ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #41  
Staro 02.02.2011, 21:16
nenad84 nenad84 je offline
Član
 
Datum prijave: 05.01.2011
Poruke: 18
Nepromenjeno

Stigla i meni danas Email poruka o dobitku zelene karte. Po kratkom postupku je izbrisana. Cekamo i dalje 1. maj....
  #42  
Staro 03.02.2011, 01:46
chombe_bg chombe_bg je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2009
YU lokacija: Beograd,Srbija
Poruke: 98
Nepromenjeno

[QUOTE=Score;20756]Ne stvarno, sad ga i oni tupe..? Lepo je receno u uputstvu za prijavu za 2012 da NECE BITI POJEDINACNOG OBAVESTAVANJA nego odes na sajt i ukucas svoj broj. A ovde kazu, dobices mail?

Mislim, mene licno ne pogadja, ali ovo je tipican slucaj ne zna dupe sta radi glava...gde je "dupe" text na pomenutom linku [url]http://serbia.usembassy.gov/dv.html[/url][/QUOTE]
Bas ga tupe,da znas.Ni mene ovo ne pogadja nego me cudi da su ovako neprecizni a ipak su zvanicna obavestenja u pitanju.U sv. slucaju Confirmation Number je keva,a mail mogu a i ne moraju da salju...:;D:
  #43  
Staro 03.02.2011, 01:49
chombe_bg chombe_bg je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2009
YU lokacija: Beograd,Srbija
Poruke: 98
Nepromenjeno

[QUOTE=dare_ns;20757]koliko sam pročitao DV Instructions, ti kada proveriš da si izvušen na sajtu, aktiviraš na tom sajtu mail na koji će da ti šalju sve, a formulare sam skidaš i popunjavaš. Ako se dobro sećam...[/QUOTE]
Mislim da nije tako.Proveris da li izvucen i ako jesi onda verovatno dobijes neki link sa uputstvima za dalje,mislim da nema nikakve veze sa mailom...
  #44  
Staro 03.02.2011, 09:30
lenhi lenhi je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.07.2009
Poruke: 258
Nepromenjeno

Ovde je konfuzija do Američke ambasade a ne do zvanične institucije. Pa pogledajte bilo koju ambasadu sa ex-yu imaju tako svoje bisere jer ih mrzi da u potpunosti nešto odrade do kraja jer su zvanične izmjene minimalne, i onda kombinuju tekstove, kopiraju, i izmijenjaju samo neki dio i stvore netačnu informaciju. Ne znam tačno u kojoj ambasadi (mislim u Sarajevu) još uvijek piše da je slika 300x300 prilikom prijave a već par godina je 600x600. Mrzi ih same sebe što su živi. Neradnici klasični. Zato po svaku informaciju samo na zvaničan sajt u SAD.
  #45  
Staro 11.02.2011, 07:23
cedelita cedelita je offline
Član
 
Datum prijave: 18.05.2010
US lokacija: Phoenix AZ
YU lokacija: Split/CRO
Poruke: 2
Pošalji Skype™ poruku korisniku cedelita
Nepromenjeno

Evo da podijelim s vama isto iskustvo.
Ovo mi fakat djeluje kao dobar lažnjak, sve se do sada plaćalo karticom a sada WU -??????????:wtf:
Koliko vidim svima su i cifre različite i čemu uplata za GB ako imamo njihove ambasade i bliže (Zagreb, Sarajevo, Beograd):wtf:

Hvala svima na komentarima, jer nama početnicima puno znače :bigkiss:


od U.S. Department of State <gov.states.dv@usa.com>
za Adela xxxxxxxxxxxxxxxx <adela.xxxxxxx@gmail.com>
datum 9. veljače 2011. 10:25
predmet U.S. Department of State - Permanent Resident Card for Adela Krivanek Magerl
poslao/la m3kw2wvrgufz5godrsrytgd7.apphosting.bounces.google.com

sakrij detalje 9. 2. (Prije 2 dana)

U.S. Department of State U.S. Department of State sent this message to Adela Krivanek Magerl (adela.krivanek@gmail.com)
Your registered name is included to show this message originated from U.S. Department of State.
Congratulations, you've won !
Dear Adela Krivanek Magerl ,
Congratulations ! You are among those randomly selected and registered for further consideration in the diversity immigrant program. Selection guarantees that
you will receive a United States Permanent Resident Card(also known as Green Card or Diversity Visa) only if you follow the instructions for further processing.
$title
Acceptance Date: Wednesday 9th of February 2011 09:24:27 AM
Winner Name: Adela XXXXXXXX
Address: 49
City: Zenica
Country of Birth: Bosnia & Herzegovina
Phone Number: 385-000000000

Last edited by SEEUSAIC; 21.02.2011 at 22:17. Razlog: Nepotrebno ponavljanje posta istog sadrzaja
  #46  
Staro 12.02.2011, 19:15
VonTuzni VonTuzni je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.07.2010
US lokacija: Minneapolis, MN
YU lokacija: Zagreb
Poruke: 68
Nepromenjeno

We wish to notify you that you have been selected as one of the Diversity Visa (DV) Program winner for receiving a United States
Permanent Resident Card. It is also known as the Green Card Lottery. The lottery has been administered on an annual basis
by the Department of State and conducted under the terms of Section 203(c) of the Immigration and Nationality Act (INA).
Section 131 of the Immigration Act of 1990 (Pub. L. 101-649) amended INA 203 to provide for a new class of immigrants known
as "diversity immigrants" (DV immigrants).
As part of the agreement we will issue A FREE Airline ticket from your country to the USA to claim your Green Card under
the American Green Card Lottery Program. The ticket will be sent via post mail at your address registered with us once your visa
will be remitted by the U.S department of State.
The U.S Department of State will should contact you soon with visa processing information and how to proceed further.


Evo ovo sam ja dobio danas! Vjerojatno je laznjak tj. siguran ali polasno mi od usafis,a preko njih sam prijavljen!!!
__________________
6.10.2010. PRIJAVA- prvi put
2011.- drugi put
14.10.2013- treci put
  #47  
Staro 12.02.2011, 19:42
botexag's Avatar
botexag botexag je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.12.2010
Poruke: 187
Nepromenjeno ...

@VonTuzni..

sta te briga, bar imas besplatnu avio kartu :smrc:
  #48  
Staro 13.02.2011, 00:34
VonTuzni VonTuzni je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.07.2010
US lokacija: Minneapolis, MN
YU lokacija: Zagreb
Poruke: 68
Nepromenjeno

E da je barem 10 maj onda bi mozda i povjerovao, a ovako nisam bas siguran. Tko zna, mozda i tamo preko veze i poznanstva... hehe... :1081:
__________________
6.10.2010. PRIJAVA- prvi put
2011.- drugi put
14.10.2013- treci put
  #49  
Staro 14.02.2011, 00:52
voyager's Avatar
voyager voyager je offline
Član
 
Datum prijave: 24.12.2010
YU lokacija: Skopje, MK
Poruke: 22
Nepromenjeno

Da se priklucim i ja u klubu, i meni je stigao slicni mail (i naravno da cekacu do 1 Maj za pravu informaciju):

Dear xxxxxxxxxx ,
Congratulations ! You are among those randomly selected and registered for further consideration in the diversity immigrant program. Selection guarantees that
you will receive a United States Permanent Resident Card(also known as Green Card or Diversity Visa) only if you follow the instructions for further processing.
$title
Acceptance Date: Saturday 12th of February 2011 06:48:26 PM
Winner Name: xxxxxxxxxxxxx
Country of Birth: Macedonia, Yugoslavia
Phone Number: xxxxxxxxxxx


I stvarno mi nije jasno kao to svi sto su dobili ovakav mail imaju razliciti fees...
__________________
Prijava:05.10.2010 - prv pat
01.05.2011 - You are selected....
Case number: 2012xxxxx15xxx (ponisteno)
Povtorno vlecenje: 25.07.2011 - Has not been selected
01.05.2012 x 2 - HAS NOT BEEN SELECTED
01.05.2014 x 2 - HAS NOT BEEN SELECTED
03.05.2016 x 2 - HAS NOT BEEN SELECTED
03.05.2017 x 2 - HAS NOT BEEN SELECTED
15.05.2018 × 2 - HAS NOT BEEN SELECTED

Last edited by SEEUSAIC; 21.02.2011 at 22:19. Razlog: Nepotrebno ponavljanje posta istog sadrzaja
  #50  
Staro 14.02.2011, 01:58
VonTuzni VonTuzni je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.07.2010
US lokacija: Minneapolis, MN
YU lokacija: Zagreb
Poruke: 68
Nepromenjeno

Danas mi dolsa poruka o placanju, neki dan sam dobio samo obavijest kao da sam dobio na lutriji a danas mi stiglo da moram platiti 880 dolara. Izgleda da oni stvarno nece zaobici nikoga tko se prijavio na lutriji.
Naravno, obrisana poruka istoga trena!!
__________________
6.10.2010. PRIJAVA- prvi put
2011.- drugi put
14.10.2013- treci put
 


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
New York State, potom Florida tiberije Lokacije u USA 5 03.11.2014 19:35
Women's Department wrath:of:the:lich:king Vaša strana 62 05.05.2010 01:44
Men's Department xeg Vaša strana 60 26.03.2009 14:56
Hmm,dobio sam E-mail?? nepiyu Stare teme 11 02.09.2008 01:15

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 18:19.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.