ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2019 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #401  
Staro 25.11.2017, 16:37
Filip991 Filip991 je offline
Član
 
Datum prijave: 15.04.2017
YU lokacija: Srbija
Poruke: 17
Nepromenjeno

Pozdrav svim članovima foruma. Iako odavno pratim forum, po prvi put pisem.
Poslao sam svoju prvu prijavu za zelenu kartu u oktobru, u nadi da ću ostvariti svoj Američki san
Želim da svima poželim sreću!
Reply With Quote
  #402  
Staro 25.11.2017, 19:29
MatijaX's Avatar
MatijaX MatijaX je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.09.2017
YU lokacija: Zagreb
Poruke: 73
Nepromenjeno

Ljudi, također svima sretno sa Vašim prijavama.

Ove godine prvi put je išla moja prijava prema US, al' možda i posljednji, ako me izvuku...

Inače, sam kompjuteraš, te delam u struci, te ću svakako i na taj način pokušati u narednim godinama uz prijave na DV doći do poslodavaca iz US.

Inače, po netu se svašta piše, te ljudi svašta briju, al' obično ne raspravljam o tome što ja mogu, nego jednostavno djelujem, te prvenstveno sebi, a posredno i drugim pokažem što mogu.

Ili, kako bi rekli na engleskom: "Hard work works!". Sve drugo je po meni teški bullsh*t.

Sretno, još jednom svima....
Reply With Quote
  #403  
Staro 29.11.2017, 09:18
Captain Captain je offline
Član
 
Datum prijave: 04.05.2016
YU lokacija: Nevesinje, Republika Srpska, BiH
Poruke: 13
Nepromenjeno Razlozi (naši), za odlazak u USA

Izvinjavam se, promašena tema.
Mislio sam u Razlozi (naši), za odlazak u USA.

Last edited by Captain; 29.11.2017 at 09:27.
Reply With Quote
  #404  
Staro 01.12.2017, 19:49
Andjelka_91 Andjelka_91 je offline
Član
 
Datum prijave: 08.05.2017
Poruke: 3
Nepromenjeno First name u prijavi

Pozdrav svima!
Interesuje me, ako neko može da mi da proverenu informaciju... U prijavi sam za First Name stavila "Andjelka", pa bih volela da znam, ukoliko me izvuku, da li će mi poništiti prijavu jer kod njih ne postoji slovo DJ? U pasošu mi piše Anđelka, pa sam zato stavila DJ. Za Ž, Š, Č, Ć mi je ok, ali to slovo u mom imenu me buni.
Hvala unapred
Reply With Quote
  #405  
Staro 01.12.2017, 20:26
Markonato Markonato je offline
Drug član
 
Datum prijave: 26.04.2015
Poruke: 88
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Andjelka_91 Prikaz poruke
Pozdrav svima!
Interesuje me, ako neko može da mi da proverenu informaciju... U prijavi sam za First Name stavila "Andjelka", pa bih volela da znam, ukoliko me izvuku, da li će mi poništiti prijavu jer kod njih ne postoji slovo DJ? U pasošu mi piše Anđelka, pa sam zato stavila DJ. Za Ž, Š, Č, Ć mi je ok, ali to slovo u mom imenu me buni.
Hvala unapred
Andjo nemoj da brines DJ i treba da stavis,moj grad odakle sam sadrzi đ pa sam ja probao da stavim đ ali mi izbacilo da to nepodrzava mora DJ tako i da si probala da ukucas đ ne bi ti uspelo.
Reply With Quote
  #406  
Staro 01.12.2017, 20:38
Katleja Liki Katleja Liki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.07.2017
US lokacija: bilo gdje
Poruke: 126
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Andjelka_91 Prikaz poruke
Pozdrav svima!
Interesuje me, ako neko može da mi da proverenu informaciju... U prijavi sam za First Name stavila "Andjelka", pa bih volela da znam, ukoliko me izvuku, da li će mi poništiti prijavu jer kod njih ne postoji slovo DJ? U pasošu mi piše Anđelka, pa sam zato stavila DJ. Za Ž, Š, Č, Ć mi je ok, ali to slovo u mom imenu me buni.
Hvala unapred
Postovana, na sledecem linku: http://www.zelenalutrija.com/forum/s...t=1877&page=21, imate svjeze iskustvo forumasa Mister Nice-a, koji je uspjesno pozelenio. Izmedju ostalog, napisao je da je i on pogrijesio u prijavi i da je slovo Đ, napisao kao Dj, a trebao je D i nije imao problema oko toga. Bez brige oko toga, najvaznije je da Vas izvuku. Koristeci opciju pretrage, mozete pronaci sve sto Vas zanima u vezi lutrije, jer i na ovo pitanje je odgovoreno vise puta. Srecno i srdacan pozdrav.
Reply With Quote
  #407  
Staro 07.12.2017, 16:51
Marple29 Marple29 je offline
Član
 
Datum prijave: 06.11.2017
Poruke: 2
Nepromenjeno

Pozdrav svim članovima foruma i puno sreće! Meni je prva prijava, a dečkova druga. Jago dugo pratim forum sve pohvale, puno korisnih informacija na jednom mestu. Divno je što svaka generacija prijavljenih deli svoja iskustva, što ona sa pozitivnim ishodom ali i ona da ne treba odustati.
Reply With Quote
  #408  
Staro 12.12.2017, 10:25
asromaman10 asromaman10 je offline
Član
 
Datum prijave: 04.11.2017
Poruke: 2
Nepromenjeno Nisam upisao cn broj

pozz. Da li je moguce ikako proveriti da li ste izvuceni ili ne ako niste upisali Confirmation Number koji se dobije nakon prijave ? hvala
Reply With Quote
  #409  
Staro 12.12.2017, 12:23
rori rori je offline
Član
 
Datum prijave: 01.10.2016
US lokacija: Nashville Tennessee
YU lokacija: Beograd
Poruke: 4
Nepromenjeno Cao

Nije moguce bez confirmation number,to se sacuva nakon prijave
Reply With Quote
  #410  
Staro 12.12.2017, 12:29
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik asromaman10 Prikaz poruke
pozz. Da li je moguce ikako proveriti da li ste izvuceni ili ne ako niste upisali Confirmation Number koji se dobije nakon prijave ? hvala
Moguće je. Na ovoj strani ima uputstvo:
http://www.zelenalutrija.com/forum/s...01goto=newpost

A ovde je ilustracija kako to izgleda. Ima checkbox pre dugmeta "submit"
http://www.usagreencardlottery.org/g...ts/CheckStatus
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 15:41.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.