ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Uputstva za dobitnike

Uputstva za dobitnike Izvučeni ste? Čestitamo! Ovde možete naći informacije o svim etapama procesa, od izvlačenja do intervjua i dobijanja vize.

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #2271  
Staro 17.11.2020, 11:59
Andrew Wiggins's Avatar
Andrew Wiggins Andrew Wiggins je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.11.2015
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Beograd
Poruke: 170
Nepromenjeno

Ne bih da nikom kvarim ista ali kako divlja virus mislim da je uzaludno nadati se da ce odjednom u januaru krenuti sa intervjuima po ambasadama.......evo spominje se opet lockdown svega u svim delovima amerike ovih dana.
Dok ne bude vakcine za makar trecinu populacije tesko da ce ista biti, a to prognoziraju tokom narednog leta/krajem 2021
Nadam se da gresim
Reply With Quote
  #2272  
Staro 17.11.2020, 12:40
pablo pablo je offline
Drug član
 
Datum prijave: 01.08.2019
Poruke: 99
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik milosx Prikaz poruke
Iskreno, najvise se brinem za 2021 jer mi je brat izvucen

Komentarisem kao i svi ostali na forumu, koji se javljaju sa svih strana, i koji se isto tako brinu, ali vidim njih nesto ne prozivas

Imigraciju i sudove poznajem, pa bar jedno 80% vise nego vecina ovde na forumu jer sam godinama radila u imigracionom sistemu i pripremala predmete za imigraciju i sud, pa kad vec svi iznose svoje misljenje, sto ne bih i ja, kad vec imam volje i vremena

A sto se ti brines sto ja brinem za 2020? Nisam ti ja kriva zbog toga sto se desilo, i zao mi je svih koji su izvisili...
Ko kaze da si ti kriv/a? Ja se ne brinem sto brines nego samo pitam? Lutrija nije jedina opcija da se ode za US. Ja cu na EB varijantu da probam kad se slegne situacija. Uostalom US nije jedina zemlja na svetu..
__________________
DV2018 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00030XXX
Reply With Quote
  #2273  
Staro 17.11.2020, 14:54
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Nepromenjeno

Ako se ne varam svi koji nisu dobilii vizu do 23 aprila su automatski uključeni u Gomez tužbi.
Svi su sada automatski uključeni u tužbu...
__________________
DV2019 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00035XXX
DS-260: 20-Mar-2020
Poslani dokumenti: 21-Mar-2020
Reply With Quote
  #2274  
Staro 17.11.2020, 20:46
milosx milosx je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.07.2011
US lokacija: NEW YORK
YU lokacija: BiH/Srb
Poruke: 290
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik pablo Prikaz poruke
Ko kaze da si ti kriv/a? Ja se ne brinem sto brines nego samo pitam? Lutrija nije jedina opcija da se ode za US. Ja cu na EB varijantu da probam kad se slegne situacija. Uostalom US nije jedina zemlja na svetu..
Pa ne moze da se ne primeti neki cinizam u tvom pitanju, pa rekoh mnogo si se nasekirao zbog toga

Lutrija svakako nije jedina opcija, i ja licno mislim da ima i boljih zemalja na svetu A kako stvari trenutno stoje i zbog virusa i zbog ostalog, mislim da US nije ni najbolje mesto da se u nju imigrira sad.

Danijela
(pisem sa suprugovog profila)
__________________
u NYC od 2012.
Reply With Quote
  #2275  
Staro 17.11.2020, 20:48
milosx milosx je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.07.2011
US lokacija: NEW YORK
YU lokacija: BiH/Srb
Poruke: 290
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik marko1995 Prikaz poruke
Ako se ne varam svi koji nisu dobilii vizu do 23 aprila su automatski uključeni u Gomez tužbi.
Svi su sada automatski uključeni u tužbu...
Da, jesu, bez razlike da li necije ime posebno stoji, bar tako svuda pise.
__________________
u NYC od 2012.
Reply With Quote
  #2276  
Staro 17.11.2020, 21:10
milosx milosx je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.07.2011
US lokacija: NEW YORK
YU lokacija: BiH/Srb
Poruke: 290
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Andrew Wiggins Prikaz poruke
Ne bih da nikom kvarim ista ali kako divlja virus mislim da je uzaludno nadati se da ce odjednom u januaru krenuti sa intervjuima po ambasadama.......evo spominje se opet lockdown svega u svim delovima amerike ovih dana.
Dok ne bude vakcine za makar trecinu populacije tesko da ce ista biti, a to prognoziraju tokom narednog leta/krajem 2021
Nadam se da gresim
I to je tacno, mada ne vidim sto ambasade ne bi radile, oni bar mogu da sprovedu mere relativno lako i ogranice broj ljudi. Mislim, ako se igra teniski turnir ili organizuju sportska desavanja u svetu ili slicno, pa zasto ne bi moglo i ovo, koje je milion puta lakse organizovati da bude bezbedno.
__________________
u NYC od 2012.
Reply With Quote
  #2277  
Staro 18.11.2020, 05:14
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Ambasade vec rade za neke imigrantske vize, vise im je politicka odluka za lutriju da i dalje ne zovu ljude, naravno prioritet su porodicne vize, ali vrlo lako mogu i tu malu kolicinu da obrade.
Reply With Quote
  #2278  
Staro 16.12.2020, 03:07
milosx milosx je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.07.2011
US lokacija: NEW YORK
YU lokacija: BiH/Srb
Poruke: 290
Nepromenjeno

Cut-off za Januar je 7500...

Nije bas optimisticno ni to sto ambasada u Beogradu ne radi, a pitanje je i kad ce je otvoriti, s obzirom da trenutna situacija sa koronom u Srbiji navodi na razmisljanje da se manipulise brojkama zbog doceka... Ako je to slucaj, onda se svakako moze ocekivati porast broja inficiranih posle doceka i dalja neizvesnost u vezi sa otvaranjem ambasade...
__________________
u NYC od 2012.
Reply With Quote
  #2279  
Staro 23.12.2020, 14:14
GiM GiM je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.06.2020
YU lokacija: Srbija
Poruke: 85
Nepromenjeno

Izasao je novi Visa Bulletin,

Cut-off za Evropu je 8200. To je prakticno 700 brojeva vise, sto je slozicete se, veoma malo...

AFRICA 12,000
ASIA 5,000
EUROPE 8,200
NORTH AMERICA (BAHAMAS) 5
OCEANIA 725
SOUTH AMERICA,
and the CARIBBEAN 875
__________________
2018 - NOT SELECTED X 1
2019 - NOT SELECTED X 1
2020 - NOT SELECTED X 2
2021 - SELECTED X 2
CASE NUMBERS : 2021EU00008XXX
2021EU00036XXX
Reply With Quote
  #2280  
Staro 23.12.2020, 14:17
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Malo, ali realno očekivano. Jednostavno neće sebi da prave problem i veliki backlog kada krenu intervjui. Sad je glavno pitanje, da li će da šalju pozive za intervju do kraja decembra. A i ovaj novi soj virusa što je nađen u UK i još nekim zemljama nije dobar znak.
Reply With Quote
Odgovori

Tags
run the risk

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 17:33.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.