ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 12.11.2012, 05:04
bora bora je offline
Proteran
 
Datum prijave: 14.07.2010
Poruke: 68
Nepromenjeno Prevara - Ponuda za kreditne kartice Citi banke (CITIGLOBAL)

moze da se otvri racun u jednoj us banci i da se dobije automatski kredit od 4000 dolara iako se nema SSN - moze da se prijavi bilo ko iz inostranstva cak nemora i da bude fizicki prisutan u US a adresa moze da bude i u Srbiji na primer - pa posle ko hoce moze da doda SSN kad emigrira
cudi me da niko na forumu to nije spomenuo - gomila ljudi koje znam ima americki racun i kartice - narocito francuzi koje sam upoznao po americi su svi to izvadili PRE NEGO STO SU DOSLI UOPSTE U AMERIKU
vidim ovde se ljudi smaraju sa nekim secure karticama itd i nesto jure -nema potrebe uopste za tim ako ste zaposleni u srbiji na primer mozete da dobijete sve unapred
ko hoce neka mi posalje pp za vise info
  #2  
Staro 12.11.2012, 07:50
redovnica redovnica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.10.2012
YU lokacija: Zagreb
Poruke: 48
Nepromenjeno

Bora pa napisi na javno u grubo o kojoj je banci rijec i kako se to otvara, vjerujem da sve to interesira i nas sto smo se tek prijavili i sve koji cekaju da ih pozovu na razgovor. Zvuci ok. To bi onda kartica bila vezana uz posao ovaj doma? Dali bi isto nesto morala kupovati ovdje da mi ju ne zatvore posto ju ne koristim? Kako placam racune kreditne i kolika je provizija dok se placa odavde? Dali to automatski gledaju nakon sta dodas ssn kao kreditnu povijest dok dodjes tamo?
  #3  
Staro 12.11.2012, 08:08
redovnica redovnica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.10.2012
YU lokacija: Zagreb
Poruke: 48
Nepromenjeno

[QUOTE=shonsi;33227]vidim da su u USA drugacije kartice nego kod nas. Tj. drugacije funkcionisu ,kod nas kad placas karticom moras ukucati i PIN kod koji samo ti poznajes, tako da ako ti neko ukrade kartice ne moze je koristiti ako ne zna pin. Druga varijanta je da ako ne traze pin onda ti traze licnu kartu pri kupovini tako da znaju ko je kad kupio nesto.[/QUOTE]

Kod nas nije da traze osobnu, hrpu puta sam dala sestri i mami da koriste moju bez pina i nista ih nisu trazili, dobro to su bile sitne cifre. Kolegica s posla je dala muzu american da ode do trgovine i jos nam prepricava em nije zensko em je celav (dakle ni ne podsjeca na zensko) i bez beda prosao u trgovini. Nitko ga nista nije pitao. Vjerojatno na velike cifre traze. Ja se nadam.
  #4  
Staro 12.11.2012, 20:12
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Ne nasedajte ljudi na prevare i gluposti, a pogotovo se ne upustajte u privatne varijante sa nekim za koga ne znate ni ko je ni sta je, a na ovom forumu prodaje maglu vec mesecima (sto ako se ovako nastavi, nece jos dugo da potraje na dobrobit svih na ovom forumu).

Z
  #5  
Staro 12.11.2012, 20:25
dreamerns dreamerns je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 14.06.2007
US lokacija: Burlingame, CA
YU lokacija: Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 1 098
Nepromenjeno

Ne placa se nikakva provizija, dobijes 4k$ kao dzeparac, a imas kreditnu liniju koliko hoces. U slucaju da predjes 10k$ kredita, banka ti oprasta dug, izvini ti se sto je samo 10k$ i onda mozes ponovo da trosis. Ovi ovde sto uzimaju secured i slicno da bi napravili neki kreditni score, to su sve debili i budale...pare se u americi dele sakom i kapom (cak ne moras da budes ni prisutan).
__________________
U Sikagu od 15.10.2008. :-)

Blog: http://novakovici.blogspot.com
  #6  
Staro 12.11.2012, 23:35
oskark's Avatar
oskark oskark je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.06.2010
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Zrenjanin
Poruke: 676
Nepromenjeno

[quote=dreamerns;33864]Ne placa se nikakva provizija, dobijes 4k$ kao dzeparac, a imas kreditnu liniju koliko hoces. U slucaju da predjes 10k$ kredita, banka ti oprasta dug, izvini ti se sto je samo 10k$ i onda mozes ponovo da trosis. Ovi ovde sto uzimaju secured i slicno da bi napravili neki kreditni score, to su sve debili i budale...pare se u americi dele sakom i kapom (cak ne moras da budes ni prisutan).[/quote]

haha, ako je samo oprost na 10k$ onda ipak necu uzimati. Ne isplati mi se nikako... Nadam se da mogu odmah dve da uzmem odjednom.

No, salu na stranu, jedina kartica koja moze da se dobije, jeste prepaid credit card. Ne znam, verovatno je vec neko cuo za nju, u pitanju je Payoneer Master card, ali prepaid varijanta. Originalno ja sam je dobio preko elance-a, ali ljudi kazu da moze da se dopunjuje kako zelis. I ako to sve posmartas to nije ni kreditna kartica, nego debitna(mada je na sajtu nazivaju credit). Sto mi je opet dobra varijanta ako ne zelis da nosis kes sa sobom.
__________________
27.10.2011. Prijava prvi put
01.05.2012. 2013EU00011XXX
14.05.2012. Poslata Koverta
22.05.2012. Stigla koverta u Kentucky
29.01.2013. Obavljen lekrski pregled
20.02.2013. Interview Uspesno Obavljen
21.02.2013. Viza u pasosu!!!
08.03.2013. Avionska karta
27.04.2013. Vezite se, Polecemo POE Seattle

Oskarov Blog

zelenadvlutrija.blogspot.com
  #7  
Staro 12.11.2012, 23:38
dmi dmi je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2008
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Kraljevo/Beograd
Poruke: 94
Nepromenjeno

[QUOTE=dreamerns;33864]Ne placa se nikakva provizija, dobijes 4k$ kao dzeparac, a imas kreditnu liniju koliko hoces. U slucaju da predjes 10k$ kredita, banka ti oprasta dug, izvini ti se sto je samo 10k$ i onda mozes ponovo da trosis. Ovi ovde sto uzimaju secured i slicno da bi napravili neki kreditni score, to su sve debili i budale...pare se u americi dele sakom i kapom (cak ne moras da budes ni prisutan).[/QUOTE]

i na sve to kad dodjes, prostru ti crveni tepih :;D:
  #8  
Staro 12.11.2012, 23:46
Magelan's Avatar
Magelan Magelan je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 28.04.2010
US lokacija: Spartanburg, South Carolina; Jacksonville, Florida
YU lokacija: Mladenovac, Republika Srbija
Poruke: 1 209
Nepromenjeno

Ma kakav kredit i kreditna kartica bez SSN?!

Sto rece Zana, manite se tih prica po fazonu "sve sto leti - jede se".
  #9  
Staro 13.11.2012, 00:52
dejancic's Avatar
dejancic dejancic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 14.05.2008
US lokacija: LA
YU lokacija: BG
Poruke: 529
Nepromenjeno

[QUOTE=bora;33842]moze da se otvri racun u jednoj us banci i da se dobije automatski kredit od 4000 dolara iako se nema SSN - moze da se prijavi bilo ko iz inostranstva cak nemora i da bude fizicki prisutan u US a adresa moze da bude i u Srbiji na primer - pa posle ko hoce moze da doda SSN kad emigrira
cudi me da niko na forumu to nije spomenuo - gomila ljudi koje znam ima americki racun i kartice - narocito francuzi koje sam upoznao po americi su svi to izvadili PRE NEGO STO SU DOSLI UOPSTE U AMERIKU
vidim ovde se ljudi smaraju sa nekim secure karticama itd i nesto jure -nema potrebe uopste za tim ako ste zaposleni u srbiji na primer mozete da dobijete sve unapred
ko hoce neka mi posalje pp za vise info[/QUOTE]

Izvini gazda Jezdo, nisam te odmah prepoznao... :ohman:
__________________
If you refuse to accept anything but the best, you very often get it.
  #10  
Staro 13.11.2012, 07:43
Maruko's Avatar
Maruko Maruko je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2012
US lokacija: Miami, i okolina. Dosta mi je snega za 3 zivota :)
YU lokacija: Zlatibor
Poruke: 42
Nepromenjeno

[QUOTE=bora;33842]moze da se otvri racun u jednoj us banci i da se dobije automatski kredit od 4000 dolara iako se nema SSN - moze da se prijavi bilo ko iz inostranstva cak nemora i da bude fizicki prisutan u US a adresa moze da bude i u Srbiji na primer - pa posle ko hoce moze da doda SSN kad emigrira
cudi me da niko na forumu to nije spomenuo - gomila ljudi koje znam ima americki racun i kartice - narocito francuzi koje sam upoznao po americi su svi to izvadili PRE NEGO STO SU DOSLI UOPSTE U AMERIKU
vidim ovde se ljudi smaraju sa nekim secure karticama itd i nesto jure -nema potrebe uopste za tim ako ste zaposleni u srbiji na primer mozete da dobijete sve unapred
ko hoce neka mi posalje pp za vise info[/QUOTE]

A isto tako ti unapred obezbede posao, stan i automobil, a koga mrzi da ceka pet godina da aplicira za drzavljanstvo njemu obezbede lepu, mladu i situiranu Amerikanku da se uda za njega i tako ubrza proces naturalizacije.
__________________
Mozak na OFF!

30.01.2013. VIZA U PASOSU!
 

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Banke, kreditne kartice, računi u Americi stizeljeto Vodič za emigrante 888 25.02.2024 12:48
Koju banku izabrati - za kupovinu auta, kreditne kartice, građenje kreditne istorije dreamerns Stare teme 93 02.09.2010 05:11
Top 5 razloga zasto volim kreditne kartice emigracija Vodič za nove emigrante u USA 0 18.12.2008 08:55
Ukradeni broj kreditne kartice emigracija Vodič za nove emigrante u USA 0 05.11.2007 16:59
Kako se zaštiti od prevara preko interneta emigracija Vodič za nove emigrante u USA 0 28.06.2007 19:30

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 21:01.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.