ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju > Agencije za prijavu

Agencije za prijavu Uputstva, procedure i utisci vezani za agencije za prijavu na lutriju

Agencije za prijavu » Application Received - Sta sad? » Bitni linkovi
Agencije za prijavu USAFIS O Lutriji Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 26.02.2009, 06:33
Schlbaizer Schlbaizer je offline
Član
 
Datum prijave: 17.10.2006
US lokacija: Chicago ili Milwaukee
YU lokacija: Veliko Gradiste(Silver Lake City)
Poruke: 11
Pošalji ICQ poruku korisniku Schlbaizer Pošalji Skype™ poruku korisniku Schlbaizer
Nepromenjeno

cao svima.
nisam siguran da li je ovo pitanje za ovaj post, ali nema veze mozda neko zna odgovor:
Kada cemo moci da vidimo neku informaciju o nasoj prijavi?
ako se dobro secam, bilo je pametno sacuvati na kraju broj aplikacije a kasnije bi trebalo proveriti preko interneta da li smo usli u prvi krug, to jest bice nam poslata prva koverta.
pozdrav
Reply With Quote
  #12  
Staro 26.02.2009, 11:41
beresmed beresmed je offline
Član
 
Datum prijave: 22.05.2008
YU lokacija: Croatia
Poruke: 22
Nepromenjeno

Tako je, broj koji izadje nakon prijave treba sacuvati i pomocu njega se moze provjeriti status.
U PDF uputama za DV2010 na sluzbenom webu sve pise: link na upute

16. WILL ENTRANTS WHO ARE NOT SELECTED BE INFORMED?
Starting with DV-2010, all entrants, including those NOT selected, will be able to check the status of their entry through the E-DV website and find out if their entry was or was not selected. Entrants should keep their own confirmation page information from the time of their entry (October 2, 2008, to December 1, 2008) until they may check the status of their entry online. Status information for DV-2010 will be available online from July 1, 2009, until June 30, 2010. All notification letters are sent to the address indicated on the entry within five to seven months from the end of the application period.
Reply With Quote
  #13  
Staro 05.05.2009, 20:51
UBRS UBRS je offline
Član
 
Datum prijave: 05.05.2009
Poruke: 4
Nepromenjeno Pozdrav svima treba mi pomoc oko aplikacija

Pozdrav,posto moji roditelji hoce da predaju te papire za USA,sta je sve vazno od papirologije kada se predaju papiri itd.? ako mi moze neko malo bolje pojasnit' da im mogu prenijet'?
Reply With Quote
  #14  
Staro 05.05.2009, 20:56
dejancic's Avatar
dejancic dejancic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 14.05.2008
US lokacija: LA
YU lokacija: BG
Poruke: 529
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik UBRS Prikaz poruke
Pozdrav,posto moji roditelji hoce da predaju te papire za USA,sta je sve vazno od papirologije kada se predaju papiri itd.? ako mi moze neko malo bolje pojasnit' da im mogu prenijet'?
Ajmo, sve od samog pocetka
Prijava preko interneta, nista ne treba od papira, uslovi cetvorogodisnja srednja skola ili dve godine radnog iskustva.
Prijava za dv2010 je prosla, sacekas oktobar ove godine i prijavis se za dz preko neta i cekas...
Reply With Quote
  #15  
Staro 05.05.2009, 21:22
landlord's Avatar
landlord landlord je offline
Amer
 
Datum prijave: 21.05.2008
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Sarajevo, B&H
Poruke: 1 165
Nepromenjeno

Mozda da nam prvo kazes o cemu se radi? Mozda si ti u USA? Ako imas neki legalan status napisi koji?
Ako zele da se prijave na lutrijiu onda moraju cekati oktobar i tada se prijaviti. Napisi neki info vise.

poz
__________________
2009EU00018xxx
22.04.2008 - koverta iz Kentuckyja poslana na moju adresu
21.05.2008 - dobio prvu kovertu
26.5.2008 - uzvratio sam im svojom kovertom
29.5.2008 - dobili su moju kovertu
04.2.2009 - stigla druga koverta
19.2.2009 - uspjesno zavrsen ljekarski pregled
26.2.2009 - AOS stigao
13.3.2009 - zakazan intervju
17.3.2009 - Dan kad sam pozelenio
_____________________________________

U Americi od 24.05.2009.
Reply With Quote
  #16  
Staro 14.05.2009, 20:57
UBRS UBRS je offline
Član
 
Datum prijave: 05.05.2009
Poruke: 4
Nepromenjeno izvinite sto kasnim sa odgovorom

moji bi se prijavili mislim mama ok,ali od pocetka moj otac je umro kad sam bio mali iimam jednog brata,medjutim takodje imam ocuha s kojim moja mama ima dijete to jeste sada imam dva brata,pa se oni interesuju kako bi mi mogli doci u USA sta treba da se uradi oko apliciranja,tj. oboje njih (mama i ocuh) popunili bi aplikaciju pa ako mozete da nam pomognete oko toga.Mama ima 20 godina radnog staza to jest zavrsenu srednju skolu 4. stepen,Ocuh ima 30 godina radnog staza elektroinzenjer je. pozz i izvinite sto kasnim sa odgovorom
Reply With Quote
  #17  
Staro 15.05.2009, 14:41
steficacvek's Avatar
steficacvek steficacvek je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 19.05.2008
US lokacija: Phoenix, Az
YU lokacija: BiH
Poruke: 648
Nepromenjeno

Ok ok ok ... nema potrebe da klikas post reply 5 puta. Koliko sam shvatila, problem je kako da ocuh prijavi tebe i brata na svoju aplikaciju. Iskreno, mislim da niko nema odgovor. Ako vas je i zakonski usvojio ocuh, onda nema nikakvih problema pretpostavljam. Koliko je tebi godina? Sto se tice ostalog, ne vidim gdje je problem. Prijavljujte se a o svemu ovome se brinite kad nekoga izvuku. Ocuh na prijavu nek stavi troje djece i eto.
__________________
2009EU17xxx
22.4.2008 Koverta poslana
14.5.2008 Koverta primljena
23.5.2008. Koverta poslana nazad u KCC
28.5.2008. Koverta stigla u KCC
13.3.2008. zavrsen ljekarski pregled
The Day - 20.3.2009.
Visa granted

In US since May 26, 2009!
Reply With Quote
  #18  
Staro 01.06.2009, 09:28
UBRS UBRS je offline
Član
 
Datum prijave: 05.05.2009
Poruke: 4
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik steficacvek Prikaz poruke
Ok ok ok ... nema potrebe da klikas post reply 5 puta. Koliko sam shvatila, problem je kako da ocuh prijavi tebe i brata na svoju aplikaciju. Iskreno, mislim da niko nema odgovor. Ako vas je i zakonski usvojio ocuh, onda nema nikakvih problema pretpostavljam. Koliko je tebi godina? Sto se tice ostalog, ne vidim gdje je problem. Prijavljujte se a o svemu ovome se brinite kad nekoga izvuku. Ocuh na prijavu nek stavi troje djece i eto.
pozz ja imam 19 godina mldji brat ima 15,a najmladji 4 pozz i hvala
Reply With Quote
  #19  
Staro 01.06.2009, 10:14
wingreen's Avatar
wingreen wingreen je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: Florida
YU lokacija: Srbija
Poruke: 344
Nepromenjeno

Najbolje je da tvoji pozovu ambasadu ili ti i objasnis celu situaciju, sigurno ce znati da ti daju pravi odgovor. Mislim da ukoliko je vas ocuh zakonski preuzeo brigu o vama nece biti problema ali je najbolje da se raspitas u ambasadi.
__________________
2009EU000237xx
15.05.2008. stigla prva koverta
23.05.2008. vracena nazad u KCC
26.03.2009. stigla druga koverta
15.05.2009. zakazan intervju
14.05.2009. obavljen lekarski
15.05.2009. odobrene vize
18.05.2009. podigli vizirane pasose
02.09.2009. Stigli u USA
Reply With Quote
  #20  
Staro 21.08.2009, 14:51
UBRS UBRS je offline
Član
 
Datum prijave: 05.05.2009
Poruke: 4
Nepromenjeno

ok.imam 19 od.i student sam mldji brat je gimnazijalac a mali brat ima 4 god. mama ima zavrsenu trogodisnju skolu i 5 stepen tj.VKVtehnicar telekomunikacija koji je vanredno zavrsila 1999 i radi te poslove pa prijavi sta da napise i jos mamina sva rodbina je(baka ujak mamin ujak njene tetke )je u USA u Rockfordu i svi imaju njihovo dryavljanstvo
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 20:10.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.