ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 26.10.2009, 17:04
ferrigno's Avatar
ferrigno ferrigno je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.06.2009
US lokacija: bilo gdje samo da nije toplo
YU lokacija: Pula, HR
Poruke: 38
Nepromenjeno Connection reset kod prijave

Nakon šta sam napokon uspio sredit sliku da na nešto ličim. :D
idem na dvlottery.state.gov i Photo validator da pogledam ako mi slika odgovara gabaritima koje su postavili.
Ubacim sliku i čekam...
dole na dnu se ispiše Sending request i ja lijepo čekam.
Nakon minutu pojavi se Connection reset.
Istu stvar napravilo mi je kod prijave, samo sam onda nakon par sekundi kad sam skužio da neće bit ništa stisnuo stop u browseru.
Da li ste imali i vi slične probleme?
Attached Images
File Type: jpg screen.jpg (17,9 KB, 14 views)
__________________
27.10.2009. - Prijava sređena, nažalost nisam izvučen...
20.10.2010. - Puška i ove godine, idemo opet na novo...
15.10.2011. - Prijava ponovo...
  #2  
Staro 26.10.2009, 17:39
milena_ns milena_ns je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 11.10.2009
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 110
Nepromenjeno

Malo procitaj forum i videces da je vec bilo slucajeva kao sto je tvoj.
Ja nisam mogla da zavrsim prijavu koristeci i IE i Mozillu, pa sam konacno to uspela preko Opere. Bitno je samo da ti nije "zakocilo" na poslednjem koraku tj. pre nego sto uspes da proveris da li su podaci koje si uneo tacni.
Probaj preko Opere, a za eventualna pitanja i odgovore imas to ovde [url]http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=302[/url] .
  #3  
Staro 26.10.2009, 21:27
sunnyL's Avatar
sunnyL sunnyL je offline
Drug član
 
Datum prijave: 22.10.2009
Poruke: 36
Nepromenjeno

[QUOTE=milena_ns;12157] Bitno je samo da ti nije [B]"zakocilo" na poslednjem koraku[/B] tj. pre nego sto uspes da proveris da li su podaci koje si uneo tacni.
Probaj preko Opere, a za eventualna pitanja i odgovore imas to ovde [url]http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=302[/url] .[/QUOTE]

A sta ako bas "zakoci" na poslednjem koraku? Da li to znaci da mi prijava nece biti validna i da necu moci ponovo da pokusam da se prijavim?
  #4  
Staro 26.10.2009, 23:26
milena_ns milena_ns je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 11.10.2009
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 110
Nepromenjeno

Ja sam samo ponovila ono sto je Srdjevic napisao na forumu. Tako da...
Ja se ne razumem u te IT tehnologije, pa ne bih da nagadjam.
  #5  
Staro 26.10.2009, 23:35
dejancic's Avatar
dejancic dejancic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 14.05.2008
US lokacija: LA
YU lokacija: BG
Poruke: 529
Nepromenjeno

[QUOTE=milena_ns;12169]Ja sam samo ponovila ono sto je Srdjevic napisao na forumu. Tako da...
Ja se ne razumem u te IT tehnologije, pa ne bih da nagadjam.[/QUOTE]

Nemoj sad Srdjevica da uplices, sama si se uvalila u problem... hihihihi
__________________
If you refuse to accept anything but the best, you very often get it.
  #6  
Staro 26.10.2009, 23:45
dejancic's Avatar
dejancic dejancic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 14.05.2008
US lokacija: LA
YU lokacija: BG
Poruke: 529
Nepromenjeno

[QUOTE=sunnyL;12168]A sta ako bas "zakoci" na poslednjem koraku? Da li to znaci da mi prijava nece biti validna i da necu moci ponovo da pokusam da se prijavim?[/QUOTE]

Moj prvi razgovor van okvira porodice posto sam izvucen, je bio sa drugarom koji se skolovao u Americi i koji je igrom slucaja boravio u to vreme u Srbiji, pa smo se nasli da uz ice i pice popricamo. On tako mene savetuje i jedna od prvih stvari koju mi kaze je, u Americi ti je dobar deo stvari vezan za pozitivno razmisljanje, pa je onda, za mene do tada, polupraznu kriglu piva definisao kao polupunu :D
Tako ja tebe savetujem da od samog pocetka pozitivno razmisljas pa da sledeci post bude tipa: e, meni nece sigurno na poslednjem koraku da zakoci ;-)
A onda ti se umesto kocenja pojavi ova divna stranica [url]http://www.doicamera.com/images/conf_number._en.png[/url]
__________________
If you refuse to accept anything but the best, you very often get it.
  #7  
Staro 27.10.2009, 00:00
sunnyL's Avatar
sunnyL sunnyL je offline
Drug član
 
Datum prijave: 22.10.2009
Poruke: 36
Nepromenjeno

Ma iskreno da ti kazem , meni nije ni palo na pamet da bi moglo nesto da se zakoci, dok nisam to procitala ovde. I sad me strah.
Pokusala sam i ja da proverim sliku, ali nece Validator da ucita....hmmm...
Prijavila se jos nisam...
  #8  
Staro 27.10.2009, 00:38
Milosdv's Avatar
Milosdv Milosdv je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 09.01.2009
US lokacija: Hollywood, FL
YU lokacija: Beograd, Voždovac
Poruke: 204
Nepromenjeno

Batalite photo validator ako ste sredili sliku po njihovim zahtevima....

Ja sam se prijavio pre 8-9 dana iz IE8 SSL konekcija i sve je radilo savrseno... :;D:

Pozdrav
  #9  
Staro 27.10.2009, 01:11
ferrigno's Avatar
ferrigno ferrigno je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.06.2009
US lokacija: bilo gdje samo da nije toplo
YU lokacija: Pula, HR
Poruke: 38
Nepromenjeno

Evo navečer sredio sve, prošao validator slike i dobio sam potvrdu na kraju.
Išao sam preko Firefoxa 3.5.2 na običnu konekciju (NO SSL) i sve 5. Sada čekam 4. mjesec.
Bitno je da ne blokira kad stisnete konačni Submit i kod izdavanja potvrde i onog kontrolnog broja. Ostalo nema veze.
Krenite dalje s prijavom tek kad skužite da validator slike radi.
__________________
27.10.2009. - Prijava sređena, nažalost nisam izvučen...
20.10.2010. - Puška i ove godine, idemo opet na novo...
15.10.2011. - Prijava ponovo...

Last edited by ferrigno; 27.10.2009 at 01:18.
  #10  
Staro 27.10.2009, 01:22
milena_ns milena_ns je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 11.10.2009
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 110
Nepromenjeno

[QUOTE=dejancic;12170]Nemoj sad Srdjevica da uplices, sama si se uvalila u problem... hihihihi[/QUOTE]

Pa lepo je covek tako rekao, a ja da malo pomognem coveku. :==D:
Mada nigde nisam naletela na objasnjenje sta se desava ako zakoci na tom poslednjem koraku.
 

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 14:33.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.