ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interviews DV2017 - Concise Version » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Zatvorena tema
 
Thread Tools Display Modes
  #21  
Staro 12.12.2016, 18:56
MMDJ MMDJ je offline
Član
 
Datum prijave: 03.10.2016
Poruke: 22
Nepromenjeno

Samo da javim da smo jutros imali intervju i da je sve dobro proslo. Srecno svima i opustite se - zaista su jako fini i sve je manje vise formalnost
  #22  
Staro 14.12.2016, 13:37
defrinol defrinol je offline
Član
 
Datum prijave: 17.10.2016
Poruke: 8
Nepromenjeno

Zdravo svima, bio sam sa suprugom na viziranju, medjutim posto smo kratko u braku, kao dokaze poneli smo slike nase veze koja traje nekih godinu i po dana. U ambasadi nam traze jos neke dodatne dokaze o vezi/braku, ukoliko neko zna nesto sta bi to moglo da bude neka mi se javi. Hvala puno
  #23  
Staro 15.12.2016, 16:07
MMDJ MMDJ je offline
Član
 
Datum prijave: 03.10.2016
Poruke: 22
Nepromenjeno

Pozdrav svima! Juce smo preuzeli pasose sa vizama pa da napisem nesto vise o svemu i mozda nekima razresim neke dileme.
Prvo sto se tice samog intervjua sa konzulom mogu da kazem da je bio u izuzetno prijatnoj atmosferi i trajao svega 10-15 minuta. Ja sam dobila na lutriji na koju sam se prijavila kao single, a udala sam se 29.10. tek kada sam saznala da mi je intervju zakazan za 12.12. Naravno, pitali su nas najvise u vezi sa tim. Mi smo u vezi pre vencanja bili oko godinu dana ali se poznajemo bar 5-6 godina. Tako smo i rekli i mislim da je to sto se toliko dugo znamo, po reakcijama konzulke, imalo uticaj, bas kao i cinjenica da smo se upoznali na poslu tj. da radimo zajedno. Pitala nas je onda da li smo putovali zajeno i rekli smo da jesmo. Pitala je gde i kada smo rekli porverila je pecate za putovanja u inostranstvo i videla da se poklapaju. Ja sam takodje rekla da imamo slike a ona je rekla dajte da pogledam. Ja sam izradila slike sa razlicitih mesta jer sam htela da pokazem, obzirom da je veza relativno kratka, da smo imali mnogo zajednickih aktivnosti. Krenula je da lista slike i pitala kada smo bili na Mecavniku i ja sam rekla u maju. Onda je pogledala jos jednu sliku iz CG i pitala gde je to i kad smo bili tamo a ja sam odgovorila da je to isto putovanje i da smo na putu za CG srvratili na Mokru Goru. Ona je rekla dobro, a gde je ovo. Ja sam rekla da je to sa Ulice otvorenog srca i naglasila da je to bilo 01.01. tj. za novu godinu cisto zbog datuma. Ona je rekla kao, da, da, zna. Malo detaljnije je pogledala samo slike sa vencanja. Pitala je koliko smo imali gostiju i ja sam rekla da je u restoranu bilo samo 15 ljudi tj. nase porodice jer ja ne volim velike svadbe, ali da smo uvece izasli sa drustvom. Naravno, imali smo slike i iz sale u opstini, i iz restorna i sa zurke i ja sam svugde bila u vencanici. Rekla mi je da joj se bas svidja vencanica i ja sam rekla hvala. Pitala je u kom je restoranu bila svadba i ja sam rekla. Posebno je pogledala slike sa mojom i sa njegovom porodicom sa vencanja, kao i sliku svih zajedno. Mi smo poneli nesto vise fotografija sa vencanja ali i dosta pojedinacnih (ili po najvise dve-tri) sa razlicitih drugih mesta. Zatim je jos mog muza pitala zasto mu je jedna prethodna turisticka viza za USA otkazana i on je odgovorio jer mu je isticao pasos pa je vadio novu vizu i ona je odgovorila uredu. Takodje ga je pitala gde je u USA bio (jer je bio ranije dva puta) i gde je bio smesten i on je odgovrio. Jos je mene samo pitala sta sam zavrsila od skole i ja sam rekla. Koliko se secam nikakvih dodatnih pitanja nije bilo. Osim slika, kao dokaz veze smo poneli i izvode iz banke da se vidi da smo jedno drugom nekoliko puta prebacivali pare ali to nije uzuimala i nista drugo nije trazila (mi nismo ni poneli nista drugo jer ja nisam htela da im dajem nase prepiske jer mislim da je to licno) iako smo iskreno rekli da smo u vezi samo godinu dana i da smo se vencali pred intervju (sto je uostalom i sama mogla da vidi jer su nam iz BG u novembru i otkljucali aplikaciju da bih mogla da promenim prezime i da bih supruga naknadno unela). Dakle ovo je bilo otprilike sve na razgovoru sa konzulkom, polozili smo zakletvu i rekla na je "congratulations"
Sto se tice popunjavanja DS-260 i ostalog a vezano za zbivanja pre i posle intervjua evo nekoliko na sopstvenom primeru proverenih informacija:
- slova "dj","ch" i sl. ne predstavljaju nikakav problem i oko toga se ne treba brinuti
- muskarci koji su civilno sluzili vojsku treba da napisu da jesu sluzili i u sva polja u DS-260 formularu treba da unesu samo "civilno" (napominjem samo da je moj muz ipak pratilac a da sam ja izvucena pa ne mogu biti sigurna kako bi bilo da je on nosilac ali pretpostavljam da je isto)
-ko nije primao vakcine u zadnjih 10 godina nema razloga da prikuplja bilo kakvu medicinsku dokumentaciju u vezi sa vakcinisanjem jer mu nece biti priznata i svakako ce morati da primi sve vakcine (cak ni Tetalpan primljen relativno skoro nije mi priznat jer ne sadrzi sve sto sadrzi ta vakcina koja se zahteva a koja sadrzi tetalpan tako da mislim da ima smisla dokumentaciju o vakcinama prikupljati samo za decu)
-adresa koja je uneta u DS-260 moze se promeniti pri ulasku u USA
-prilikom prvog ulaska u USA moze se uci u bilo koju drzavu tj. ne mora se uci u onu drzavu koja je navedena u DS-260
-nosilac vize mora uci u zemlju prvi i pratioci mogu uci u isto vreme sa njim ili kasnije ali nikako ne pre nosioca
Eto, ja se nadam da je ovo od pomoci a ako neko ima jos nekih pitanja ja cu rado odgovoriti ako sam sigurna u odgovor.
Pozdrav i srecno svima koji treba da dobiju ili su dobili zelenu kartu
  #24  
Staro 15.12.2016, 16:52
MMDJ MMDJ je offline
Član
 
Datum prijave: 03.10.2016
Poruke: 22
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik defrinol Prikaz poruke
Zdravo svima, bio sam sa suprugom na viziranju, medjutim posto smo kratko u braku, kao dokaze poneli smo slike nase veze koja traje nekih godinu i po dana. U ambasadi nam traze jos neke dodatne dokaze o vezi/braku, ukoliko neko zna nesto sta bi to moglo da bude neka mi se javi. Hvala puno
Ja sam bila u ponedeljak sa suprugom i u vezi smo godinu dana (dakle manje od vas) a u braku mesec i po (vencali smo se posto mi je zakazan intervju) i zadovoljili su se samo slikama. Ja sam doduse ponela mnostvo raznovrsnih slika plus malo vise slika sa vencanja (ali naglasavam da je iako mala svadba bila "prava" tj. i vencanica, i torta i fotograf, i drustvo posle na zurci u gradu tj. nije bilo samo nas dvoje pristojno obuceni u opstini). Nista nam drugo nisu trazili (iako sam ja ponela jos izvode iz banke). Dakle ne znam kakve ste slike poneli i pokazali i koliko ali ja bih mozda napravila jos slika ako imate narocito sa vencanja i sa putovanja u inostranstvo. Takodje, izvodi iz banke ako ste uplacivali tj. prebacivali jedno drugom novac mogu biti od koristi. Nadalje izvodi od mobilnog operatera na kojima se vidi koliko ste cesto razgovarali telefonom (ako se obicno ne cujete pomocu Vibera, WatsApp-a i sl.), razglednice koje ste slali jedno drugom ili nekome a da ste ih zajedno potpisali, pisma ako ste ih slali jedno drugom, prepiska sa bilo kojih drustvenih mreza, aplikacija ili SMS poruka (PrtSc naravno), potvrdu da zivite na istoj adresi (sto duze to bolje), eventualni personalizovani pokloni i sl. Ja sam cula da neki prilazu cak i sudski overene izjave prijatelja i porodice o njihovoj vezi ali ne poznajem nikoga ko je to radio licno (to bi vazilo i za izjave komsija ili drugih svedoka koji potvrdjuju da ste ziveli na istoj adresi ako se vec niste prijavili na istu).
Eto, toliko mi pada na pamet a vi se potrudite jer verujem da ako podnesete iscrpne dokaze nema sanse da vas odbiju
  #25  
Staro 15.12.2016, 16:58
Tonke Tonke je offline
Član
 
Datum prijave: 12.05.2016
Poruke: 4
Nepromenjeno razgovor

Dodajte i mene da sam prosao.

Intervuju sam imao 12.12, danas sam preuzeo pasos sa vizom.

Procerudra trajalao oko 2 sata ( vise cekanja izmedju nego stvarnog razgovora ). Sam razgovor je mozda trajao 5 min. Pitanja su bila: cime se bavim sada i sta planiram da radim u USA, gde planiram da idem i kod koga, pitanja o mojoj prethodnoj poseti USA ( bio sam 2014 kao student work and travel program ) i to je to.

Pozdrav, i srecno ostalima koji cekaju svoj red
  #26  
Staro 19.12.2016, 19:21
zmija zmija je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.05.2016
Poruke: 51
Nepromenjeno

Pozelenio, al moram dostaviti jos prevod diplome i neki police records, iako sam dostavio iz suda dva papira da nisam krivicno i prekrsajno osudjivan
  #27  
Staro 19.12.2016, 21:03
Sookie Sookie je offline
Drug član
 
Datum prijave: 11.08.2016
US lokacija: TBD
YU lokacija: BiH
Poruke: 55
Nepromenjeno

Intervju iskustvo iz Sarajeva:

Prije svega, osoblje je jako ljubazno i opušteno. Za razliku od nas sa druge strane njihovog šaltera.

Nisam nešto puno morala čekati, sve je bilo gotovo za nekih satak.
Pri ulasku u ambasadu sam dobila broj po kojem su me prozvali na šalteru br. 2.
Tu sam predala dokumente koje je službenica tražila. Tražila je jedan po jedan i ja sam joj te dodavala.
Na uputama je pisalo da treba donijeti orginal dokumente, ovjerene kopije orginala i još jedan obični set kopija.
Obični set kopija nije ni pogledala.
Uzela je sve orginale, sem diploma. Tu je uzela ovjerene kopije i pitala me gdje je prevod za njih. S obzirom da nigdje nisam pročitala da treba prevod diploma, ja naravno prevoda nisam ni imala, pa mi je rekla da ću im to morati naknadno dostaviti.
Dokument o kojem sam se najviše brinula da će biti problem, za sada uopšte nije problem. Već samo diploma.
Na tom šalteru br. 2 sa provela nekih 10-tak minuta. Pored papira, uzeli su i otiske prstiju.

Zatim me poslala na šalter br. 1 gdje sam platila 330$.

Nako plaćanja sam čekala nekih 10-15 min, pa su me imenom (ne više brojem) prozvali na šalter br. 3.
Tu se razgovor odvijao na engleskom. Prvo je od mene traženo sa se zakunem da su svi podaci u papirima i informacije koje iskažem u roku razgovora tačne.
Nakon toga je išla neka priča oko tog prevoda diploma. Pitala me gdje bih išla, koga imam u Americi i to je to.
Ostatak razgovora se odnosio na daljne upute, kako da što brže dostavim prevod diplome. Naime....sve stavim u kovertu sa mojim imenom i da je ostavim stražarima ispred ulaza u ambasadu.

Na moje pitanje šta ovo sve znači za moju vizu, rekla mi je da sam na čekanju (on hold) ali da sam je tehnički dobila, jer kao nema ništa što na neki način kvari pozitivan ishod.
Međutim...ja ništa to ne vjerujem dok ne dobijem pasoš sa udarenom vizom unutra.

Na kraju sam dobila kartončić žute boje sa uputama, da se registrujem na stranici
https://ais.usvisa-info.com/bs-ba/iv
i registrujem kao za neki novi razgovor, odnosno mjesto gdje ću podići pasoš i usljenenički paketić.
Rekla mi je da se što prije registrujem, što sam i uradila kada sam došla kući, međutim....pri kreiranju naloga na ovoj gore navedenoj stranici sistem mi govori da moj broj predmeta još uvijek nije spreman za daljnu obradu.
Probat ću sutra opet. Možda oni u ambasadi nisu svoj dio završili danas.

Predala sam:

- potvrde o nekažnajvanju > uzeta je orginal potvrda
- potvrde o nekažnjavanju iz Njemačke sa prevodom > uzeta su oba orginala
- potvrdu sa suda > uzet je orginal
- prijavu o prebivalištu - uzet je orginal
- diplome - uzeta je kopija, ali je tražen prevod. Prevod je u orginal primjerku dostavljen ručno njima.
- izvod iz matične knjige rođenih - uzet orginal
- pasoš i slike

Shodno njihovim uputama sa zvanične stranice:
https://travel.state.gov/content/vis...-selected.html
lijepo piše....svi dokumenti se predaju ili na engleskom jeziku ili na jeziku države u kojoj predajete papire.
Zato mi nije bilo jasno zašto traže prevod diploma, pogotovo jer mi je bila rekla da čitaju i razumiju lokalni jezik, ali eto neka prevoda za svaki slučaj.
Pretpostavljam da je to dodatna mjera predostrožnosti s njihove strane.

Što se tiče moje potvrde o nekažnjavanju iz Njemačke...mislim da je sasvim logičo da je tu prevod bio potreban jer je potvrda na njemačkom jeziku.

Sve prevode je radio lokalni sudski tumač. Potvrdu na njemačkom sam dala prevesti na naš jezik, a diplome na engleski.

Uglavnom...to je to što se tiče intervju iskustva u Sarajevu.

Last edited by Magelan; 13.01.2017 at 14:39.
  #28  
Staro 24.12.2016, 11:49
zmija zmija je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.05.2016
Poruke: 51
Nepromenjeno

Pasos podignut, a sad cekanje 26.3 i leta. Hvala prijatno

Ni meni nije bilo jasno zasto traze prevod diplome kada sam procitao da sve moze i na nasem jeziku, ali nebitno, uglavnom za one koji idu u Sarajevu neka prevedu diplomu i rjese se agonije da ih vracaju poput mene i cekaju 2 dana dodatno, jeste da je Sookie odgovorila vec ali eto, znaci prevod diplome za Sarajevo ambasadu treba...

Last edited by Magelan; 13.01.2017 at 14:41.
  #29  
Staro 02.01.2017, 12:39
PipoMkd PipoMkd je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.05.2016
US lokacija: CHICAGO IL
YU lokacija: SKOPJE
Poruke: 32
Nepromenjeno Happy New Green Year :)

Среќна нова година на сите, многу здравје, пред се, и сите планови да ви станат реалност ( на нашиов форум тоа значи )

Со мало закаснување да ви го пренесам моето искуство од амбасадата во Скопје.
Ќе започнам со добро познатата интевјуто е само формалност и нема потреба од паника, но како викаат лесно е после војна сите генерали...
Да не должам, се помина во најдобар ред. Сите беа фини и коректни и немаше никакви проблеми. Целиот процес од влегување до излегување траеше некои 2 часа.
После стандардната процедура на влегување, сопругата и јас бевме повикани на шалтер, каде што не дочека еден пријатен наш господин (македонец). Откако не праша кој е носителот и дали ги знаеме условите за добивање на лотаријата, ги побара документите и низ краток разговор ги задржа само оние кој му беа потребни. Во меѓувреме и ги плативме оние 330$ од човек за интервју.
Од документи ни зедоа
За мене како носител: пасош, слика, интернационален извод од книга на родени, интернационален извод од книга на венчани, уверение за кривична евиденција, потврди за казнена евиденција, потврда од војска (иако немам служено), диплома од факултет и лекарското.
За сопругата: пасош, слика, интернационален извод од книга на родени, уверенијата од суд и лекарското.

Бидејќи бракот ни беше склучен после извлекувањето, ни побара и некои докази за нашата врска. Му извадивме еден албум со слики од различни места на кои што сме биле и кратко опишавме како ја имам побарано жена ми (на 1ви април), на што и убаво си се изнасмеавме. Дури и он, гледајќи ги сликите од порано каде ја сум мноогу послаб, ме поткачи дека тек сега во Америка ќе се дебелеам ))
Иако имавме уште еден албум, од матично, испринтани разговори од фејсбук од 2013,2014 итн...рече дека апсолутно нема потреба за тоа, и ако евентуално конзулот ги побара тогаш и да ги предадеме.
Ни предаде едно бројче и ни рече да почекаме за кратко ќе не повика конзулот на разговор. Пред тоа дадовме отисоци и за нешто помалку од 20 минути, ете го нашето бројче )

Разговорот со конзулот траеше не повеќе од 2 минути. Прашањата што ми ги постави мене беа: Највисок степен на образование? Дали имам запишано мастер студии? Дали работам моментално, каде и што...Потоа истите прашања и ги постави на сопругата, за да на крај не праша каде ке одиме и што ќе работиме. Имаме ли некој близок таму и дали сме жиееле на некое друго место освен во Македонија. Откако одговоривме на се, кратко и вистинито, ни честиташе и ни кажа да дојдеме другиот ден за подигање на визираните пасоши.

Малку ни дојде збунувачки зошто пројде се многу брзо, ГОЛЕМ дел од документите што ги носевме не ни ги побараа ( ДС- формуларите, гарантор, докази, диплома за сопругата, сведителства, книшка со работн стаж... )
Потоа следи оној позитивен шок, радост, кафана и исчекување на новиот живот таму....

На сите кои допрва ќе одат на интервјуто, само опуштено, Вие веќе ги имате визите. Ви посакувам многу среќа и искористување на шансите што оваа Green Card ги нуди
  #30  
Staro 08.01.2017, 20:01
wayne89 wayne89 je offline
Član
 
Datum prijave: 12.05.2016
US lokacija: Chicago
Poruke: 24
Pošalji Skype™ poruku korisniku wayne89
Nepromenjeno искуството од интервјуто - скопје, 3ти јануари

Позитивно, значи веќе подигнат визиран пасош

7:20 - Другар ме остава пред амбасада, одам у "кафичот" од спроти и шефот (така се претстави) ми вика влези напиј се кафе да не смрзнеш, што и направив.

7:45 - Одам пред амбасада во делот за чекање на минус температура заедно со други луѓе, претежно фамилии.

8:00 - Доаѓа обезбедувањето со лист хартија со имиња и почнува да ги вика внатре еден по еден низ металниот детектор. Јас бев 4 по ред после 2 фамилии и една фамилија која ја пушти поради тоа што беа со мали деца кои се смрзнаа - значи влегов во 8 20 или со други зборови се тресев од ладно.

Од тука натаму веќе не пратам саат пошто ни ги земаа мобилните ама цела процедура мислам дека траеше максимум саат до саат и пол пошто немаше општо гужва - најверојатно поради помалку барања за туристички визи во тој период.

Минуваш низ детекторот, оставаш мобилен и едно цд од ремедика со рендген сликите и обезбедувањето те упатува кон конзуларната зграда по скалите.

Влегуваш во зградата, здраво, разгледуваш и одиш кај еден дечко при првиот шалтер но од твоја страна кој ти ги зима документите, ти ги проверува и селектира што му треба. Документите кои ги носев имам ги наведено во темата за Македонија и може да ги видите тука. Инаку дечкото низ брзање ми рече немаш извод, а јас сигурен дека имам (пошто 50 пати ги проверив) му реков дозволи и земав јас да го барам, го најдов и му го дадов. Рече ок седни си ќе те викнат на 2риот шалтер.

Седнав, ме викна ќелав дечко Македонец со goаtie брада, здраво-здраво, ми вика знаеш ли дека за да се квалификуваш треба да имаш средно - викам да. Добро ок ми вика, оди плати на 1 шалтер и дојди пак. Го направив тоа, се вратив кај него и после почна да споредува инфо од внесени податоци во дс260 со документи и ме праша неколку прашања за образование и моминското на мајка ми да го кажам. За кратко рече ок документите ти се добри, ме праша интервјуто на англиски може? - реков да, и ми даде еден број, рече седни си пак кога ќе го прочитат ќе одеш на шалтер.

За кратко откако еден млад дечко со фамилија зафрши ме викнаа и интервјуто почна. Конзулот млад дечко (доцни 20ти, рани 30ти),плав, насмеан. Значи ме праша околу 6-7 прашања од кои некои беа исти со оние од македонецот. Ме праша за образование; дали сум била во Америка (да) и како сум поминал (great,actually); дали сум вработен (да) и што работам; каде ќе одам во Америка, што ми е личноста каде што одам и дали планирам и на истата адреса да живеам (не, само за почеток); дали сум бил женет до сега (не); дали сум живеел во друга држава; и дали сум бил осудуван (не). Вика ok everything seems good, congrats and you can come tomorrow at 4pm to pick up your passport. Целото интервју траеше 2-4 минути и имав чувство дека е формално и дека истите прашања мора да ги постави за да заврши.

Една забелешка до сите кои што овде на овој форум пишуваат дека дечките од амбасада се ненормално љубезни. Овој ми е 2 пат да одам во амбасада во СК - Да, сите се љубезни до степен кој е нормален за цивилизирани луѓе. Ако некој беше стварно насмеан од сите таму тоа беште конзулот Американец. Имам чуство дека многу луѓе на форумот им е искривена сликата поради балканскиот шалтерски систем каде услугата е за пеза па кога стигат до нормален шалтерски работник го сметаат за многу љубезен. No offense, just an opinion

Ви посакувам среќа на сите кои ве очекува интервју, и најкорисен а можеби и за иста причина НАЈЧЕСТ совет е ОПУШТЕТЕ СЕ - немате реална причина за трема, плус доколку сте максимално опуштени оставате и подобар впечаток.

__________________
05.05.2016 - You have been randomly selected

27.06.2016 - DS-260 Form Completed

21.11.2016 - Received 2nd Notification Letter

22.12.2016 - Medical Examination

03.01.2017 - Interview Success

05.05.2017 - Flight to USA
Zatvorena tema

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV2017 Selected Winners - DV2017 Izvučeni Dobitnici Magelan Prijava na Lutriju 128 08.05.2017 18:15
Interviews DV2016 - Concise Version sfsgagi Intervju (interview) - Ambasada 52 25.04.2016 00:28
Uputstvo na srpskom za prijavu na lutriju dv2017 Tikica Prijava na Lutriju 14 04.04.2016 10:07

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 20:58.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.