ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 21.09.2013, 23:20
flops flops je offline
Drug član
 
Datum prijave: 20.10.2010
YU lokacija: Beograd
Poruke: 61
Nepromenjeno Filmovi, serije, dokumentarci

Oviha dana sm gledao http://www.imdb.com/title/tt2100976/ .Dobri su, bas su me nasmejali, po meni bas dobar humor.
Vi koji ste u Americi, ne bi bilo lose da nam predlozite neku seriju ili film koji su ostavili utisak na vas.
Reply With Quote
  #2  
Staro 19.11.2013, 20:49
Taji's Avatar
Taji Taji je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.01.2009
US lokacija: Greenville, SC
Poruke: 341
Nepromenjeno

U ovo doba godina mene najvise vesele bozicni filmovi. Ima ih starih a i novih, svaki dan su vec na TV-u. Sve zavisi sta ko voli. Moj omiljeni je "Home Alone" i "Home Alone 2", tako da svaki pun sa punim uzivanjem ih gledam kao da je prvi put.
http://www.imdb.com/title/tt0099785/?ref_=fn_al_tt_1

http://www.imdb.com/title/tt0104431/?ref_=fn_al_tt_4
Reply With Quote
  #3  
Staro 19.11.2013, 20:54
Taji's Avatar
Taji Taji je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.01.2009
US lokacija: Greenville, SC
Poruke: 341
Nepromenjeno

Od ostalih novijih filmova, dobar je za pogledati Red....sa Bruce Willis-om....

http://www.imdb.com/title/tt1245526/?ref_=fn_al_tt_1

Vec se na DVD moze naci i Red 2 (znaci uskoro ce i na male ekrane)

Od serija, jedva cekam drugu sezonu u martu iduce godine... "Game of Trones"...

http://www.imdb.com/title/tt0944947/?ref_=fn_al_tt_1
Reply With Quote
  #4  
Staro 20.11.2013, 08:23
via's Avatar
via via je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 01.05.2013
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: RS, BiH
Poruke: 279
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Taji Prikaz poruke
U ovo doba godina mene najvise vesele bozicni filmovi. Ima ih starih a i novih, svaki dan su vec na TV-u. Sve zavisi sta ko voli. Moj omiljeni je "Home Alone" i "Home Alone 2", tako da svaki pun sa punim uzivanjem ih gledam kao da je prvi put.
http://www.imdb.com/title/tt0099785/?ref_=fn_al_tt_1

http://www.imdb.com/title/tt0104431/?ref_=fn_al_tt_4
Ja sam totalni, ali totalni sucker na cijeli taj božićni/novogodišnji ugođaj. Možda previše idealizujem baš zbog filmova sa tom tematikom, ali ja jedva čekam da osjetim taj američki ugođaj na svojoj koži. Moji klinci su prošle godine za praznike prvi put gledali "Home Alone" i svako malo me pitaju kad će opet biti. Naravno, mogu ja to "skinuti" da gledamo stalno, ali nije to to, ima nešto posebno u tom ugođaju kad su praznici, svi kod kuće, vani snijeg, u kući toplo, a na TV-u filmovi tog tipa.

A da se još nadovežem na temu, ja sam bukvalno odrasla na američkim serijama i kulturi, počevši od Beverly Hills-a (to smo svi gledali), pa serije sa tematikom bolnica i medicine (medicinsku terminologiju možda bolje poznajem na engleskom nego na srpskom ), pa one sa pravnom tematikom, pa humoristične... you name it...
__________________
2014EU00003xxx

22.10.2012. prijava za DV-2014
01.05.2013. izvučeni
21.05.2013. poslali kovertu u Kentucky
29.05.2013. koverta stigla u Kentucky
08.11.2013. Intervju - vize odobrene
31.03.2014. Landed in Chicago
Reply With Quote
  #5  
Staro 20.11.2013, 21:32
dreadnot's Avatar
dreadnot dreadnot je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 24.06.2009
US lokacija: Milwaukee, WI
YU lokacija: Beograd, RS
Poruke: 652
Pošalji Yahoo poruku korisniku dreadnot
Nepromenjeno

Trenutno ide "Revolution" na NBC, koja se meni prilicno svidja (dok je ne razvuku do bola). Ja uglavnom gledam serije preko Netflixa, kada se vec zavrse (ili barem cela sezona), preporucujem Weeds, Breaking Bad, House of cards, Tudors, World without end, Heroes, 4400 (bila kod nas odavno, sad sam je ponovo gledao)... ma ima bruka raznoraznih... sve zavisi koji zanr volis.
__________________

02. 11. 2008. - Prijava za DV 2010
05. 06. 2009. - Prvi koverat stigao, broj 19xxx
01. 07. 2009. - Formulari poslati u Kentaki
09. 07. 2009. - Formulari stigli u Kentaki
04. 12. 2009. - Stigla druga koverta
22. 01. 2010. - Obavljen lekarski pregled
27. 01. 2010. - Obavljen intervju, odlozeno viziranje
09. 04. 2010. - VIZE U PASOŠIMA!
17. 09. 2010. - D(eparture) Day
Reply With Quote
  #6  
Staro 22.11.2013, 22:32
cukoni cukoni je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.09.2012
Poruke: 213
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik dreadnot Prikaz poruke
Trenutno ide "Revolution" na NBC, koja se meni prilicno svidja (dok je ne razvuku do bola). Ja uglavnom gledam serije preko Netflixa, kada se vec zavrse (ili barem cela sezona), preporucujem Weeds, Breaking Bad, House of cards, Tudors, World without end, Heroes, 4400 (bila kod nas odavno, sad sam je ponovo gledao)... ma ima bruka raznoraznih... sve zavisi koji zanr volis.
Breaking Bad,Boardwalk empire odlicna serija, pogledam i Sons of Anarchy
Reply With Quote
  #7  
Staro 23.11.2013, 05:25
Dzordz Dzordz je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.01.2013
US lokacija: Jos cekam
Poruke: 128
Nepromenjeno

Na temu Amerike i dokumentaraca, odlican set!
http://en.wikipedia.org/wiki/Oliver_..._United_States
Reply With Quote
  #8  
Staro 23.11.2013, 19:27
Taji's Avatar
Taji Taji je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.01.2009
US lokacija: Greenville, SC
Poruke: 341
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik via Prikaz poruke
Ja sam totalni, ali totalni sucker na cijeli taj božićni/novogodišnji ugođaj. Možda previše idealizujem baš zbog filmova sa tom tematikom, ali ja jedva čekam da osjetim taj američki ugođaj na svojoj koži. Moji klinci su prošle godine za praznike prvi put gledali "Home Alone" i svako malo me pitaju kad će opet biti. Naravno, mogu ja to "skinuti" da gledamo stalno, ali nije to to, ima nešto posebno u tom ugođaju kad su praznici, svi kod kuće, vani snijeg, u kući toplo, a na TV-u filmovi tog tipa.

A da se još nadovežem na temu, ja sam bukvalno odrasla na američkim serijama i kulturi, počevši od Beverly Hills-a (to smo svi gledali), pa serije sa tematikom bolnica i medicine (medicinsku terminologiju možda bolje poznajem na engleskom nego na srpskom ), pa one sa pravnom tematikom, pa humoristične... you name it...
Kad dodjes ovamo, onda ces bukvalno da uzvas u tom ambijentu od septembra pa do kraja godine
Reply With Quote
  #9  
Staro 24.11.2013, 02:57
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Jeste, kod nas uveliko sve okiceno u Bozicnom fazonu. Veceras imaju neku paradu svetslosti u gradu, idu Deda Mrazovi i slicno...
Reply With Quote
  #10  
Staro 24.11.2013, 11:19
via's Avatar
via via je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 01.05.2013
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: RS, BiH
Poruke: 279
Nepromenjeno

Ja bih već sad okitila jelku, malo našarala prozore pahuljicama, nacrtala kojeg Deda Mraza i uveliko bila u prazničnom raspoloženju, ali ljudi bi vjerovatno rekli da nisam normalna, velika većina bi se vjerovatno pitala i čemu dovraga sve to kad živimo kako živimo. What's the point???? Ali pošto ove godine jesmo u malo drugačijem raspoloženju vjerovatno ću sve o i uraditi ranije nego inače

Moram priznati da je kod nas svake godine sve oskudnije, počevši od uređenja grada, atmosfere pa do samog raspoloženja ljudi i poimanja praznika. Nažalost u takvoj situaciji smo da i ti praznici dođu ljudima samo kao još jedan trošak; darivanje, malo bogatija trpeza i na kraju ljudi dođu u situaciju da su još depresivniji što zbog činjenice da ne mogu sebi i najmilijima priuštiti sve što bi htjeli ili pak nakon praznika shvate da su se "pružili više nego što se mogu pokriti".
__________________
2014EU00003xxx

22.10.2012. prijava za DV-2014
01.05.2013. izvučeni
21.05.2013. poslali kovertu u Kentucky
29.05.2013. koverta stigla u Kentucky
08.11.2013. Intervju - vize odobrene
31.03.2014. Landed in Chicago
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Idemo u Ameriku (dokumentarci) perodot Lokacije u USA 4 27.10.2009 14:41

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 05:39.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.