ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Prva koverta

Prva koverta Dobili ste prvu kovertu sa formularima koje treba poslati američkoj vladi. Šta sad?

Prva koverta » DV-2010_Prva _Koverta » Bitni linkovi
O prvoj koverti Formulari Korisne informacije Proverite prijavu Učlanite se

 
 
Thread Tools Display Modes
  #41  
Staro 17.05.2009, 12:10
duskica duskica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.05.2009
Poruke: 43
Nepromenjeno

Hvala,hvala!Pekka sve cestitke i tebi!Srecno druze! Nisam jos nasla odgovor sto se tice vakcina,posto su u mestu mog rodjenja spaljeni zdravstveni kartoni,nema sanse da mi izdaju potvrdu o tome,je li to problem ?
  #42  
Staro 17.05.2009, 13:34
Taji's Avatar
Taji Taji je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.01.2009
US lokacija: Greenville, SC
Poruke: 341
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik pekka Prikaz poruke
Taji, ako mozes malo da mi pojasnos konkretno tvoj slucaj. Vidim iz prilozenog da je prva koverta poslata u KCC u januaru ove godine, ali nema podatka kada je stigla prva koverta iz KCC-a. Predpostavljam negde u priodu april-maj 2008., pa mi samo nije jasan razlog tolikog cekanja i kako oni gledaju na sve to. Motaju mi se razne varijante po glavi od kada mi je stigla koverta, pa bi mi ovo pojasnjenje mnogo znacilo. Hvala i srdacan pozdrav.
pekka,
Koverta stigla na kucnu adresu tek nekad u decemebru 2008...ja radim vani pa kad sam dosla na odmor u januaru tek tad sam shvatila i vidjela o kakvoj "velikoj bijeloj" koverti je rijec (jer je tad nisam ni ocekivala) i uz podrsku dobrih ljudi i info sa ovog foruma (hvala svima jos jednom) popunim papire i vratim za Kentaki....i eto...nije bilo kasno (i sve je kasnije islo na turbo, vidis po datumima) jer u prvoj koverti i pise da se prvi papiri primaju do jula 2009
Na koverti nema ni jednog pecata, ni kad je stiglo u Bosnu, ni gdje, ni Svedski pecat kao kod drugih, ama bas nista...samo u lijevom gornjem uglu stampana crnim sitinim slovima adresa iz Kentakija....ko zna gdje je lutala ili zaglavila...ali je ipak stigla na vrijeme
  #43  
Staro 17.05.2009, 13:38
Taji's Avatar
Taji Taji je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.01.2009
US lokacija: Greenville, SC
Poruke: 341
Nepromenjeno

Jos da dodam, niko me nista iz Kentakija nije pitao (kad sam zvala da vidim da li su dobili moju kovertu) zasto sam kasno poslala papire. Ni rijeci
Njima je to bilo posve ok bez obzira sto mi je broj bio veoma nizak ....8xxx i datumi u koverti na papirima iz aprila prosle godine, a i meni super bilo da je tako
  #44  
Staro 17.05.2009, 13:48
steficacvek's Avatar
steficacvek steficacvek je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 19.05.2008
US lokacija: Phoenix, Az
YU lokacija: BiH
Poruke: 648
Nepromenjeno

duskice, ne brini se ni za vakcine. Posto nemas karton, vjerovatno ces primiti jednu-dvije standardne i to je to. Nije obavezno da imas svoj licni karton na ljekarskom pregledu
__________________
2009EU17xxx
22.4.2008 Koverta poslana
14.5.2008 Koverta primljena
23.5.2008. Koverta poslana nazad u KCC
28.5.2008. Koverta stigla u KCC
13.3.2008. zavrsen ljekarski pregled
The Day - 20.3.2009.
Visa granted

In US since May 26, 2009!
  #45  
Staro 17.05.2009, 15:10
duskica duskica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.05.2009
Poruke: 43
Nepromenjeno

Uf,pao kamen sa srca(bar za sada,ko zna sta ce me jos istraumirati)...hvala steficacvek
  #46  
Staro 17.05.2009, 16:43
duskica duskica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.05.2009
Poruke: 43
Nepromenjeno

Evo me sa jos jednim pitanjem,ima li neko savet sta napisati u polju cime planiram da se bavim tamo,jer sam medicinski radnik i za nostrifikaciju treba par god.?
  #47  
Staro 17.05.2009, 16:52
steficacvek's Avatar
steficacvek steficacvek je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 19.05.2008
US lokacija: Phoenix, Az
YU lokacija: BiH
Poruke: 648
Nepromenjeno

Hehehehe, duskice tako si mi simpaticna sa svojim brigama, kao da sebe gledam prije godinu dana. Napisi u kojem podrucju bi voljela da radis, ne zamaraj se sta i kako ce da bude stvarno, niko to ne moze da zna. Pozdrav!
__________________
2009EU17xxx
22.4.2008 Koverta poslana
14.5.2008 Koverta primljena
23.5.2008. Koverta poslana nazad u KCC
28.5.2008. Koverta stigla u KCC
13.3.2008. zavrsen ljekarski pregled
The Day - 20.3.2009.
Visa granted

In US since May 26, 2009!
  #48  
Staro 17.05.2009, 18:53
bibi's Avatar
bibi bibi je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 23.10.2008
YU lokacija: Beograd
Poruke: 104
Pošalji Skype™ poruku korisniku bibi
Nepromenjeno

duskice, cestitamo!
zelim ti da cela procedura prodje bez problema, i puno srece!

kad nadjes vremena, napisi molim te, odakle si, kada ti je stigla koverta, koliko puta si se prijavljivala...
__________________
aplicirala (peti put) za DV2012
  #49  
Staro 17.05.2009, 20:39
duskica duskica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.05.2009
Poruke: 43
Nepromenjeno

Hvala puno i stefi i bibi!Zadnja dva dana samo o ovome razmisljam,nadam se da ce i meni jednom biti simpaticno...Sto se tice prijavljivanja ovo mi je bio treci put,iskreno zamalo da se ne prijavim,vec me decko naterao(hvala mu),iz Beograda sam,ali sam rodjena u BiH,pa su me mislim tamo racunali,a kovertu sam dobila u sredu,tj.13.5.2009...Inace ,neko je pominjao da je imao problem da na formularima skinutim sa interneta ukuca "still living",jer postoji opcija samo za brojeve,pa kako napisati da jos zivis na odredjenoj adresi,resenje je ukucati present,to prihvata(a i pise kao opcija,bar u ovim sada upitnicima)..Jedva cekam da se javi jos neki srecni dobitnik
  #50  
Staro 23.05.2009, 19:19
nastob nastob je offline
Član
 
Datum prijave: 14.04.2009
US lokacija: NY
YU lokacija: MK Skopje
Poruke: 11
Nepromenjeno

Helloo sta je ovo neko zatisje pred buru,jer neko dobio prvu kovertu .Kod nas u Mk jos uvek nema nista.
 


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 05:41.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.