ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 08.05.2013, 20:26
Lotus Lotus je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.03.2011
US lokacija: New York
YU lokacija: Hrvatska
Poruke: 31
Nepromenjeno

Kod mene kao stanovnika "tradicionalno americkih prijatelja" je dobilo 3 moja poznanika. Svi otisli i dobro se snasli ali nisu sretni. Barem su 2 puta godisnje ovdje. Ja sam zivio na Manhattanu cca 4 ljeta preko J-1 vize i imam i turisticku i C1/D vizu i svake godine idem na godisnji u NY na 15 dana u posjet prijateljima ali nista, ne izvlace me. Iz Trsta(Italija) karta dodje cca 620$ jeftinije preko Zagreba.
Moje misljenje je da oni sve prijave podijele po zemljama pa na :
<>25g, da/ne ozenjeni, strucna sprema
Ove godine se javilo dosta familija a vi koji imate visoke brojeve, ne brinite se, za kvalitetnu imigraciju tamo treba cca 3000$ a za tamo jos jedno 3000$ i to sve po osobi i mnogi odustanu jer su se javili reda radi da se mogu hvaliti da su dobili na lutriji. Ne pricam to za prijasnje godine nego za zadnje dvije koliko citam po forumima...
__________________
2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017 - 2018 NOT SELECTED
Reply With Quote
  #12  
Staro 08.05.2013, 20:37
NightSky's Avatar
NightSky NightSky je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 11.01.2012
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 232
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lotus Prikaz poruke
Kod mene kao stanovnika "tradicionalno americkih prijatelja" je dobilo 3 moja poznanika. Svi otisli i dobro se snasli ali nisu sretni. Barem su 2 puta godisnje ovdje. Ja sam zivio na Manhattanu cca 4 ljeta preko J-1 vize i imam i turisticku i C1/D vizu i svake godine idem na godisnji u NY na 15 dana u posjet prijateljima ali nista, ne izvlace me. Iz Trsta(Italija) karta dodje cca 620$ jeftinije preko Zagreba.
Moje misljenje je da oni sve prijave podijele po zemljama pa na :
<>25g, da/ne ozenjeni, strucna sprema
Ove godine se javilo dosta familija a vi koji imate visoke brojeve, ne brinite se, za kvalitetnu imigraciju tamo treba cca 3000$ a za tamo jos jedno 3000$ i to sve po osobi i mnogi odustanu jer su se javili reda radi da se mogu hvaliti da su dobili na lutriji. Ne pricam to za prijasnje godine nego za zadnje dvije koliko citam po forumima...
Nisu sretni, ali ima se da se po dva puta godišnje dolazi ovamo
Dobro, sreća je subjektivna stvar, neko nije sretan ni kad ima sve što poželi, a neko zna naći sreću i u sitnicama, ali to je već druga priča.
Nego, nešto onako kontam, možda bi najbolje bilo skroz prekrižiti Ameriku kao opciju, pa se u oktobru prijaviti iz zezancije. Možda onda i upali.
__________________

DV 2020
Reply With Quote
  #13  
Staro 08.05.2013, 20:52
C B C B je offline
Član
 
Datum prijave: 08.05.2013
YU lokacija: Beograd
Poruke: 21
Nepromenjeno

Pa svi kojima sam ja pomagao da apliciraju su bili "mesano meso", ali kako ja to kazem, gradjanska opcija. Urbani i kulturni ljudi. Bilo je tu i akademaca i kozmeticara i fizioterapetura i arhitekata.

Neki ozenjeni, sa porodicom, neki sami. Dakle, zaista sam imao lep uzorak, sto kaze Del Boy, "Krem de la krem"
Reply With Quote
  #14  
Staro 08.05.2013, 21:04
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

I ja sam se prijavljivala x puta i druge isto ali ni ja izgleda nisam talicna ni sebi ni drugima.
Reply With Quote
  #15  
Staro 08.05.2013, 21:11
cukoni cukoni je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.09.2012
Poruke: 213
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lotus Prikaz poruke
Kod mene kao stanovnika "tradicionalno americkih prijatelja" je dobilo 3 moja poznanika. Svi otisli i dobro se snasli ali nisu sretni. Barem su 2 puta godisnje ovdje. Ja sam zivio na Manhattanu cca 4 ljeta preko J-1 vize i imam i turisticku i C1/D vizu i svake godine idem na godisnji u NY na 15 dana u posjet prijateljima ali nista, ne izvlace me. Iz Trsta(Italija) karta dodje cca 620$ jeftinije preko Zagreba.
Moje misljenje je da oni sve prijave podijele po zemljama pa na :
<>25g, da/ne ozenjeni, strucna sprema
Ove godine se javilo dosta familija a vi koji imate visoke brojeve, ne brinite se, za kvalitetnu imigraciju tamo treba cca 3000$ a za tamo jos jedno 3000$ i to sve po osobi i mnogi odustanu jer su se javili reda radi da se mogu hvaliti da su dobili na lutriji. Ne pricam to za prijasnje godine nego za zadnje dvije koliko citam po forumima...
joj druze ja sam sve pratio,bracni parovi,ovi sa srednjom skolom ovi sa 3 godine srednje,samci itd. al nema pravila bilo je izvucenih sa 35 godina samci bez faksa,bilo je i ovih sa faksovima,bracnih parova je bilo ma svega tako da nema pravila! Evo samo ove godine pogledaj izvuceno je par bracnih parova,par samaca,starijih i mladjih itd
Reply With Quote
  #16  
Staro 08.05.2013, 21:16
C B C B je offline
Član
 
Datum prijave: 08.05.2013
YU lokacija: Beograd
Poruke: 21
Nepromenjeno

Pa ja sam inace tezak baksuz... sve lose sto moze da mi se dogodi, dogodi mi se... Cak su se mnogi koji me znaju slozili da jesam

Da nije tako, do sada bih vec bio milioner.

Inace sam imao devojku iz Dallasa. Upoznao je na jednom poslu u Spaniji, pocetkom 2000-te. Zezali se par dana i ostanemo u kontaktu.

I posle par nedelja, ona izgubi posao i ja je pozovem da dodje kod mene. I uz negodovanje familije i svih, ona dodje. A posto je bila iz dobre i relativno bogate porodice, bas je bilo problema, medjutim i pored svega, dodje ona.

I ostala je osam meseci, dopalo joj se ovde. Videla je da je lep grad, neverovatno bezbedan u odnosu na USA, ljudi prijatni sa strancima, ja opet imam lepu kucu, neke pse - haskije sam imao koje je ona bas volela... sve je super bilo. I posto smo oboje bili oko trideset, poceli da pricamo da se vencamo i da ja "prenesem" svoj posao tamo... ona bi pomogla, njeni i tako.

A sto je najgore, bila je bas ok devojka iako je bila relativno bogata i zgodna. Nije bila razmazena i hirovita, kakve umeju biti amerikanke. Posto je volela zivotinje, ja je ovde ubacim u jednu nevladinu organizaciju koja se bavila zivotinjama, njima je bilo super da imaju amerikanku i jos se zanimala.

I dogovorimo se mi da se vencamo cisto pro forme, da se ne bi razdvajali i da se vrati ona u USA a ja odem sa njom, pa sta bude. Ona rekla svojima i oni sve super. Medjutim, par dana pre tog famoznog vencanja, otac joj se slogirao i pao u komu.

Ona naravno ode na prvi avion. A kad ono... slagali je.
Samo da se vrati. Posle su je zesce smorili za mene, srbi ovakvi, onakvi i sl.
Da zlo bude vece, majka joj bila nemica koja se 70-ih udala u USA, a oca su joj ubili partizani, srbi u 2. sv. ratu.

Posle mi je bilo zao sto nisam iskljucio telefone tih dana ili kupio neki GSM jammer, jer sam predosecao da ce se nesto desiti
Reply With Quote
  #17  
Staro 08.05.2013, 22:33
cukoni cukoni je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.09.2012
Poruke: 213
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik C B Prikaz poruke
Pa ja sam inace tezak baksuz... sve lose sto moze da mi se dogodi, dogodi mi se... Cak su se mnogi koji me znaju slozili da jesam

Da nije tako, do sada bih vec bio milioner.

Inace sam imao devojku iz Dallasa. Upoznao je na jednom poslu u Spaniji, pocetkom 2000-te. Zezali se par dana i ostanemo u kontaktu.

I posle par nedelja, ona izgubi posao i ja je pozovem da dodje kod mene. I uz negodovanje familije i svih, ona dodje. A posto je bila iz dobre i relativno bogate porodice, bas je bilo problema, medjutim i pored svega, dodje ona.

I ostala je osam meseci, dopalo joj se ovde. Videla je da je lep grad, neverovatno bezbedan u odnosu na USA, ljudi prijatni sa strancima, ja opet imam lepu kucu, neke pse - haskije sam imao koje je ona bas volela... sve je super bilo. I posto smo oboje bili oko trideset, poceli da pricamo da se vencamo i da ja "prenesem" svoj posao tamo... ona bi pomogla, njeni i tako.

A sto je najgore, bila je bas ok devojka iako je bila relativno bogata i zgodna. Nije bila razmazena i hirovita, kakve umeju biti amerikanke. Posto je volela zivotinje, ja je ovde ubacim u jednu nevladinu organizaciju koja se bavila zivotinjama, njima je bilo super da imaju amerikanku i jos se zanimala.

I dogovorimo se mi da se vencamo cisto pro forme, da se ne bi razdvajali i da se vrati ona u USA a ja odem sa njom, pa sta bude. Ona rekla svojima i oni sve super. Medjutim, par dana pre tog famoznog vencanja, otac joj se slogirao i pao u komu.

Ona naravno ode na prvi avion. A kad ono... slagali je.
Samo da se vrati. Posle su je zesce smorili za mene, srbi ovakvi, onakvi i sl.
Da zlo bude vece, majka joj bila nemica koja se 70-ih udala u USA, a oca su joj ubili partizani, srbi u 2. sv. ratu.

Posle mi je bilo zao sto nisam iskljucio telefone tih dana ili kupio neki GSM jammer, jer sam predosecao da ce se nesto desiti
uh cudna prica,i sad ganjas da ides valjda ti se okrene pa te izvuku
Reply With Quote
  #18  
Staro 08.05.2013, 22:38
C B C B je offline
Član
 
Datum prijave: 08.05.2013
YU lokacija: Beograd
Poruke: 21
Nepromenjeno

A nije meni toliko lose u BG finansijski koliko sam se jednostavno smorio ljudima koji me okruzuju.
Nemam posteno ni prijatelja ni saradnika vise. Sve sto je kvalitetno pobeglo, ko nije, gleda kako ce. Posao puko i ide jos na dole.

Sad pravim madjarski pasos, posto na to imam prava, pa 99% palim u London.

Jedino me vadi sto imam nekretnine na dobrom mestu, pa njihovim izdavanjem uvek sebi mogu pokriti zivot bilo gde, sem u Tokiju ili Seulu
Reply With Quote
  #19  
Staro 08.05.2013, 23:02
cukoni cukoni je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.09.2012
Poruke: 213
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik C B Prikaz poruke
A nije meni toliko lose u BG finansijski koliko sam se jednostavno smorio ljudima koji me okruzuju.
Nemam posteno ni prijatelja ni saradnika vise. Sve sto je kvalitetno pobeglo, ko nije, gleda kako ce. Posao puko i ide jos na dole.

Sad pravim madjarski pasos, posto na to imam prava, pa 99% palim u London.

Jedino me vadi sto imam nekretnine na dobrom mestu, pa njihovim izdavanjem uvek sebi mogu pokriti zivot bilo gde, sem u Tokiju ili Seulu
pricaj mi nesto o tomepametno sto dalje sa balkana hehe
Reply With Quote
  #20  
Staro 09.05.2013, 12:43
chupacabra chupacabra je offline
Drug član
 
Datum prijave: 25.09.2012
Poruke: 32
Nepromenjeno

Ja sam prijavio ove godine nas 8 i niko nista. Bio sam ubedjen da ce makar neko da dobije .
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Iz kojeg puta ste izvuceni? dragance Prva koverta 126 17.11.2010 14:46
Prijavio sam se preko Kosova savke90 Stare teme 6 03.11.2010 00:21
Sad mi nista nije jasno ???? Ninovranje Stare teme 13 21.06.2010 21:54
Prijavio sam se za GC2007, kada stiže koverta? NtC Prva koverta 2 20.12.2005 03:06

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 13:12.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.