ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Marital status » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #21  
Staro 04.10.2015, 14:13
kiki riki kiki riki je offline
Član
 
Datum prijave: 04.10.2015
Poruke: 3
Nepromenjeno

Hvala na brzom odgovoru!
Pokušaću da se prijavim, pa čta bude...
Reply With Quote
  #22  
Staro 04.10.2015, 23:46
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Nikola.O Prikaz poruke
Pozdrav svima,

Izvinjavam se unaprijed ako vec postoji odgovor na ovo moje pitanje, ali ja ga nisam uspio pronaci.
Naime, djevojka i ja smo odlucili da se prijavimo na lutriju i zanima nas da li postoji neki nacin da se prijavimo zajedno, u okviru jedne aplikacije, ili moramo pojedinacno ? Ukoliko bude samo jedno od nas izvuceno, na koji onda nacin moze i ono drugo ici ?

Hvala.
svadba, svadba, svadba, zapevajmo braco mila ovu pesmu sad
Reply With Quote
  #23  
Staro 27.10.2015, 20:04
GodFather's Avatar
GodFather GodFather je offline
Član
 
Datum prijave: 27.10.2015
US lokacija: Orlando, Florida
YU lokacija: Zadar, Hrvatska
Poruke: 25
Unhappy Problemčić

Pozdrav svima!

Da se i ja na kraju priključim forumu.

Čekala sam do zadnjeg trena sa prijavom na lutriju u nadi da će papiri od razvoda biti gotovi taman prije kraja lutrije, no socijalna radnica koja vodi naš slučaj bila odsutna s posla neko vrijeme i tek mi jučer napisala mišljenje koje još treba predati na sud da donesu presudu u skladu s tim. Znači za nekih mjesec dana bih trebala imati pravomoćnu presudu u rukama, ali nemam je sad.

Što da radim?

Znam trebala bih prijaviti i "muža" koji je to još samo kratko i to na papiru, ali mi godinama ne živimo zajedno i baš puno ni ne komuniciramo, a pogotovo nemam njegovu sliku! A da ga i pitam, ne bi mi je sigurno dao!

Imam jedino jednu stariju sliku koju sam mogla izrezati na veličinu 600x600, ali po svemu drugome fotografija ne odgovara - ne gleda ravno u kameru, pozadina nije svijetla, nego čak ima i neka polica i vaza u pozadini i kada je izrežem na tu veličinu, slika postane pomalo mutna, ali prolazi kada je pokušam upload-ati u prijavi.

Što mislite, da li bi u slučaju izvlačenja, moja prijava bila diskvalificirana zbog njegove fotografije iako njega, naravno ne bih prijavila za visu, jer bi do tada već dugo bili razvedeni.
Ali da li bih u slučaju izvlačenja uopće imala priliku za prijavu za visu ili bi me odmah diskvalificirali iako je moja fotografija uredna i profesionalno snimljena?

Unaprijed hvala na odgovorima :-)
Reply With Quote
  #24  
Staro 27.10.2015, 20:20
grabovac84's Avatar
grabovac84 grabovac84 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 308
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik GodFather Prikaz poruke
Pozdrav svima!

Da se i ja na kraju priključim forumu.

Čekala sam do zadnjeg trena sa prijavom na lutriju u nadi da će papiri od razvoda biti gotovi taman prije kraja lutrije, no socijalna radnica koja vodi naš slučaj bila odsutna s posla neko vrijeme i tek mi jučer napisala mišljenje koje još treba predati na sud da donesu presudu u skladu s tim. Znači za nekih mjesec dana bih trebala imati pravomoćnu presudu u rukama, ali nemam je sad.

Što da radim?

Znam trebala bih prijaviti i "muža" koji je to još samo kratko i to na papiru, ali mi godinama ne živimo zajedno i baš puno ni ne komuniciramo, a pogotovo nemam njegovu sliku! A da ga i pitam, ne bi mi je sigurno dao!

Imam jedino jednu stariju sliku koju sam mogla izrezati na veličinu 600x600, ali po svemu drugome fotografija ne odgovara - ne gleda ravno u kameru, pozadina nije svijetla, nego čak ima i neka polica i vaza u pozadini i kada je izrežem na tu veličinu, slika postane pomalo mutna, ali prolazi kada je pokušam upload-ati u prijavi.

Što mislite, da li bi u slučaju izvlačenja, moja prijava bila diskvalificirana zbog njegove fotografije iako njega, naravno ne bih prijavila za visu, jer bi do tada već dugo bili razvedeni.
Ali da li bih u slučaju izvlačenja uopće imala priliku za prijavu za visu ili bi me odmah diskvalificirali iako je moja fotografija uredna i profesionalno snimljena?

Unaprijed hvala na odgovorima :-)
Iskreno mislim da moras prijaviti i njega obzirom da ste jos uvek vencani pa ako te itvuku ispravices u aplikaciji da si se razvela.....sto se tice slike njegove rekao bih da nije toliko bitna....gledaju tvoju sliku na tvojoj aplikaciji ali moa i njegova proci validator odnosno mora ispuniti uslove tj da bude 600x600 i da nije veca od 240kb itd....pokusaj kad je vec takva situacija
__________________
DV2016 - 2016EU000018xx
24.06.2015 - Poslat DS260
26.11.2015 - Lekarski pregled
01.12.2015 - Interview
Reply With Quote
  #25  
Staro 27.10.2015, 20:24
JelenaX JelenaX je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.05.2015
YU lokacija: Beograd
Poruke: 149
Nepromenjeno

Moras se prijaviti kao udata i uneti i njegove podatke, a slika može biti od bilo kog muškarca pošto, u slucaju da budes izvucena, on nece ici sa tobom u ambasadu.
__________________
DV2016 - 2 prijave - izvučeni 2016EU00009xxx
20.5. - Predat DS260
19.11. - Intervju
2.12. - Vize u pasošima
Reply With Quote
  #26  
Staro 27.10.2015, 20:31
GodFather's Avatar
GodFather GodFather je offline
Član
 
Datum prijave: 27.10.2015
US lokacija: Orlando, Florida
YU lokacija: Zadar, Hrvatska
Poruke: 25
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik JelenaX Prikaz poruke
Moras se prijaviti kao udata i uneti i njegove podatke, a slika može biti od bilo kog muškarca pošto, u slucaju da budes izvucena, on nece ici sa tobom u ambasadu.
Super ideja! Hvala! :-)

grabovac84 hvala i tebi na odgovoru!
Reply With Quote
  #27  
Staro 27.10.2015, 21:41
grabovac84's Avatar
grabovac84 grabovac84 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 308
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik JelenaX Prikaz poruke
Moras se prijaviti kao udata i uneti i njegove podatke, a slika može biti od bilo kog muškarca pošto, u slucaju da budes izvucena, on nece ici sa tobom u ambasadu.
Ovoga se nisam cak ni ja setio....
Bravo za ideju...moze i tako....
__________________
DV2016 - 2016EU000018xx
24.06.2015 - Poslat DS260
26.11.2015 - Lekarski pregled
01.12.2015 - Interview
Reply With Quote
  #28  
Staro 27.10.2015, 23:45
jovana888 jovana888 je offline
Član
 
Datum prijave: 22.07.2014
Poruke: 4
Nepromenjeno

Možda nije pitanje za ovu temu, ali ajde da pitam ipak ... Imam jedno dete iz vanbračne zajednice i imam starateljstvo nad njim. Udala sam se pre 4 meseca, za drugog čoveka i sad imam dete sa njim, skoro sam se porodila. Šta treba, odnosno kako treba da se prijavim, da bi prijava bila za nas četvoro? Hvala unapred.
Reply With Quote
  #29  
Staro 28.10.2015, 03:45
mikiSA mikiSA je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 01.07.2011
US lokacija: juzno od CHI, IL
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 736
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik jovana888 Prikaz poruke
Možda nije pitanje za ovu temu, ali ajde da pitam ipak ... Imam jedno dete iz vanbračne zajednice i imam starateljstvo nad njim. Udala sam se pre 4 meseca, za drugog čoveka i sad imam dete sa njim, skoro sam se porodila. Šta treba, odnosno kako treba da se prijavim, da bi prijava bila za nas četvoro? Hvala unapred.
Sta ti treba: slike za vas cetvero: prijava na tebe, dodas muza i oboje djece, onda prijava za muza, on doda tebe i oboje djece ( ovo ce neko drugi dodati bolje) ako je dijete s tobom, onda je on znaci njego step-dad?) Koliko je staro dijete prvo?
__________________

LPR od 31.5.2012.
-----------------------------------------------
USA citizen 20.9.2017.
*******************
Reply With Quote
  #30  
Staro 28.10.2015, 16:50
jovana888 jovana888 je offline
Član
 
Datum prijave: 22.07.2014
Poruke: 4
Nepromenjeno

Prvo dete ima 3 godine i 10 meseci i nosi ocevo prezime, ako to nesto znaci?
Reply With Quote
Odgovori

Tags
husband, marriage

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Status check buck Prva koverta 11 17.11.2009 09:04
Status po dolasku u USA... indeks Stare teme 22 07.11.2009 23:11
Status mog 401K plana za oktobar 2007 emigracija Vodič za nove emigrante u USA 0 30.10.2007 22:21
Status mog 401K računa u septembru emigracija Vodič za nove emigrante u USA 0 02.10.2007 15:39
Status mog 401K plana (prvih 6 mjeseci ove godine) emigracija Vodič za nove emigrante u USA 0 10.07.2007 14:21

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 13:50.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.