ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interviews DV 2019 » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #351  
Staro 17.05.2019, 22:25
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Sto se tice adresa ne zanima ih sta vam pise u licnoj karti i da l zivite na istoj adresi 20 god u licnoj karti a u realnosti na 5 adresa, pisete gde ste zaista ziveli.
Reply With Quote
  #352  
Staro 18.05.2019, 01:42
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Migelos Prikaz poruke
Da li iko planira u Los Andjeles da ide, ili svi u Cikago i Hjuston?
Svenson je svez u Houston-u pa pitaj njega ako ga nisu pojeli scavangeri nesto se ne javlja
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote
  #353  
Staro 18.05.2019, 03:21
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik uran Prikaz poruke
Svenson je svez u Houston-u pa pitaj njega ako ga nisu pojeli scavangeri nesto se ne javlja
Pobegao sam u Grad, srecom. Sad sam u Hjustonu (Harris County)

Autobusi, ljudi... Pa, pesacke staze, pitome zivotinje, zagadjenost vazduha preko svake granice, beskucnici, brisaci stakla na semaforima, da ne pricam dalje...

Eto, javio sam se. A ima me i dosta i u delu o Hjustonu
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #354  
Staro 18.05.2019, 09:07
Jxc Jxc je offline
Član
 
Datum prijave: 17.05.2018
Poruke: 15
Nepromenjeno

Juce sam dobila poziv za intervju koji je zakazan za 9. Jul
__________________
DV sam igrala jos od 2010.
28.10.2017. - Popunila prijavu za DV
16.05.2018. - izvucena
25.05.2018. - DS260 poslat
16.04.2019. - Izasao visa bilten EU22xxx
17.04.2019. - zahtjev za dokumenta
19.04.2019. - kompletirana dokumenta
17.05.2019. - zakazan intervju za 9.7.2019.
Reply With Quote
  #355  
Staro 18.05.2019, 10:40
losmi94 losmi94 je offline
Član
 
Datum prijave: 17.05.2018
US lokacija: Washington, D.C.
YU lokacija: Beograd
Poruke: 9
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Tereza2019 Prikaz poruke
MilicaBB kasno ti je sad da menjas dokumenta. Budi iskrena kao sto si i sama dala odgovor na samo pitanje da nisi menjala upravo zbog toga da su ti svi dokumenti na staroj adresi. Bice dokazivanja od vase strane kao sto su pisali vec prije forumasi koji su imali vakav slucaj kao i ti. Mnogo to zavisi od konzula na intervju on ipak odlucuje, ali mislim da nema da imas problema upravo ako budes iskrena i da budes svoja lagano samo, bez laganje i da bude sumnjivo zasto nisi to uradila prije. Zelim ti svu srecu i da sto pre vec ovo zavrsi, a sto bude dalje pricacemo kasnije kad nadam se budemo
Milis da je kasno sada da se menjaju dokumenta? Sta misle ostali?
Reply With Quote
  #356  
Staro 18.05.2019, 13:30
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik MilicaBB Prikaz poruke
Drugari treba mi jedna info od vas. O ovome nisam bas razmisljla do danas 😂 ja sam se vencala nakon izvlacenja zadrzala sam svoje prezime da ne bih sad pravila komplikacije oko dokumenata jer sam se na lutriju prijavila sa svojim prezimenom, ista stvar je i oko adrese stanovanja, zivim sa suprugom kod njega ali sam i dalje prijavljena na svojoj staroj adresi, zanima me da li neko zna da li moze to da prestavlja problem, sto zivim na jednoj adresi a prijavljena sam na drugoj ( sva dokumenta su mi vezana za tu adresu ) zbog toga najvise nisam menjala. Sto se tice ds obrasca kao drugu adresu bilo je ponudjeno tamo ( optional ) dodala sam njegovu cisto da se vidi da zivimo zajedno.
Menjanje dokumenata oko prezimena nije potrebno. Bitno je da je veza postojala pre lutrije i to su sva pravila. Sto se adrese tice, mozes da trazis da otkljucaju DS260 (ali na pocetku meseca kada tvoj slucaj bude u Ambasadi da ne bi gubili red za intervju) i onda prepravis na stvarne adrese, umesto onih iz licne karte. I sam sam nesto slicno menjao, pa sam, posto su mi u telefonskom razgovoru rekli da mogu da vide sta sam sve menjao, odlucio da prepravim, "pa neka imaju oba podatka". Inace, mislim da to bas i nije potrebno jer ih ponajvise zanima da nemate zarazne bolesti ili kriminalnu proslost.
Reply With Quote
  #357  
Staro 18.05.2019, 17:40
Lucky2019's Avatar
Lucky2019 Lucky2019 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 15.05.2018
US lokacija: Miami
Poruke: 36
Nepromenjeno

Ljudi potrebno mi je vase misljenje.
Kada sam popunjavao ds-260, stavio sam adresu coveka kod kog treba da idem medjutim on se u medjuvremenu preselio ali sam sacekao da adresu menjam na licu mesta kad odem na intervju jer sam procitao ovde da je tako moguce da ne mora da otkljucavam ds-260 pre intervjua zbog toga. E sad situacija je sledeca: on ce na adresi koju mi je sad dao ziveti jos dva tri meseca i morace da promeni stan jer dolazi u srbiju po decu i vraca se sa njima pa mu treba veci. Da li da navedem tu adresu na kojoj je trenutno pa da novu adresu kad se bude preselio promenim kad sletim u US?
__________________
DV2019 - Selected
CN EU20xxx
DS260 - poslat 22. maja
Interview - 9. jul
Oktobar '19 - SunshineState
Reply With Quote
  #358  
Staro 18.05.2019, 18:35
Futbalista Futbalista je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: Čkgo
YU lokacija: Belgrado
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lucky2019 Prikaz poruke
Ljudi potrebno mi je vase misljenje.
Kada sam popunjavao ds-260, stavio sam adresu coveka kod kog treba da idem medjutim on se u medjuvremenu preselio ali sam sacekao da adresu menjam na licu mesta kad odem na intervju jer sam procitao ovde da je tako moguce da ne mora da otkljucavam ds-260 pre intervjua zbog toga. E sad situacija je sledeca: on ce na adresi koju mi je sad dao ziveti jos dva tri meseca i morace da promeni stan jer dolazi u srbiju po decu i vraca se sa njima pa mu treba veci. Da li da navedem tu adresu na kojoj je trenutno pa da novu adresu kad se bude preselio promenim kad sletim u US?
Slobodno, i ja sam imao slicnu situaciju, domacin se seljakao, mozes da kazes i u konzulatu a mozes i kad dodjes u usa pa na aerodromu ce te pitati jel ista adresa
Reply With Quote
  #359  
Staro 19.05.2019, 11:11
Lucky2019's Avatar
Lucky2019 Lucky2019 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 15.05.2018
US lokacija: Miami
Poruke: 36
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Futbalista Prikaz poruke
Slobodno, i ja sam imao slicnu situaciju, domacin se seljakao, mozes da kazes i u konzulatu a mozes i kad dodjes u usa pa na aerodromu ce te pitati jel ista adresa
Hvala na odgovoru @Futbalista

Jos jedno pitanje.. Kada sam popunjavao obrazac, naveo sam samo adresu prebivalista, medjutim student sam i u tom trenutku sam bio preko nedelje u rodjakovom stanu u drugom gradu i kada sam popunjavao ds260 na pitanje da li sam ziveo negde drugde od sesnaeste godine osim na adresi koju sam naveo odgovorio sam sa No. Ne jer sam hteo da slazem nesto nego zato sto tamo nisam ni bio prijavljen niti sam vadio studentski zdravstveni karton itd itd pa sam mislio da ne treba da navedem. Citajuci ovo oko adresa zapitah se da li sam ja sad negde pogresio. E sad, ds260 sam popunio u maju 2018. a u studentskom domu sam od recimo novembra 2018. mada sam vise kuci nego u domu al ajd. Da li treba da otkljucavam obrazac i da dodam adresu tog stana u kom sam bio povremeno i adresu studentskog doma? Sta mislite? Intervju mi je za mesec i 20 dana
__________________
DV2019 - Selected
CN EU20xxx
DS260 - poslat 22. maja
Interview - 9. jul
Oktobar '19 - SunshineState
Reply With Quote
  #360  
Staro 19.05.2019, 11:38
losmi94 losmi94 je offline
Član
 
Datum prijave: 17.05.2018
US lokacija: Washington, D.C.
YU lokacija: Beograd
Poruke: 9
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lucky2019 Prikaz poruke
Hvala na odgovoru @Futbalista

Jos jedno pitanje.. Kada sam popunjavao obrazac, naveo sam samo adresu prebivalista, medjutim student sam i u tom trenutku sam bio preko nedelje u rodjakovom stanu u drugom gradu i kada sam popunjavao ds260 na pitanje da li sam ziveo negde drugde od sesnaeste godine osim na adresi koju sam naveo odgovorio sam sa No. Ne jer sam hteo da slazem nesto nego zato sto tamo nisam ni bio prijavljen niti sam vadio studentski zdravstveni karton itd itd pa sam mislio da ne treba da navedem. Citajuci ovo oko adresa zapitah se da li sam ja sad negde pogresio. E sad, ds260 sam popunio u maju 2018. a u studentskom domu sam od recimo novembra 2018. mada sam vise kuci nego u domu al ajd. Da li treba da otkljucavam obrazac i da dodam adresu tog stana u kom sam bio povremeno i adresu studentskog doma? Sta mislite? Intervju mi je za mesec i 20 dana
Koliko ja znam samo stavljas adrese na kojima si imao prebivaliste, tako da ako nisi menjao prebivaliste onda nemoj menjati nista u DS-u.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Interviews DV 2018 Tia Intervju (interview) - Ambasada 764 25.05.2019 09:46
Ds260 2019 kiddo Uputstva za dobitnike 21 27.02.2019 13:29
Dv-2019 ljubakg Prijava na Lutriju 1042 21.09.2018 13:38
Koverte 2019 Lyddi Uputstva za dobitnike 9 15.04.2018 07:30

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 09:51.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.