ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #41  
Staro 15.05.2013, 15:28
dreadnot's Avatar
dreadnot dreadnot je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 24.06.2009
US lokacija: Milwaukee, WI
YU lokacija: Beograd, RS
Poruke: 652
Pošalji Yahoo poruku korisniku dreadnot
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mijan Prikaz poruke
To je njegovih 12 pokusaja + njegova devojka bar 5-6 sigurno koliko se secam.
Ja sam igrao do sada 8 puta + supruga 8 puta.
Takodje ne znam nikog ko je dobio iz moje okoline niti nekog ko je od mojih poznanika prijavio neke druge ljude, a dosta su ih neki moji poznanici prijavili. To sve dovodi do zakljucka da su sanse sve manje, pa nekad mislim i da je bolje da je ukinu nego da se nastavi ova agonija i nadanje koje nicem ne vodi.
Odavno sam postovao da smo supruga i ja izvuceni iz 12. puta. Nada uvek postoji, nekome se zalomi od prve, nekome posle puno godina. Ako ti se ide, igraj, ako ne zelis da se nadas, nemoj. Sigurno neces otici.
__________________

02. 11. 2008. - Prijava za DV 2010
05. 06. 2009. - Prvi koverat stigao, broj 19xxx
01. 07. 2009. - Formulari poslati u Kentaki
09. 07. 2009. - Formulari stigli u Kentaki
04. 12. 2009. - Stigla druga koverta
22. 01. 2010. - Obavljen lekarski pregled
27. 01. 2010. - Obavljen intervju, odlozeno viziranje
09. 04. 2010. - VIZE U PASOŠIMA!
17. 09. 2010. - D(eparture) Day
Reply With Quote
  #42  
Staro 16.05.2013, 13:08
via's Avatar
via via je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 01.05.2013
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: RS, BiH
Poruke: 279
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik zvercica Prikaz poruke
Ali nikad se ne zna, pogledajte Vrhunskog, čovek je izvučen iz 14-tog puta. I na kraju je stvarno uspeo.
Moja drugarica je izvučena pre 7-8 godina ali nije htela da se uputi sa malom bebom i nije otišla. Tada je živela u Beogradu, imala fin posao, udala se. Stvari su se kasnije iskomplikovale, dobila otkaz, vratile se za Kruševac... Sad žive u okolini Kruševca kod njegovih, obrađuju njive. Kad sam joj rekla da smo izvučeni, rekla mi je da ni u ludilu ne propuštam i da će me lično spakovati na avion.
Meni su ljudi s vremena na vreme pričali o toj lutriji i uvek su imali nekog ko je otišao. Te otišao moj kum, te sestra moje drugarice, te ovaj onaj... Ja sam otkrila forum 2009 i te godine sam se prvi put prijavila i od tad ovaj forum je prvo što pogledam kad odem na net, ali bukvalno, svakog dana.
Mislim da te ovakvi primjeri najviše "osvjeste" kad razmišljaš da li ići. Nije jednostavno dići sidro i upustiti se u "avanturu" pogotovo ako imaš porodicu, posao, mjesto za stanovanje, ali sa druge strane pitanje je DO KADA će to sve trajati? Ne želim da dođemo u situaciju da lupamo glavom u zid zbog šanse koju smo imali, a nismo iskoristili. Ovih dana izučavam svakave moguće statistike pros and cons, healthcare system, crime rates, USA vs. Canada itd. i znam da neće sve biti med i mlijeko, ali vjerujem da će doći dan kad ćemo moći reći this is it, sad nam je ok. Mislim da ljudi na našim prostorima neće još dugo biti u prilici reći tako nešto. U stvari, kod nas je sistem vrijednosti uveliko poremećen, mnogim ljudima je super "samo dok ih ne tuku" kako bi rekli.


btw. zverica, čestitam i sretno keep us posted
Reply With Quote
  #43  
Staro 18.05.2013, 10:51
ZukotheCat ZukotheCat je offline
Drug član
 
Datum prijave: 29.08.2012
YU lokacija: Sarajevo
Poruke: 41
Nepromenjeno

C B ovoj -ova priča o ljubavi sa Amerikankom je jako tužna. Nisu htjeli Amerikanku negdje gdje nema nade za budućnost. Kao što su njoj lagali, tako bi i meni moja rođena mater bila u stanju složiti priču da samo što ne umre ona ili neko bliži, samo da ne odem. Treba prestati izmišljati opravdanja kao što su želje roditelja i slično i dići sidro
Reply With Quote
  #44  
Staro 28.05.2013, 16:40
aspirin aspirin je offline
Drug član
 
Datum prijave: 15.03.2012
Poruke: 78
Nepromenjeno

U 15 minuta procitah 2 strasna naslova u dnevnim novinama.

Roditelji: Budućnost dece je u inostranstvu
- 75 odsto studenata želi da ode iz zemlje, a još dramatičniji je poslednji podatak koji kaže da isto toliko roditelja bolju budućnost za svoje dete vidi u inostranstvu!

Srbiji prijeti bankrot - sledi smanjene plata i penzija do kraja godine

Umesto da se desava nesto na bolje, dolazim na razmisljanje kako cemo mi svi uoste otici iz ove zemlje. Svi govorimo o zelji za odlaskom ali sve je teze pronaci nacin za odlazak. Vise se o tome prica nego sto realno ljudi odlaze. Ako nam jos ukinu i lutriju bas bezveze, jer Srbija tone li tone.
Reply With Quote
  #45  
Staro 08.06.2013, 08:28
C B C B je offline
Član
 
Datum prijave: 08.05.2013
YU lokacija: Beograd
Poruke: 21
Nepromenjeno

Ha, ha Novost!!!

Evo posle 10 + godina, izgleda da ipak nisam bas toliki baksuz!!!!

http://www.zelenalutrija.com/forum/s...ead.php?t=1291

Setih se nocas da nisam proverio jednu devojku koju sam slucajno prijavio, tj. jedva je naterao da se slika i posalje mi sliku... i sokirao se kad sam video...

Ladno je izvuku...

Ne shvata koliko je tim jednim odlaskom kod lokalnog fotografa u svom mestu, na jugu srbije, sebi izmenila zivot! Inace se radi o devojci jednog mog drugara... A sto je najgore, prvo je otisla kod jednog fotografa, poslala decku sliku da je prosledi meni, a ono fotka veze nema sa propozicijama za GC. Ja reko, ne valja, idi ponovo... jedva je decko naterao da ode kod drugog fotografa... a kad ono

Eto... lepa vest!
Reply With Quote
  #46  
Staro 08.06.2013, 10:59
mijan mijan je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.09.2010
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 412
Nepromenjeno

Mislim da prelazis granice zdravog razuma u neku vrstu fanatizma.
OK je biti dobrodusan i pomoci ali ti bukvalno teras ljude da se prijavljuju i ako nemaju jaku zelju za tim?! Time smanjujes sanse drugima koji imaju ozbiljne namere i ti tvoji polu-igraci samo prenose dalje nedovoljnu informisanost drugima o lutriji te imamo sve veci broj neozbiljnih igraca. I ja prijavim 3-4 osobe ali ih sigurno ne molim i ne podsecam na prijavu. Ti ljudi su ozbiljni igraci, sami se jave u Oktobru i donesu slike za prijavu na vreme i potrebne podatke. Svako ima pravo da se prijavi i nemam nista protiv da se prijatelji pomazu i prijavljuju, ali ti masovno prijavljujes skoro protiv njihove volje igrace, i to u jednom vecem broju, pravis hiperprodukciju prijava. Uz to time se hvalis na forumu vec danima na ovoj temi. Sve je to u fazonu cega se pametan stidi....
Reply With Quote
  #47  
Staro 08.06.2013, 13:42
C B C B je offline
Član
 
Datum prijave: 08.05.2013
YU lokacija: Beograd
Poruke: 21
Nepromenjeno

U je'ote, al' me ocrni...

Nisi u pravu, uopste!
Svi koje prijavljujem su ljudi koji i te kako zele da odu u USA.

A sto se te devojke tice, prvo, nije ona sama, vec ide sa deckom, tj. uskoro muzem. Dakle, nije sama, a radi se o izuzetno vrednom i preduzimljivom momku, koji ce se sigurno vrlo lepo snaci u USA!

Tako da njihovo mesto svakako nije baceno, nju sam prijavio zbog njega, jer znam da ce on znati kako da iskoristi to sto su dobili!

Eto!
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Iz kojeg puta ste izvuceni? dragance Prva koverta 126 17.11.2010 14:46
Prijavio sam se preko Kosova savke90 Stare teme 6 03.11.2010 00:21
Sad mi nista nije jasno ???? Ninovranje Stare teme 13 21.06.2010 21:54
Prijavio sam se za GC2007, kada stiže koverta? NtC Prva koverta 2 20.12.2005 03:06

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 05:11.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.