ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #431  
Staro 02.07.2013, 12:14
LoLa Galland LoLa Galland je offline
Drug član
 
Datum prijave: 28.10.2012
Poruke: 49
Nepromenjeno

[QUOTE=pumpkin;37987]i mene interesuje. kad se saznalo u proslom ciklusu da ce biti dodatno izvlacenje?[/QUOTE]

prosle godine je trebalo biti 1.10. pa je u sitnom printu unesena izmjena da ce biti 28.10.
u postu ranije sam napisala da je pisalo kako ce ove godine vjerovatno biti vise dodatnih krugova, pa provjeravajte..

dodatne krugove stavljaju jer ima ljudi koji su izvuceni, a ni ne nastave sa procedurom, nazalost osobno ih znam dvoje.. i ljuti me takav bezobrazluk. za RH 2013 ih je izvuceno oko 95 a svega se oko 35 pojavilo do sada na razgovoru..
  #432  
Staro 02.07.2013, 14:22
zvercica's Avatar
zvercica zvercica je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.08.2009
US lokacija: Seattle od 04.09
YU lokacija: Beograd
Poruke: 306
Nepromenjeno

Da i mene je to uvek nerviralo. Ljudi se prijavljuju samo da vide "hoće li ih sreća"... Šteta, koliko njih ovde ima koji ko zna koliko godina igraju i ništa a neki dobiju i ni dokumenta da pošalju...
__________________
DV2011 - Ništa
DV2012 - Ništa
DV2013 - Pogodak 20xxx
04.04. - Intervju
29.04 - Dopuna dokumenata
10.05 - Pozeleneli skroz naskroz
04.09 - Departure day
  #433  
Staro 02.07.2013, 18:47
pcelica pcelica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 28.08.2010
US lokacija: San Dijego, here we come
YU lokacija: Beograd
Poruke: 57
Nepromenjeno

[QUOTE=LoLa Galland;39560]prosle godine je trebalo biti 1.10. pa je u sitnom printu unesena izmjena da ce biti 28.10.
u postu ranije sam napisala da je pisalo kako ce ove godine vjerovatno biti vise dodatnih krugova, pa provjeravajte..

dodatne krugove stavljaju jer ima ljudi koji su izvuceni, a ni ne nastave sa procedurom, nazalost osobno ih znam dvoje.. i ljuti me takav bezobrazluk. za RH 2013 ih je izvuceno oko 95 a svega se oko 35 pojavilo do sada na razgovoru..[/QUOTE]
A gde se to proverava? Na njihovom sajtu ili Visa Bulletin?
  #434  
Staro 02.07.2013, 19:14
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

[QUOTE=LoLa Galland;39560]prosle godine je trebalo biti 1.10. pa je u sitnom printu unesena izmjena da ce biti 28.10.
u postu ranije sam napisala da je pisalo kako ce ove godine vjerovatno biti vise dodatnih krugova, pa provjeravajte..

dodatne krugove stavljaju jer ima ljudi koji su izvuceni, a ni ne nastave sa procedurom, nazalost osobno ih znam dvoje.. i ljuti me takav bezobrazluk. za RH 2013 ih je izvuceno oko 95 a svega se oko 35 pojavilo do sada na razgovoru..[/QUOTE]

Do kraja procedure ima jos 3 meseca, mozda ljudi imaju visoke brojeve - svasta moze da bude razlog (mozda ih nisu pozvali jer ne ispunjavaju uslove etc.), tako da taj zakljucak nije baziran na cinjenicama.

Dodatnih izvlacenja nece biti, izvuceno je 125 hiljada, sasvim dovoljno da se ispune kvote.

Svako ima prava da ucestvuje na lutriji i ima prava da odluci da mu ne treba "nagrada" :) Vidim poslednjih dana neke rasprave oko "kvalifikovanosti" za ucestvovanje i izvlacenje, izgleda da se zaboravlja definicija procesa lutrije... odgovoricu na toj temi (onoj sa piscima knjiga i cudesima :) ) da ne radim troll ovde :)
  #435  
Staro 07.07.2013, 23:58
LoLa Galland LoLa Galland je offline
Drug član
 
Datum prijave: 28.10.2012
Poruke: 49
Nepromenjeno

[QUOTE=pcelica;39567]A gde se to proverava? Na njihovom sajtu ili Visa Bulletin?[/QUOTE]

ta obavijest je maknuta, pise tamo gdje provjeravas da li si selektiran ili ne.. nigdje drugdje nisam vidjela..
  #436  
Staro 10.07.2013, 14:18
DD mak DD mak je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.05.2013
YU lokacija: Skopje
Poruke: 44
Nepromenjeno

Ljudi, ja mislim da ipak ne treba osuđivati one koji ne iskoriste nagradu. Prvo, mnogo vremena prođe od prvične aplikacija do trenutka kad se ide na intervju, i mnogo toga može da se promeni, a drugo aplikacija ništa ne košta i svako pokušava da preko lutrije sebo obezbedi plan B, imajući i vidu šta se na ovim prostorima dešava.

Opet, velika je ti promena, pogotovo za porodične ljude. Lakše je onima koji putuju sami, ili samo sa partnerom. Moja supruga je izvučena, imamo dvoje dece, i odlazak na drugom kontinentu nikako nije mala i laka promena.

:smrc::grin:
  #437  
Staro 02.12.2013, 18:37
Djordje001 Djordje001 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 30.09.2012
Poruke: 58
Nepromenjeno

pozdrav,prijavio sam se za lutriju dobio onaj broj i sve to,sad me zanima kad pocinje izlacenje za lutriju i gde da to proveravam i kako,inace prijavio sam se 1 novembra ?
  #438  
Staro 02.12.2013, 20:35
lover's Avatar
lover lover je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.07.2010
US lokacija: Ko zna!? Mozda NYC jednog dana.
YU lokacija: Gradiska, RS, BIH
Poruke: 168
Nepromenjeno

[QUOTE=Djordje001;42800]pozdrav,prijavio sam se za lutriju dobio onaj broj i sve to,sad me zanima kad pocinje izlacenje za lutriju i gde da to proveravam i kako,inace prijavio sam se 1 novembra ?[/QUOTE]

Izvlacenje je 1 maja iduce godine. Provjeravas na onom istom sajtu gdje si se prijavio. Kucas svoje prezime i ime, Confirmation Number i godinu rodjenja, cini mi se.
__________________
DV-2020 Deveti put dva ćorka!
 

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 12:26.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.