ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Uputstva za dobitnike

Uputstva za dobitnike Izvučeni ste? Čestitamo! Ovde možete naći informacije o svim etapama procesa, od izvlačenja do intervjua i dobijanja vize.

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #701  
Staro 27.12.2016, 09:32
toske10 toske10 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.10.2016
US lokacija: Mount Prospect, IL
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 50
Nepromenjeno

Pozdrav svima. Lekarski pregled obavljen juče u Smiljanićevoj 22 u Beogradu. U 9:15 smo imali zakazano. Predali dokumente (pasoš, četiri fotografije kao za vizu, karton primljenih vakcina). Odmah dat urin i izvađena krv. Plaćanje pregleda, 200 USD po osobi (23200 RSD). Dobijamo uput za snimanje pluća u Clinicanova u Višegradskoj 26 i da se sa rezultatima i CD-om sa snimkom pluća vratimo u 14:45 h nazad u ordinaciju u Smiljanićevoj. U Clinicanova smo čekali 15-ak minuta, brzo obavili snimanje i rečeno nam je da oko 14 h dođemo po rezultate. Vraćamo se u Smiljanićevu sa rezultatima i tamo nas dočekuje druga doktorica i sa njom obavljamo rutinski pregled: visina, težina, pritisak, odgovore na istoriju bolesti itd. Daje nam Tetanus i MMR (4500 RSD po osobi) Rezultate pakuje u kovertu, CD u ruku i daje kopiju potvrde o primljenim vakcinama (savet da se kopija potvrde skenira i stavi na neki USB, mail, cloud, odakle će se moći lako odštampati jer će nam trebati kasnije za svaki ulazak u USA). Hvala osoblju u Smiljanićevoj na ljubaznosti i profesionalnosti.
__________________
03.05.2016. Izvučen, 15***
22.05.2016. DS260
21.11.2016. Stigao poziv za intervju
26.12.2016. Lekarski pregled
18.01.2017. Intervju
Reply With Quote
  #702  
Staro 09.01.2017, 23:13
bojan1981's Avatar
bojan1981 bojan1981 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2016
YU lokacija: Cacak
Poruke: 94
Nepromenjeno Zavrsen pregled

Konacno da i ja podelim deo iskustva na putu ka dobijanju GC.
Pregled smo zakazali 15-tak dana pre telefonskim pozivom. Odlucili smo se za Smiljanicevu jer su iskustva drugih clanova bila pozitivna, a dodatan razlog je bio i lokacija ordinacije odnosno daljina klinike gde smo snimili pluca.
Elem:
Pregled nam je bio zakazan za nesto posle 9h. Preko telefona mi je receno izmedju 9-10. Na kraju smo dosli tacno u 9:15 jer je na putu do Bg bio haos (sneg, led, guzva) sto i nije bilo lose jer su pre nas bila neka dva momka. Njih dvojica i nas dvoje i to je za citav dan.
Na pocetku moram da napomenem da su jako ljubazni i da pregled odradjuju rutinski.
Na prvi pogled sam izgled ordinacije je i vise nego smesan jer se nalazi u nekom starom stanu koji je zreo za renoviranje, a koliko sam mogao da ukapiram oni se prema nekoj mojoj slobodnoj proceni bave pregledom za imigraciju za Kanadu i USA.
Cim smo usli odmah smo dali pasose, 4 slike (50x50) i kartone primljenih vakcina od rodjenja pa do sada. Inace mi smo imali na kartonu da smo primili potrebne tri vakcine (mmr, tetanus i sezonsku protiv gripa). Karton uredno overen od strane doma zdravlja odnsono nadleznog specijaliste. U svakom slucaju imamo crno na belo. Pre nego sto sam usao u pricu primanja vakcina posavetovao sam se sa dva lekara oko tog vakcinisanja gde sam naleteo na cudjenje i neodobravanje ponovnog primanja mmr-a, a ostale dve vakcine kako god. Cak mi je jedan lekar rekao da moze da mi da mmr ali iskljucivo na moj pismeni zahtev... Duga prica... U svakom slucaju imamo kartone gde pise da smo primili sve sto je potrebno. Inace sve tri vakcine u Smiljanicevoj kostaju 6000 din po osobi. Prilikom zakazivanja putem telefona savetovano mi je da pokusam da se vakcinisen u nekoj od drzanvnih zdravstvenih ustanova kako bih ustedeo novac. HVALA JOJ NA SAVETU I USTEDI (u nasem slucaju 12000din - skoro 100e).
Da se vratim:
Cim smo dali pasose, slike i kartone vakcinacija, dali smo mokracu i krv. Nakon toga dobijamo uput za snimanje pluca u Clinicanova koja se vodi na Visegradsku 36, a ustvari nalazi se u krugu Klinickog centra Srbije, tacnije preko puta ''Laze Lazarević. Pre nego sto smo krenuli na snimanje pluca, gospodja iz Smiljaniceve pozvala je Clinicanova-u i zavrsila nam da sve bude gotovo za jako kratko vrema i to za sve nas koliko nas je bilo taj dan. Klinika je stvarno super i odmah smo usli da snimimo pluca. Sacekao nas je tehnicar, prvo sam ja usao. Snimak se se odrajuje za 2 min od cega je 1:45min svlacenje i oblacenje. Potrebno je da se skinete do pojasa i da stanete ispreg neke olovne ploce. Odmah nakom mene zavrsila je i supruga. Tehnicar je odmah pokupio sva 4 snimka (nas cetvoro) i odneo van zgrade (zakljucili smo da je nosio u KC i da je i tamo zaposlen paralelno kao i svi doktori i profesori koji ulaze i izlaze u ovoj privatnoj klinici (Clinicanova). Nakon 20-tak min dolazi nazad, odmah nakon toga dolazi i doktorka (opet iz KC) da nam ocita snimak i da nam da nalaz). Sve ukupno cekali smo 40-tak min (opet napominjem svo cetvoro). Nakon toga sedamo u taksi (vejao je sneg) i nazad u Smiljanicevu. Taksi nam je uzeo 320din pa ako nekog mrzi da pesaci ili se nadje u situaciji kao mi (vejavica i hladnoca) eto tople preporuke za Pink taksi.
Nazad u Smiljanicevoj dolazi druga doktorka koja radi sistematski pregled. Odgovaras na pitanja poput: Da li si bolovao od nekoh bolesti, da li si operisan, da li si pod nekom stalnom terapijom, da li postoji mogucnost da si HIV pozitivan, da li si pusac, bivsi pusac, da li konzumiras droge...? Nakon toga skidanje u gace, sednes na sto. Izmeri ti pritisak, izmeri temperaturu, poslusa pluca i srce. Ustanes, skines gace i na na 10 sec ispipa ti gornje prepone (nisam ocekivao skidanje). Zatim ti izmeri tezinu i visinu, obuces se dok ona popuni kompletan izvestaj (Formular pa samo cekira pitanja sa X). Taj deo pregleda je trajao plafon 10min. Nakon oblacenja nazad na pocetak gde ti sve spakuju u kovertu sa kojom ides u ambasadu. Pored koverte nosi se disk snimljenih pluca. Pored toga kopirala nam je i njihovu potvrdu da smo primili potrebne vakcine sa naznacenim datumom i da je to potrebno da nosimo dok smo u USA (nije mi jasno zasto?). Americki zakon propisuje da se mmr prima na 10 godina (info iz Smiljaniceve). To je sto se tice mene. Za suprugu bih dodao samo par pitanja: Da li je trudna, da li postoji sansa da je sada trudna (odgovor na predhodno pitanje je bio NE)... Par pitanja sa zenske strane ako mogu tako da kazem. Nije se skidala kao ja, tj. samo je delimicno povukla gacice kako bi joj doktorka opipavanjem pregledala jajnike.

Nadam se da sam bio detaljan i da nista nisam izostavio.
P.S. Lekarski zavrsen pre 13h za razliku od drugih clanova ovog foruma. Sreca valjda.


Next step: 17.jan. Interview.
__________________
Izvučen iz osmog puta
04.05.2016. - Popunjen DS-260
21.11.2016. - Zakazan intervju za 17.01.2017.
25.11.2106. - Promenjen bračni status
30.10./11.11.2016. - Otkljucan/ Dopunjen DS - 260
09.01.2017. - Završen lekarski
17.01.2017. - Intervju
26.01.2017. - Stigli pasosi
25.04.2017. - Flight

Last edited by bojan1981; 09.01.2017 at 23:27.
Reply With Quote
  #703  
Staro 24.01.2017, 18:11
Inbly Inbly je offline
Član
 
Datum prijave: 10.09.2016
US lokacija: Indianapolis, IN
YU lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Poruke: 8
Nepromenjeno

Suprug i ja smo obavili ljekarski pregled 23.01. u poliklinici Eurofarm u Sarajevu.
Potpisujemo sve sto su pisali zmija i Sookie u vezi sa pregledom, s tim da je od 01.01. cijena ljekarskog 325 KM po osobi, huh...
Sto se tiče vakcina, nosili smo potvrdu o imunološkom statusu iz Instituta za javno zdravstvo Republike Srpske.
Reply With Quote
  #704  
Staro 28.01.2017, 11:29
Filmer Filmer je offline
Član
 
Datum prijave: 03.09.2016
Poruke: 9
Nepromenjeno

Bojane, i ja sam iz Cacka, lekarski pregled mi je zakazan za 13. feb. Reci mi molim te kako si uspeo da primis MMR vakcinu. Mi smo sve pokusali ali niko nece da nam da uput *kazu nemaju osnova za to).
Reply With Quote
  #705  
Staro 28.01.2017, 21:45
Filmer Filmer je offline
Član
 
Datum prijave: 03.09.2016
Poruke: 9
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik bojan1981 Prikaz poruke
Konacno da i ja podelim deo iskustva na putu ka dobijanju GC.
Pregled smo zakazali 15-tak dana pre telefonskim pozivom. Odlucili smo se za Smiljanicevu jer su iskustva drugih clanova bila pozitivna, a dodatan razlog je bio i lokacija ordinacije odnosno daljina klinike gde smo snimili pluca.
Elem:
Pregled nam je bio zakazan za nesto posle 9h. Preko telefona mi je receno izmedju 9-10. Na kraju smo dosli tacno u 9:15 jer je na putu do Bg bio haos (sneg, led, guzva) sto i nije bilo lose jer su pre nas bila neka dva momka. Njih dvojica i nas dvoje i to je za citav dan.
Na pocetku moram da napomenem da su jako ljubazni i da pregled odradjuju rutinski.
Na prvi pogled sam izgled ordinacije je i vise nego smesan jer se nalazi u nekom starom stanu koji je zreo za renoviranje, a koliko sam mogao da ukapiram oni se prema nekoj mojoj slobodnoj proceni bave pregledom za imigraciju za Kanadu i USA.
Cim smo usli odmah smo dali pasose, 4 slike (50x50) i kartone primljenih vakcina od rodjenja pa do sada. Inace mi smo imali na kartonu da smo primili potrebne tri vakcine (mmr, tetanus i sezonsku protiv gripa). Karton uredno overen od strane doma zdravlja odnsono nadleznog specijaliste. U svakom slucaju imamo crno na belo. Pre nego sto sam usao u pricu primanja vakcina posavetovao sam se sa dva lekara oko tog vakcinisanja gde sam naleteo na cudjenje i neodobravanje ponovnog primanja mmr-a, a ostale dve vakcine kako god. Cak mi je jedan lekar rekao da moze da mi da mmr ali iskljucivo na moj pismeni zahtev... Duga prica... U svakom slucaju imamo kartone gde pise da smo primili sve sto je potrebno. Inace sve tri vakcine u Smiljanicevoj kostaju 6000 din po osobi. Prilikom zakazivanja putem telefona savetovano mi je da pokusam da se vakcinisen u nekoj od drzanvnih zdravstvenih ustanova kako bih ustedeo novac. HVALA JOJ NA SAVETU I USTEDI (u nasem slucaju 12000din - skoro 100e).
Da se vratim:
Cim smo dali pasose, slike i kartone vakcinacija, dali smo mokracu i krv. Nakon toga dobijamo uput za snimanje pluca u Clinicanova koja se vodi na Visegradsku 36, a ustvari nalazi se u krugu Klinickog centra Srbije, tacnije preko puta ''Laze Lazarević. Pre nego sto smo krenuli na snimanje pluca, gospodja iz Smiljaniceve pozvala je Clinicanova-u i zavrsila nam da sve bude gotovo za jako kratko vrema i to za sve nas koliko nas je bilo taj dan. Klinika je stvarno super i odmah smo usli da snimimo pluca. Sacekao nas je tehnicar, prvo sam ja usao. Snimak se se odrajuje za 2 min od cega je 1:45min svlacenje i oblacenje. Potrebno je da se skinete do pojasa i da stanete ispreg neke olovne ploce. Odmah nakom mene zavrsila je i supruga. Tehnicar je odmah pokupio sva 4 snimka (nas cetvoro) i odneo van zgrade (zakljucili smo da je nosio u KC i da je i tamo zaposlen paralelno kao i svi doktori i profesori koji ulaze i izlaze u ovoj privatnoj klinici (Clinicanova). Nakon 20-tak min dolazi nazad, odmah nakon toga dolazi i doktorka (opet iz KC) da nam ocita snimak i da nam da nalaz). Sve ukupno cekali smo 40-tak min (opet napominjem svo cetvoro). Nakon toga sedamo u taksi (vejao je sneg) i nazad u Smiljanicevu. Taksi nam je uzeo 320din pa ako nekog mrzi da pesaci ili se nadje u situaciji kao mi (vejavica i hladnoca) eto tople preporuke za Pink taksi.
Nazad u Smiljanicevoj dolazi druga doktorka koja radi sistematski pregled. Odgovaras na pitanja poput: Da li si bolovao od nekoh bolesti, da li si operisan, da li si pod nekom stalnom terapijom, da li postoji mogucnost da si HIV pozitivan, da li si pusac, bivsi pusac, da li konzumiras droge...? Nakon toga skidanje u gace, sednes na sto. Izmeri ti pritisak, izmeri temperaturu, poslusa pluca i srce. Ustanes, skines gace i na na 10 sec ispipa ti gornje prepone (nisam ocekivao skidanje). Zatim ti izmeri tezinu i visinu, obuces se dok ona popuni kompletan izvestaj (Formular pa samo cekira pitanja sa X). Taj deo pregleda je trajao plafon 10min. Nakon oblacenja nazad na pocetak gde ti sve spakuju u kovertu sa kojom ides u ambasadu. Pored koverte nosi se disk snimljenih pluca. Pored toga kopirala nam je i njihovu potvrdu da smo primili potrebne vakcine sa naznacenim datumom i da je to potrebno da nosimo dok smo u USA (nije mi jasno zasto?). Americki zakon propisuje da se mmr prima na 10 godina (info iz Smiljaniceve). To je sto se tice mene. Za suprugu bih dodao samo par pitanja: Da li je trudna, da li postoji sansa da je sada trudna (odgovor na predhodno pitanje je bio NE)... Par pitanja sa zenske strane ako mogu tako da kazem. Nije se skidala kao ja, tj. samo je delimicno povukla gacice kako bi joj doktorka opipavanjem pregledala jajnike.

Nadam se da sam bio detaljan i da nista nisam izostavio.
P.S. Lekarski zavrsen pre 13h za razliku od drugih clanova ovog foruma. Sreca valjda.


Next step: 17.jan. Interview.
Bojane, i ja sam iz Cacka, lekarski pregled mi je zakazan za 13. feb. Reci mi molim te kako si uspeo da primis MMR vakcinu. Mi smo sve pokusali ali niko nece da nam da uput *kazu nemaju osnova za to).
Reply With Quote
Reply With Quote
  #706  
Staro 31.01.2017, 22:17
Jox's Avatar
Jox Jox je offline
Član
 
Datum prijave: 03.02.2016
US lokacija: Eh, ko to zna?
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 3
Nepromenjeno Nedoumica

Koliko citam na forumu, ovde ste svi, srecom, zdravi isli na lekarske preglede. E sad, ja imam nekoliko pitanja za Vas. Ja sam imao nekoliko operacija (2015 mi je puklo debelo crevo pa sam hitno operisan i skoro godinu dana sam imao kolostomu, 2016 opersiao zuc i kasnije iste godine druga operacija zatvaranja kolostome, tj vratili mi debelo crevo u normalu) i u narednom periodu cu operisati parastitnu zlezdu, a moguce i bruh koji mi se pojavio posle druge operacije debelog creva. U principu sam potpuno zdrav, nemam nikakvih problema i vodim sasvim normalan zivot, bez ikakvih ogranicenja. Interesuje me ima li neko slicnih iskustava, da li je to velika prepreka za pozitivno misljenje na lekarskom? A i deca (15 i 16 god.) mi imaju manje probleme sa kozom (ekcem). Ovako kad sve to napisem izgleda kao da smo Katastrofa sa zdravljem, ali nije uopste tako. Nadam se da to ne utice u velikoj meri na ishod dobijanja vize, jer u krajnjem slucaju, ceo proces nije ni malo jeftin, pogotovo za cetvoroclanu porodicu.
Reply With Quote
  #707  
Staro 31.01.2017, 22:41
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Jox Prikaz poruke
Koliko citam na forumu, ovde ste svi, srecom, zdravi isli na lekarske preglede. E sad, ja imam nekoliko pitanja za Vas. Ja sam imao nekoliko operacija (2015 mi je puklo debelo crevo pa sam hitno operisan i skoro godinu dana sam imao kolostomu, 2016 opersiao zuc i kasnije iste godine druga operacija zatvaranja kolostome, tj vratili mi debelo crevo u normalu) i u narednom periodu cu operisati parastitnu zlezdu, a moguce i bruh koji mi se pojavio posle druge operacije debelog creva. U principu sam potpuno zdrav, nemam nikakvih problema i vodim sasvim normalan zivot, bez ikakvih ogranicenja. Interesuje me ima li neko slicnih iskustava, da li je to velika prepreka za pozitivno misljenje na lekarskom? A i deca (15 i 16 god.) mi imaju manje probleme sa kozom (ekcem). Ovako kad sve to napisem izgleda kao da smo Katastrofa sa zdravljem, ali nije uopste tako. Nadam se da to ne utice u velikoj meri na ishod dobijanja vize, jer u krajnjem slucaju, ceo proces nije ni malo jeftin, pogotovo za cetvoroclanu porodicu.
Moje misljenje je da, sem zaraznih bolesti, ostalo ne bi trebalo da bude problem. Da je u pitanju Kanada, gde su (kako cujem, a ne mora da znaci da je istina) zdravstvene usluge mnogo dotiranije od drzave, verovatno bi bio problem, a ovde je 'cak i bolje' da tamo trosis vise para na zdravlje.
Reply With Quote
  #708  
Staro 31.01.2017, 23:08
Jox's Avatar
Jox Jox je offline
Član
 
Datum prijave: 03.02.2016
US lokacija: Eh, ko to zna?
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 3
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik slucajni_prolaznik Prikaz poruke
Moje misljenje je da, sem zaraznih bolesti, ostalo ne bi trebalo da bude problem. Da je u pitanju Kanada, gde su (kako cujem, a ne mora da znaci da je istina) zdravstvene usluge mnogo dotiranije od drzave, verovatno bi bio problem, a ovde je 'cak i bolje' da tamo trosis vise para na zdravlje.
Hahah, pa vrlo moguce. Kontam i ja da ni bi trebalo da bude problema, ali ...... nisu male pare u pitanju, pa se bolje informisati. A i nisu samo pare, nego jos brdo stvari koje treba obaviti pre toga. Da ne bude posle ono "Dzabe ste krecili"
Reply With Quote
  #709  
Staro 01.02.2017, 00:33
bojan1981's Avatar
bojan1981 bojan1981 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2016
YU lokacija: Cacak
Poruke: 94
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Jox Prikaz poruke
Koliko citam na forumu, ovde ste svi, srecom, zdravi isli na lekarske preglede. E sad, ja imam nekoliko pitanja za Vas. Ja sam imao nekoliko operacija (2015 mi je puklo debelo crevo pa sam hitno operisan i skoro godinu dana sam imao kolostomu, 2016 opersiao zuc i kasnije iste godine druga operacija zatvaranja kolostome, tj vratili mi debelo crevo u normalu) i u narednom periodu cu operisati parastitnu zlezdu, a moguce i bruh koji mi se pojavio posle druge operacije debelog creva. U principu sam potpuno zdrav, nemam nikakvih problema i vodim sasvim normalan zivot, bez ikakvih ogranicenja. Interesuje me ima li neko slicnih iskustava, da li je to velika prepreka za pozitivno misljenje na lekarskom? A i deca (15 i 16 god.) mi imaju manje probleme sa kozom (ekcem). Ovako kad sve to napisem izgleda kao da smo Katastrofa sa zdravljem, ali nije uopste tako. Nadam se da to ne utice u velikoj meri na ishod dobijanja vize, jer u krajnjem slucaju, ceo proces nije ni malo jeftin, pogotovo za cetvoroclanu porodicu.
Mislim da vam nece praviti probleme. U svakom slucaju postavice vam odredjena pitanja vezana za istoriju bolesti pa samim tim i operacijama.
Bas na ovojtemi mozes procitati sta je ono stoim je jako bitno da ne kazem obavezujuce...

Samo lagano...
__________________
Izvučen iz osmog puta
04.05.2016. - Popunjen DS-260
21.11.2016. - Zakazan intervju za 17.01.2017.
25.11.2106. - Promenjen bračni status
30.10./11.11.2016. - Otkljucan/ Dopunjen DS - 260
09.01.2017. - Završen lekarski
17.01.2017. - Intervju
26.01.2017. - Stigli pasosi
25.04.2017. - Flight
Reply With Quote
  #710  
Staro 09.03.2017, 15:52
LJ75 LJ75 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 07.09.2016
Poruke: 126
Nepromenjeno

Ja nisam jos uvijek radio ljekarski, ali da podijelim iskustvo prilikom zakazivanja. Lokacija je Sarajevo.

Postoje 2 ovlastena lica / klinike za ljekarske preglede: Eurofarm i Dr. Kapetanovic.

Eurofarm je jako dobra klinika, ali oni ne rade pregleda za djecu, zbog tog testa na tuberkolozu.

Dr Kapetanovic radi pregleda i za odrasle i za djecu, mada imam osjecaj da njega kontaktiraju samo radi pregleda za djecu.

I mi smo se dogovorili da pregled za suprugu i mene odradimo u Eurofarmu, a za djecu kod Dr. Kapetanovica. Medjutim, prilikom zakazivanja termina kod njega, kada je saznao da supruga i ja planiramo da radimo pregled u Eurofarmu, odbio je da radi i za djecu. Poceo je da navodi neke medicinske i prakticne razloge, ali bojim se da mu motivi drugacije prirode. E sad, nismo imali izbora (jer Eurofarm ne radi preglede za djecu), pa cemo na kraju svi kod njega, mada bi nam prvi izbor bio Eurofarm.

I jos jedna sitnica za dame - pregled se ne moze raditi ako imate menstruaciju, ili cete je dobiti, ili ste upravo zavrsili sa istom (+/- 2-3 dana) pretpostavljam da je to zbog testa na gonoreju?
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
IT poslovi (iskustva) pericp Vodič za emigrante 67 27.10.2017 18:20
iskustva sa USAFIS-om boba i sale Vaša strana 12 22.12.2014 14:19
Intervjui DV2011 - Iskustva Bode Stare teme 361 02.08.2011 13:45
Ksenofobija-vasa iskustva Lucky Vaša strana 7 15.06.2011 19:40
Intervjui - iskustva od ranije landlord Intervju (interview) - Ambasada 337 12.05.2011 23:42

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 23:20.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.