ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #41  
Staro 06.04.2009, 08:20
pekka pekka je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 19.03.2009
US lokacija: California
YU lokacija: Vojvodina
Poruke: 225
Nepromenjeno

[QUOTE=Killerclick;9348]Pozdrav svima! Long time lurker, first time poster.

Prijavio sam se poslednjeg dana i jedva sam uspeo jer preko SBBa nije moglo da se pristupi sajtu pa sam morao preko proxy-ja. Kasnije sam našao ovaj sajt i pročitao da su mnogi drugi imali probleme u vezi toga. Zanima me da li će to imati bitan uticaj na smanjenje broja prijavljenih iz Srbije. Nije da se radujem što neko drugi nije znao kako da se prijavi ali dok sam ja ucio sta su proxy serveri oni su igrali fudbal tako da mi to dođe kao mala dividenda.

Uglavnom da sam znao da su sanse za dobijanje 2-3% ne bih se ni prijavljivao a sada kada sam prijavljen stalno gledam ono sanduče kao da su mi šanse fifti-fifti. Koliko znam nikad u životu nisam učestvovao u nekoj nagradnoj igri niti se kladio tako da sam ubeđen da ću da budem izvučen. :suure: Debil. :==D:

Puno sreće svima![/QUOTE]

Nemoj biti tako strog prema sebi. Koliko se ljudi iz Srbije prijavilo i kolike su nam sanse to niko ne zna i o tome ne treba razmisljati.
Sto se tice srece i igara na srecu evo jedne lepe pricice, pa ti vidi ko je . . .
Prosle godine spakujemo se mi i krenemo na more. Dok smo cekali na granici ja se setim da nisam uplatio svoj loto listic koji igram vec dugi niz godina (par kombinacija koje stalno uplacujem). Nije bila neka guzva pa smo brzo prosli i ja sam imao zanimaciju da vozim te sam ubrzo zaboravio na loto (ionako nikada nije bilo nista od tih mojih kombinacija). Kada smo se vratili sa mora, proslo je nakoliko nedelja i ja sam jedno jutro onako bez veze otisao na sajt lotrije Srbije cisto da se uverim da nije nikakva steta sto nisam recimo javio tati da mi uplacuje loto. Kad me nije slog udario. Upravo to prvo promaseno izvlacenje je bilo kobno za moju malenkost. Izvukli su 6 brojeva sa jedne od mojih kombinacija. Nije bilo sedmice u tom kolu, ali ja cifra za ovih 6 pogodaka bila oko 5.500 eura. Ja sve gledam pa ne mogu da verujem. Nisam neki 'alav na pare ali mogao sam da pokrijem troskove odmora i jos da kupim po neki CD i jos malo da . . . . . . :no:
Tako da sam oko GC lutrije potpuno opusten jer sam se i prijavio.
Pozdrav i puno srece svima !:grin:
  #42  
Staro 06.04.2009, 08:29
steficacvek's Avatar
steficacvek steficacvek je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 19.05.2008
US lokacija: Phoenix, Az
YU lokacija: BiH
Poruke: 648
Nepromenjeno

Nemojte se sekirati unaprijed i razmisljati o kombinacijama i mogucnostima za dobijanje. Lutrija je, ako te izvuku super, ako ne, sta se moze. Idemo dalje. Mislim da kalkulacije bas ne pomazu. Sto se tice sanduceta, i moje sanduce je malo, ne bas kao ona stara sanducad, ali opet malo za ovoliku kovertu. Na kraju je postar to nekako presavio i malo gurnuo unutra, tek da je zaglavi da ne ispadne. Ako poznajete postara, mozda nije lose da porazgovarate sa njim oko svega. Sa druge strane, opet rezultati ce biti online, tako da cete i u najgorem slucaju vidjeti jeste li dobili ili ne. Dakle i ne zavisi sve toliko od koverte i postara.
Jos jednom sretno svima!
__________________
2009EU17xxx
22.4.2008 Koverta poslana
14.5.2008 Koverta primljena
23.5.2008. Koverta poslana nazad u KCC
28.5.2008. Koverta stigla u KCC
13.3.2008. zavrsen ljekarski pregled
The Day - 20.3.2009.
Visa granted

In US since May 26, 2009!
  #43  
Staro 06.04.2009, 19:08
Leona Leona je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.10.2008
YU lokacija: Sarajevo/BiH
Poruke: 154
Nepromenjeno

Ja ne razmisljam previse, optimista sam, pa sta Bog da:grin:
  #44  
Staro 13.05.2009, 18:03
Safe_Traveler Safe_Traveler je offline
Član
 
Datum prijave: 26.02.2009
Poruke: 1
Nepromenjeno

Jos jedna iz Srbije u iscekivanju bele koverte. Zelim vam svima srecu narode. :smil42d2:
  #45  
Staro 13.05.2009, 23:08
scum scum je offline
Član
 
Datum prijave: 10.05.2008
YU lokacija: Beograd
Poruke: 12
Nepromenjeno

[QUOTE=steficacvek;9365]Sa druge strane, opet rezultati ce biti online, tako da cete i u najgorem slucaju vidjeti jeste li dobili ili ne. [/QUOTE]


gde mogu, odn. gde ce moci da se provere rezultati?
  #46  
Staro 14.05.2009, 07:19
steficacvek's Avatar
steficacvek steficacvek je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 19.05.2008
US lokacija: Phoenix, Az
YU lokacija: BiH
Poruke: 648
Nepromenjeno

Ja licno nisam trazila, ali vjerujem da je preko njihove zvanicne stranice, sa koje samo se i prijavljivali.
[URL="http://http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1322.html"]http://http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1322.html[/URL]
Negdje tu ce se moci vidjeti spisak ali cini mi se tek od juna (ili jula, nisam sad bas sigurna 100%).
__________________
2009EU17xxx
22.4.2008 Koverta poslana
14.5.2008 Koverta primljena
23.5.2008. Koverta poslana nazad u KCC
28.5.2008. Koverta stigla u KCC
13.3.2008. zavrsen ljekarski pregled
The Day - 20.3.2009.
Visa granted

In US since May 26, 2009!
  #47  
Staro 14.05.2009, 09:44
beresmed beresmed je offline
Član
 
Datum prijave: 22.05.2008
YU lokacija: Croatia
Poruke: 22
Nepromenjeno

[QUOTE=scum;9966]gde mogu, odn. gde ce moci da se provere rezultati?[/QUOTE]

U ovoj temi, na stranici 4 je pisano o tome: [URL="http://www.zelenalutrija.com/forum/showpost.php?p=9331&postcount=36"]link[/URL]
a ovdje sam ja pisao o tome: [URL="http://www.zelenalutrija.com/forum/showpost.php?p=7805&postcount=12"]link[/URL]
  #48  
Staro 14.05.2009, 10:08
dejancic's Avatar
dejancic dejancic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 14.05.2008
US lokacija: LA
YU lokacija: BG
Poruke: 529
Nepromenjeno

Jos jedna adresa koja se provlaci po forumima kao adresa na kojoj cemo moci proveriti svoju prijavu je [url]http://www.dvlottery.state.gov/[/url] , s tim sto adresa vec par nedelja ne radi :(
 


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Zasto ne radi prijava na Lutriju? dele506 Stare teme 53 17.11.2009 14:05
dobio sam 1. kovertu za dv2009 da li da se prijavim za dv2010 Laki Stare teme 7 31.10.2008 17:37
Zvanicne instrukcije za DV2010 xeg Stare teme 57 13.10.2008 06:21
DV2008 -> l -> DV2009 ... DV2010 -> xeg Stare teme 1 30.09.2008 22:23

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 14:14.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.