ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Prva koverta

Prva koverta Dobili ste prvu kovertu sa formularima koje treba poslati američkoj vladi. Šta sad?

Prva koverta » Prv kovert » Bitni linkovi
O prvoj koverti Formulari Korisne informacije Proverite prijavu Učlanite se

 
 
Thread Tools Display Modes
  #51  
Staro 17.06.2010, 19:50
oligoce oligoce je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.05.2010
US lokacija: Wallington/New Jersey
YU lokacija: makedonija
Poruke: 88
Nepromenjeno

STO PRE VAS MOLIM DA MI ODGOVORITE.....TRENUTNO POPUNJAVAM FORMULAR DS 230 I GDE MI TRAZE father's family name i mother's i tako dalje to treba da stavim ime mojih roditelja ili roditelja mog supruga??????????????????????????????????????????? ???????????
  #52  
Staro 17.06.2010, 20:08
nataly's Avatar
nataly nataly je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 01.06.2010
YU lokacija: Beograd
Poruke: 112
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik oligoce Prikaz poruke
STO PRE VAS MOLIM DA MI ODGOVORITE.....TRENUTNO POPUNJAVAM FORMULAR DS 230 I GDE MI TRAZE father's family name i mother's i tako dalje to treba da stavim ime mojih roditelja ili roditelja mog supruga??????????????????????????????????????????? ???????????
blago vama
  #53  
Staro 17.06.2010, 20:39
celestine celestine je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 14.05.2010
US lokacija: Atlanta, GA
YU lokacija: Bg
Poruke: 181
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik oligoce Prikaz poruke
STO PRE VAS MOLIM DA MI ODGOVORITE.....TRENUTNO POPUNJAVAM FORMULAR DS 230 I GDE MI TRAZE father's family name i mother's i tako dalje to treba da stavim ime mojih roditelja ili roditelja mog supruga??????????????????????????????????????????? ???????????
Pa ako popunjavas za sebe onda naravno ime i prezime svojih roditelja... Deo koji se tice muza popunjavas njegove podatke i za njegove roditelje...........naravno.
  #54  
Staro 17.06.2010, 22:56
oligoce oligoce je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.05.2010
US lokacija: Wallington/New Jersey
YU lokacija: makedonija
Poruke: 88
Nepromenjeno

STO PRE VAS MOLIM DA MI ODGOVORITE.....TRENUTNO POPUNJAVAM FORMULAR DS 230 I GDE MI TRAZE father's family name i mother's i tako dalje to treba da stavim ime mojih roditelja ili roditelja mog supruga??????????????????????????????????????????? ??????????? JA SAM NOSILAC APLIKACIJE!
  #55  
Staro 28.06.2010, 11:38
lavex lavex je offline
Član
 
Datum prijave: 02.06.2010
YU lokacija: Doboj, Republika Srpska, BiH
Poruke: 28
Nepromenjeno

Hm, nisam siguran gdje bih ovo pisao, pa ću to uraditi ovdje. Ako mu tu nije mjesto molim admine da ga premjeste gdje treba. Hvala...

Supruga i ja smo poslali prvu kovertu nazad 03.06. (sa povratnicom). Povratnica nam još nije stigla, pa smo se zabrinuli šta je sa kovertom. Danas je supruga bila u pošti i tek je sada vidjela da je koverta otišla brodom, a ne avionom (u pošti nam rekoše da povratnica treba da stigne za mjesec, mjesec i po dana od dana slanja). Ono što nas zanima je sljedeće: postoji li neki rok do kada dokumentacije iz prve koverte treba da stigne u Kentucky i da li bismo trebali ponovo da pošaljemo dokumentaciju? Slali smo i mail sa upitom prije 5-6 dana i još nismo dobili nikakav odgovor.
Molim vas da nas uputite šta da radimo dalje! Unaprijed hvala!
  #56  
Staro 28.06.2010, 11:49
jovan bg jovan bg je offline
Član
 
Datum prijave: 26.05.2010
Poruke: 13
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik lavex Prikaz poruke
Hm, nisam siguran gdje bih ovo pisao, pa ću to uraditi ovdje. Ako mu tu nije mjesto molim admine da ga premjeste gdje treba. Hvala...

Supruga i ja smo poslali prvu kovertu nazad 03.06. (sa povratnicom). Povratnica nam još nije stigla, pa smo se zabrinuli šta je sa kovertom. Danas je supruga bila u pošti i tek je sada vidjela da je koverta otišla brodom, a ne avionom (u pošti nam rekoše da povratnica treba da stigne za mjesec, mjesec i po dana od dana slanja). Ono što nas zanima je sljedeće: postoji li neki rok do kada dokumentacije iz prve koverte treba da stigne u Kentucky i da li bismo trebali ponovo da pošaljemo dokumentaciju? Slali smo i mail sa upitom prije 5-6 dana i još nismo dobili nikakav odgovor.
Molim vas da nas uputite šta da radimo dalje! Unaprijed hvala!
Ja sam poslao avionom pa je trebalo 3=4 nedelje da mi vrate povratnicu,iz Kentakija ti odgovaraju mailom da treba 4 nedelje zbog velike guzve da bi to proverili pa ti se posle ne jave,zaboravi na to i stici ce ti povratnica
  #57  
Staro 28.06.2010, 12:07
Neverhood's Avatar
Neverhood Neverhood je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.10.2009
US lokacija: San Diego
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 152
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik oligoce Prikaz poruke
STO PRE VAS MOLIM DA MI ODGOVORITE.....TRENUTNO POPUNJAVAM FORMULAR DS 230 I GDE MI TRAZE father's family name i mother's i tako dalje to treba da stavim ime mojih roditelja ili roditelja mog supruga??????????????????????????????????????????? ??????????? JA SAM NOSILAC APLIKACIJE!
Po meni se to odnosi na tvoje roditelje, posto si ti nosilac aplikacije. Bilo bi fino kad bi neko potvrdio ipak, ali meni je to logicno na ovaj nacin.
  #58  
Staro 28.06.2010, 12:55
celestine celestine je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 14.05.2010
US lokacija: Atlanta, GA
YU lokacija: Bg
Poruke: 181
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik lavex Prikaz poruke
Hm, nisam siguran gdje bih ovo pisao, pa ću to uraditi ovdje. Ako mu tu nije mjesto molim admine da ga premjeste gdje treba. Hvala...

Supruga i ja smo poslali prvu kovertu nazad 03.06. (sa povratnicom). Povratnica nam još nije stigla, pa smo se zabrinuli šta je sa kovertom. Danas je supruga bila u pošti i tek je sada vidjela da je koverta otišla brodom, a ne avionom (u pošti nam rekoše da povratnica treba da stigne za mjesec, mjesec i po dana od dana slanja). Ono što nas zanima je sljedeće: postoji li neki rok do kada dokumentacije iz prve koverte treba da stigne u Kentucky i da li bismo trebali ponovo da pošaljemo dokumentaciju? Slali smo i mail sa upitom prije 5-6 dana i još nismo dobili nikakav odgovor.
Molim vas da nas uputite šta da radimo dalje! Unaprijed hvala!
Pismo ce stici, sigurno. Don't worry
  #59  
Staro 28.06.2010, 22:32
lavex lavex je offline
Član
 
Datum prijave: 02.06.2010
YU lokacija: Doboj, Republika Srpska, BiH
Poruke: 28
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik celestine Prikaz poruke
Pismo ce stici, sigurno. Don't worry
Nadam se da si u pravu. Samo nas je strah da će nam dokumentacija zakasniti, odnosno da postoji neki rok do kojeg papiri treba da stignu u Kentucky. Postoji li rok za to? U suštini, koverta bi već trebala da bude tamo, samo što još nemamo potvrdu za to. Valjda će i to ubrzo biti potvrđeno.
  #60  
Staro 28.06.2010, 23:47
imarkovic's Avatar
imarkovic imarkovic je offline
Drug član
 
Datum prijave: 13.06.2009
US lokacija: Austin, TX
YU lokacija: Beograd
Poruke: 44
Nepromenjeno

Ne brini, nema rok.
__________________
2010EU00020xxx
 

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 01:36.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.