ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Uputstva za dobitnike

Uputstva za dobitnike Izvučeni ste? Čestitamo! Ovde možete naći informacije o svim etapama procesa, od izvlačenja do intervjua i dobijanja vize.

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1281  
Staro 13.03.2018, 21:38
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Katleja Liki Prikaz poruke
Ranije je forumas @Aleksandarzz postavio link https://dvcharts.xarthisius.xyz/ceacFY18.html .

Danas sam gledala na ovom linku statistiku, u vezi procesuiranja predmeta i izdavanja zelenih karti.

Imate prvo opciju da izaberete region (EU) i da vidite grafik za Evropu na kojem je prikazano, u procentima, koliko je osoba: dobilo zelenu kartu, spremno za intervju, odbijeno i td.

Druga opcija je, da se izabere ambasada i takodje grafik, ali sa brojem osoba koje su: dobile, spremne za intervju, odbijene itd.

Takodje, imate dokument u excel-u: https://dvcharts.xarthisius.xyz/FY20...2018-03-12.csv
Po sredini tabele, mozete vidjeti case number full EU2018xxxxx, za svaki predmet redom sta se desava, da li je neko dobio zelenu kartu...
Za ambasadu u Beogradu, oznaka je BLG.

Uocila sam da je dosta "niskih" brojeva At NVC (National Visa Center), pa mislim da su mozda zbog toga usporili.

Vjerujem i mislim da cete svi stici na red i da cete dobiti vizu.
Ovo je odličan link. Nego, odakle im ovi podaci?

Moram i ja da prokomentarišem: Gas je desna papučica, ne leva.
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #1282  
Staro 13.03.2018, 21:48
Katleja Liki Katleja Liki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.07.2017
US lokacija: bilo gdje
Poruke: 126
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Svenson Prikaz poruke
Ovo je odličan link. Nego, odakle im ovi podaci?

Moram i ja da prokomentarišem: Gas je desna papučica, ne leva.
Diversity Visa Charts
This page is a collection of various charts and datasets related to Diversity Lottery Visa. It is not an official source of information. If you have any questions or seek information related to Diversity Visa please visit the appropriate page on the website of U.S. Department of State.

Vjerovatno imaju pristup nekim sajtovima, za koje mi ne znamo, ali u svakom slucaju, djeluje mi vjerodostojno i veoma zanimljivo.
Reply With Quote
  #1283  
Staro 13.03.2018, 22:20
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Ovo piše odakle

Citat:
Data was obtained from the Consular Electronic Application Center of the U.S. Department of State. You can also download the current state of data in a form of csv file: FY2018-ceac-current.csv.
Charts presented here serve merly as an interactive illustration of the CEAC data. For comprehensive analysis please refer to Simon's blog.
Inače koliko sam ja ukapirao, neki lik je napravio neku skriptu koja bukvalno ide redom po brojevima i proverava na CEAC sajtu visa application status. Tako da su podaci prikupljeni u velikoj meri, ako ne i potpuno tačni.
Reply With Quote
  #1284  
Staro 15.03.2018, 02:21
Makica@'s Avatar
Makica@ Makica@ je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.06.2017
US lokacija: Boston,MA
YU lokacija: Srbija
Poruke: 570
Smile

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Simke Prikaz poruke
Jeste bas sporo, ali mislim da ce skociti sledeci put bar za 3500, jer su u ovom periodu april i maj, ambasade prebukirane, najvise work and travel.. Tu verovatno imaju posla, ali to zavrsava sredinom maja, pa se nadam da cemo mi opteretiti ambasade od juna...
Ovo mogu da potvrdim. U Ponedeljak je toliko studenata bilo u ambasadi da nije bilo mesta za sedenje ostali su da stoje kolika je masa ljudi bila. Stvarno vam zelim da svi dobijete termine za Intervjuu sto pre,i da se Eu region 'vrati u kolosek' Srecno svima koji su vec dobili datume i cekaju intervjuu 🤗☺☺☺
__________________
Prva Prijava za DV 2017 - Nista
Druga Prijava 30.Oktobar 2016
2.May.2017 -Selected
Case Number : 2018EU000091**
DS 260 poslat 30 Maja 2017.
Lekarski pregled : 01.02.2018.
Interview : 07.02.2018. (odlozen za Mart)
My Greeeeen Day : 12.Mart 2018.
Viza u Pasosu : 16.Mart 2018.
Landed in Boston 26.06.2018.
Reply With Quote
  #1285  
Staro 15.03.2018, 10:10
Niksovac Niksovac je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.05.2012
US lokacija: Čikago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 62
Nepromenjeno buletin?

jel moze neko da postuje link od tog visa buletina.. tog sto objavljuje za mesece koji ce brojevi biti prozvani.. ne mogu to da nadjem..

hvala
Reply With Quote
  #1286  
Staro 15.03.2018, 11:27
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Niksovac Prikaz poruke
jel moze neko da postuje link od tog visa buletina.. tog sto objavljuje za mesece koji ce brojevi biti prozvani.. ne mogu to da nadjem..

hvala
https://travel.state.gov/content/tra...arch-2018.html
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #1287  
Staro 15.03.2018, 14:00
doE0 doE0 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.10.2016
Poruke: 69
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Svenson Prikaz poruke
Ovo je odličan link. Nego, odakle im ovi podaci?

Moram i ja da prokomentarišem: Gas je desna papučica, ne leva.
listajuci ovo vidim da iz BLG ima dosta AP i dvoje refused do sada
bolje da nisam to gledao
Reply With Quote
  #1288  
Staro 15.03.2018, 14:44
Katleja Liki Katleja Liki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.07.2017
US lokacija: bilo gdje
Poruke: 126
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik doE0 Prikaz poruke
listajuci ovo vidim da iz BLG ima dosta AP i dvoje refused do sada
bolje da nisam to gledao
Uvijek ima izvucenih koji u samom startu nisu zadovoljili uslove prijave na lutriju, ali se ipak prijave. Bez brige, zavrsicete Vi proces uspjesno.
Reply With Quote
  #1289  
Staro 15.03.2018, 16:50
aleksandarzz aleksandarzz je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 11.05.2017
US lokacija: Amherst, NY
YU lokacija: Veliko Gradiste, Srbija
Poruke: 255
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik doE0 Prikaz poruke
listajuci ovo vidim da iz BLG ima dosta AP i dvoje refused do sada
bolje da nisam to gledao
Od tih dvoje odbijenih, jedno je zena koja se nadala da ce da ih ubedi da joj daju vizu iako ima 3 razreda srednje skole. Info je iz necijeg komentara na ko zna kojoj temi kod BritSimona.
Pre pola sata sam dobio mail i datum za razovor. Koliko su proslog meseca kasnili sa pozivima, toliko su sad pozurili.
Ostaje mi jos samo oko 2 meseca sikiracije, optimizma, paranoje, pesimizma, grickanja noktiju.....
Reply With Quote
  #1290  
Staro 15.03.2018, 17:13
misternice's Avatar
misternice misternice je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.05.2017
US lokacija: New York, NY
YU lokacija: Beograd
Poruke: 136
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik aleksandarzz Prikaz poruke
Ostaje mi jos samo oko 2 meseca sikiracije, optimizma, paranoje, pesimizma, grickanja noktiju.....
Veeeeeeeruj mi da za tim nema potrebe. Sve je takva formalnost da ce ti posle biti smesno svako nerviranje...
Reply With Quote
Odgovori

Tags
run the risk

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 11:53.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.