ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2022 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #281  
Staro 10.11.2020, 18:07
edo edoni edo edoni je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.06.2019
Poruke: 33
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik svetlana33 Prikaz poruke
da..to je u redu.
Izbacuje sajt i to ne treba da brine, sve nas je danas pred kraj ili na kraju izbacivalo..Kao prijava se racuna tek kada primite confirmation number/prijavni broj. Do tog trenutka mozete da ispunjavate bezbroj puta. Mora da znate da vas izbacuje i kada predvidjeno vreme za prijavu istekne (30min). Slobodno se pise ponovno...
Cim si dobio broj znaci da si se prijavio na ispravnoj adresi: https://dvprogram.state.gov/ Srecno
Ma sve znam nego provjeram,jer izbaci te 20 puta pa vise ni sam pojma nemas sta si popunio al sam na kraju svakako sve provjerio
Reply With Quote
  #282  
Staro 10.11.2020, 18:53
nikola094bg nikola094bg je offline
Član
 
Datum prijave: 13.10.2020
Poruke: 8
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik slucajni_prolaznik Prikaz poruke
Tacno je da si pogresno protumacio. Da bi dobio vizu samo treba da te izvuku i prodjes proceduru, a $10000 ne bi bilo lose imati na pocetku u svakom slucaju, ali svakako da nije obavezno.

Aha a mi kad dobijemo vizu imamo rok od 6 meseci da udjemo u zemlju jel tako? Da li mozemo da udjemo u zemlju sa zelenom kartom ako na racunu imamo recimo 5 000$ a ne 10
Reply With Quote
  #283  
Staro 10.11.2020, 19:17
edo edoni edo edoni je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.06.2019
Poruke: 33
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik svetlana33 Prikaz poruke
da..to je u redu.
Izbacuje sajt i to ne treba da brine, sve nas je danas pred kraj ili na kraju izbacivalo..Kao prijava se racuna tek kada primite confirmation number/prijavni broj. Do tog trenutka mozete da ispunjavate bezbroj puta. Mora da znate da vas izbacuje i kada predvidjeno vreme za prijavu istekne (30min). Slobodno se pise ponovno...
Cim si dobio broj znaci da si se prijavio na ispravnoj adresi: https://dvprogram.state.gov/ Srecno
Takodje ako nesto nisi popunio vrati te da uneses podatke tako da cisto sumnjam da je neko mogao sta da preskoci
Reply With Quote
  #284  
Staro 10.11.2020, 20:04
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik nikola094bg Prikaz poruke
Aha a mi kad dobijemo vizu imamo rok od 6 meseci da udjemo u zemlju jel tako? Da li mozemo da udjemo u zemlju sa zelenom kartom ako na racunu imamo recimo 5 000$ a ne 10
Mozete da udjete sa zelenom kartom u roku od 6 meseci bez i jednog dolara.
Reply With Quote
  #285  
Staro 10.11.2020, 20:10
milosx milosx je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.07.2011
US lokacija: NEW YORK
YU lokacija: BiH/Srb
Poruke: 290
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik nikola094bg Prikaz poruke
Aha a mi kad dobijemo vizu imamo rok od 6 meseci da udjemo u zemlju jel tako? Da li mozemo da udjemo u zemlju sa zelenom kartom ako na racunu imamo recimo 5 000$ a ne 10
Niko vas ne pita ne pita za racun, niti vam trazi ikakav novac. Kad udejete u zemlju samo se predaje paket dokumenata koji se dobije iz ambasade.
__________________
u NYC od 2012.
Reply With Quote
  #286  
Staro 10.11.2020, 20:35
Mihailo J.'s Avatar
Mihailo J. Mihailo J. je offline
Član
 
Datum prijave: 14.01.2019
US lokacija: Let's hope - Alaska!
YU lokacija: Bajina Basta
Poruke: 14
Nepromenjeno

Prve godine sam bio neverovatno uzbuđen što se tiče svega, gledao šta i kako, već unapred razmišljao gde bi bilo najbolje otići jer nemam nikoga u USA, a sad već, iako je "tek" treći put, nemam nikakva očekivanja
Mogu da zamislim samo osobe sa XX pokušaja.
__________________
DV-2020 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV-2021 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV-2022 - HAS NOT BEEN SELECTED

DV-2025 - LOADING...
Reply With Quote
  #287  
Staro 10.11.2020, 20:56
Fitz's Avatar
Fitz Fitz je offline
Drug član
 
Datum prijave: 11.10.2012
US lokacija: TX/GA/CO
YU lokacija: Behind The Wall Of Sleep
Poruke: 36
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Mihailo J. Prikaz poruke
Prve godine sam bio neverovatno uzbuđen što se tiče svega, gledao šta i kako, već unapred razmišljao gde bi bilo najbolje otići jer nemam nikoga u USA, a sad već, iako je "tek" treći put, nemam nikakva očekivanja
Mogu da zamislim samo osobe sa XX pokušaja.
Eh znam kako je to. Deveta godina zaredom. Ja sam u međuvremenu proputavao većinu EU, dobar dio Amerike 2x turistički, živio na Novom Zelandu i još se uvijek prijavljujem za ovo. Dok god postoji ću se prijavljivat, da je demotivirajuće, to jest. Pozz svima!
__________________
01.05.2013. ništa
01.05.2014. ništa
10.05.2015. ništa
08.05.2016. ništa
07.05.2017. ništa
10.05.2018. ništa
05.05.2019. ništa
06.06.2020. ništa
25.05.2021. ništa
15.06.2022. ništa
20.10.2022. prijavljen 11.put


________________
Reply With Quote
  #288  
Staro 10.11.2020, 21:37
svetlana33 svetlana33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2016
US lokacija: ???
Poruke: 150
Red face

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Mihailo J. Prikaz poruke
Prve godine sam bio neverovatno uzbuđen što se tiče svega, gledao šta i kako, već unapred razmišljao gde bi bilo najbolje otići jer nemam nikoga u USA, a sad već, iako je "tek" treći put, nemam nikakva očekivanja
Mogu da zamislim samo osobe sa XX pokušaja.
Obzirom da ja spadam u tu ligu tzv xx ja za sebe mogu da kazem samo da se tek sada kada vise nemam praznih iscekivanja igram lutrije, cisto da vidim koliko me sreca nece , sto sebi kao veciti single mogu jos da dopustim bez griznje savesti.. Naravno da je slucaj da imam naslednike i obitelj, sanjati dalje ne bi bas bilo na dnevnome redu, no.tko zna.., verovatno bi me druge brige i stvari zabavljale ili vezale.. Sada vec na GC i lutriju gledam kao neku alternativu sivilu, i ako bi (kao sto nece) mene nekim cudom pogodio bubanj, ja tome prilazim danas daleko lakse i opustenije, bez pritisaka i velikih nadanja kakve svi imamo u pocetku, i kada nam od pravog tajminga sve o ovisi... A to se desava samo retkima.. Sada bar toga vise nema i to je jedina prednost
xx lige.
Ali evo da se sada (kasno) desi -pokusala bih ostati i ziveti sto dulje, za pocetak makar i turisticki ili kamo srece radno, pa sto bude... Niti inace nisam neki tip koji lako brise staze i napusta makar i praznu kucu, a kamoli rodbinu na duge periode, pa tko zna mozda se niti nebi uspela jednostavno privici na potpunu zamenu zivota, ali to ne znamo mi koji nismo bili... Tu je zapravo vise sretnika koji su vec otpre okusali zivot u USA...
A sta bi tek falilo da imam srece kao moja drugarica koja je tamo 6 meseci, pa zatim ovde kuci po 5 meseci i tako svake godine? Ako ne krene, opet bih mogla da kazem da sam zivela neko vreme tamo i opet super .. Tako da iskreno meni je sve cool, pa i to da ovde u virtualnoj realnosti s vama samo mastam i zabavljam se..Sigurno se samo tesim, a mozda je tako i sigurnije i na kraju ako tako vec mora i da nigde ne maknem d**e, bar mogu na kraju kukat da mi je lutrija kriva za sve
laka vam noc dragi moji ljudofi
__________________
2023. May SELECTED just woke up after 1000 random not selected years
more than xx entries-not selected

Last edited by svetlana33; 10.11.2020 at 21:43.
Reply With Quote
  #289  
Staro 11.11.2020, 13:39
svetlana33 svetlana33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2016
US lokacija: ???
Poruke: 150
Cool

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Fitz Prikaz poruke
Eh znam kako je to. Deveta godina zaredom. Ja sam u međuvremenu proputavao većinu EU, dobar dio Amerike 2x turistički, živio na Novom Zelandu i još se uvijek prijavljujem za ovo. Dok god postoji ću se prijavljivat, da je demotivirajuće, to jest. Pozz svima!
Mozda je off topic, ali sada kada je vreme kada zamire forum, pa ne smeta nikome znacajnije, mislim da bilo nekima od nas na korist da nam u par recenica (ili vise ako stignes) malo opises (ako ti nije tesko) svoje iskustvo
kako si ti doziveo USA, u smislu da sa sigurnoscu ZNAS da zelis ziveti bas tamo, iako si proputovao dosta razlicitih mesta u EU, a cak i ziveo na N.Z. ?
Da li to znaci da ti pase neki mentalitet nekog dela SAD, ako da sta je to sto ti odgovara? Zasto ti mozda ne odgovaraju zemlje EU mi je kristalno jasno, jer niti meni ne odgovara taj mentalitet, a tamo gde mi odgovara ne odgovara mi klima. Zanima me vise o USA real life iskustvo.
Postoje teme zivot u USA, ali mene zanima kako si ti kao turista odlucio da je USA po tvome ukusu, i ako mozes navesti u kojem bi delu Amerike tacno zeleo, (odnosno gde (u kojem gradu) si zeleo ) da zapocnes zivot?
Hvala ti na odgovoru Fitz
__________________
2023. May SELECTED just woke up after 1000 random not selected years
more than xx entries-not selected

Last edited by svetlana33; 11.11.2020 at 13:53.
Reply With Quote
  #290  
Staro 11.11.2020, 22:18
Mihailo J.'s Avatar
Mihailo J. Mihailo J. je offline
Član
 
Datum prijave: 14.01.2019
US lokacija: Let's hope - Alaska!
YU lokacija: Bajina Basta
Poruke: 14
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Fitz Prikaz poruke
Eh znam kako je to. Deveta godina zaredom. Ja sam u međuvremenu proputavao većinu EU, dobar dio Amerike 2x turistički, živio na Novom Zelandu i još se uvijek prijavljujem za ovo. Dok god postoji ću se prijavljivat, da je demotivirajuće, to jest. Pozz svima!
Moram reći da sam i ja proputovao podosta vezano za EU, čak i živeo jedan period u Nemačkoj, Austriji i Slovačkoj, ali eto, nekako me vuče taj USA. Nikada nisam bio tamo, voleo bih otići, pa makar turistički, mada se nekako plašim da me ne odbiju za tu turističku vizu (previše sam čitao negativnih komentara ), pa je to i jedini razlog što do sada nisam "preplivao" Pacifik do sada.
__________________
DV-2020 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV-2021 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV-2022 - HAS NOT BEEN SELECTED

DV-2025 - LOADING...
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 05:15.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.