ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 12.02.2013, 06:24
rolovani rolovani je offline
Član
 
Datum prijave: 08.12.2011
Poruke: 16
Nepromenjeno Najbolja kartica za zvanje BG iz USA?

Pozdrav,

nalazim se u USA i prvi put razmishljam da uzmem karticu za zvanje BG-a (zato shto na mobilnom imam samo zvanje Amerike). Ako moze neko da mi napishe ko ima iskustva koja je kartica NAJBOLJA.

Puno Vas Pozdravljam
  #2  
Staro 12.02.2013, 08:15
Ivy's Avatar
Ivy Ivy je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.09.2012
US lokacija: Texas
YU lokacija: Hrvatska
Poruke: 84
Nepromenjeno

Najbolja stvar za zvanje bilo koje države iz neke druge meni je [URL="http://www.rebtel.com/u/ivy"]Rebtel[/URL]. Samo kupis lokalni SIM.

Ono je affiliate link. Ako ga ne zelis koristiti, klikni [URL="http://rebtel.com"]ovdje[/URL].
  #3  
Staro 12.02.2013, 10:03
chicagopn's Avatar
chicagopn chicagopn je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 29.10.2008
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Srbija
Poruke: 200
Nepromenjeno

Ako imas bilo koji smart phone tipa android ili iphone ,instaliraj skype uplati 10$ credit i pici
12centi minut
  #4  
Staro 12.02.2013, 12:54
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

I ja od kad sam ovde samo koristim Skajp. Imas i opciju da dodas fixni ili mobilni broj i da se konektujes sa nekim tako sto zoves lokalni broj u Americi za malu taksu. Npr zoves roditelje, daju ti broj sa istim poizvnim ko tvoj mobilni ili telefon, memorises ga na telefon i zoves preko skajpa a kao da zoves lokalni broj. Kosta isto kao da zoves preko skajpa sa kompjutera uz malu neku cenu uspostavljanja konekcije. Nikakva ukucavanja sto brojeva sa kartica a možeš da podesis automatsku uplatu pa ako ti nestane kredita na skajpu da se samo doda.

Ova opcija se zove Skype to Go. [URL="http://www.skype.com/en/features/#calling"]klikni[/URL]

How it works:

Tell us the international number you want to call.
We’ll give you a new number to dial.
Call the new number from your phone and get straight through abroad at Skype’s low rates.
No internet connection or data plan needed – perfect for when you’re on the move.
  #5  
Staro 13.02.2013, 00:38
dejancic's Avatar
dejancic dejancic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 14.05.2008
US lokacija: LA
YU lokacija: BG
Poruke: 529
Nepromenjeno

Simple mobile je spomenut kada se pisalo o mobilnim provajderima. Oni imaju dodatnu opciju za njihove postojece korisnike da uplate dodatni internacionalni kredit. Uplacuje se minimum $10, a tarife za Srbiju po minutu su:

Serbia $0.1408
Serbia - Belgrade $0.1493
Serbia - Cellular $0.4348

Celokupan spisak svih zemalja koje pokrivaju se moze naci na njihovom sajtu. Ja ih koristim skoro godinu dana i za sada nemam nekih zamerki.
__________________
If you refuse to accept anything but the best, you very often get it.
  #6  
Staro 13.02.2013, 06:58
Bockyman's Avatar
Bockyman Bockyman je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 11.10.2009
US lokacija: Палатајн, Илиноис (Palatine, IL)
YU lokacija: Лесковац
Poruke: 289
Pošalji Skype™ poruku korisniku Bockyman
Nepromenjeno

[QUOTE=vuxanne;35838]I ja od kad sam ovde samo koristim Skajp. Imas i opciju da dodas fixni ili mobilni broj i da se konektujes sa nekim tako sto zoves lokalni broj u Americi za malu taksu. Npr zoves roditelje, daju ti broj sa istim poizvnim ko tvoj mobilni ili telefon, memorises ga na telefon i zoves preko skajpa a kao da zoves lokalni broj. Kosta isto kao da zoves preko skajpa sa kompjutera uz malu neku cenu uspostavljanja konekcije. Nikakva ukucavanja sto brojeva sa kartica a možeš da podesis automatsku uplatu pa ako ti nestane kredita na skajpu da se samo doda.

Ova opcija se zove Skype to Go. [URL="http://www.skype.com/en/features/#calling"]klikni[/URL]

How it works:

Tell us the international number you want to call.
We’ll give you a new number to dial.
Call the new number from your phone and get straight through abroad at Skype’s low rates.
No internet connection or data plan needed – perfect for when you’re on the move.[/QUOTE]
Skype To Go

Skype To Go is available in the following countries:

Australia
Canada
Chile
Denmark
Estonia
Finland
Greece
Hungary
Ireland
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Mexico
New Zealand
Poland
Portugal
Romania
Slovenia
Singapore
South Africa
Sweden
United Kingdom
USA


Не видим Србију на овом списку. За $30 могу да се купе 400 минута који важе месец дана, па ту минут кошта 7.5 центи.... (причам за скајп). Било би више него добро да ти минути важе бар 2 месеца... то је као претплата... ја за јефтинију варијанту не знам...
__________________
Од 23.септембра 2011. у граду Чикагу!
  #7  
Staro 13.02.2013, 07:14
Magelan's Avatar
Magelan Magelan je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 28.04.2010
US lokacija: Spartanburg, South Carolina; Jacksonville, Florida
YU lokacija: Mladenovac, Republika Srbija
Poruke: 1 209
Nepromenjeno

Okreni, obrni, sve te varijante su manje vise "dranje" :smrc:

Ja sam to prekratio tako sto sam poslao MagicJack kuci mojima. To kosta $30 godisnje i neograniceni su pozivi ka US i Kanadi (sad moji zivkaju svaki dan i nekad se pokajem sto sam to uopste i poslao) :grin:

Na skajpu sam namestio preusmerenje na moj americki broj - ko god me klikne na skajpu dobije me na mobilni. To placam tromesecno $8. Tu je mana sto ja ne mogu da zovem sa mobilnog skype korisnike, nego samo oni mene kad su ulogovani. Ali opet, ako imas nekog sa kim zelis da imas dvosmernu neogranicenu komunikaciju, MagicJack je zasad najpovoljija varijanta.
  #8  
Staro 13.02.2013, 09:07
vrhunski vrhunski je offline
Proteran
 
Datum prijave: 17.06.2010
US lokacija: San Jose, CA
YU lokacija: Belgrade, Serbia
Poruke: 488
Nepromenjeno

[QUOTE=Bockyman;35846]Skype To Go

Skype To Go is available in the following countries:

Australia
Canada
Chile
Denmark
Estonia
Finland
Greece
Hungary
Ireland
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Mexico
New Zealand
Poland
Portugal
Romania
Slovenia
Singapore
South Africa
Sweden
United Kingdom
USA


Не видим Србију на овом списку. За $30 могу да се купе 400 минута који важе месец дана, па ту минут кошта 7.5 центи.... (причам за скајп). Било би више него добро да ти минути важе бар 2 месеца... то је као претплата... ја за јефтинију варијанту не знам...[/QUOTE]

Ne treba ti Srbija na tom spisku. Treba mu US na tom spisku sto ima. Ne zove on Ameriku nego zove iz Amerike Srbiju.
  #9  
Staro 13.02.2013, 14:34
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

[QUOTE=Bockyman;35846]Skype To Go

Skype To Go is available in the following countries:

Australia
Canada
Chile
Denmark
Estonia
Finland
Greece
Hungary
Ireland
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Mexico
New Zealand
Poland
Portugal
Romania
Slovenia
Singapore
South Africa
Sweden
United Kingdom
USA


Не видим Србију на овом списку. За $30 могу да се купе 400 минута који важе месец дана, па ту минут кошта 7.5 центи.... (причам за скајп). Било би више него добро да ти минути важе бар 2 месеца... то је као претплата... ја за јефтинију варијанту не знам...[/QUOTE]

Pa dostupan je nama ovde u Americi. Istina, nije dostupna u Srbiji jer telekom i dalje drži monopol. Meni je tako najlakše. Zovem užu porodicu i par najboljih prijatelja tako. Ne kupujem minute već imampodešeno da mi se uplaćuje po 10 dolara. A pošto svi oni imaju i kompjutere ovo koristim samo kad zovem nešto ako mi trebaju da sam napolju. Mada sad imam skajp na smart phone pa vise i ne koristim toliko ko kad sam imala onaj obicni mobilni telefon.
  #10  
Staro 13.02.2013, 15:25
landlord's Avatar
landlord landlord je offline
Amer
 
Datum prijave: 21.05.2008
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Sarajevo, B&H
Poruke: 1 165
Nepromenjeno

ma ovo sto je rekao magelan uzmete magic jack i posaljete ljudima s kojima se cujete bar jednom sedmicno i isplatit ce vam se.
Mana je sigurnost (otvoreni portovi) i kompjuter mora biti stalno ukljucen.

Ima jos opcija ooma, to je dio koji ide cini mi se izmdju modema i router-a, takodjer se dobije americki broj, ali je kupovina samog uredjaja dosta skupa. (oko $160).
__________________
2009EU00018xxx
22.04.2008 - koverta iz Kentuckyja poslana na moju adresu
21.05.2008 - dobio prvu kovertu
26.5.2008 - uzvratio sam im svojom kovertom
29.5.2008 - dobili su moju kovertu
04.2.2009 - stigla druga koverta
19.2.2009 - uspjesno zavrsen ljekarski pregled
26.2.2009 - AOS stigao
13.3.2009 - zakazan intervju
17.3.2009 - Dan kad sam pozelenio
_____________________________________

U Americi od 24.05.2009.
 


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 09:59.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.