ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Uputstva za dobitnike

Uputstva za dobitnike Izvučeni ste? Čestitamo! Ovde možete naći informacije o svim etapama procesa, od izvlačenja do intervjua i dobijanja vize.

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #21  
Staro 10.05.2017, 03:58
lightking lightking je offline
Član
 
Datum prijave: 10.05.2017
Poruke: 8
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik slucajni_prolaznik Prikaz poruke
Na prethodnoj stranici topic-a(strans 1, mi smo sada na strani 2) sam ostavio link http://www.zelenalutrija.com/forum/s...07&postcount=7. Tu pise nesto tipa da na kraju ne treba unositi nule u broju. Probajte tako nesto.
gotovo... zavrsena rabota... DS-260 comlpeted
fala mnogu na pomosta
Reply With Quote
  #22  
Staro 10.05.2017, 04:00
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik lightking Prikaz poruke
da, procitav, no koga kje probam da stisnam SIGN AND SUBMIT APPLICATION nisto ne se desava... taka stoicelo vreme i koga kje pominat tie 15 minuti za sigurnost samo refresh se prai stranata i si stoi istoto se.... :/
Jedine dve stvari koje mi padaju na pamet:
- sajt momentalno ne radi kako treba
- probajte sa drugim browserom
Browser Requirements
1. Your browser must support 128-bit encryption.
2. JavaScript must be enabled.
3. Transport Layer Security (TLS) must be enabled.
4. This website will work with a variety of Internet browsers, but it is best supported by Internet Explorer 8.0 or higher.
Reply With Quote
  #23  
Staro 10.05.2017, 11:52
Orange8010 Orange8010 je offline
Član
 
Datum prijave: 06.05.2017
YU lokacija: Sarajevo
Poruke: 13
Nepromenjeno

Molim za pomoc oko upisa fakultet koje sam pohadjala...
U toku studiranja promijenila sam na trecoj godini fax., da li navodim oba ili samo onaj za koji imam diplomu?
U dilemi sam jer ako navedem i prvi za koji nemam diplomu, sta da upisem u " diploma or certificate received"?
I da li ja za fakultet upisujem "bachelor degree ili university diploma"?

Svaka pomoc bi dobro dosla...danas planiram poslati ds260
Reply With Quote
  #24  
Staro 10.05.2017, 12:42
Zoricans Zoricans je offline
Član
 
Datum prijave: 04.05.2017
Poruke: 11
Nepromenjeno

Da li si sasvim siguran,da li mogu negde da proverim sta sam unela u formular kada sam aplicirala?Moguce i da tripujem ...
Reply With Quote
  #25  
Staro 10.05.2017, 12:46
Zoricans Zoricans je offline
Član
 
Datum prijave: 04.05.2017
Poruke: 11
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BetterFuture Prikaz poruke
Na zalost, ukoliko na prijavi niste naveli nevencano dete koje je u tom trenutku imalo manje od 21 godinu sledi Vam diskvalifikacija, po pravilima lutrije. Cak i da ste ga naveli, on ne bio mogao da dobije vizu jer bi aging out-ovao i pre nego sto pocnu prvi intervjui, tacnije u septembru 2017. Zahvaljujem se Super moderatoru na njegovom objasnjenju. Ove godine broj "zamrznutih" dana je 210 i on se dodaje na datum rodjenja Vaseg sina. Cak i da je rodjen 28.feb + 210 dana = 26.sep
Jos jednom Vas molim da nam napisete svoj CN sa xxx na kraju da bi Vas uvrstili u tabelu.
Da li si sasvim siguran u to.Ima li nacina da proverim sta sam upisala u taj formular na pocetku,moguce da tripujem ili sam extremno glupa osoba...
201800021xxx
Reply With Quote
  #26  
Staro 10.05.2017, 13:02
LJ75 LJ75 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 07.09.2016
Poruke: 126
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Orange8010 Prikaz poruke
Molim za pomoc oko upisa fakultet koje sam pohadjala...
U toku studiranja promijenila sam na trecoj godini fax., da li navodim oba ili samo onaj za koji imam diplomu?
U dilemi sam jer ako navedem i prvi za koji nemam diplomu, sta da upisem u " diploma or certificate received"?
I da li ja za fakultet upisujem "bachelor degree ili university diploma"?

Svaka pomoc bi dobro dosla...danas planiram poslati ds260
Upisi onaj za koji imas diplomu.

Ako si zavrsila 4-godisnji studij, stavi Bachelor Degree. Bar sam ja tako, doduse, zavrsio sam vani, i pise mi Bachelor Degree, a zavrsio sam 4 godine, tako da nisam morao previse razmisljati. Diploma se vani obicno odnosi na 2-godisnje studije, nesto kao nasa visa skola.

I opet, nema potrebe da zuris, mozes poslati DS260 i za 10 dana.
Reply With Quote
  #27  
Staro 10.05.2017, 13:14
Angelina77 Angelina77 je offline
Član
 
Datum prijave: 04.10.2015
Poruke: 1
Question DS-260 DV-2018 Beneficiary ID

Pocela sam da proucavam obrazac, moj drug je izvucen i trebalo bi da mu popunim DS, ne znam sta je Beneficiary ID, kao ni sta je Invoice number, moze li mi neko pomoci oko toga?
Reply With Quote
  #28  
Staro 10.05.2017, 14:25
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno Slike za DS260

Pozdrav,
Imam dva pitanja:
1. Da li za DV260 treba slika ili ne?
2. Ako treba, da li treba slika svih članova porodice ili samo onog ko je izvučen?

Mislim da sam pročitao da slika ne treba, ali u posenom delu foruma, vidim da pišu kako treba poslati slike uz DS260.
Na drugim mestima u forumu sam našao da se slike nose tek na intervju.

Planiram da popunim DS260, pa da vidim da li treba ponovo da se slikam, pošto su mi slike koje sam slao sada starije od 6 meseci.

Prosto ne znam šta da radim
Reply With Quote
  #29  
Staro 10.05.2017, 15:16
Orange8010 Orange8010 je offline
Član
 
Datum prijave: 06.05.2017
YU lokacija: Sarajevo
Poruke: 13
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik LJ75 Prikaz poruke
Upisi onaj za koji imas diplomu.

Ako si zavrsila 4-godisnji studij, stavi Bachelor Degree. Bar sam ja tako, doduse, zavrsio sam vani, i pise mi Bachelor Degree, a zavrsio sam 4 godine, tako da nisam morao previse razmisljati. Diploma se vani obicno odnosi na 2-godisnje studije, nesto kao nasa visa skola.

I opet, nema potrebe da zuris, mozes poslati DS260 i za 10 dana.
Hvala, upisat cu Bachelor Degree jer je 4godisnji studij...ma znam da ima vremena ali dok ne posaljem necu mirno spavati, bar jednu brigu da smirim
Reply With Quote
  #30  
Staro 10.05.2017, 16:47
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Svenson Prikaz poruke
Pozdrav,
Imam dva pitanja:
1. Da li za DV260 treba slika ili ne?
2. Ako treba, da li treba slika svih članova porodice ili samo onog ko je izvučen?

Mislim da sam pročitao da slika ne treba, ali u posenom delu foruma, vidim da pišu kako treba poslati slike uz DS260.
Na drugim mestima u forumu sam našao da se slike nose tek na intervju.

Planiram da popunim DS260, pa da vidim da li treba ponovo da se slikam, pošto su mi slike koje sam slao sada starije od 6 meseci.

Prosto ne znam šta da radim
Prosle godine (a mislim i svih ostalih pre) nisu trebale fotografije za DS260. Mozete da unosite i menjate podatke i sve dok formular ne snimite i zakljucate, izmene su jos uvek moguce. Tako da nije kasno ni da se naknadno fotografisete ako je potrebna fotografija, ali skoro 100% mislim da vam ne treba.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV-2018: Školovanje SEEUSAIC Prijava na Lutriju 10 24.03.2021 22:14
Lutrija za Zelenu Kartu DV-2018 Prijavljivanje GrujaSM Prijava na Lutriju 994 20.11.2017 16:49
Lutrija za Zelenu Kartu DV-2018: Instrukcije SEEUSAIC Prijava na Lutriju 3 31.10.2016 20:25

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 22:53.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.