ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 28.12.2013, 06:42
Siberian's Avatar
Siberian Siberian je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: Florida - Orlando
YU lokacija: Beograd Srbija
Poruke: 94
Nepromenjeno Срећна нова година ??? Ha

Ево да вам пожелим срећну нову годину форумаши зелене лутрије, вама је срећна мени сигурно није. Свака част свима који су се снашли и били способни да клекну и прогутају понос да би напредовали, који гледају црнце и друге расе људи са осмехом као американци а у ствари гаде им се, који би змождоли и зрно у човеко зарад новца, јел новац је све!? Људи наши из Србије који мисле да су американци, а у ствари ни сами американци незнају ни да Србија постоји, људи наши српски православци који су заборавили на славу или божић српски па сад мало славе и католички божић јер им је то исто ионако успут!? Људи наши који раде целе године зараде доста пара а онда потроше још више него што имају јер поента овде је имати што више онога што немаш !? Људи наши који живе изоловано као већина у америци и проведе лепо скоро свако вече уз телевизор и психоза вести о убиствима и силоватењима, какав живот. Фантастика, нови имигранти добродошли у модерну замку капиталистичких кловнова. Welcome

Last edited by Siberian; 28.12.2013 at 06:47.
Reply With Quote
  #2  
Staro 28.12.2013, 07:16
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Imas negde temu o kulturnom shoku cini mi se. Jesi li dobro, sta se desava? Problem neki?
Reply With Quote
  #3  
Staro 28.12.2013, 08:56
Milosdv's Avatar
Milosdv Milosdv je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 09.01.2009
US lokacija: Hollywood, FL
YU lokacija: Beograd, Voždovac
Poruke: 204
Nepromenjeno

Hvala

Čemu ovo? Problemi? Svi imamo probleme u manjem ili većem obliku. Nezadovoljstvo sa poslom, mestom gde živiš, novcem... ma mislim...
Ali šta sad napraviš ili bar pokušaš da napraviš sebi nešto što će ti odgovarati...

Ovo što kažeš za naše ljude, popriličan broj naših ljudi je takav, foliranje, beže od sebe i stvarnosti hoće nešto drugo da budu....
Neka budu, šta tebe briga živi svoj život, kako ti odgovara. ,

ps: Svrati do majamija na piće, ja častim. Sigurno nećemo pričati o Srbiji, patriotizmu, politici i turbo folk muzici (rambo amadeus (C) )....

Pozdrav
__________________
POGODAK 2013 2XXX
10.2012 VIZE u pasošu
U USA od 29.10.2012
Reply With Quote
  #4  
Staro 28.12.2013, 10:03
Dzordz Dzordz je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.01.2013
US lokacija: Jos cekam
Poruke: 128
Nepromenjeno

@Siberian
A nerviraju me i ovi stranci sto dodju u Srbiju pa pocnu da slave slavu i ne daj Boze se krste u Dusana ili Milosa. Otkud im pravo!
Reply With Quote
  #5  
Staro 28.12.2013, 16:54
Taji's Avatar
Taji Taji je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.01.2009
US lokacija: Greenville, SC
Poruke: 341
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Siberian Prikaz poruke
Ево да вам пожелим срећну нову годину форумаши зелене лутрије, вама је срећна мени сигурно није. Свака част свима који су се снашли и били способни да клекну и прогутају понос да би напредовали, који гледају црнце и друге расе људи са осмехом као американци а у ствари гаде им се, који би змождоли и зрно у човеко зарад новца, јел новац је све!? Људи наши из Србије који мисле да су американци, а у ствари ни сами американци незнају ни да Србија постоји, људи наши српски православци који су заборавили на славу или божић српски па сад мало славе и католички божић јер им је то исто ионако успут!? Људи наши који раде целе године зараде доста пара а онда потроше још више него што имају јер поента овде је имати што више онога што немаш !? Људи наши који живе изоловано као већина у америци и проведе лепо скоро свако вече уз телевизор и психоза вести о убиствима и силоватењима, какав живот. Фантастика, нови имигранти добродошли у модерну замку капиталистичких кловнова. Welcome
Nije Amerika za svakoga i svako za Ameriku. Zao mi je sto si u ovakvom crnjaku Siberian.... nego sjedi i sam sa sobom popricaj sta hoces od zivota a sta neces.....
Stavi na papir sve Pros & Cons pa vidi....ostati ili se vratiti, pitanje je sad. Odgovor mozda vec i sam znas...zivot je veoma kratak da bi se trosio na ono sto ne zelimo....

bez obzira na trenutno stanje, neka ti je srecna i bericetna Nova 2014 godina

Reply With Quote
  #6  
Staro 29.12.2013, 15:48
Siberian's Avatar
Siberian Siberian je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: Florida - Orlando
YU lokacija: Beograd Srbija
Poruke: 94
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik vuxanne Prikaz poruke
imas negde temu o kulturnom shoku cini mi se. Jesi li dobro, sta se desava? Problem neki?

културни шок никако да стане за мене већ 6г ме прати а проблем је увек ту, нит тамо нит овде.
Reply With Quote
  #7  
Staro 29.12.2013, 17:09
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Siberian Prikaz poruke
културни шок никако да стане за мене већ 6г ме прати а проблем је увек ту, нит тамо нит овде.
Da nadjes nesto u sredini mozda? Nije fora biti nesrecan
Reply With Quote
  #8  
Staro 29.12.2013, 17:43
Siberian's Avatar
Siberian Siberian je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: Florida - Orlando
YU lokacija: Beograd Srbija
Poruke: 94
Nepromenjeno

[quote=vuxanne;43281]Da nadjes nesto u sredini mozda? Nije fora biti nesrecan[/


То је тешко, како? Или тамо или овде
Reply With Quote
  #9  
Staro 29.12.2013, 18:07
snowflake snowflake je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 07.02.2012
US lokacija: Raleigh, NC
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 143
Nepromenjeno

Ste ne razradis strategiju povratka i krenes na njoj da radis? Verovatno nista ne moze preko noci, ali...
Reply With Quote
  #10  
Staro 29.12.2013, 20:36
IgorMAD's Avatar
IgorMAD IgorMAD je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.01.2013
US lokacija: ?
YU lokacija: Srbija
Poruke: 660
Nepromenjeno

Mozda treba da promenis sredinu?

Znam ljude kojima se smucila zima u severnom delu USA i koji su otisli na Floridu, smucio im se zivot na jugu, ali bukvalno. Ziveli su vise od godinu dana tamo i vratili se na sever. Snasli su se tamo, nasli dobre poslove, klima im se svidela, ali stalno im je nesto falilo. Vratili su se i opet je im je dobro, sad kazu da vise ne zele ni na odmor tamo.

Nisu oni jedini koje znam, mnogo ljudi isto to prica. Ocigledno da mi sa Balkana ne mozemo bez zime, i da ta klima vecini nas ne odgovara (bez obzira sto svi volimo leto).

Mi smo dosli u Greenfield, WI (Milwaukee) pre dve nedelje. Prvi utisak i utisak je bio odvratan, sve veliko, nesto na sta nismo navikli, neobican osecaj. Bas ono, SOK.

Trajao je samo taj jedan dan (mozda se i vrati, nemam pojma), posle toga sve ovo sto gledamo nam se jako svidja. Nemamo uopste osecaj da smo daleko od Srbije (ne mislim na to sto ima puno nasih ljudi), samo sto je sve sredjeno za razliku od Srbije. Mada, ova drzava ima jako mali broj crnacke i latino populacije tako da je i to mozda prednost.

Preporucujem ti da probas nesto drugo, ima 50 drzava koje se mnogo razlikuju, uopste nije ista prica svuda. Ko kaze da je sve isto, LAZE. Negde je dobro, negde jos bolje, negde je sr...nje

Nemoj samo da klones toliko, nisi svestan koliko je lose u Srbiji, dugo nisi bio tamo. Kad ovo kazem, ne mislim na finansijsku situaciju.
__________________

01.05.2013. Izvucen 2014EU00008xxx
21.05.2013. Poslati papiri u Kentucky
28.05.2013. Stigli papiri u Kentucky
13.09.2013. Zakazan intervju
13.11.2013. Obavljen lekarski pregled
21.11.2013. Intervju uspesno zavrsen
Od 12/13/2013 u USA
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 22:59.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.