ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 08.11.2008, 16:32
dejancic's Avatar
dejancic dejancic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 14.05.2008
US lokacija: LA
YU lokacija: BG
Poruke: 529
Nepromenjeno

[QUOTE]steficacvek:jaaaooooo kad se sjetim koliko sam se ja napatila sa slikom .... skoro da mi je istekao rok za prijavu dok sam je sredila. trazila sam od fotografa odmah digitalnu vreziju, da je sredi i snimi na usb, ali ni on nije mogao da je svede na 600x600. onda mi je dao sliku, pa sam ja skenirala na poslu i opet nije moglo, losiji skener i nisam skenirala dobro, ostavila je malu previse. i tek kad sam nasla dobar skener, skenirala je i povecala, i onda mic po mic smanjivala uspjelo je ... uh umorih se sjecajuci se muka :grin:[/QUOTE]

Ja cu tek da se patim i vec sad mi nije dobro... i mislim da cu nekoga 'obradovati' mail-om sa slikom i ljubaznom porukom: 'Prolazim kroz pakao Niki, dva puta sam sebi pokusao da oduzmem zivot, osecam da ce treci put biti fatalan po mene, pomazite sa slikom::grin:
  #12  
Staro 27.11.2008, 01:32
D.i M.e D.i M.e je offline
Član
 
Datum prijave: 04.11.2008
Poruke: 10
Nepromenjeno

Ево да се јавим, не би било лепо да не кажем шта сам урадио, пошто сте се јавили и одговорили ми на питања, на чему вам се заваљујем.

Прво су ми, нажалост, испале неке непредвиђене ствари тако да једно недељу дана нисам могао да се сликам. Е онда сам ишао код фотографа и сликао се и добио дигиталну фотографију веће резолуције (2048 х 3072).

Пошто се Милош понудио да је обради, ја сам му је лепо послао и он ми је после неколико дана и вратио спремну за пријаву (мислим могао сам и ја да чачкам око ње (у ствари и јесам, за сваки случај ако не одговори :)) али нисам ја баш вешт у фотошопу па рекох боље да то одради неко ко је то већ радио.

Мало пре сам лепо узео да се пријавим, прочитао још једном упутства, попунио пријаву, послао и све је прошло без проблема. (дакле код мене је пријава прошла на једноканалној ИСДН линији из Србије, користећи Фајерфокс 3 на ssl вези, нешто после поноћи по нашем времену; чисто ако неко ко још није се пријавио да зна да шта је прошло)

Знам да је ово баш у задњи час и могло је свашта да буде да је зезала пријава, али имао сам неке ванредне ствари, а и овако сам мало неозбиљан зато што не радим што треба на време :) Ако ме не извуку ове године, идуће се сигурно пријављујем већ почетком октобра :grin:

И да се на крају захвалим Милошу који је издвојио време да се бакће са мојом сликом.
  #13  
Staro 27.11.2008, 08:44
landlord's Avatar
landlord landlord je offline
Amer
 
Datum prijave: 21.05.2008
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Sarajevo, B&H
Poruke: 1 165
Nepromenjeno

Kad je ponoc kod tebe ne mora da znaci i da je u Australiji ili Americi ili..:)

A prosla ti je prijava jer si je poslao na ćirilici..:)
__________________
2009EU00018xxx
22.04.2008 - koverta iz Kentuckyja poslana na moju adresu
21.05.2008 - dobio prvu kovertu
26.5.2008 - uzvratio sam im svojom kovertom
29.5.2008 - dobili su moju kovertu
04.2.2009 - stigla druga koverta
19.2.2009 - uspjesno zavrsen ljekarski pregled
26.2.2009 - AOS stigao
13.3.2009 - zakazan intervju
17.3.2009 - Dan kad sam pozelenio
_____________________________________

U Americi od 24.05.2009.
  #14  
Staro 02.12.2008, 22:52
D.i M.e D.i M.e je offline
Član
 
Datum prijave: 04.11.2008
Poruke: 10
Nepromenjeno

[quote=landlord;5726]kad je ponoc kod tebe ne mora da znaci i da je u australiji ili americi ili..:)
[/quote]

наравно, али у то време је ноћ и у азији и африци а рачунам да из тих крајева долази највећи број пријава ;)


[quote=landlord;5726]
a prosla ti je prijava jer si je poslao na ćirilici..:)[/quote]

не знам одакле ти то, ја попунио енглеском латиницом, како ваљда и треба.
  #15  
Staro 22.01.2009, 19:55
ikana ikana je offline
Član
 
Datum prijave: 22.01.2009
Poruke: 27
Nepromenjeno

Caos ja imam jedno pitanje nadam se da ce se naci odg...Proslo leto bila sam turisticki u americi i ljudi kod kojih sam bila trazili su mi sliku i ostale podatke poslala sam im,medjutim oni su neke formulare popunjavali za aplikaciju(iz ny je aplicirano)i nemam pojma kako cu ja moci da znam dal sam izvucena posto vidim pominje se neki broj prijave koji moram da imam???
  #16  
Staro 23.01.2009, 23:34
xeg's Avatar
xeg xeg je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.05.2008
US lokacija: Atlanta, GA
YU lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 852
Pošalji Skype™ poruku korisniku xeg
Nepromenjeno

Da, to je novina, ove godine su promenili aplikaciju i na kraju slanja dobijes broj sa kojim kasnije mozes da proveris dal' si izvucena. Ako mozes kontaktiraj ih da vidis jesu li ga upisali, ako nisu onda ti ostaje da se nadas koverti kao i ranijih godina.
__________________
2009EU00014xxx
09.05.2008. - stigla 1. koverta
14.05.2008. - poslato nazad
16.05.2008. - stiglo u KCC
01.12.2008. - stigla 2. koverta
22.12.2008. - zavrsen lekarski
22.01.2009. - uspesno zavrsen intervju u Bgd-u
23.01.2009. - podigli vizirane pasose
Od 19.04.2009. u USA, Atlanta, GA
---------
About us: Veselinovica kutak
  #17  
Staro 24.01.2009, 11:54
ikana ikana je offline
Član
 
Datum prijave: 22.01.2009
Poruke: 27
Nepromenjeno

oket hvala ti:)
  #18  
Staro 24.01.2009, 12:00
ikana ikana je offline
Član
 
Datum prijave: 22.01.2009
Poruke: 27
Nepromenjeno

oket hvala ti :;D:
  #19  
Staro 24.01.2009, 16:10
ikana ikana je offline
Član
 
Datum prijave: 22.01.2009
Poruke: 27
Nepromenjeno

zanima me jedna informacija..Ako je neko bio sa radnom vizom u USA i ostao u zemlji po isteku vize...ako ucestvuje na lutriji iz srbije i recimo bude izvucen dal ce mozda imati problema sto je prekrsio vizu?:blink:
  #20  
Staro 24.01.2009, 16:16
xeg's Avatar
xeg xeg je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.05.2008
US lokacija: Atlanta, GA
YU lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 852
Pošalji Skype™ poruku korisniku xeg
Nepromenjeno

Ako ima neko zestoko opravdanje koje moze da dokumentuje mozda nece imati problema a ako je prekrsio vizu iz zajebancije verujem da ce imati.
Svima koji su nekada bili u USA traze na uvid stari pasos bas radi provere postovanja vize.
__________________
2009EU00014xxx
09.05.2008. - stigla 1. koverta
14.05.2008. - poslato nazad
16.05.2008. - stiglo u KCC
01.12.2008. - stigla 2. koverta
22.12.2008. - zavrsen lekarski
22.01.2009. - uspesno zavrsen intervju u Bgd-u
23.01.2009. - podigli vizirane pasose
Od 19.04.2009. u USA, Atlanta, GA
---------
About us: Veselinovica kutak
 


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 13:39.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.