ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 29.10.2012, 23:33
kikicuperak1983 kikicuperak1983 je offline
Član
 
Datum prijave: 26.10.2012
US lokacija: chikago
Poruke: 4
Nepromenjeno za zelena karta lutrija 2012

zanima me prijava za lutriju za 2012 godinu da li se isto popunjava kao sto sam citala na vasem forumu za 2009 odnosno u upustvima za prijavu.Naletila sam na neke sajtove gdje traze paypal pa reko da nije bilo promjena da li se ovaj put nesto placa i koji je zadnji dan za prijavu.Hvala
  #2  
Staro 29.10.2012, 23:38
oki9 oki9 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.10.2012
Poruke: 52
Nepromenjeno

prijava na [url]https://www.dvlottery.state.gov/[/url] nista se ne placa
uputstvo na [url]http://www.zelenalutrija.com/prijava-na-lutriju/uputstvo.php[/url]
sve je isto...aj sad lagano...čitaj i uživaj
srećno
  #3  
Staro 29.10.2012, 23:39
curlika's Avatar
curlika curlika je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.02.2012
US lokacija: Las Vegas, Houston, Chicago
YU lokacija: Sombor-Novi sad, Srbija
Poruke: 263
Pošalji Skype™ poruku korisniku curlika
Nepromenjeno

[QUOTE=kikicuperak1983;33251]zanima me prijava za lutriju za 2012 godinu da li se isto popunjava kao sto sam citala na vasem forumu za 2009 odnosno u upustvima za prijavu.Naletila sam na neke sajtove gdje traze paypal pa reko da nije bilo promjena da li se ovaj put nesto placa i koji je zadnji dan za prijavu.Hvala[/QUOTE]

Ne mogu da verujem! Jesi li ti išta sa ovoga foruma pročitala pre nego što si šopila pitanje??? Otvarati post samo da bi nešto napisala. De, potroši bar pola sata vremena za edukaciju. Let za USA traje duže. Kako ćeš to izdržati kad nemaš strpljenja.
__________________
10.10.2012. Prijavljen 1. put sa suprugom i kcerkom za DV-14
  #4  
Staro 30.10.2012, 16:40
kikicuperak1983 kikicuperak1983 je offline
Član
 
Datum prijave: 26.10.2012
US lokacija: chikago
Poruke: 4
Nepromenjeno

Bilo bi ljepo da nas narod ima malo kulture pa da ne trpa nos tamo gdje mu nije mjesto.ODgovor od vaseg velikog mozga nije trazen,ap kulturno i ljepo vas molim da ne trosite svoje vrijeme na smaranje drugih.
Unaprijed hvala
  #5  
Staro 30.10.2012, 16:50
kikicuperak1983 kikicuperak1983 je offline
Član
 
Datum prijave: 26.10.2012
US lokacija: chikago
Poruke: 4
Nepromenjeno :)

[QUOTE=oki9;33252]prijava na [url]https://www.dvlottery.state.gov/[/url] nista se ne placa
uputstvo na [url]http://www.zelenalutrija.com/prijava-na-lutriju/uputstvo.php[/url]
sve je isto...aj sad lagano...čitaj i uživaj
srećno[/QUOTE]


Nisam bila sigurna jer sam nasla par adresa na kojima je pisalo da je doslo do promjena,moja porodica je u čikagu i otisli su upravo preko ove lutrije pre 7 godina i znam da se nije placalo al reko da upitam..:)
Tebi hvala na ljubaznosti i pomoci mozda se vidimo tamo i sretno pozz
  #6  
Staro 30.10.2012, 18:08
Vangelistexas Vangelistexas je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 19.07.2010
US lokacija: USA
YU lokacija: Daleko od srca
Poruke: 117
Nepromenjeno

[QUOTE=kikicuperak1983;33274]Bilo bi ljepo da nas narod ima malo kulture pa da ne trpa nos tamo gdje mu nije mjesto.ODgovor od vaseg velikog mozga nije trazen,ap kulturno i ljepo vas molim da ne trosite svoje vrijeme na smaranje drugih.
Unaprijed hvala[/QUOTE]

kao sto ti trpas prezvakana pitanja? neverovatna jedna stvar.
  #7  
Staro 30.10.2012, 18:21
Branki's Avatar
Branki Branki je offline
Član
 
Datum prijave: 12.09.2009
YU lokacija: Beograd
Poruke: 15
Nepromenjeno

Ljudi, jel ima ovaj forum moderatora? :wtf: Ozbiljno me zanima jer mi ovaj forum postaje potpuno haotican, sa gomilom istih pitanja, istih tema, sve rastrkano, ne moze da se pohvata gde je sta... :no: Rekla bih da nema, jer je taj isti, verovatno nepostojeci, trebao do sada milion puta da odreaguje... :wacko:
  #8  
Staro 30.10.2012, 19:44
curlika's Avatar
curlika curlika je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.02.2012
US lokacija: Las Vegas, Houston, Chicago
YU lokacija: Sombor-Novi sad, Srbija
Poruke: 263
Pošalji Skype™ poruku korisniku curlika
Nepromenjeno

[QUOTE=Branki;33279]Ljudi, jel ima ovaj forum moderatora? :wtf: Ozbiljno me zanima jer mi ovaj forum postaje potpuno haotican, sa gomilom istih pitanja, istih tema, sve rastrkano, ne moze da se pohvata gde je sta... :no: Rekla bih da nema, jer je taj isti, verovatno nepostojeci, trebao do sada milion puta da odreaguje... :wacko:[/QUOTE]

Ima moderatora, Srdjevica, koji je u USA vec dugi niz godina. Koji je jos 2006 (cini mi se) napravio sajt ali koji verovatno ima preca posla nego da brise i ispravlja sve offtopic-e i ponovljena pitanja onih koji nemaju strpljenja da citaju. Tako je ostalo na "nama" koji smo sve procitali da pokusamo da navedeno nove clanove da postuju pravila foruma i da se stim u skladu i vladaju. Sad...nekome dobronamerna kritika moze pomoci ali...nazalost nekima ne. To je isto recimo, kao kad neko dodje u moju kucu pa mi govori sta i kako da namestim namestaj a kad mu kazem da to nema pravo da radi, on se naljuti. Nemojte se ljudi ljutiti vec se prilagodite "kucnom redu", nista drugo.
__________________
10.10.2012. Prijavljen 1. put sa suprugom i kcerkom za DV-14
  #9  
Staro 30.10.2012, 20:24
Branki's Avatar
Branki Branki je offline
Član
 
Datum prijave: 12.09.2009
YU lokacija: Beograd
Poruke: 15
Nepromenjeno

[QUOTE=curlika;33281]Ima moderatora, Srdjevica, koji je u USA vec dugi niz godina. Koji je jos 2006 (cini mi se) napravio sajt ali koji verovatno ima preca posla nego da brise i ispravlja sve offtopic-e i ponovljena pitanja onih koji nemaju strpljenja da citaju. Tako je ostalo na "nama" koji smo sve procitali da pokusamo da navedeno nove clanove da postuju pravila foruma i da se stim u skladu i vladaju. Sad...nekome dobronamerna kritika moze pomoci ali...nazalost nekima ne. To je isto recimo, kao kad neko dodje u moju kucu pa mi govori sta i kako da namestim namestaj a kad mu kazem da to nema pravo da radi, on se naljuti. Nemojte se ljudi ljutiti vec se prilagodite "kucnom redu", nista drugo.[/QUOTE]

U potpunosti se slazem sa tobom ali, izgleda da je svima, kako poneki i sami priznaju, lakse da "pitaju odmah sta ih zanima, nego da traze po forumu"... :nene: bravo za njih, nema sta....
  #10  
Staro 30.10.2012, 20:31
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Moderatori rade svoj "posao", ali u opisu "pozicije" nije da se cita post po post, secka, krpi, pa onda da se juri ko je sta citirao da bi to imalo smisla ostalima koji citaju temu.... isto tako, lepljenje koje kakvih WTF-a (:wtf:) nije nacin da se moderator dozove, moze samo da uzvrati nazad na isti nacin ako dobije napad nepristojnosti...

Insider information 1: letece cele teme zbog gore navedenog, mada i oko toga onda ima zalbi (sto opet i nije za neko potresanje, stariji clanovi se secaju da na kraju prijavljivanja sve to ode u "korpu" zbog totalne nekontrole + zalbi na 50 karaktera (p.s. ako to sto hoces da kazes ima manje od 50 karaktera, onda cuti - i nije vredno "kazivanja")).

Insider information 2: ni price vise ne pomazu, niti upozorenja, niti pravilnik, te valjda zato i postoji ban (upozoravajuci i trajni). Kad neko nema vremena da iscita i lupa iste postove na nekoliko tema, ili kad se neki Mamini Sinovi (prev. aut.) odvaze da povremeno svrate ovde zbog zapljuvavanja, ili kad neko eto tako resi da se izivljava - bice jednostavno udaljen jer moderatori nece vise da se raspravljaju i da odrzavaju glasanja koliko je clan popularan i da li je to sto radi ok ili nije.

Insider information 3: Srdjevic je vlasnik foruma i administrator, nije moderator.

A sad ono, nastavite dalje sa proveravanjem kod drugih clanova koju diplomu ste dobili i iz koje ste drzave, i kad treba da se zeni - pre ili posle, i da li je pozadina fotografije siva ili bela - sve to molim vas sa naznakom "procitah ceo forum, ali nikako da nadjem". A onda ce moderator da batali svoj posao sa kojim placa lebac i stan i da krene da moderira.
 


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Zelena karta - Obaveze? grdoje Vaša strana 4 27.08.2012 02:22
Zelena Lutrija ili Lutrija Srbije??? that is the question... ex-usa Vaša strana 9 07.02.2009 17:28
Zelena lutrija - Retro srdjevic Vaša strana 870 21.04.2008 08:06
Zelena karta srdjevic Lutrija (zelena, ne Srbije) 0 14.06.2005 23:11

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 03:28.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.