ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #61  
Staro 15.09.2013, 21:29
MIRO's Avatar
MIRO MIRO je offline
Drug član
 
Datum prijave: 26.06.2013
US lokacija: Bilo gde..
Poruke: 59
Nepromenjeno

Ljudi ne razumem u ovom postu da će biti izvučeni neki u Oktobru? Da li to važi za nas koji ćemo sad aplicirati za dv2015? Hvala i svima srećno
Reply With Quote
  #62  
Staro 16.09.2013, 07:18
RBSMC RBSMC je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 02.05.2013
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Novi Sad/Zrenjanin
Poruke: 134
Nepromenjeno

Ne. To se odnosi na one koji su igrali DV2014 tj. koji su se prijavili oktobra 2012.
Za njih je moguće to dodatno izvlačenje.
__________________
15.10.2012. Poslao prijavu
02.05.2013. You have been randomly selected ... 2014EU00021XXX
13.05.2013. Poslao kovertu u KCC
15.05.2013. Stigla koverta u KCC
07.04.2014. Obavljen lekarski pregled
16.04.2014. Intervju uspešno obavljen
04.05.2014. Departure day
Reply With Quote
  #63  
Staro 16.09.2013, 10:44
OneSenSun OneSenSun je offline
Član
 
Datum prijave: 14.09.2013
YU lokacija: Beograd
Poruke: 7
Nepromenjeno

Danas sam pregledala opcije za spajanje porodice, obzirom da mi sestra zivi u americi i skapirala da bi trebala cekati jedno 10 godina na realizaciju. Kako nisam u godinama da bi mi to imalo nekog smisla, ja i momak smo se odlucili prijaviti na ovogodisnju lutriju pa kako bude. Sa nestrpljenjem cekam pocetak oktobra, a onda kul, back to real life . U svakom slucaju, sa srecom svima
Reply With Quote
  #64  
Staro 16.09.2013, 13:08
mijan mijan je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.09.2010
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 412
Nepromenjeno

Objavili su zvanicne instrukcije za prijavu, sve isto kao i prosle godine od velicine slike, pa na dalje. Sada ostaje briga sta ce biti sa lutrijom u narednim godinama.
Reply With Quote
  #65  
Staro 16.09.2013, 15:50
Americano Americano je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.09.2011
US lokacija: chicago
YU lokacija: Bar,Crna Gora
Poruke: 30
Pošalji Skype™ poruku korisniku Americano
Thumbs up

Pozdrav ljudi, odusevljen sam ovom informacijom da je lutrija prezivjela i ove godine i jedva cekam oktobar da se prijavim po treci put.
E sad imam jedno pitanje na koje bi mogli da mi odgovore iskusniji clanovi foruma naime radi se o tome da mi je prijateljica koja je iz prvog pokusaja dobila GK na lutriji rekla da prilikom ispunjavanja aplikacionog formulara za lutriju u odjeljku za adresu stavim USA adresu jer je to navodno plus prilikom selektovanja dobitnika. Ona je tako uradila i dobila iz prve, pa ako neko od iskusnijih moze da mi kaze da li to stvarno moze da prodje i ima li kakve veze?
Reply With Quote
  #66  
Staro 16.09.2013, 16:07
mijan mijan je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.09.2010
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 412
Nepromenjeno

To su pitanja na koja nema odgovora. Razni mitovi i sumnje su vezani za lutriju pa tako i ta koju pominjes, ali na tu tvrdnju nema odgovora ni dokaza. Svjedoci smo da su masa dobitnika oni koji su na onovu neke vize vec boravili bar jednom u USA. To su cinjenice koej se ne mogu osporiti, a ko u sta vjeruje, privatna je stvar. Tako i za ovo sa adresom. Duga je godina dana od prijave do prijave pa ljudi sumnjaju u sve i svasta, a za neke stvari imaju i pravo u realnu sumnju.
Reply With Quote
  #67  
Staro 16.09.2013, 16:13
RenatoS RenatoS je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.05.2013
US lokacija: pittsburgh
YU lokacija: Crikvenica
Poruke: 43
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Americano Prikaz poruke
Pozdrav ljudi, odusevljen sam ovom informacijom da je lutrija prezivjela i ove godine i jedva cekam oktobar da se prijavim po treci put.
E sad imam jedno pitanje na koje bi mogli da mi odgovore iskusniji clanovi foruma naime radi se o tome da mi je prijateljica koja je iz prvog pokusaja dobila GK na lutriji rekla da prilikom ispunjavanja aplikacionog formulara za lutriju u odjeljku za adresu stavim USA adresu jer je to navodno plus prilikom selektovanja dobitnika. Ona je tako uradila i dobila iz prve, pa ako neko od iskusnijih moze da mi kaze da li to stvarno moze da prodje i ima li kakve veze?
Nisam dugo u tome ali Žena dobila od prve a nismo još nikog naveli. Po mom
mišljenju to nema nikakvog utjecaja stavi na odmet nije.
Reply With Quote
  #68  
Staro 16.09.2013, 19:51
pvmont pvmont je offline
Član
 
Datum prijave: 28.06.2013
Poruke: 4
Nepromenjeno

Pozdrav svima. Novi sam clan i planiram da se prijavim za green card. Inace sam iz Crne Gore. Zavrsio sam policijsku akademiju odradio pripravnicki u policiji i godinu i tri mjeseca radio u istoj po osnovu ugovora na odredjeno vrijeme. Istece mi ugovor a ja nisam imao vezu za produzetak i tako sam vec dvije godine prinudjen da radim jadne poslove tipa pranje posudja u turistickoj sezoni, pomocni radnik na gradjevini, security po supermarketima, za 200 do 23500 eura bez penzijskog i zdravstvenog.Policijska akademija je izuzetno ogranicena skola jer sa tom diplomom mozes da radis samo u policiji i bezbjednosnim sluzbama i nidje vise. U medjuvremenu sam magistrirao, ali jedino gdje se mogu zaposliti su ovi poslovi sto ih nabrojah. Nekad sam imao velike planove i ocekivanja od zivota (koja vise nemam) ali u mojoj zemlji za par godina ce biti problem obezbjediti osnovne egzistencijalne potrebe tako da sam odlucio da probam na ovaj nacin.
E sad jedno pitanje: Posto sam velike nade polagao u svoje obrazovanje i planirao da svoj zivot vezem za Crnu Goru ni na kraj pameti mi nije bilo da izvadim pasos. Da li je moguce aplicirati na DV 2015 bez pasosa? Ovo pitam jer sam sada bez prebijene pare pa pokusava da pozajmim pare za pasos koji bi odmah izavadio.
Reply With Quote
  #69  
Staro 16.09.2013, 19:59
loreley loreley je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.09.2013
Poruke: 73
Nepromenjeno

Moguce je aplicirati bez pasosa. Pasos ce ti biti potreban tek ako te izvuku, tako da imas vremena da ga izvadis.
Reply With Quote
  #70  
Staro 16.09.2013, 21:24
MIRO's Avatar
MIRO MIRO je offline
Drug član
 
Datum prijave: 26.06.2013
US lokacija: Bilo gde..
Poruke: 59
Nepromenjeno

Hvala na odgovoru RBSMC, a pitanje za sve koji će da apliciraju dv2015 koji će browser da koriste kako ne bi bilo problema oko prijave, koji provereno radi, ja sam mislio Operu ako ne onda IE 9?
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 18:30.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.