ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Šta je potreban i dovoljan uslov da bi se izašlo pred službenika u ambasadi » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #121  
Staro 13.02.2014, 09:34
Hurricane Hurricane je offline
Drug član
 
Datum prijave: 30.07.2012
YU lokacija: Srbija
Poruke: 55
Nepromenjeno

Svaka cast na gestu. Jos jedna potvrda da je ovaj forum najbolji!
Reply With Quote
  #122  
Staro 15.03.2014, 23:43
mytweety.com mytweety.com je offline
Drug član
 
Datum prijave: 21.10.2013
Poruke: 35
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik antonio Prikaz poruke
mene isto zanima za tu adresu, dal to moze biti adresa od hotela, od nekog prijatelja ili bilo cija al da si u kontaktu s tom osobom kasnije dok to stigne?

i dal ima neko primjer pozivnog pisma? za svaki slucaj...
a pozivno pismo mora biti od rodbine ili? ili moze od nekog poslodavca?
Antonio lani moj poznanik napisa adresa od hotel, mislam deka treba da nosis I dokaz za rezervacija
Reply With Quote
  #123  
Staro 19.03.2014, 09:01
sazi sazi je offline
Član
 
Datum prijave: 08.05.2013
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 15
Nepromenjeno

Da li neko zna koliko max mogu biti stara dokumenta koja se predaju, tu mislim na ove potvrde iz policije, suda i izvode iz knjige rodjenih? Da li je to 60, 90 ili mozda vise dana?
Reply With Quote
  #124  
Staro 30.04.2014, 20:54
ZliZec ZliZec je offline
Član
 
Datum prijave: 06.05.2013
US lokacija: NYC
YU lokacija: Beograd
Poruke: 21
Nepromenjeno

Pošto se bliži datum razgovora u ambasadi, tj. za osam dana je, a imao sam nekoliko nerazjašnjenih pitanja, pozovem ja danas američku ambasadu. Verovatno već postoje odgovori na sva ova moja pitanja na ovom forumu, ali hteo sam da proverim direktno i evo napisaću ono što je meni rekao službenik, možda će nekome pomoći. Na moje pitanje koja tačno dokumenta treba da donesem, rekao je da sakupim onako kako je pisalo kada sam izvučen, tj. supruga, a da konzul ima pravo, ako smatra da treba, da mi traži još 501 dokument. Baš tako mi reče čovek. Što se tiče starosti dokumenata, kaže da donesem onako kako ja smatram da treba, a da će oni, nakon što platim takse za vizu, da to razmotre i da provere da li je sve to važeće i odgovarajuće, pa ako nije dobiću dodatni rok da donesem. Kopije dokumenata ne moraju da budu overene, znači uz original najobičnija fotokopija. Plaćanje vize u dolarima ili dinarima. I na kraju, na pitanje da li je razgovor na engleskom, rekao je da ne mora da bude već da može i na srpskom. Kažem opet, o svemu ovome je već pisano, ali evo još jednom iz prve ruke.
Reply With Quote
  #125  
Staro 03.05.2014, 22:55
mikagrubinen mikagrubinen je offline
Drug član
 
Datum prijave: 12.11.2013
US lokacija: Oakland
YU lokacija: Beograd
Poruke: 81
Pošalji Skype™ poruku korisniku mikagrubinen
Nepromenjeno

ZliZec
Aj kad prođe razgovor napiši kako je bilo, šta ste sve predali od papira, da li su tražili nešto što nije navedeno (kao npr pozivno pismo) i ostalo.
Srećno na razgovoru.
Reply With Quote
  #126  
Staro 04.05.2014, 08:56
Spartacus Spartacus je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.05.2014
US lokacija: Denver
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 71
Nepromenjeno

Bilo bi odlicno zlizec kada bi nam ispricao svoju pricu od ulaska do izlaska iz ambasade! Srecno!
Reply With Quote
  #127  
Staro 04.05.2014, 11:13
ZliZec ZliZec je offline
Član
 
Datum prijave: 06.05.2013
US lokacija: NYC
YU lokacija: Beograd
Poruke: 21
Nepromenjeno

Hvala!
Napisaću sve detalje, u svakom slučaju sam planirao. Imate već dosta informacija na forumu i opisanih intervjua, pretpostavljam da je svima procedura manje-više ista.
Od papira, pored pasoša, planiramo da nosimo sledeće: potvrde iz suda i policije, koverte sa lekarskog pregleda sa snimcima, diplome, izvode iz matične knjige rođenih, venčani list, štampanu onu stranicu gde piše gde i kada je intervju i videću sa bratom večeras da mi pošalje nekakav mejl gde piše da ćemo biti kod njega za početak. Mislim da je to sve što im treba.
Sinoć videh da nam trebaju još po dve fotografije, pa ćemo i to da završimo do četvrtka.
Reply With Quote
  #128  
Staro 21.05.2014, 17:36
sunflower87 sunflower87 je offline
Član
 
Datum prijave: 21.05.2014
Poruke: 4
Nepromenjeno

Ja imam jedno pitanje. Intervju mi je zakazan za tri tjedna, i imam sve spremno. Samo me nesto interesira.Ja zivjela u Kanadi godinu dana, na radnoj vizi, sad da li bih trebala na intervju ponjeti kanadsku policijsku potvrdu? Naime do same potvrde se malo teze dolazi, treba slat otiske prstiju i ceka se nekoliko tjedana. Sad je li bolje da odgodim datum intervjua dok mi ne dodje potvrda ili da odem bez nje?Jel imao tko slicnu situaciju? Zahvaljujem.
Reply With Quote
  #129  
Staro 21.05.2014, 17:49
SEEUSAIC SEEUSAIC je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 22.04.2010
Poruke: 332
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik sunflower87 Prikaz poruke
Ja imam jedno pitanje. Intervju mi je zakazan za tri tjedna, i imam sve spremno. Samo me nesto interesira.Ja zivjela u Kanadi godinu dana, na radnoj vizi, sad da li bih trebala na intervju ponjeti kanadsku policijsku potvrdu? Naime do same potvrde se malo teze dolazi, treba slat otiske prstiju i ceka se nekoliko tjedana. Sad je li bolje da odgodim datum intervjua dok mi ne dodje potvrda ili da odem bez nje?Jel imao tko slicnu situaciju? Zahvaljujem.
Korisnici su videli i prvi put kad je postavljeno pitanje. Copy/Paste na raznim temama nije dozvoljeno na Forumu Zelena Lutrija. Hvala na razumevanju.
Reply With Quote
  #130  
Staro 08.09.2014, 17:11
zanesena zanesena je offline
Drug član
 
Datum prijave: 11.09.2010
US lokacija: Los Angeles,Santa Monica
YU lokacija: vojvodina
Poruke: 84
Nepromenjeno diploma osnovne skole?

ja sam iscitala svih 13 strana i vidim da se ovde ne precizira da li je potrebna diploma iz osnovne skole?
potrebno je da konzul vidi da imamo 12 godina skolovanja u kontinuitetu.
cini mi se da u drugim temama isto niko nije spomenuo da je potrebna diploma osnovne skole sto znaci da nije potrebna?
Reply With Quote
Odgovori

Tags
ambasada, novac, razgovor

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 14:56.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.