ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interviews DV2018 - Concise Version » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Zatvorena tema
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 15.11.2017, 13:15
misternice's Avatar
misternice misternice je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.05.2017
US lokacija: New York, NY
YU lokacija: Beograd
Poruke: 136
Nepromenjeno

Pozdrav,
Evo da se javim kako sam prosao.
Dobio sam vizu
Sve identicno kao u dosadasnjim pricama i iskustvima. Svi su vrlo ljubazni, nasmejani.
Stigao sam oko 8:10h na intervju koji je bio zakazan u 8:30
Rutinska provera na ulazu, ostavljam mobilni i sta su vec rekli na prijavnici a sa rancem i papirima idem u zgradu. Tu sam dobio broj i cekao nekih sat vremena dok me nisu prozvali iako sam bio jedini za useljenicku vizu. Na salteru 10 (u sobi) sam predao dokumenta, par recenica sa sluzbenikom (na srpskom, nas je covek) i onda nazad u cekaonicu gde su svi ostali salteri. Ponovo cekam nekih pola sata te me prozivaju na salter da platim 330$.
Nakon toga cekam jos nekih pola sata i onda na jedan od saltera na koji svi idu bez obzira na tip vize. Tu me je sluzbenik pitao par pitanja (na engleskom; prvo je pitao da li govorim engleski pa je onda nastavio sve na engleskom), vise onako usput - da li sam ikada putovao u US, cija je adresa koju sam ostavio na formularu DS260, cime se bavim, da li imam neke planove za zivot u US i da li sam zavrsio jos nesto sem gimnazije (predao sam i uverenje o diplomiranju ali mislim da nisu ni uzeli, ne secam se tacno), ostavio sam otiske prstiju i rekao mi je da je sve u redu, da on predlaze da mi se odobri viza i da sacekam jos neko vreme da mi vrate dokumenta.
Ponovo su me nakon desetak minuta prozvali na salter na kom sam i predao dokumenta i tu mi je covek rekao da ce viza biti gotova najkasnije za 2-3 dana a verovatno i ranije. Uzeo je moj broj telefona da me obavesti kad da dodjem u ambasadu po pasos.
Eto, to je sve. U 11h je sve bilo gotovo.
Samo da napomenem, mozda ce nekome biti od vaznosti a cisto da se ne nervira - ja sam inicijalni formular DV popunio sa slovom DJ (u prezimenu) a u pasosu mi stoji Đ (odnosno D) tako da sam DS260 popunjavao kako pise u pasosu, dakle razlikovali su se podaci. Apsolutno nikakav problem iako sam ja 6 meseci ziveo pod stresom da li ce me odbiti zbog toga.
Sve u svemu, vrlo prijatno iskustvo u ambasadi i sve pohvale divnom osoblju koje se prema vama u svakom trenutku ophodi sa postovanjem i kroz osmeh.
Srecno svima!!!
  #12  
Staro 05.12.2017, 15:31
ana2018 ana2018 je offline
Član
 
Datum prijave: 20.11.2017
US lokacija: Chicago
Poruke: 21
Nepromenjeno

Dragi forumaši, upravo smo se vratili iz ambasade. Vize su nam ODOBRENE!!! Hvala svim dobrim ljudima koji ovde ostavljaju svoja iskustva kako bi pomogli drugima u snalaženju oko ove procedure. S' tim u vezi, i ja želim da prenesem kako smo doživeli celu ovu priču.
Lekarski pregled - Obavil smo ga u ordinaciji u Smiljanićevoj i mogu da kažem da smo imali vrlo prijatno iskustvo jer se pregled obavlja vrlo korektno i profesionalno. Kada smo došli u ordinaciju predali smo pasoše radi popunjavanja podataka i sačekali desetak minuta. Tada je došla med. sestra koja nam je izvadila krv, a zatim smo dobili uput i otišli pešaka do poliklinike Clinicanova koja se nalazi preko puta duševne bolnice Laza Lazarević (spustite se pored Kliničkog pa levo i samo pravo i sa desne strane ćete videti poliskliniku). Snimanje pluća je prošlo vrlo brzo i nakon preuzimanja snimaka smo se vratili do ordinacije u Smiljanićevoj. Naravno, celim putem nas je pratio pljusak - mora nešto da kvari celu priču.... U ordinaciji smo zatim odradili drugi deo pregleda - vizina, težina krvni pritisak, refleksi, spusti gaće, digni gaće, primili vakcine.... Uzeli smo zapečaćene koverte i snimke na CD-u i otišli kući.
Intervju - Došli smo jutros u 08.00 ispred ambasade i zatekli 30-tak ljudi koji čekaju da budu prozvani kako bi ušli u ambasadu. Kada smo se javili dežurnom momku on nas je preko reda sproveo do ulaza u prijavnicu (prvu zgradu u koju se ulazi) i tamo smo morali da prođemo kroz proceduru pregleda stvari (isto kao na aerodromu). Zatim su nas uputili u zgradu koja se nalazi polulevo i tamo su nas već čekale dve službenice Srpkinje koje su znale da dolazimo i dale nam broj za šalter i uputile nas da sednemo levo od ulaza. Ostali koji apliciraju za turističke vize idu desno. Nakon 15-tak minuta nas je prozvao službenik i predali smo dokumanta i popričali sa njim nekih 5 minuta. Nakon još 20-tak minuta nas je drugi službenik pozvao da platimo. Nakon još 20-tak minuta nas je pozvao konzul i tamo smo popričali vrlo površno sa njim o tome gde idemo, šta radimo, od kada smo u braku.... Digni desnu ruku i zakuni se da je sve što si napisao u formularu istina. Kunem se! Dajte otiske prstiju i sedite... Posle 15-tak minuta nas pozove onaj prvi službenik i vrati nam dokumenta i kaže čestitam, pasoši i ostalo Vam stiže u DHL poslovnicu za par dana.

U to je to, nema dalje....

Molim Better Future da upiše da smo intervju imali danas, a destinacija je Chicago.

Pitajte ako vas još nešto zanima, tu sam da pomognem!

Last edited by Magelan; 13.12.2017 at 13:34. Razlog: Moderacija
  #13  
Staro 05.12.2017, 23:57
EMIGRANT's Avatar
EMIGRANT EMIGRANT je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.10.2012
US lokacija: New York, NY
YU lokacija: Srbija, Vojvodina
Poruke: 39
Talking

Intervju mi je bio zakazan za 22. novembar 2017. godine u 8:30h pre podne. Stigao sam ispred konzulata u 8:30h. Konzulat, u kratkim crtama, izgleda ovako, rampa na ulazu, iza rampe prvo dvorište iz kog se ulazi u manji objekat za pregled i skeniranje, iz tog manjeg objekta se izlazi u drugo veće dvorište na čijem kraju se sa leve strane nalazi veća zgrada konzulata.

Kada sam stigao ispred manje zgrade za pregled sa desne strane od vrata bio je red u kojem je bilo 15-20 uglavnom mladih osoba. Službenik obezbeđenja je izgleda stigao momenat pre mene sa spiskovima i pitao je ko ima zakazano za 8:30h. Nas nekoliko mu se javilo, ja sam mu pokazao odštampanu Entry Status Check Web stranicu (Onu na kojoj se vidi da je zakazan intervju). Vrlo brzo me je našao na spisku i rekao mi da mu dam nešto od dokumenata kako bi me identifikovao, pasoš ili ličnu kartu, dao sam pasoš. Rekao mi je da stavim torbu na jedan sto koji se nalazio na sredini tog prvog dvorišta, skenirao me sa ručnim skenerom od glave do pete, zamolio me da otvorim torbu, pitao da li je sadržaj torbe potrebna dokumentacija, malo pogledao u torbu i rekao mi da uzmem stvari i da stanem ispred ulaznih vrata prvog manjeg objekta. Vrlo brzo se pojavio jedan službenik na vratima i rekao mi da uđem, iako sa desne strane i dalje čekaju ljudi iz onog reda. U tom objektu mi kažu da sve metalno: kaiš, ključeve itd stavim u jednu drvenu kutiju, a da telefon stavim u manju drvenu kutiju. Obe drvene kutije su zatim propustili kroz skener, kao na aerodromu. I mene su uputili kroz veliki skener. Telefon ostaje kod njih u tom objektu i daju mi plastičnu karticu sa brojem koju sam im kasnije na izlasku vratio a oni meni telefon.

Nakon pregleda, koji se brzo završio, u tom prvom objektu upućen sam da odem u zgradu konzulata na kraju drugog dvorišta sa leve strane. U zgradi konzulata postoji veliki dugačak hol, na sredini hola je prijemni punkt sa službenicima. Ispred prijemnog punkta na većem rastojanju se nalaze šalteri. Sa leve i desne strane prijemnog punkta se nalazi po nekoliko redova stolica 3-4. Mene su na prijemnom punktu pitali koja je viza u pitanju, odštampali mi trocifren broj i rekli mi da odem i sednem sa leve strane i da sačekam da prozovu moj broj.

Bio sam prvi tamo, a ubrzo posle mene su došli još dvoje mlađih osoba, odvojeno jedno po jedno, ali se poznaju, a nakon pola sata i još jedna žena. Na šaltere se proziva putem razglasa, preko kojeg se oglasi 'Broj XXX da se javi na šalter X.'. Javljam se na šalter, dam ono što mi traže i vratim se na stolicu, pa čekam sledeće prozivanje mog broja, i tako nekoliko puta po sledećem redosledu:

1. Službenik (naš čovek), na šalteru, traži od mene pasoš.
2. Čekanje oko 15 minuta.
3. Službenik (naš čovek), na šalteru, traži od mene lekarsko i ostale dokumente koje sam spremio, zatim pita kako želim da platim. Od dokumenata sam mu dao osnovno sa spiska 'Pripremna čeklista za razgovor', od diploma sam dao samo kopije od više škole i fakulteta (osnovne studije), kopiju master diplome nisam dao (master diploma i sve ostalo je za svaki slučaj bilo u torbi). Koliko se sećam samo je pogledao original diplome od više škole.
4. Čekanje oko 20 minuta.
5. Službenik (Amerikanac) pozove me po imenu na blagajni (skoro da odlično govori srpski) i kaže želeli ste da platite u dolarima, proveri dolare sve OK.
6. Čekanje oko 15 minuta.
7. Službenik (Amerikanac), na šalteru, prvo je nešto prokomentarisao da mi izvuče osmeh postavlja nekoliko pitanja, kaže na engleskom ćemo lakše je , da li sam završio taj fakultet, da li sam ranije putovao negde, da li sam putovao u USA, da li imam nekoga u USA, od čega se izdržavam trenutno. Traži da mu dam otiske, da se zakunem da je istina sve što sam naveo u DV-260 i da je istina sve ono što piše u ostalim dokumentima koje sam im predao i koji su ispred njega na stolu. Na kraju mi kaže da će predložiti da mi se odobri viza i da ću uskoro biti prozvan na drugi šalter kod kolege.
8. Čekanje oko 10 minuta.
9. Službenik (naš čovek) mi vraća original izvod iz matične knjige i kaže da će javiti za nekoliko dana kad pasoš bude gotov.

Iz konzulata sam izašao oko 10h.

Pošto sam se tek 27.11.2017. registrovao na https://ais.usvisa-info.com/en-rs/iv i odabrao ispostavu DHL centar na koju želim da mi pošalju pasoš sa vizama i dokumentima, koverta je stigla u ispostavu DHL centra 30.11.2017.
  #14  
Staro 12.12.2017, 15:09
damagon damagon je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: Maryland
YU lokacija: Nis Serbia
Poruke: 361
Nepromenjeno

Imao sam intervju jutros, viza je odobrena
Ovih dana cu napisati celokupno iskustvo sa intervjua, ali pre svega jedna velika zahvalnost samim administratorima foruma na azurnosti, clanovima koji dele iskustva i onima koji su mi odgovarali u privatnim porukama. Forum cu naravno nastaviti da pratim, jer smatram da bi bilo sebicno da nakon sto mi je odobrena viza jednostavno isparim. Ukoliko bilo kome sta treba tu sam. Kao sto rekoh iskustvo cu temeljno opisati ovih dana kada se slegnu utisci.

Ziveli
  #15  
Staro 14.12.2017, 16:23
damagon damagon je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: Maryland
YU lokacija: Nis Serbia
Poruke: 361
Nepromenjeno

Evo i mog iskustva sa intervjua,kao sto sam obecao.

Intervju je bio zakazan u 8.30, ja sam vec u 8.00 bio ispred ambasade. Malo sam se iznenadio jer je bilo sigurno tridesetak ljudi ispred do pola 9. Oko 8.10 izlazi nas covek koji radi kao obezbedjenje u ambasadi i pita da li ima neko ko je zakazan u 8.15 , javilo se mozda desetak ljudi.... Nakon toga kada je pitao da li ima neko ko je zakazan u 8.30 ja sam prisao i rekao sam da imam zakazano za useljenicku vizu, na sta je on odgovorio da jos uvek nije stigo spisak za useljenicke vize(koliko se secam i kod drugih clanova foruma koji su imali intervju ove godine spisak za useljenicku vizu je kasnio).
Ispred ambasade se vec napravio red od dvadesetak ljudi koji su prozvani, i cekaju u redu da prodju detektor tj skener. U medjuvremenu stize spisak za useljenicku vizu i covek iz obezbedjenja prilazi meni ,zaokruzuje me na spisku, prolazim prvi put kroz detektor, i kaze mi da udjem preko reda. Ulazim ja preko reda gde najpre ostavljam svu elektroniku,gasim mobilni telefon i ponovo prolazim kroz skener. Nakon toga su me uputili kroz dvoriste u zgradu sa leve strane. Tu nisam usao preko reda vec sam cekao. Obezbedjenje jednom po jednom otvara vrata. Na ulazu me sacekala prijatna zenska osoba (naša), upitala me za o kojoj vrsti vize se radi, nakon sto sam rekao da je useljenicka, zaokruzla me tamo na spisku , dobio sam svoj broj, rekla je da sednem sa leve strane i da sacekam dok ne budem prozvan(svi koji su dosli zbog useljenicke vize idu levo u toj zgradi, dok je za neuseljenicke vize znatno vise ljudi i oni su smesteni sa desne strane). Nakon desetominutnog cekanja moj broj je prozvan na salter ,gde me je docekao jos jedan nas covek, tu sam predao dokumenta i usput procaskao sa njim. Pitao me je da li imam nekog u americi,kod koga planiram da idem,kako zelim da platim ,odvojio je dokumenta koja su potrebna i rekao da ponovo sacekam dok ne budem prozvan. Ponovo je usledilo desetominutno cekanje ,prozvan sam na salter gde sam platio 330$. Nakon toga je rekao da ponovo sacekam i da ce me sledeci put konzul prozvati. Ponovo cekam nekih desetak minuta, proziva me konzul,inace vrlo prijatan covek, ako se dobro secam prvo pitanje je bilo da li govorim engleski. Nakon mog potvrdnog odgovora usledila je konverzacija na engleskom. Najpre mi je rekao da moram da polozim zakletvu da je sve sto sam naveo u obrascu tacno, kao i da su podaci u dokumentima koja sam predao istiniti, i da sam saglasan da snosim posledice ukoliko nije tako. Drzao sam podignutu desnu ruku i rekao kunem se. Nakon toga sam dao otiske i usledio je kraci razgovor sa sledecim pitanjima: Kod koga planiram da idem za pocetak, ko je osoba koju sam naveo u DS obrascu,da li sam ziveo u nekoj drugo zemlji, sta sam zavrsio od skole, da li sam bio hapsen ili osudjivan... Rekao je da sve okej, i da ce predloziti da moja viza bude odobrena i da ce me ponovo prozvati njegov kolega sa daljim uputstvima.Nakon ponovnog kraceg cekanja proziva me nas covek iz ambasade kome sam prethodno predao dokumenta , vraca mi originale i kaze da je sve okej, video je da sam se registrovao za dhl (dostava pasosa) i da ce pasos stici za 2-3 dana. To bi bilo to , spakovao sam se i otiso.

Od dokumenta sam nosio sledece :
Izvod iz maticne knjige rodjenih - original i kopija
Drzavljanstvo - original i kopija
Uverenje iz suda da nisam osudjivan - original i kopija
Uverenje iz mupa da nisam osudjivan - original i kopija
Diplomu srednje skole i sva 4 svedocanstva- original i kopije
2 slike (5x5cm)
odstampan ds obrazac
pasos i kopiju pasosa
kovertu sa lekarskog
confirmation page
odstampana stranica sa datumom intervjua

To bi bilo to od mene, nadam se da ce moje iskustvo pomoci ostalim clanovima. Ono sto zelim jos da napomenem jeste da sam tokog celokupnog vremena provedenog u ambasadi bio potpuno opusten i smiren, a inace sam panicar u ovakvim situacijama, sve je bilo organizovano kako treba sa njihove strane, uredno,brzo, profesionalno.
  #16  
Staro 29.12.2017, 00:00
RadovanSRB RadovanSRB je offline
Član
 
Datum prijave: 07.06.2017
Poruke: 12
Smile

Pozdrav ljudi!

Bili smo danas na intervjuu,vize su nam odobrene!
Devojka i ja smo se vencali pre mesec dana da bi zajedno otisli. Zajedno smo oko 4 godine,devojka (supruga) nije menjala prezime niti adresu ili bilo sta. Samo smo poneli album sa oko 100 fotografija od pocetka veze,sa putovanja, raznih proslava,naseg vencanja na kome je prisustovalo oko 30 ljudi itd. Kod konzula nije bilo preteranu puno pitanja. Cime se bavimo,kada smo se vencali, koliko dugo smo zajedno, koliko dugo zivimo zajedno, da li smo bili uhapseni nekada. Pogledao je fotografije i pitao nas za par gde smo bili, i ostale samo prelistao. Rekao je da je sve ok i da su nam Vize odobrene. Sve je opusteno bilo. Formalnosta kao sto svi kazu. Nadam se da ce admini updejtovati tabelu i uputicemo se ka Cikagu u Maju!
Ako neko ima neko pitanje slobodno neka pise u repley ili u pm.
  #17  
Staro 04.01.2018, 11:47
du100227 du100227 je offline
Član
 
Datum prijave: 26.07.2017
US lokacija: NY
YU lokacija: BG
Poruke: 5
Nepromenjeno

Evo i ja da napisem da sam pozelenela. Obrazac poslat 30.9. CN 0004XXX.

Intervju zakazan za 19.12. Sve isto kao i kod ostalih, pasos pokupljen u ambasadi posle 3 dana.

Od papira, kao i svi ostali sa foruma, sam skupljala informacije (slike, pasos, pare, lekarski, izvod, potvrde iz supa i suda, i one potvrdne stranice). Dva sam pitanja imala: da li imam tamo nekog i sta bih radila.

Srecno ljudi

Last edited by Magelan; 14.01.2018 at 14:56.
  #18  
Staro 09.01.2018, 13:37
Alex010 Alex010 je offline
Član
 
Datum prijave: 11.09.2017
YU lokacija: Pirot
Poruke: 5
Nepromenjeno

Pozdrav,
Evo i ja sam pozeleneo pa da podelim iskustvo
Pre svega da napisem da je moj CN 2018EU00006XXX, DS260 sam poslao 13.05. a mail o detaljima za intervju mi je stigao 15.11.
Intervju je zakazan za 04.01.2018. u 8:30.
Stigao sam ispred ambasade u 8:20 i rekli su da spisak za useljenicke vize jos uvek nije stigao i da sacekam sa leve strane. Posle nekih 20-tak minuta dolazi spisak i prolazim bezbednosnu proveru, a zatim idem do zgrade gde se obavlja intervju. Ulazim i na ulazu stoji zena koja pita koja je viza u pitanju, dala trocifren broj i rekla da idem levo, u delu za useljenicke vize.
Posle nekih 5 minuta cekanja, salter broj 5, nas covek, uzima sve potrebne papire (potvrdu iz mupa, suda, svedocanstva, diplomu, kovertu sa lekarskog...) i usput pita da li sam zavrsio srednju skolu, sta studiram, koja sam godina...
Zatim sledi placanje, salter broj 1.
I sada malo duze cekanje, mozda nekih 40 min i konacno izlazi moj broj. Prilazim, vrlo prijatna zena pita kako sam, i obavestava me da je ovo intervju (na engleskom). Daje mi da procitam zakletvu, koja je na srpskom i pita da li se slazem sa tim sto sam procitao. Zatim slede 4-5 pitanja (na engleskom) sta studiram, da li sam diplomirao na fakultetu, kada cu da zavrsim fakultet, koju sam srednju skolu zavrsio i kada, da li imam nekog u Americi i konacno cestitala, rekla da je moja viza odobrena i da sacekam dokumenta.

E sada zelim da napisem ono po cemu moj slucaj nije bas uobicajen. Kada sam bio prva godina na fakultetu aplicairao sam za J1 (studentsku) vizu i odbili su me. Bio sam uporan pa sam probao kada sam upisao i drugu godinu, opet su me odbili, pa sam ja iste godine reaplicirao i naravno nisam dobio vizu. Razocaran, nisam vise hteo da pokusavam i pomirio se sa tim da necu videti Ameriku. Upisao sam trecu godinu, nastavio sa studijama, da bi u maju 2017. saznao da sam izvucen.
Nadam se da ce moje iskustvo nekome pomoci. Nemate razloga za brigu, sve je formalno.
Srecno svim dobitnicima i puno srece svima koji cekaju narednu selekciju.
  #19  
Staro 06.02.2018, 21:45
freetodecide freetodecide je offline
Drug član
 
Datum prijave: 26.11.2017
US lokacija: Akron, OH
YU lokacija: BiH
Poruke: 35
Nepromenjeno gremo 😊

Drugari, evo za početak da počnem s onim "pozelenili smo". 😊
Juče smo obavili intervju u ambasadi u Sarajevu i proteklo je kao i kod ostalih, i kako smo se nadali. Evo detalja....
Intervju zakazan za 14:30. Stižemo u Sarajevo ranije, napravimo jedan djir i nekako nemamo tremu. Ustvari, ne razmišljamo pretjerano o intervjuu ili bar tako mislimo. Ispred ulaza smo u 14:00. Obraćamo se obezbjedjenju ispred, predstavljamo se i kažemo što smo tu. Čekamo koji trenutak a onda izlazi drugi čovjek iz obezbjedjenja i poziva suprugu i jedno dijete unutra na bezbjedonosnu provjeru. Onda sin i ja i unutra smo. Čekaonica, par šaltera, stolice, tv i čekanje. Jedan par sa djetetom je prije nas i prolaze svu proceduru.... dokumenta, plaćanje, razgovor. Sve se odvija na tri šaltera. Čestitke od konzula i sreći kraja nema... Odlaze....
Onda mi. Pozivaju nas, prilazimo sve četvoro. Ljubazni i službeni. I....
"Dobar dan, molim Vas ( obraća se službenica supruzi koja je nosilac papira )
Vašu diplomu original i prevod".
Hladan tuš.
Prvo pa nemamo. Tj. nemamo prevod.
( ovdje bih spomenuo pored našeg propusta i lošeg rezona, Rufusov glas negdje u dubini svijesti, koji smo kasno vidjeli. Da treba prevod Rufus, u pravu si bio. I to samo diplome. )
E lijepo smo počeli, nema šta ali ne bi oni bili to što jesu da nas odmah ne razoružaše riječima bezbrižnim....
Nema problema rekoše, idemo dalje, ovo ćete nam dostaviti naknadno. I to rekoše možete i za mjesec ako želite ali u vašem je interesu što ranije i može neko to za vas donijeti da ne putujete toliko opet. Kamen sa srca ljudi....
Sve ostalo je ovlaš pregledano, čisto da je sve tu, plaćamo, odlazimo do konzula, pet minuta razgovora i čestitke. "Srećno u Americi"
Vize dobijamo nakon dostavljenog dokumenta i to je to.
Dakle Rufus, pitaj još šta želiš, tu sam 😉
A mi.... malo predaha od svega zasad.
Živjeli
  #20  
Staro 11.02.2018, 14:30
vojkaninho vojkaninho je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2017
YU lokacija: Pancevo
Poruke: 32
Nepromenjeno

I ja da se prijavim... Imao sam pregled u Smiljanicevoj 22 prosle srede, i ako sam bio nesto rovit odradio sam preglede, dobio MMR tamo, ukupno oko 23000. U cetvrtak, 8.2.2018. Sam imao zakazan razgovor u pola 9, malo sam duze cekao(oko 45 min), imao sam prednost u odnosu na druge ljude koji su cekali turisticke, lagan razgovor, rekao mi je i koznul tada da su papiri ok i da sam vrv dobio GC. Javil ise sutradan da mi potvrde i da mi daju termin da pokupim pasos u ponedeljak...
Zatvorena tema

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Makedonija izvleceni dv2018 DzokicaMicev Uputstva za dobitnike 65 25.01.2018 18:53
Interviews DV2017 - Concise Version Magelan Intervju (interview) - Ambasada 80 27.09.2017 15:05
DV2018 - Problem s proverom rezultata lutrije edvardkis Prijava na Lutriju 34 30.05.2017 21:38
DV2018 Selected Winners - DV2018 Izvučeni Dobitnici Magelan Prijava na Lutriju 63 12.05.2017 18:33
Interviews DV2016 - Concise Version sfsgagi Intervju (interview) - Ambasada 52 25.04.2016 00:28

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 14:00.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.