ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interviews DV 2019 » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #511  
Staro 15.08.2019, 18:30
Dukeduki Dukeduki je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2016
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 92
Nepromenjeno Prepiska

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lazar90 Prikaz poruke
Cestitaam. Pitanje malo. Da li su zaista uzeli tu prepisku sa FBa i citali ispred vas? Kada bih se nasao u tvojoj situaciji, ako treba, celu prepisku sa vac apa i vajbera i fba bih doneo...nemam problem s tim jedino me nteresuje da li oni uzmu i stvarno citaju to ispred aplikanata

Sve najbolje!
Sluzbenicima treba dokaz o prepiskama i vezi, datumi...
Ne citsju oni vase prepiske kao roman ili slicno.
Osoblje je veoma korektno i ceo intervju u sustini traje oko 10 min ali posto se predaju dokumenta na tri saltera , i ceka se izmedju, onda proces traje duze.
Bez nervoze i sretno!
Reply With Quote
  #512  
Staro 20.08.2019, 16:50
Hopeless_Romantic Hopeless_Romantic je offline
Član
 
Datum prijave: 20.08.2019
YU lokacija: BiH
Poruke: 2
Nepromenjeno

Zdravo svima,

Prvo da cestitam svim dobitnicima prijasnjih lutrija i da vam pozelim svu srecu. Zadnjih par dana sam iscitavao forum i proces ne djeluje previse komplikovan, medjutim na jednu stvar nisam mogao naci odgovor.

Da li u ambasadi provjerava koliko para imate i porijeklo tih para? Tj. da li ja mogu posuditi / dici kredit od recimo 5000 eura i da mi to bude dovoljno ? Odnosno da li pare moraju biti moje (da sam ih ja zaradio) i da stoje dugo na racunu ili to moze biti i posudba? Prvenstveno pitam za BiH odnosno Sarajevo, ali bilo cije iskustvo bi mi puno znacilo.

Zadnje sto mi treba je da budem izvucen i da me diskvalifikuju zbog toga sto pare nisu na banci godinu dana ili tako nesto.
Reply With Quote
  #513  
Staro 21.08.2019, 00:06
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Hopeless_Romantic Prikaz poruke
Zdravo svima,

Prvo da cestitam svim dobitnicima prijasnjih lutrija i da vam pozelim svu srecu. Zadnjih par dana sam iscitavao forum i proces ne djeluje previse komplikovan, medjutim na jednu stvar nisam mogao naci odgovor.

Da li u ambasadi provjerava koliko para imate i porijeklo tih para? Tj. da li ja mogu posuditi / dici kredit od recimo 5000 eura i da mi to bude dovoljno ? Odnosno da li pare moraju biti moje (da sam ih ja zaradio) i da stoje dugo na racunu ili to moze biti i posudba? Prvenstveno pitam za BiH odnosno Sarajevo, ali bilo cije iskustvo bi mi puno znacilo.

Zadnje sto mi treba je da budem izvucen i da me diskvalifikuju zbog toga sto pare nisu na banci godinu dana ili tako nesto.
Za sada mozete kao Pupin. Novcani iznos za kupovinu karte u jednom smeru i oko 5 centi za losu pitu od sljiva je vise nego dovoljan. Jedino sto sada bas i necete naci pitu za 5 centi.
Reply With Quote
  #514  
Staro 21.08.2019, 07:46
Dukeduki Dukeduki je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2016
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 92
Nepromenjeno На дан интервјуа

Citat:
Prvobitno poslao korisnik hopeless_romantic Prikaz poruke
zdravo svima,

prvo da cestitam svim dobitnicima prijasnjih lutrija i da vam pozelim svu srecu. Zadnjih par dana sam iscitavao forum i proces ne djeluje previse komplikovan, medjutim na jednu stvar nisam mogao naci odgovor.

Da li u ambasadi provjerava koliko para imate i porijeklo tih para? Tj. Da li ja mogu posuditi / dici kredit od recimo 5000 eura i da mi to bude dovoljno ? Odnosno da li pare moraju biti moje (da sam ih ja zaradio) i da stoje dugo na racunu ili to moze biti i posudba? Prvenstveno pitam za bih odnosno sarajevo, ali bilo cije iskustvo bi mi puno znacilo.

Zadnje sto mi treba je da budem izvucen i da me diskvalifikuju zbog toga sto pare nisu na banci godinu dana ili tako nesto.
не мора годину дана да лежи новац да би ти се веровало да имаш. извод из банке пар дана пред интервју је сасвим довољан доказ.
Reply With Quote
  #515  
Staro 21.08.2019, 13:32
Futbalista Futbalista je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: Čkgo
YU lokacija: Belgrado
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Dukeduki Prikaz poruke
не мора годину дана да лежи новац да би ти се веровало да имаш. извод из банке пар дана пред интервју је сасвим довољан доказ.
Jel ovo nesto novo da treba dokaz da imas novac za zelenu lutriju???
Reply With Quote
  #516  
Staro 21.08.2019, 14:06
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Futbalista Prikaz poruke
Jel ovo nesto novo da treba dokaz da imas novac za zelenu lutriju???
Ja mislim da to ne treba uopste barem za zemlje balkana, ne znam samo za Makedoniju, oni moraju imati sponzora...
__________________
DV2019 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00035XXX
DS-260: 20-Mar-2020
Poslani dokumenti: 21-Mar-2020
Reply With Quote
  #517  
Staro 21.08.2019, 14:07
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Naravno da ne treba, to mislim da nikada nikome u Srbiji nisu tražili, niti je na spisku potrebnih dokumenata.
Reply With Quote
  #518  
Staro 22.08.2019, 07:53
Dukeduki Dukeduki je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2016
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 92
Smile Moja greska

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Futbalista Prikaz poruke
Jel ovo nesto novo da treba dokaz da imas novac za zelenu lutriju???
Nije, za gc ne treba dokaz...ja se izvinjavam, odgovorio sam na pitanje automatski, jer sam mislio da se radi o turistickoj vizi....
Za intervju prilikom dobijanja gc se ne trazi nikakva potvrda o finansijama.
Reply With Quote
  #519  
Staro 23.08.2019, 00:40
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Ne treba dokaz za novce.

A za onih 5 centi: Sada je to $5. Odete u Starbaks (ja sam to uradio na aerodromu dok sam cekao druga) i porucite groznu kafu i neku pitu koje je prosla pored jabuka kad su je napravili, pa se zbog toga zove "apple pie". Eto i ja sam prosao skoro kao Pupin. Pa i zemljaci smo, red je.
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #520  
Staro 23.08.2019, 19:47
Hopeless_Romantic Hopeless_Romantic je offline
Član
 
Datum prijave: 20.08.2019
YU lokacija: BiH
Poruke: 2
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik slucajni_prolaznik Prikaz poruke
Za sada mozete kao Pupin. Novcani iznos za kupovinu karte u jednom smeru i oko 5 centi za losu pitu od sljiva je vise nego dovoljan. Jedino sto sada bas i necete naci pitu za 5 centi.
E hvala puno, ocigledno sam naisao na neke pogresne informacije. Govorili su kao iako nije zvanican zahtjev mogu u ambasadi odbiti GC jer smatraju da ces biti socijalni slucaj i zavrsiti na teretu drzavi, ako nemas tipa $10.000 na racunu.


Takodjer hvala i drugima koji su odgovorili na pitanje.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Interviews DV 2018 Tia Intervju (interview) - Ambasada 764 25.05.2019 09:46
Ds260 2019 kiddo Uputstva za dobitnike 21 27.02.2019 13:29
Dv-2019 ljubakg Prijava na Lutriju 1042 21.09.2018 13:38
Koverte 2019 Lyddi Uputstva za dobitnike 9 15.04.2018 07:30

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 14:18.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.