ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 04.11.2008, 16:02
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Pa lepo tamo pise da je osnov i godine iskustva na odredjenim poslovima. Drzavljani bez problema mogu da dovedu roditelje bez problema. Istupismo vise na ovom forumu o tome a i pise svuda all over the internet :grin:
  #12  
Staro 18.05.2009, 15:50
kaneolopa kaneolopa je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.02.2009
US lokacija: SF Bay
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 329
Nepromenjeno

Ako su penzioneri u pitanju, oni sigurno imaju 35 godina radnog iskustva koje se stavlja umesto skola koje mi mladji imamo
  #13  
Staro 25.06.2009, 11:01
p!nk_girl p!nk_girl je offline
Član
 
Datum prijave: 25.06.2009
US lokacija: California
YU lokacija: Hrvatska
Poruke: 1
Nepromenjeno

evo ovako da ne otvaram novu temu pa ću ovdje postaviti moje pitanje....

dakle ja ću se probati prijaviti ove godine za GC 2011 al imam jedan problem naime ja sam završila 3 razred srednje stručne škole imam još jednu godinu pa me zanima mogu li se ja prijaviti i napisati da sam završila četverogodišnju srednju školu iako nisam budući da ću je završiti (u 6 mj. 2010) prije 2011 za kada je ova GC???

i još jedno pitanje budući da ja idem u stručnu srednju školu dali ja napišem samo High school ili kao što je [B]Tarzan[/B] napiso na početku [B]"Vocational school - Strucna skola (ako postoji tako nesto...)"
[/B]
  #14  
Staro 25.06.2009, 11:27
dreamerns dreamerns je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 14.06.2007
US lokacija: Burlingame, CA
YU lokacija: Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 1 098
Nepromenjeno

[QUOTE=p!nk_girl;10717]

dakle ja ću se probati prijaviti ove godine za GC 2011 al imam jedan problem naime ja sam završila 3 razred srednje stručne škole imam još jednu godinu pa me zanima mogu li se ja prijaviti i napisati da sam završila četverogodišnju srednju školu iako nisam budući da ću je završiti (u 6 mj. 2010) prije 2011 za kada je ova GC???
[/QUOTE]

Koliko se secam jedan lik sa foruma je to uradio i zbog toga su mu odbili vizu.
__________________
U Sikagu od 15.10.2008. :-)

Blog: http://novakovici.blogspot.com
  #15  
Staro 01.09.2009, 17:55
Irena Sirena Irena Sirena je offline
Član
 
Datum prijave: 01.09.2009
YU lokacija: Pancevo
Poruke: 5
Nepromenjeno vanredno zavrsen 4. stepen srednje stručne skole

Znam da je i ranije bilo reči o tome i nadam se da se administratori neće ljutiti :smrc:, ali bih volela da neko explicitno kaže: DA LI SE PRIZNAJE VANREDNO ZAVRŠEN 4. STEPEN SREDNJE STRUČNE ŠKOLE.
Dečko i ja želimo da se prijavimo ove godine, ali on ima završenu trogodišnju školu, s tim što bi upisao varedno 4. stepen, a to bi mogao da završi za nekih godinu i po dana, što bi, da nas (ili bar jedno od nas) nekom ludom srećom izvuku, bilo na vreme, tj. do 2011. godine. :blink:
  #16  
Staro 01.09.2009, 19:06
srboljub89's Avatar
srboljub89 srboljub89 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 14.07.2009
US lokacija: Vidjecemo. :)
YU lokacija: Bijeljina, RS
Poruke: 84
Nepromenjeno

ja mislim da je bitno da samo imas 4 godine skole.
mislim da nije vazno da li zavrsila-o vanredno ili ne.
  #17  
Staro 01.09.2009, 19:35
Irena Sirena Irena Sirena je offline
Član
 
Datum prijave: 01.09.2009
YU lokacija: Pancevo
Poruke: 5
Nepromenjeno

Nadam se... :confused:
Ne znam kako bih mogla pouzdano to da saznam...
Znam da može da zvuči glupo, ali moj dečko bukvalno ne bi ni išao da vanredno završava, ako se tone priznaje... drugim rečima, on ovde ima posao za koji mu 4. stepen ne treba pa ne bi baš da to radi ako ne mora ili ako će biti džaba:blink:
  #18  
Staro 01.09.2009, 20:35
kaneolopa kaneolopa je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.02.2009
US lokacija: SF Bay
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 329
Nepromenjeno

Samo nemoj na prijavi da lazes, sve oni uvek provale... ako ima radno iskustvo koje je in demand, minimum 2 godine ili koliko vec zahtevaju a nema cetvrti stepen srednje strucne onda se tako i prijavljuje, a u momentu kada zavrsi taj cetvrti stepen onda prijavljujte ono shta ima od skole.
  #19  
Staro 01.09.2009, 20:52
Irena Sirena Irena Sirena je offline
Član
 
Datum prijave: 01.09.2009
YU lokacija: Pancevo
Poruke: 5
Nepromenjeno

Kanelopa, izvini ako sam dosadna:(
a šta misliš da li mogu da ga na neki način u startu diskvalifikuju zbog toga što ima samo trogodišnju školu? On ima razna iskustva, na najrazličitijim poslovima ali ja nisam uspela da shvatim da li to spada u nešto od onoga što su oni naveli, pošto ne umem baš sva zanimanja da prevedem na srpski:estudian:
a čini se da je to prilično širok spektar zanimanja što su oni naveli, pa ja mislim da bi moglo da bude nešto što bar liči na neki od njegovih poslova...
  #20  
Staro 02.09.2009, 02:30
kaneolopa kaneolopa je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.02.2009
US lokacija: SF Bay
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 329
Nepromenjeno

[url]http://translate.google.com/[/url]
Mogu da te diskvalifikuju ako navodis stvari koje nisu tacne tj, ako ih lazes, neka navede radno iskustvo i to je to uzmi i josh jedno ali detaljno procitaj forum imas na skoro sva pitanja odgovore. U krajnjem slucaju nazovite ambasadu i pitajte. Sve ih slobodno mozete pitati ali nemojte lagati
 

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 19:38.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.