ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interviews DV 2019 » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #181  
Staro 20.02.2019, 12:29
Ender Ender je offline
Član
 
Datum prijave: 07.06.2018
Poruke: 18
Nepromenjeno

@ snezana beograd

Izvinjavam se sto kasnim sa odgovorm, bio sam malo u haosu par dana pa nisam proveravao forum.

Procedura je kao sto je MilicaBB napisala, ja bih samo dodao da sam ja poslao mail kao iz Simonovog templejta (evo linka: http://britsimonsays.com/faq/how-do-i-unlock-my-ds260/ ) i za par dana mi je stigao odgovor tipa:

"Thank you for your inquiry.

Your request to unlock the DS-260(s) you indicated is now complete. Unlocked DS-260’s can be edited on the Consular Electronic Application Center website. You may now make any necessary changes. Please note that unlocked DS-260s should be resubmitted as soon as the necessary changes are made. The failure to resubmit an unlocked DS-260 may affect the processing of your case, including the scheduling of your interview."

Ja sam prvo otkljucao DS-260 a onda sam slao skenirana dokumenta. Mislim da ako si vec poslala dokumenta mozes da im posaljes mail i da pitas sta dalje ali verujem da ce traziti da se posalje opet ako su promene bile vezane za nesto od informacija iz dokumenata.
Reply With Quote
  #182  
Staro 20.02.2019, 22:06
snezana beograd snezana beograd je offline
Član
 
Datum prijave: 15.01.2019
Poruke: 29
Nepromenjeno

Hvala i tebi Ender i Milici BB na odgovoru ali mi jos nesmemo da trazimo otkljucavanje ds260 posto nam jos nisu javili da su nasa skenirana dokumenta ok a poslali smo im 15 novembra pa ponovo dva puta 30 januara.Jel neko slikao telefonom pa poslao mejlom i koliko memorije zauzima,to jest jel se uklapa u ovih dozvoljenih 30MB ? Pretpostavljam da se uklapa posto smo mi nasa dokumenta skenirali u kopirnici i za nas troje cini mi se nije zauzelo ni 12MB ...?Predpostavljamo da je neki problem do njih posto su nasa dokumenta provereno poslata i provereno ok a ima jos slucajeva koji su u novembru poslali skenirana dokumenta da su im ponovo trazili 30 januara da ponovo posalju kao nama ...
Reply With Quote
  #183  
Staro 21.02.2019, 10:22
MilicaBB's Avatar
MilicaBB MilicaBB je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.05.2018
US lokacija: Dallas ,Texas
YU lokacija: Beograd
Poruke: 162
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik snezana beograd Prikaz poruke
Hvala i tebi Ender i Milici BB na odgovoru ali mi jos nesmemo da trazimo otkljucavanje ds260 posto nam jos nisu javili da su nasa skenirana dokumenta ok a poslali smo im 15 novembra pa ponovo dva puta 30 januara.Jel neko slikao telefonom pa poslao mejlom i koliko memorije zauzima,to jest jel se uklapa u ovih dozvoljenih 30MB ? Pretpostavljam da se uklapa posto smo mi nasa dokumenta skenirali u kopirnici i za nas troje cini mi se nije zauzelo ni 12MB ...?Predpostavljamo da je neki problem do njih posto su nasa dokumenta provereno poslata i provereno ok a ima jos slucajeva koji su u novembru poslali skenirana dokumenta da su im ponovo trazili 30 januara da ponovo posalju kao nama ...
Sto im ne bi poslala mail sa pitanjem sta se dogadja sa dokumentima? Jue sam na britovom forumu u komentarima procitala da je neko poslao dokumenta a da im pritom nisu ni trazili tj tek nakon maila koji je poslat KCC-u koji im je odgovorio da posalju dokumenta

http://britsimonsays.com/2nls-starti...comment-168970

A dosta je veci CN nego tvoj koliko se secam to si tu negde oko 9xxx

Druga stvar oko otkljucavanja obrazaca ako je neka manja ispravka to moze i u ambasadi
__________________
Prva Prijava za DV 2019-Selected
Case Number : 2019EU30xxx
DS 260 poslat : 27.05.2018
Lekarski pregled : 17.07.2019
Intervju: 08.08.2019
Vize u pasosima : 10.08.2019
Reply With Quote
  #184  
Staro 21.02.2019, 11:13
snezana beograd snezana beograd je offline
Član
 
Datum prijave: 15.01.2019
Poruke: 29
Nepromenjeno

Pre vise od mesec dana smo im poslali mejl sa pitanjem sta je sa nasim skeniranim dokumentima ali smo dobili onaj potpuno neodredjeni odgovor, Vas ds260 je obradjen pratite redovno visa buletin i proveravajte vas mejl ... i ono ostalo trala la ... Obrazac ds 260 bi otvorili radi nekih greskica koje nisu toliko bitne pa to cemo tek kada nam zakazu intervju ako se smiluju da obrade nase skenirane podatke a broj smo 9xxx.
Reply With Quote
  #185  
Staro 21.02.2019, 13:02
MilicaBB's Avatar
MilicaBB MilicaBB je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.05.2018
US lokacija: Dallas ,Texas
YU lokacija: Beograd
Poruke: 162
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik snezana beograd Prikaz poruke
Pre vise od mesec dana smo im poslali mejl sa pitanjem sta je sa nasim skeniranim dokumentima ali smo dobili onaj potpuno neodredjeni odgovor, Vas ds260 je obradjen pratite redovno visa buletin i proveravajte vas mejl ... i ono ostalo trala la ... Obrazac ds 260 bi otvorili radi nekih greskica koje nisu toliko bitne pa to cemo tek kada nam zakazu intervju ako se smiluju da obrade nase skenirane podatke a broj smo 9xxx.
Posaljite ponovo mail nema sta da izgubite sad se zakazuju intervjui ljudima do 18500 cudi me da vama nije zakazan jos uvek
__________________
Prva Prijava za DV 2019-Selected
Case Number : 2019EU30xxx
DS 260 poslat : 27.05.2018
Lekarski pregled : 17.07.2019
Intervju: 08.08.2019
Vize u pasosima : 10.08.2019
Reply With Quote
  #186  
Staro 21.02.2019, 20:27
snezana beograd snezana beograd je offline
Član
 
Datum prijave: 15.01.2019
Poruke: 29
Nepromenjeno

Poslali mejl kcc u i brzo dobili odgovor da ponovo posaljemo nasa skenirana dokumenta.A mi smo do sada poslali tri puta skenirana dokumenta ... Neznamo kako vise da im saljemo i gde moze biti neka greska ... Ne kazu nisu vam uredu dokumenta,vec ponovo posaljite a mi tri puta dobili onaj automatski odgovor da su dokumenta primljena ... Jel neko ima ideju sta moze biti problem ?Neznamo da nije mozda problem sto je pasos skeniran u svojoj prirodnoj dimenziji,to jest nije preko celog a4 formata vec u uglu.Ali to moze po prijemu bilo ko moze da uvelica i vidi sve podatke ... Mada nemoguce da je to razlog,rekli bi nam taj i taj dokument nisu u redu.Da li ste upisivali svoj case number sa nulama ili bez njih ?

Last edited by snezana beograd; 21.02.2019 at 20:32.
Reply With Quote
  #187  
Staro 21.02.2019, 21:48
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Nema to veze za pasos kakav je, tako se i skenira u pravoj velicini.
Reply With Quote
  #188  
Staro 21.02.2019, 23:36
Tereza2019 Tereza2019 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.08.2018
US lokacija: New Yersey
YU lokacija: Skoplje
Poruke: 121
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik snezana beograd Prikaz poruke
Poslali mejl kcc u i brzo dobili odgovor da ponovo posaljemo nasa skenirana dokumenta.A mi smo do sada poslali tri puta skenirana dokumenta ... Neznamo kako vise da im saljemo i gde moze biti neka greska ... Ne kazu nisu vam uredu dokumenta,vec ponovo posaljite a mi tri puta dobili onaj automatski odgovor da su dokumenta primljena ... Jel neko ima ideju sta moze biti problem ?Neznamo da nije mozda problem sto je pasos skeniran u svojoj prirodnoj dimenziji,to jest nije preko celog a4 formata vec u uglu.Ali to moze po prijemu bilo ko moze da uvelica i vidi sve podatke ... Mada nemoguce da je to razlog,rekli bi nam taj i taj dokument nisu u redu.Da li ste upisivali svoj case number sa nulama ili bez njih ?
Snezana pisite mail do ambasadu u Beograd ili nazovite ih i objasnite im vas slucaj u vezi slanja dokumenata odnosno da imate problem. Mozda bi oni pomogli. Da ne imate pri apliciranju neku gresku, umesto ime ukucali ste prezime to dobro li radi kad ukucate vas broj nema nikakav problem da je to to, neznam sta bi mi palo drugo da proverite. Ipak zelim vam sto skoro da resite problem, pitajte nekog ko radi tamo od nasih u ambasadu ko pita ne skita.
Reply With Quote
  #189  
Staro 22.02.2019, 01:07
snezana beograd snezana beograd je offline
Član
 
Datum prijave: 15.01.2019
Poruke: 29
Nepromenjeno

Ambasada u Beogradu nema nikakav uticaj i uvid dok je predmet u Americi.Samo utisak je da sve odgovore koje smo dobili od kcc a salju automatski bez ikakvog konkretnog odgovora.I veceras smo im poslali skenirana dokumenta sa dva razlicita mejla ... cisto i to da pokusamo ... Ako neko ima ideju neka pise ...
Reply With Quote
  #190  
Staro 22.02.2019, 01:21
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Zasto ih ne pozovete da proverite sta je problem? Ako nece da prica samo je otkacis i trazi supervizora. (mislim na USCIS). Nema veze kako pricas engleski i da l gresis razumece te i dati ti informacije. Spremi se da im ispelujes samo svoje podatke, ja se uvek zbunim sa tim ako ne gledam u ime i prezime (svoje znam ali ostalo ne)
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Interviews DV 2018 Tia Intervju (interview) - Ambasada 764 25.05.2019 09:46
Ds260 2019 kiddo Uputstva za dobitnike 21 27.02.2019 13:29
Dv-2019 ljubakg Prijava na Lutriju 1042 21.09.2018 13:38
Koverte 2019 Lyddi Uputstva za dobitnike 9 15.04.2018 07:30

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 20:55.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.