ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Život u USA > Lokacije u USA

Lokacije u USA Teme posvećene državama, gradovima i delovima gradova u USA

Lokacije u USA » Austin, Texas » Bitni linkovi
O Americi Život u USA Države (States) Gradovi Naša mesta (mapa)

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 05.01.2015, 19:26
Mitkoni Mitkoni je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.08.2013
US lokacija: Anywhere in USA
YU lokacija: Novi Pazar, Serbia
Poruke: 58
Nepromenjeno

Kako sam ja razumeo vuxane je ukljucio opciju da mu ne stizu privatne poruke.

btw da ne skrecem sa teme hajde neka neko ubaci nekih fotografija, neka nam docara malo grad i slikom za nas koji ne mozemo biti ni u kom delu SAD
Reply With Quote
  #12  
Staro 05.01.2015, 21:11
dulei86 dulei86 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.05.2014
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 75
Pošalji Skype™ poruku korisniku dulei86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik aladarinho Prikaz poruke
Hm, neće opet...Moguće da postoji neki minimum postova na forumu, ali ne znam koliki je taj minimum, a ne bih da osedim čekajući da ispunim taj uslov, pa evo mog mejla, ukoliko ti nije problem samo da mi pošalješ praznu poruku sa neke adrese na koju bih mogao da ti pišem, onda možemo tamo da nastavimo prepisku.
Moj e-mail je: nickkingbog@yahoo.com

Hvala unapred, veliki pozdrav!
Nikola
Moras da napises 10 poruka na forumu da bi mogao da saljes privatne poruke.
Inace, vuxanne je zensko, a slike mozes da izguglas vrlo lako.
Reply With Quote
  #13  
Staro 06.01.2015, 06:43
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Mitkoni Prikaz poruke
Kako sam ja razumeo vuxane je ukljucio opciju da mu ne stizu privatne poruke.

btw da ne skrecem sa teme hajde neka neko ubaci nekih fotografija, neka nam docara malo grad i slikom za nas koji ne mozemo biti ni u kom delu SAD
Evo samo tebi google images - Austin, TX.

Odes na google> kliknes na images > ukucas ime sta onoga sta trazis da vidis

Navikla je vuxanne da joj pisu sa Dear Sir i ili Mr kako_se_vec_preziva (sticajem okolnosti mnogi pretpostavljaju da je gospodin)
Reply With Quote
  #14  
Staro 31.03.2015, 13:09
NinaSteva NinaSteva je offline
Član
 
Datum prijave: 20.08.2012
US lokacija: Austin, Houston
YU lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 8
Nepromenjeno

Molim vas, dajte jos informacija o Austinu. Hvala.
Reply With Quote
  #15  
Staro 31.03.2015, 15:19
Andrija89's Avatar
Andrija89 Andrija89 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.03.2013
US lokacija: O tome kad me izvuku...
YU lokacija: Nis
Poruke: 122
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik NinaSteva Prikaz poruke
Molim vas, dajte jos informacija o Austinu. Hvala.
Za informacije o stanu, polovnim automobilima, namestaju i slicno tu je austin.craigslist.org(da vidis koliko kosta sta otprilike). Za druge informacije tu je google
__________________
13.10-20.10.2014 - Dve prijave (prvi put) ---- NISTA
08.10.2015 - Dve prijave (drugi put) ---- NISTA
09.10 - 10.10 -Dve prijave (treci put)----NISTA
05.11 - Dve prijave ----
Reply With Quote
  #16  
Staro 31.03.2015, 20:05
dulei86 dulei86 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.05.2014
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 75
Pošalji Skype™ poruku korisniku dulei86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Andrija89 Prikaz poruke
Za informacije o stanu, polovnim automobilima, namestaju i slicno tu je austin.craigslist.org(da vidis koliko kosta sta otprilike). Za druge informacije tu je google
Ako nemaš nikakvih informacija o temi nema potrebe da uopšte pišeš ovde. Ove teme su napravljene da ljudi koji žive ili su živeli u pomenutim gradovima pomognu budućim imigrantima svojim iskustvima i savetima...
Reply With Quote
  #17  
Staro 31.03.2015, 23:06
Andrija89's Avatar
Andrija89 Andrija89 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.03.2013
US lokacija: O tome kad me izvuku...
YU lokacija: Nis
Poruke: 122
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik dulei86 Prikaz poruke
Ako nemaš nikakvih informacija o temi nema potrebe da uopšte pišeš ovde. Ove teme su napravljene da ljudi koji žive ili su živeli u pomenutim gradovima pomognu budućim imigrantima svojim iskustvima i savetima...
Druze, odlicno znam cemu je namenjena ova tema ne trebas ti niti bilo ko drugi da mi skreces paznju na to. Ja sam samo hteo da pomognem cisto da ima neku predstavu.
__________________
13.10-20.10.2014 - Dve prijave (prvi put) ---- NISTA
08.10.2015 - Dve prijave (drugi put) ---- NISTA
09.10 - 10.10 -Dve prijave (treci put)----NISTA
05.11 - Dve prijave ----
Reply With Quote
  #18  
Staro 01.04.2015, 20:37
Mitkoni Mitkoni je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.08.2013
US lokacija: Anywhere in USA
YU lokacija: Novi Pazar, Serbia
Poruke: 58
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik vuxanne Prikaz poruke
Evo samo tebi google images - Austin, TX.

Odes na google> kliknes na images > ukucas ime sta onoga sta trazis da vidis

Navikla je vuxanne da joj pisu sa Dear Sir i ili Mr kako_se_vec_preziva (sticajem okolnosti mnogi pretpostavljaju da je gospodin)
Znam ja to. Ali nekako je ugodjaj mnogo bolji kada neko od clanova postvi neke slike i opise istu iz nekog svog ugla...
Reply With Quote
  #19  
Staro 02.04.2015, 11:52
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Mitkoni Prikaz poruke
Znam ja to. Ali nekako je ugodjaj mnogo bolji kada neko od clanova postvi neke slike i opise istu iz nekog svog ugla...
Ja sam bila juna 2007. Imala sam uticaj da cim sam krocila na tlo Austina na aerodromu na mene duva gomila fenova za kosu pravo u facu. Otisli smo do hotela, krenuli optimisticno na bus u sedam uvece. Imala sam isti osecaj, da u mene duva direkt neki suv vazduh, kao gomila onih grejalica a odozgo pece zvezda. Suvo, vrucina. Nekako mi je pocelo da se manta u glavi. Da li umorni od puta, neispavani, rano sabajle in tha morning krenuli na put, sta li. Nalevo krug u klimatizovani hotel. Tri sledeca dana nam je drazi bio hotelski bazen napolju nego da idemo u neku eksploraciju. Tek nakon osam uvece je bilo iole normalnije napolju. Otisli smo u downtown, isli u State Capitol pre toga a uvece se super proveli u sestoj i cetvrtoj ulici ideci iz kafane u kafanu. Bila sam sa americkim drustvom, nas desetak u grupi i bio je neko ko je vec bio tu i poznavao grad pa je znao kuda da nas vodi i sta da nam preporuci. Iznenadila sma se kad smo po toj omorini dosli do reke, ja samo sto ne baldisem od utiska da nemam vazduha a ljudi oko mene ladno dzogiraju. Posto smo bili velika grupa, usput su nam se ljudi obracali, sto u autobusu sto napolju. Bas su bili prijatni. Za divno cudo svi su znali gde nam je zemlja odakle smo, cak se jedan nasalio sa mnom da je iz druge nam drzave nastale raspadom Jugoslavije, na sta smo se siti nasmejali posto je komentar njegovog druga poreklom iz te drzave bilo: "sve bi mi otac oprostio u zivotu, osim da se ozenim devojkom iz ---- druge drzave nastale raspadom Jugoslavije nego sto je on". I crce od smeha kaze on je Nemackog porekla. Bas smo se ismejali siti. Osim toga, obisli smo kampus univerziteta, i reku i setaliste. Najveca kolicina dzogera koje sam videla na jednom mestu je upravo tu oko reke oko nekog mosta. Navikli se ljudi na omorinu. Secam se tih dana je bilo oko 41 C.

Napomena: ja sam made in planinski kraj iz nasih predela, meni je i Vojvodina leti pakao

State Capitol, Austin, TX - klikni za jos slika




Last edited by vuxanne; 02.04.2015 at 12:02.
Reply With Quote
  #20  
Staro 14.08.2015, 23:29
SK krsman SK krsman je offline
Član
 
Datum prijave: 04.05.2013
Poruke: 8
Nepromenjeno Ko dolazi neka se javi.... Raspolozen sam pomoci

Ko ima nameru da se preseli u Austin, imam nameru pomoci koliko je u mojoj moci, ja sam ovde tek 7 meseci, ne znam bas puno toga, ali znam mnogo vise od ljudi koji tek stignu. Moja mejl adresa je slobodan.krsmanovic@gmail.com
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Houston, Texas Good Spirit Lokacije u USA 134 25.04.2019 03:18

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 15:21.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.