ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Trogodisnja srednja skola » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #161  
Staro 29.10.2016, 05:20
KatarinaDragan KatarinaDragan je offline
Član
 
Datum prijave: 23.10.2014
Poruke: 10
Nepromenjeno

zaboravih da kazem da sam taksista vec 22 godine u kontinuitetu,da li to mogu da iskoristim za aplikaciju kao radno iskustvo.i jos nesto imam otvoren frizerski salon zadnjih 6 godina na moje ime, kao dopunsku delatnost, ali nemam diplomu frizera.sta mogu sa ovim stvarima?
Reply With Quote
  #162  
Staro 29.10.2016, 07:50
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik KatarinaDragan Prikaz poruke
POzdrav svima.Imam nekoliko pitanja za moderatora ili nekog dobrog znalca.redovno sam zavrsio osnovnu pa trogodisnju skolu ,zanat MEHANICAR ZA TEKSTILNE MASINE,a posle vise godina sam upisao prekvalifikaciju za vozaca motornih vozila pa sam bio prinudjen po zakonu da napravim pauzu od dve godine da bih zavrsio peti stepen VOZAC-INSTRUKTOR imam radnog iskustva 22 godine kao vozac i zadnje dve godine imam otvoren servis za sivace masine (dopunska delatnost).sve ovo mogu da dokumentujem i legalno je uradjeno.Sta od ovoga mogu da iskoristim u aplikaciji i sta mi savetujete da postavim kao glavnu stvar na osnovu koje cu da uradim aplikaciju?
Citat:
Prvobitno poslao korisnik KatarinaDragan Prikaz poruke
zaboravih da kazem da sam taksista vec 22 godine u kontinuitetu,da li to mogu da iskoristim za aplikaciju kao radno iskustvo.i jos nesto imam otvoren frizerski salon zadnjih 6 godina na moje ime, kao dopunsku delatnost, ali nemam diplomu frizera.sta mogu sa ovim stvarima?



Jel' možda radite i venčanja? Ni sahrane ovde ne idu loše

Sorry, ne modoh da odolim... sad za ozbiljno, pogledajte na Onetu, ako možete da uklopite u tražene grupe neko od tih zanimanja. Pozdrav, Ž
Reply With Quote
  #163  
Staro 31.10.2016, 07:47
KatarinaDragan KatarinaDragan je offline
Član
 
Datum prijave: 23.10.2014
Poruke: 10
Nepromenjeno

hahahah ,odlicno......sta da se radi kad sam svestran i radim svasta.....a ako vec nisam uspeo ovde u Srbiji da uradim nista veliko radeci sve ove poslove ,valjda ce mi pomoci nesto od toga ,bar zelenu kartu da dobijem.
Reply With Quote
  #164  
Staro 07.12.2016, 18:40
Stefanbaja Stefanbaja je offline
Član
 
Datum prijave: 22.06.2014
US lokacija: New York
YU lokacija: Jagodina
Poruke: 4
Pošalji AIM poruku korisniku Stefanbaja Pošalji Skype™ poruku korisniku Stefanbaja
Nepromenjeno

Pozdrav drustvo!
Da li i dalje vazi to pravilo da sa trogodisnjom srednjom skolom ne moze da se prijavi za Zelenu Lutriju ??
Reply With Quote
  #165  
Staro 07.12.2016, 18:49
markoss markoss je offline
Proteran
 
Datum prijave: 19.05.2015
Poruke: 393
Nepromenjeno

Mozes da se prijavis i sa osnovnom ali ako te izvuku onda nema prolaza.
Ja imam trogodisnju srednju ali i visu poslovnu tako da me je ta visa izvukla
Reply With Quote
  #166  
Staro 08.12.2016, 11:26
stanema's Avatar
stanema stanema je offline
Drug član
 
Datum prijave: 31.08.2016
YU lokacija: Zrenjanin
Poruke: 41
Nepromenjeno

...ili ako nema minimum dve godine relavantnog radnog iskustva u zanimanju sa O*Net Online liste, u poslednjih 5 godina.
__________________
DV-2018, nope
DV-2019, nope
DV-2020, nope
DV-2021, nope
DV-2022, nope
DV-2023, nope
DV-2024, nope

...

Reply With Quote
  #167  
Staro 17.10.2017, 07:25
boroskoj@gmail.com boroskoj@gmail.com je offline
Član
 
Datum prijave: 16.10.2017
Poruke: 1
Nepromenjeno

Mala pomoc sto se tice skole. Mi imamo specificnu situaciju- muz je upisao cetvorogodisnju skolu ali u ono vreme zbog rata u Hrvatskoj skracena je na tri godine. Nigde ne pise ni da je III stepen ni da je IV stepen. Da li neko ima slicnu situaciju i sta je ciniti??? Hvala!!!
Reply With Quote
  #168  
Staro 30.11.2017, 20:19
svajserproizvodnja svajserproizvodnja je offline
Član
 
Datum prijave: 14.11.2017
Poruke: 3
Nepromenjeno trogodisnja skola

Pozdrav svima,trebala bi mi pomoc imam zavrsenu trogodisnju skolu smer autolimar. Radim kao bravar-monter, zavarivac 12god. da li bih mogao da se prijavim. Hvala unapred
Reply With Quote
  #169  
Staro 30.11.2017, 23:25
Makica@'s Avatar
Makica@ Makica@ je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.06.2017
US lokacija: Boston,MA
YU lokacija: Srbija
Poruke: 570
Smile

Citat:
Prvobitno poslao korisnik svajserproizvodnja Prikaz poruke
Pozdrav svima,trebala bi mi pomoc imam zavrsenu trogodisnju skolu smer autolimar. Radim kao bravar-monter, zavarivac 12god. da li bih mogao da se prijavim. Hvala unapred
Koliko znam sa 3 godisnjom skolom ne ispunjavate uslov za prijavu na lutriju,jel nemate 12 godisnje skolovanje koliko je njima potreban uslov. Ali na osnovu radnog iskustva mislim da biste mogli. Trebali ste ranije da postavite ovo pitanje,prijava je trajala do 22.Novembra
Pozdrav vama.
__________________
Prva Prijava za DV 2017 - Nista
Druga Prijava 30.Oktobar 2016
2.May.2017 -Selected
Case Number : 2018EU000091**
DS 260 poslat 30 Maja 2017.
Lekarski pregled : 01.02.2018.
Interview : 07.02.2018. (odlozen za Mart)
My Greeeeen Day : 12.Mart 2018.
Viza u Pasosu : 16.Mart 2018.
Landed in Boston 26.06.2018.
Reply With Quote
  #170  
Staro 01.12.2017, 01:14
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik boroskoj@gmail.com Prikaz poruke
Mala pomoc sto se tice skole. Mi imamo specificnu situaciju- muz je upisao cetvorogodisnju skolu ali u ono vreme zbog rata u Hrvatskoj skracena je na tri godine. Nigde ne pise ni da je III stepen ni da je IV stepen. Da li neko ima slicnu situaciju i sta je ciniti??? Hvala!!!
Mislim da oni traže i svedočanstva da se ponesu, tako da će da "provale" da su u pitanju samo tri godine, bez obzira šta piše na diplomi. Jedino, ako je u pitanju gimnazija, pa da se nekako provučete, pošto gimnazija po defaultu traje 4 godine, ali i to je veliki rizik.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
frizerska skola i praksa edinze Vaša strana 10 11.12.2012 23:02
trogodisnja skola i dvogodisnje iskustvo zvercica Stare teme 9 01.11.2010 09:35
Zdravstveni problemi i trogodišnja srednja škola Vladimirko Prva koverta 13 14.07.2008 17:19

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 11:14.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.