ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #131  
Staro 02.02.2009, 22:34
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Poki64yu - dobrodosao na forum! Bogami, Nislije preuzimaju space polako
Reply With Quote
  #132  
Staro 02.02.2009, 23:56
ikana ikana je offline
Član
 
Datum prijave: 22.01.2009
Poruke: 27
Nepromenjeno

Mislim Kolja da je Zana u pravu ti predstavljas NYC mnooooogo lose,u svim vecim gradovima postoje tkz. opasna mesta pa tako i u NYC ali ti ako znas gde je to izbegavaces naravno...Proslo leto sam bila u NYC,tacnije u Queensu na granici sa Brooklinom i bilo mi je PRELEPO,kraj bas miran,ima ljudi stalno i danju i nocuu blizini je bio i srpski klub tako da se tu okupljaju nasi,imas i nase specijalitete nasli smo i prodavnicu sa hranom iz Srbije(nas sir,kajmak,nasi slatkisi sve na srpskom...Ja sam odatle ponela najlepsa izkustva i planiram opet da se vratim!A pored te lose strane NYC nisam ni prosla i ne znam sta je to...Inace soba sa upotrebom kuhinje i kupatila 600$ posto nas je dvoje u toj sobi bilo po 300,cak sam imala srecu da nam je cimer iz Kv-a,a gazde inace iz Srbije(nismo ih znali pre nego sto smo dosli)
Tako da jedva cekam opet da vidim NYC
Reply With Quote
  #133  
Staro 03.02.2009, 00:08
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Hej Ikana, poz!
Jesi u NYC isla turisticki? I jesi li aplicirala za lutriju? Izvini ako pitam nesto o cemu si vec pisala ranije...
Z
Reply With Quote
  #134  
Staro 03.02.2009, 16:29
dreamerns dreamerns je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 14.06.2007
US lokacija: Burlingame, CA
YU lokacija: Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 1 098
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ikana Prikaz poruke
Mislim Kolja da je Zana u pravu ti predstavljas NYC mnooooogo lose,u svim vecim gradovima postoje tkz. opasna mesta pa tako i u NYC ali ti ako znas gde je to izbegavaces naravno...Proslo leto sam bila u NYC,tacnije u Queensu na granici sa Brooklinom i bilo mi je PRELEPO,kraj bas miran,ima ljudi stalno i danju i nocuu blizini je bio i srpski klub tako da se tu okupljaju nasi,imas i nase specijalitete nasli smo i prodavnicu sa hranom iz Srbije(nas sir,kajmak,nasi slatkisi sve na srpskom...Ja sam odatle ponela najlepsa izkustva i planiram opet da se vratim!A pored te lose strane NYC nisam ni prosla i ne znam sta je to...Inace soba sa upotrebom kuhinje i kupatila 600$ posto nas je dvoje u toj sobi bilo po 300,cak sam imala srecu da nam je cimer iz Kv-a,a gazde inace iz Srbije(nismo ih znali pre nego sto smo dosli)
Tako da jedva cekam opet da vidim NYC
Jesi li ti isla u NYC ili u Srbiju? :-)
__________________
U Sikagu od 15.10.2008. :-)

Blog: http://novakovici.blogspot.com
Reply With Quote
  #135  
Staro 03.02.2009, 18:57
kolja kolja je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.05.2008
Poruke: 118
Nepromenjeno

posle Zaninih ''patos''komentara na moje postove malo cu da odmorim forumase od mojih zapazanja o ovom gradu-nema potrebe da se pravi neka tenzija ovde (na forumu) bez razloga-ko dolazi ovamo u NY videce i sam kako stoje stvari i koliko sam bio objektivan ili subjektivan -ostavio sam broj telefona na nekim postovima pa ko zeli moze da me okrene za savet ili ako nekome treba adresa nekih ''institucija ''ovde (SS office ,Town Hall itd.),ako sam u mogucnosti pomocicu koliko mogu .
Reply With Quote
  #136  
Staro 03.02.2009, 19:42
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Niko tebi nije rekao da prestanes da pises, ali ako si tako odlucio – tvoje je. Ako i od drugih stvari odustajes jer ti se ne dopada sta ti ljudi kazu... onda ti treba dosta srece ovde. Mene ne interesuju tvoji komentari o NYC vec o sistemu ovde koji ne poznajes a dajes sebi za pravo da ga komentarises u kontekstu koji nikako ne odgovara istini. Na jednoj strani je svima krivo sa kojim pravom ova administracija ovde daje ocene o nasim zemljama i ljudima ne poznajuci dovoljno ni kulturu nasu, ni istoriju, ni sistem, a s druge strane se to isto radi u Americi kad se dodje ovde. Na osnovu cega? Iskustva u prvih nekoliko meseci? I onda se svi cude zasto amerikanci bas onako “vole” imigrante sa takvim stavovima. Ne mislim da je to objektivno. Ja sam subjektivna takodje - i trudim se da sebi obezbedim lep zivot. Ocigledno znam kako da sebe okruzim pozitivnim - sto i nikom drugom nije zabranjeno. Ili je lakse po starom, dobrom obicaju da su svi drugi krivi sem nas - kriv je sistem, familije, komsije... Ja bih radije argumentovano. Sto se tice mojih kako ti rece “patos” komentara (ja na tvoje postove necu da lepim epitete jer je takvo prepucavanje po mojim shvatanjima na granici dobrog ukusa), u ovim drzavama svako ima slobodu govora i ima pravo na debatu. Ja, kao i ti imam pravo na svoje komentare kada branim svoj stav. Ti – takodje. Ako znas kako, izvoli i ubedi ljude da je ovde takvo bezvlasce kao sto ti tvrdis da jeste. Ili?
Reply With Quote
  #137  
Staro 03.02.2009, 20:30
ikana ikana je offline
Član
 
Datum prijave: 22.01.2009
Poruke: 27
Nepromenjeno

Ja sam bila turisticki,moj decko i jos neko drustvo su radili studentske poslove Aplicirala sam za lutriju pa cemo videti ko zna...samo da imam srece kao sto sam do sada imala Upoznala sam divne ljude iz Srbije i to je bilo posebno iskustvo a u nekim trenucima kao da sam bila u Srbiji...Pozz
Reply With Quote
  #138  
Staro 03.02.2009, 21:00
dreamerns dreamerns je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 14.06.2007
US lokacija: Burlingame, CA
YU lokacija: Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 1 098
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ikana Prikaz poruke
Ja sam bila turisticki,moj decko i jos neko drustvo su radili studentske poslove Aplicirala sam za lutriju pa cemo videti ko zna...samo da imam srece kao sto sam do sada imala Upoznala sam divne ljude iz Srbije i to je bilo posebno iskustvo a u nekim trenucima kao da sam bila u Srbiji...Pozz
Ma ok...jasno je to meni :-)...ali zato sam to i pitao. Isla si na par nedelja u Ameriku da bi upoznala divne ljude iz Srbije, probala raznu Srpsku hranu itd.
Hocu da kazem, da ako procitas dva posta koja si ovde napisala o NYC...oba se ticu tvog odusevljenja Srbima i srpskim proizvodima u NYC :-)
Ako ti je to najlepsi utisak koji nosis iz NYC...
__________________
U Sikagu od 15.10.2008. :-)

Blog: http://novakovici.blogspot.com
Reply With Quote
  #139  
Staro 03.02.2009, 21:11
ikana ikana je offline
Član
 
Datum prijave: 22.01.2009
Poruke: 27
Nepromenjeno

To sam pomenula izmedju ostalog jer vidim da se dosta zale na izvesne stvari...pa tako da ima za svakog ko sta voli,i uopste nije toliko strasno...A sto se tice NYC svasta sam videla ali kazem bila sam turisticki tako da sam i bila da bih uzivala...
Reply With Quote
  #140  
Staro 03.02.2009, 21:57
landlord's Avatar
landlord landlord je offline
Amer
 
Datum prijave: 21.05.2008
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Sarajevo, B&H
Poruke: 1 165
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik kolja Prikaz poruke
posle Zaninih ''patos''komentara na moje postove malo cu da odmorim forumase od mojih zapazanja o ovom gradu-nema potrebe da se pravi neka tenzija ovde (na forumu) bez razloga-ko dolazi ovamo u NY videce i sam kako stoje stvari i koliko sam bio objektivan ili subjektivan -ostavio sam broj telefona na nekim postovima pa ko zeli moze da me okrene za savet ili ako nekome treba adresa nekih ''institucija ''ovde (SS office ,Town Hall itd.),ako sam u mogucnosti pomocicu koliko mogu .
ja cu sada da navijam.. Jerry, Jerry, Jerry*

Nemoj da se ljutis Kolja, nastavi da pises.. to su tvoji utisci i meni svakako poprave dan. Jako mi se svidjaju tvoji komentari. Bilo bi steta da prestanes.


* Jerry Springer, op. aut.
__________________
2009EU00018xxx
22.04.2008 - koverta iz Kentuckyja poslana na moju adresu
21.05.2008 - dobio prvu kovertu
26.5.2008 - uzvratio sam im svojom kovertom
29.5.2008 - dobili su moju kovertu
04.2.2009 - stigla druga koverta
19.2.2009 - uspjesno zavrsen ljekarski pregled
26.2.2009 - AOS stigao
13.3.2009 - zakazan intervju
17.3.2009 - Dan kad sam pozelenio
_____________________________________

U Americi od 24.05.2009.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 15:27.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.