ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Prva koverta

Prva koverta Dobili ste prvu kovertu sa formularima koje treba poslati američkoj vladi. Šta sad?

Prva koverta » Dve prijave, promena adrese, sponsorship... » Bitni linkovi
O prvoj koverti Formulari Korisne informacije Proverite prijavu Učlanite se

 
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 01.05.2011, 20:39
Isabelle Isabelle je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.09.2010
US lokacija: Houston,TX
YU lokacija: BiH
Poruke: 191
Nepromenjeno Molim za malu pomoc

Naime, jutros sam saznala da sam ''selected''...Dakle, ove godine nema koverti koliko sam shvatila,nego se odmah formulari salju nazad...Planiram vjencanje sa dugogodisnjim decko,ali tek nakon sto posaljemo prvu kovertu, jer ne mozemo stici sada...ali bice svega 15-20 dana nakon vracene koverte...

Mene zanima sljedece:
- Nakon vjencanja , da li je obavezna promjena adrese, jer bih zadrzala svoju iz nekih privatni razloga, odgovara mi ta opstina?

- Na ovim formularima, mogu li eketronski popuniti sva polja,a dodatno olovkom citko dopisati case number u gornjem cosku??

- Da li ide jedna slika ili dvije sada u prvoj koverti, i da li se ubace samo tako, ili se lijepi, jer vidim na formularu prazna okvir u gornjem cosku?

- Kad se vjencamo, obavijestimo Kentaki, posaljem ds230 za dragog, njegove slike i vjencani list...da li i ja trebam DS230 nanovo sa novim podacima ili ne trebam?

-Sudeci po broju 3xxx, intervju bi mogao biti jako brzo, pa me zanim da li je kasno da se vjencamo u Junu??

Hvaalaaa puno ako mi neko odgovori...
__________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover. (Mark Twain)

Prijava 05.10.2010 - I put.
DV 2012 - Nista, idemo hrabro dalje..
II put DV 2013 nista...ne damo se...
III put DV 2014 ...Nope!
IV put DV 2015.....Nope!
V put DV 2016.....????
  #2  
Staro 01.05.2011, 20:59
nataly's Avatar
nataly nataly je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 01.06.2010
YU lokacija: Beograd
Poruke: 112
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Isabelle Prikaz poruke
Naime, jutros sam saznala da sam ''selected''...Dakle, ove godine nema koverti koliko sam shvatila,nego se odmah formulari salju nazad...Planiram vjencanje sa dugogodisnjim decko,ali tek nakon sto posaljemo prvu kovertu, jer ne mozemo stici sada...ali bice svega 15-20 dana nakon vracene koverte...

Mene zanima sljedece:
- Nakon vjencanja , da li je obavezna promjena adrese, jer bih zadrzala svoju iz nekih privatni razloga, odgovara mi ta opstina?

- Na ovim formularima, mogu li eketronski popuniti sva polja,a dodatno olovkom citko dopisati case number u gornjem cosku??

- Da li ide jedna slika ili dvije sada u prvoj koverti, i da li se ubace samo tako, ili se lijepi, jer vidim na formularu prazna okvir u gornjem cosku?

- Kad se vjencamo, obavijestimo Kentaki, posaljem ds230 za dragog, njegove slike i vjencani list...da li i ja trebam DS230 nanovo sa novim podacima ili ne trebam?

-Sudeci po broju 3xxx, intervju bi mogao biti jako brzo, pa me zanim da li je kasno da se vjencamo u Junu??

Hvaalaaa puno ako mi neko odgovori...
U slicnoj sam situaciji ,sa malom razlikom a to je da smo oboje izvuceni...
  #3  
Staro 01.05.2011, 21:22
Good Spirit's Avatar
Good Spirit Good Spirit je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.04.2008
US lokacija: Bay Area, CA
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 264
Nepromenjeno

Sve je ovo prežvakano na forumu, ali ajde, kapiram da si u panici pošto si izabrana.
Prvo čestitke, drugo, udahni duboko

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Isabelle Prikaz poruke
Nakon vjencanja , da li je obavezna promjena adrese, jer bih zadrzala svoju iz nekih privatni razloga, odgovara mi ta opstina?
Nije, mi zvanično i dalje živimo na odvojenim adresama iako smo venčani, znači nismo menjali adrese.

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Isabelle Prikaz poruke
Na ovim formularima, mogu li eketronski popuniti sva polja,a dodatno olovkom citko dopisati case number u gornjem cosku??
Mi smo na svojim papirima sve popunjavali rukom, štampanim slovima.

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Isabelle Prikaz poruke
Da li ide jedna slika ili dvije sada u prvoj koverti, i da li se ubace samo tako, ili se lijepi, jer vidim na formularu prazna okvir u gornjem cosku?
Ne sećam se da li smo stavili jednu ili dve, piše ti u upustvu koje možeš naći na sajtu. Samo stavi spajalicu i sliku/slike i to je to. Ja mislim da mi nismo lepili.

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Isabelle Prikaz poruke
Kad se vjencamo, obavijestimo Kentaki, posaljem ds230 za dragog, njegove slike i vjencani list...da li i ja trebam DS230 nanovo sa novim podacima ili ne trebam?
Kada se venčate, suprug popuni podatke a kapiram i ti, jer ćeš promeniti prezime i bićeš udata. Nisam siguran ni za to, ali piše negde na forumu.

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Isabelle Prikaz poruke
Sudeci po broju 3xxx, intervju bi mogao biti jako brzo, pa me zanim da li je kasno da se vjencamo u Junu??
Nije kasno sve dok je pre intervjua.
  #4  
Staro 01.05.2011, 21:42
Isabelle Isabelle je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.09.2010
US lokacija: Houston,TX
YU lokacija: BiH
Poruke: 191
Nepromenjeno

Hvala, da malo sam u panici od svega...Hvala ti u svakom slucaju, ovo za adresu si me obradovao, pa vidjecemo dalje sta ce biti....

Hvala dobra duso
__________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover. (Mark Twain)

Prijava 05.10.2010 - I put.
DV 2012 - Nista, idemo hrabro dalje..
II put DV 2013 nista...ne damo se...
III put DV 2014 ...Nope!
IV put DV 2015.....Nope!
V put DV 2016.....????
  #5  
Staro 01.05.2011, 21:56
nataly's Avatar
nataly nataly je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 01.06.2010
YU lokacija: Beograd
Poruke: 112
Nepromenjeno

I mi smo u panici, oboje smo izvuceni,da li posebno da saljemo formulare , kad da se vencamo, njegov case number jeu prvih 1000 ,a moj mnogo veci....
  #6  
Staro 01.05.2011, 22:46
Orange Orange je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.03.2011
US lokacija: California
YU lokacija: Srbija
Poruke: 105
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Isabelle Prikaz poruke
- Da li ide jedna slika ili dvije sada u prvoj koverti, i da li se ubace samo tako, ili se lijepi, jer vidim na formularu prazna okvir u gornjem cosku?
Sto se tice slika mi smo slike za svakog od nas dvoje ostavili u onim malim kesicama u kojima smo ih dobili od fotografa, i tu smo kesicu zakacili spajalicom za taj gornji cosak tako da se spajalicom ne doticu slike da se ne bi "ostetile" . Svi smo prosli kroz malu paranoju ali nije to sve toliko bitno, ne bih ih bas zaheftala da se stvarno ne ostete, ali mozes i samo da ih stavis u obican manji koverat i prilozis uz dokumentaciju, a verovatno ne smeta ni da se zalepe.
  #7  
Staro 06.05.2011, 09:22
slobodanka slobodanka je offline
Član
 
Datum prijave: 16.07.2010
YU lokacija: kotor varos
Poruke: 6
Nepromenjeno

Naime,ja sam popunila prijavu u oko treceg oktobra 2010 godine,kako vidim,nece biti obavjestenja na kucnu adresu!!!!
Kad i kako mogu provjeriti jesam li izvucena???
javite se hitnooo
pozdravcic
  #8  
Staro 06.05.2011, 09:31
ZeljkoUSA's Avatar
ZeljkoUSA ZeljkoUSA je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 13.05.2010
US lokacija: Realno: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 425
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik slobodanka Prikaz poruke
Naime,ja sam popunila prijavu u oko treceg oktobra 2010 godine,kako vidim,nece biti obavjestenja na kucnu adresu!!!!
Kad i kako mogu provjeriti jesam li izvucena???
javite se hitnooo
pozdravcic

Mozes proveriti ovde

Treba ti Confirmation Number koji si dobila pri popunjavanju prijave, prezime i godiste..., srecno
 


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Molim Pomoc Nightstray Stare teme 39 17.07.2011 20:18
Nedoumice, nedoumice.. Molim savet, hitno! nikolar Stare teme 19 07.05.2009 16:23

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 07:09.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.