ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Uputstva za dobitnike

Uputstva za dobitnike Izvučeni ste? Čestitamo! Ovde možete naći informacije o svim etapama procesa, od izvlačenja do intervjua i dobijanja vize.

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #101  
Staro 06.06.2015, 15:17
nenaLA nenaLA je offline
Član
 
Datum prijave: 18.05.2015
Poruke: 23
Nepromenjeno

a taman sam pomislila,ah boze kakvo sada potpisivanje,to nisam odradila,...u sustini samo treba odstampati potvrdu koju sam dobila na mail ,.. hahahhahaha puno hvala
Reply With Quote
  #102  
Staro 06.06.2015, 16:57
kirilnik kirilnik je offline
Član
 
Datum prijave: 15.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Radovis
Poruke: 12
Nepromenjeno ?

Jas go popolniv ds-260,go potpisav i tolku.Ne mi dozvoluva da kliknam fee.Koga se plakja fee?Sto treba sega da cekam?
Reply With Quote
  #103  
Staro 06.06.2015, 20:01
miga miga je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.05.2015
US lokacija: LA,California
YU lokacija: Skopje, MKD
Poruke: 55
Nepromenjeno

Se nadevam deka i si go ispratil 260 formularot, i si go zacuval ili otstampal Confirmation- ot. Sledno cekaj da ti zakazat intervju. Plakanjeto e direktno vo ambasada na denot na intervjuto, 330 dolari po covek. Pozdrav i se najdobro
Reply With Quote
  #104  
Staro 06.06.2015, 22:55
kirilnik kirilnik je offline
Član
 
Datum prijave: 15.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Radovis
Poruke: 12
Nepromenjeno Pozdrav

Mislev deka trosocite za viza se plakjaat online.Zatoa ne mi bese jasno,so ogled deka pisuva oti imaat problemi so stranicata.Za aplikaciite mi pisuva completed,i sega treba da cekam mail?Toa e?
Reply With Quote
  #105  
Staro 07.06.2015, 00:38
miga miga je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.05.2015
US lokacija: LA,California
YU lokacija: Skopje, MKD
Poruke: 55
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik kirilnik Prikaz poruke
Mislev deka trosocite za viza se plakjaat online.Zatoa ne mi bese jasno,so ogled deka pisuva oti imaat problemi so stranicata.Za aplikaciite mi pisuva completed,i sega treba da cekam mail?Toa e?
Dali gi isprati aplikaciite, nemozam dobro da te razberam?. Na kraj sekoja aplikacija se potpisuva od toj sto ja potpolnil i koga ke stisnes SEND, ti kazuva deka confirmation letter ke ti isprati na tvojot mail sto si go vnel, ti dava i opcija da go pratis na uste nekoj ako sakas, da go otstampas i sl. Ti go prakaat kako pdf file na mail i stiga odma ako aplikacijata ti e uspesno pratena, pa mozes naknadno da go otstampas zatoa sto toa ti treba za na intervju. Kako za tebe taka i za site ostanati clenovi.
E posle toa veke mozes da se opustis i da cekas sleden mail vo koj ke ti zakazat intervju, zavisno od brojot so koj si izvlecen.
Pozdrav
Reply With Quote
  #106  
Staro 07.06.2015, 11:06
markoni markoni je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2014
Poruke: 148
Nepromenjeno

Pitanje: Imate li dokumentaciju kojom mozete potvrditi da imate sve vakcine shodno Americkom Zakonu?

Ako nemam sada trenutno tu dokumentaciju, da li to znaci da treba da obelezim NO?

Znam da cu ih dobiti na lekarskom pregledu, ali trenutno (dok popunjavam DS-260) ja kod sebe tu dokumentaciju nemam, a datum koji ce stajati na dokumentaciji koju na pregledu dobijem ce biti mladji od datuma popunjenog DS-260?

Ne znam da li sam dobio ili nisam te vaccine, ne znam ni koje su vakcine u pitanju (mozda sam ih i dobio nekada), ali trenutno tu dokumentaciju nemam kod sebe.

Da li to znaci da treba da zaokruzim NO pa da im obrazlazem, ili treba zaokruzim YES (sto nije bas istinit odgovor u ovom trenutku)...

Kako ste vi po ovom pitanju odgovorili?
Reply With Quote
  #107  
Staro 07.06.2015, 13:05
tijana2401 tijana2401 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.05.2015
YU lokacija: Beograd
Poruke: 46
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik SRBghost Prikaz poruke
Pisi mail KCC i objasni situaciju. Javice ti kada ti otkljucaju formular i dodas supruga. Generalno, prilicno jdnostavno. E, kada krenes na intervju spremite doooosta materijala da potkrepite tvrdnju da brak nije samo zbog GC.
A znaci iako nisam vec poslala ds kao single, moram da saljem da mi otkljucaju? Jer sam nesto kao ovde skontala da ako odmah popunjavam kao udata ne treba da im trazim da otkljucaju? Jel sam pogresno razumela ili ne?
Reply With Quote
  #108  
Staro 07.06.2015, 13:40
SRBghost SRBghost je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 03.10.2013
US lokacija: NYC/NJ
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 583
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik markoni Prikaz poruke
Pitanje: Imate li dokumentaciju kojom mozete potvrditi da imate sve vakcine shodno Americkom Zakonu?

Ako nemam sada trenutno tu dokumentaciju, da li to znaci da treba da obelezim NO?

Znam da cu ih dobiti na lekarskom pregledu, ali trenutno (dok popunjavam DS-260) ja kod sebe tu dokumentaciju nemam, a datum koji ce stajati na dokumentaciji koju na pregledu dobijem ce biti mladji od datuma popunjenog DS-260?

Ne znam da li sam dobio ili nisam te vaccine, ne znam ni koje su vakcine u pitanju (mozda sam ih i dobio nekada), ali trenutno tu dokumentaciju nemam kod sebe.

Da li to znaci da treba da zaokruzim NO pa da im obrazlazem, ili treba zaokruzim YES (sto nije bas istinit odgovor u ovom trenutku)...

Kako ste vi po ovom pitanju odgovorili?
Ja sam rekao da imamo vakcine i nisam nista pisao kao dodatak/obrazlozenje. Ono sto treba ce se primiti na lekarskom i to je to.
__________________
DV-2015 - prvi put, 2 prijave - IZVUCENI
22.05.2014. - popunjeni formulari
19.02.2015. - lekarski
24.02.2015. - intervju/odobrene vize/Administrative processing
26.03.2015. - konacno stigli pasosi (sa vizama)
28.03.2015. - kupljene karte
24.06.2015. - NYC resident
01.04.2016. - Garden State
Reply With Quote
  #109  
Staro 07.06.2015, 13:42
SRBghost SRBghost je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 03.10.2013
US lokacija: NYC/NJ
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 583
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik tijana2401 Prikaz poruke
A znaci iako nisam vec poslala ds kao single, moram da saljem da mi otkljucaju? Jer sam nesto kao ovde skontala da ako odmah popunjavam kao udata ne treba da im trazim da otkljucaju? Jel sam pogresno razumela ili ne?
Znas kako, meni bi bilo logicno da odmah popunis kao udata i to je to. Ipak bih pre toga poslao mail u KCC i pitao da li da odmah popunjavas za oboje. Sto je sigurno sigurno je. Znas, uvek je dobro imati sto vise pisanih tragova, just in case
__________________
DV-2015 - prvi put, 2 prijave - IZVUCENI
22.05.2014. - popunjeni formulari
19.02.2015. - lekarski
24.02.2015. - intervju/odobrene vize/Administrative processing
26.03.2015. - konacno stigli pasosi (sa vizama)
28.03.2015. - kupljene karte
24.06.2015. - NYC resident
01.04.2016. - Garden State
Reply With Quote
  #110  
Staro 07.06.2015, 23:28
nenaLA nenaLA je offline
Član
 
Datum prijave: 18.05.2015
Poruke: 23
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik markoni Prikaz poruke
pitanje: Imate li dokumentaciju kojom mozete potvrditi da imate sve vakcine shodno americkom zakonu?

Ako nemam sada trenutno tu dokumentaciju, da li to znaci da treba da obelezim no?

Znam da cu ih dobiti na lekarskom pregledu, ali trenutno (dok popunjavam ds-260) ja kod sebe tu dokumentaciju nemam, a datum koji ce stajati na dokumentaciji koju na pregledu dobijem ce biti mladji od datuma popunjenog ds-260?

Ne znam da li sam dobio ili nisam te vaccine, ne znam ni koje su vakcine u pitanju (mozda sam ih i dobio nekada), ali trenutno tu dokumentaciju nemam kod sebe.

Da li to znaci da treba da zaokruzim no pa da im obrazlazem, ili treba zaokruzim yes (sto nije bas istinit odgovor u ovom trenutku)...

Kako ste vi po ovom pitanju odgovorili?
ja sam isto odgovorila sa yes,jer cemo svejedno dobiti sve te vakcine koje nemamo prije intervjua 😊 a i kada vidis na primjeru onog decka koji je preveo na nas jezik,vidjeces da je i on stavio yes,..tako da vjerujem da je to ok. Pozz
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
USCIS Immigrant Fee oskark Vodič za emigrante 303 20.03.2021 10:49
Application Received - Sta sad? dejancic Agencije za prijavu 20 25.11.2009 21:26
Formulari na lekarskom pregledu xeg Uputstva za dobitnike 15 14.10.2008 15:07
Formulari bez godine u pozadini mariags Prva koverta 3 20.05.2008 01:31

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 13:35.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.