ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #21  
Staro 09.05.2013, 13:48
bozic.ns's Avatar
bozic.ns bozic.ns je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2013
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 30
Nepromenjeno

Ljudi ja sam se prijavio prvi put i odmah sam bio te srece da sam izvucen.
Takodje sam prijavio jos par drugara ali oni nisu bili te srece... Tako da ne treba nikad odustajati, nastavite da se prijavljujete, ne kosta vas nista, a puno mozete dobiti.
Reply With Quote
  #22  
Staro 09.05.2013, 20:31
C B C B je offline
Član
 
Datum prijave: 08.05.2013
YU lokacija: Beograd
Poruke: 21
Nepromenjeno

Sta da ti kazem... najmanje si 10x sretniji od mene

Ako mene pitas, pocni loto da igras
Reply With Quote
  #23  
Staro 10.05.2013, 02:36
Lotus Lotus je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.03.2011
US lokacija: New York
YU lokacija: Hrvatska
Poruke: 31
Nepromenjeno

Ajde jedno pitanje, da li bi radije da ste dobili GC ili 7-icu na lotu?

__________________
2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017 - 2018 NOT SELECTED
Reply With Quote
  #24  
Staro 10.05.2013, 05:01
Milosdv's Avatar
Milosdv Milosdv je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 09.01.2009
US lokacija: Hollywood, FL
YU lokacija: Beograd, Voždovac
Poruke: 204
Nepromenjeno

Vračar pređi na Voždovac kod nas samo izvlače na lutriji

Daj da te ja prijavim, ne znam koliko si čitao forum ja sam dva puta za redom izvučen....

Totalno ti je luda ova pričica sa amerikankom, ima onaj naš stari film sa rečenicom "oceš amerikanku"...

Mislim nemoj da se ljutiš ali toliko je bila ovde i sve cool, super, ovo ono, videla kakvi smo (kakav si) i opet tako...
Koja pamet i razmišljanje... Pogotovo ovo oko ratova...

Što ne volite TOŽIJA SLIKU hahahaha

Pozdravljam
__________________
POGODAK 2013 2XXX
10.2012 VIZE u pasošu
U USA od 29.10.2012
Reply With Quote
  #25  
Staro 10.05.2013, 08:31
vrhunski vrhunski je offline
Proteran
 
Datum prijave: 17.06.2010
US lokacija: San Jose, CA
YU lokacija: Belgrade, Serbia
Poruke: 488
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lotus Prikaz poruke
Ajde jedno pitanje, da li bi radije da ste dobili GC ili 7-icu na lotu?

Zavisi kolika je 7-ica
Salim se ja bih GC svakako.

Problem je saamo u tome sto za 1mil$$ mozete da dobijete EB5 vizu tj odmah green card tako da sve preko 1mil$ bih ipak na lotou (cisto da mi ostane kusur) )) Ako bi ukinuli EB5 program onda GC nema cenu
Reply With Quote
  #26  
Staro 10.05.2013, 16:44
C B C B je offline
Član
 
Datum prijave: 08.05.2013
YU lokacija: Beograd
Poruke: 21
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Milosdv Prikaz poruke
Vračar pređi na Voždovac kod nas samo izvlače na lutriji

Daj da te ja prijavim, ne znam koliko si čitao forum ja sam dva puta za redom izvučen....

Totalno ti je luda ova pričica sa amerikankom, ima onaj naš stari film sa rečenicom "oceš amerikanku"...

Mislim nemoj da se ljutiš ali toliko je bila ovde i sve cool, super, ovo ono, videla kakvi smo (kakav si) i opet tako...
Koja pamet i razmišljanje... Pogotovo ovo oko ratova...

Što ne volite TOŽIJA SLIKU hahahaha

Pozdravljam
E pa slucajno sam potpuno naleteo na ovaj forum... Sta da ti kazem.. ja prijavio par stotina ljudi i niko nije izvucen, pa ti vidi da li zelis da imas ista sa mnom

A sto se amerikanke tice... Kupili su joj kucu i zakupili prostor da otvori hotel za kucice, posto je bila luda za istim. Tako da nije mogla da makne, a ja opet u tom momentu zbog 17 uporednih projekata koje sam radio nisam cak mogao ni da odem turisticki tamo i eto... nije nam bilo sudjeno... mada me zove sada da dodjem, ali... promenila se dosta, pocela da pije... a i meni vreme curi, ne mogu da se zezam vise...
Reply With Quote
  #27  
Staro 10.05.2013, 18:44
shanzy shanzy je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.07.2011
YU lokacija: Srbija
Poruke: 170
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik C B Prikaz poruke
Pa ja sam inace tezak baksuz... sve lose sto moze da mi se dogodi, dogodi mi se... Cak su se mnogi koji me znaju slozili da jesam

Da nije tako, do sada bih vec bio milioner.

Inace sam imao devojku iz Dallasa. Upoznao je na jednom poslu u Spaniji, pocetkom 2000-te. Zezali se par dana i ostanemo u kontaktu.

I posle par nedelja, ona izgubi posao i ja je pozovem da dodje kod mene. I uz negodovanje familije i svih, ona dodje. A posto je bila iz dobre i relativno bogate porodice, bas je bilo problema, medjutim i pored svega, dodje ona.

I ostala je osam meseci, dopalo joj se ovde. Videla je da je lep grad, neverovatno bezbedan u odnosu na USA, ljudi prijatni sa strancima, ja opet imam lepu kucu, neke pse - haskije sam imao koje je ona bas volela... sve je super bilo. I posto smo oboje bili oko trideset, poceli da pricamo da se vencamo i da ja "prenesem" svoj posao tamo... ona bi pomogla, njeni i tako.

A sto je najgore, bila je bas ok devojka iako je bila relativno bogata i zgodna. Nije bila razmazena i hirovita, kakve umeju biti amerikanke. Posto je volela zivotinje, ja je ovde ubacim u jednu nevladinu organizaciju koja se bavila zivotinjama, njima je bilo super da imaju amerikanku i jos se zanimala.

I dogovorimo se mi da se vencamo cisto pro forme, da se ne bi razdvajali i da se vrati ona u USA a ja odem sa njom, pa sta bude. Ona rekla svojima i oni sve super. Medjutim, par dana pre tog famoznog vencanja, otac joj se slogirao i pao u komu.

Ona naravno ode na prvi avion. A kad ono... slagali je.
Samo da se vrati. Posle su je zesce smorili za mene, srbi ovakvi, onakvi i sl.
Da zlo bude vece, majka joj bila nemica koja se 70-ih udala u USA, a oca su joj ubili partizani, srbi u 2. sv. ratu.

Posle mi je bilo zao sto nisam iskljucio telefone tih dana ili kupio neki GSM jammer, jer sam predosecao da ce se nesto desiti
imam i ja tužnu americku pricu, nisam htela ranije da pišem ) moj bivši je prošle godine izvučen na lutriji, i vidimo se mi nakon tog njegovog izvlacenja i on me pita da idem sa njim. objasnim mu ja proceduru, da treba da se venčamo, ok može sve, idemo kao "poslovni partneri" sve u redu, da bi mi posle dve nedelje poslao poruku da se pomirio sa bivšom ribom.. misim ono, klasično me navukao bezveze. čujem sad da je otišao sam, a nju ostavio trudnu ovde. koliko je to za trudnoću tačno ne znam, ali eto, takav gov*ar dobi šansu da živi bolji život, a mi ostadosmo ovde...
Reply With Quote
  #28  
Staro 10.05.2013, 21:40
cukoni cukoni je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.09.2012
Poruke: 213
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik shanzy Prikaz poruke
imam i ja tužnu americku pricu, nisam htela ranije da pišem ) moj bivši je prošle godine izvučen na lutriji, i vidimo se mi nakon tog njegovog izvlacenja i on me pita da idem sa njim. objasnim mu ja proceduru, da treba da se venčamo, ok može sve, idemo kao "poslovni partneri" sve u redu, da bi mi posle dve nedelje poslao poruku da se pomirio sa bivšom ribom.. misim ono, klasično me navukao bezveze. čujem sad da je otišao sam, a nju ostavio trudnu ovde. koliko je to za trudnoću tačno ne znam, ali eto, takav gov*ar dobi šansu da živi bolji život, a mi ostadosmo ovde...
uzas al eto valjda se i tebi sreca osmijehne "kolegice"
Reply With Quote
  #29  
Staro 11.05.2013, 01:01
Bockyman's Avatar
Bockyman Bockyman je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 11.10.2009
US lokacija: Палатајн, Илиноис (Palatine, IL)
YU lokacija: Лесковац
Poruke: 289
Pošalji Skype™ poruku korisniku Bockyman
Nepromenjeno

треба променити назив ове теме у "о како тужних љубави има"...
__________________
Од 23.септембра 2011. у граду Чикагу!
Reply With Quote
  #30  
Staro 12.05.2013, 01:33
Charlie's Avatar
Charlie Charlie je offline
Drug član
 
Datum prijave: 31.10.2011
YU lokacija: Beograd
Poruke: 30
Nepromenjeno

Milose, nemoj tako, nije bas ceo Vozdovac te srece, evo ja npr. dva puta nista.

Za GC-7 loto se slazem sa vrhunskim, jedino se ne slazemo u iznosu, pre bih gc pa da je i evropski loto.

Menjamo ime teme definitivno.... ja sam imao jednu devojku sa kojom sam se merkao dok sam bio tamo na j-1, al sam zaboravio kako se preziva. Bila je moj jedini prijatelj tamo, van host familije :')))
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Iz kojeg puta ste izvuceni? dragance Prva koverta 126 17.11.2010 14:46
Prijavio sam se preko Kosova savke90 Stare teme 6 03.11.2010 00:21
Sad mi nista nije jasno ???? Ninovranje Stare teme 13 21.06.2010 21:54
Prijavio sam se za GC2007, kada stiže koverta? NtC Prva koverta 2 20.12.2005 03:06

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 08:57.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.