle godine).
Šta sada to znači da li je potrebno kada bude CURRENT kontaktirati ambasadu ili će prvo na njihovom sajtu biti datum intervjua ili ili opet mi nije jasno... Kada je CURRENT znači da ima dovoljno GC to mi je jasno ali mi opet nije jasno na koji način se zakazuje intervju, i dalje je nagađanje jer niko nije sa pouzdanom tj. provjerenom informaciom nešto objavio.

Što se tiče da li će ili neće biti CURRENT status, više je nego očigledno da će zbog velikog broja ljudi sa velikim brojevima, brojevima većim od 35000 visa bilten ići brže i da će zahvatiti veće brojeve ili prije postati CURRENT. Veliki brojevi su dodeljeni i više ljudi je izvučeno jer do sada nikada nisu podijelili sve GC, i ovaj put hoće da podijele veći procenat GC. Barem tako ljudi tvrde i razmišljaju na drugim forumima i svojim blogovima.

I opet ostaje nejasan CURRENT status!
__________________
04.10.2012. Prijava prvi put
15.05.2013. IZVUČEN - ODABRAN 2014EU00041448
22.05.2013. Poslata Koverta
20.06.2013. Your forms have been received.
02.10.2013. Prijava drugi put za svaki slučaj! Dve prijave!
01.05.2014. HAS NOT BEEN SELECTED - Obe prijave
07.08.2014. Naj tužniji dan!!! Izgubljena poslednja nada CUT OFF 40150 septembar
07.10.2014. Prijava treći put - dve prijave
06.05.2015. HAS NOT BEEN SELECTED - Obe prijave
22.10.2015. Prijava četvrti put - dve prijave
Reply With Quote
  #520  
Staro 18.03.2014, 19:36
gruja.kg.srb's Avatar
gruja.kg.srb gruja.kg.srb je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.05.2013
US lokacija: Aurora, CO
YU lokacija: Kragujevac, Serbia
Poruke: 84
Pošalji Skype™ poruku korisniku gruja.kg.srb
Nepromenjeno

Bilo CURRENT ili ne, zakazivanje intervjua ce biti promenom statusa na zvanicnom sajtu i slanjem obavestenja na email. Ostaje samo da cekamo.
Reply With Quote
Odgovori

Tags
run the risk


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 00:02.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.