ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Prva koverta

Prva koverta Dobili ste prvu kovertu sa formularima koje treba poslati američkoj vladi. Šta sad?

Prva koverta » DV2012 Results » Bitni linkovi
O prvoj koverti Formulari Korisne informacije Proverite prijavu Učlanite se

 
 
Thread Tools Display Modes
  #111  
Staro 02.05.2011, 00:18
skiner_x skiner_x je offline
Član
 
Datum prijave: 02.05.2011
US lokacija: Chicago, Il
YU lokacija: Bresno Polje
Poruke: 28
Nepromenjeno

Pozdrav svima. Slucajno googlujuci naidjoh na ovaj forum koji mi je bas privukao paznju. Posle godine sam se prijavio za green card lutriju i nestrpljivo cekao taj prvi maj da vidim da li sam izvucen ili ne i danas udjem na oficijalni sajt vlade SAD-a i kucajuci svoce prezime i onaj broj prijave i godinu rodjenja otvorila mi se strana na kojoj kako sam ja razumeo pise da sam usao u uzi izbor i dobio sam neki kod 2012EUXXXXXXXX. Mene sada zanima sta to znaci, da li to znaci da cu dobiti pismo od Kentucky Consular centra i da sam proceduru za dobijanje zelene karte ili nesto drugo? I ako je odgovor na ovo moj epitanje pozitivan da li ja ispunjavam uslove posto imam zavrsenu visu skolu, pa fakultet i imam 13 meseci radnog iskustva? Hvala vam u napred na odgovoru, pocetnik sam u ovome i nemam pojma kako sve to ide
  #112  
Staro 02.05.2011, 00:33
ivkodrg ivkodrg je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.10.2009
Poruke: 83
Nepromenjeno

Provera, nista 3 . put zaredom.
Kako sad stvari stoje, mislim da ce ovo biti i zadnji pokusaj.
Cestitke svima koji su imali vise srece, prosto ne mogu da poverujem ovaj bracni par oboje izvuceni.
Pa to je stvarno SRECAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  #113  
Staro 02.05.2011, 00:39
gorcvet's Avatar
gorcvet gorcvet je offline
Član
 
Datum prijave: 01.05.2011
US lokacija: New York
YU lokacija: Macedonia
Poruke: 4
Pošalji MSN poruku korisniku gorcvet
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik skiner_x Prikaz poruke
Pozdrav svima. Slucajno googlujuci naidjoh na ovaj forum koji mi je bas privukao paznju. Posle godine sam se prijavio za green card lutriju i nestrpljivo cekao taj prvi maj da vidim da li sam izvucen ili ne i danas udjem na oficijalni sajt vlade SAD-a i kucajuci svoce prezime i onaj broj prijave i godinu rodjenja otvorila mi se strana na kojoj kako sam ja razumeo pise da sam usao u uzi izbor i dobio sam neki kod 2012EUXXXXXXXX. Mene sada zanima sta to znaci, da li to znaci da cu dobiti pismo od Kentucky Consular centra i da sam proceduru za dobijanje zelene karte ili nesto drugo? I ako je odgovor na ovo moj epitanje pozitivan da li ja ispunjavam uslove posto imam zavrsenu visu skolu, pa fakultet i imam 13 meseci radnog iskustva? Hvala vam u napred na odgovoru, pocetnik sam u ovome i nemam pojma kako sve to ide
Zdravo na site,
Utrovo poglednav i vidov deka sum izvlecena, case 2012EU00008XXX . Mnogu se raduvam. Spored informaciite na http://travel.state.gov/visa/immigra...ypes_1322.html , edinstven nacin na informiranje na dobitnicite e preku proverka na web, i pretpostavuvam nema da ima pismo od Kentucky consular section.
  #114  
Staro 02.05.2011, 01:03
jedan.od.nas jedan.od.nas je offline
Drug član
 
Datum prijave: 21.01.2011
US lokacija: bilo gdje ;-)
YU lokacija: BiH
Poruke: 32
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ivkodrg Prikaz poruke
Provera, nista 3 . put zaredom.
Kako sad stvari stoje, mislim da ce ovo biti i zadnji pokusaj.
Cestitke svima koji su imali vise srece, prosto ne mogu da poverujem ovaj bracni par oboje izvuceni.
Pa to je stvarno SRECAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Hvala brate. Na žalost ne postoji način da nekom po našem izboru ustupimo jednu od dve aplikacije. Priznajem i mi smo u čudu. Danas je bilo i smeha i suza, radosnica naravno, a večeras nema sna ...
  #115  
Staro 02.05.2011, 01:06
voyager's Avatar
voyager voyager je offline
Član
 
Datum prijave: 24.12.2010
YU lokacija: Skopje, MK
Poruke: 22
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik gorcvet Prikaz poruke
Zdravo na site,
Utrovo poglednav i vidov deka sum izvlecena, case 2012EU00008XXX . Mnogu se raduvam. Spored informaciite na http://travel.state.gov/visa/immigra...ypes_1322.html , edinstven nacin na informiranje na dobitnicite e preku proverka na web, i pretpostavuvam nema da ima pismo od Kentucky consular section.
Cestitki gorcvet!! I nie (jas, maz i dete) sme izvleceni...ti od kade si? Pozdrav!
__________________
Prijava:05.10.2010 - prv pat
01.05.2011 - You are selected....
Case number: 2012xxxxx15xxx (ponisteno)
Povtorno vlecenje: 25.07.2011 - Has not been selected
01.05.2012 x 2 - HAS NOT BEEN SELECTED
01.05.2014 x 2 - HAS NOT BEEN SELECTED
03.05.2016 x 2 - HAS NOT BEEN SELECTED
03.05.2017 x 2 - HAS NOT BEEN SELECTED
15.05.2018 × 2 - HAS NOT BEEN SELECTED
  #116  
Staro 02.05.2011, 01:52
gorcvet's Avatar
gorcvet gorcvet je offline
Član
 
Datum prijave: 01.05.2011
US lokacija: New York
YU lokacija: Macedonia
Poruke: 4
Pošalji MSN poruku korisniku gorcvet
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik voyager Prikaz poruke
Cestitki gorcvet!! I nie (jas, maz i dete) sme izvleceni...ti od kade si? Pozdrav!
1vi Maj izleze prekrasen den . Jas sum od Bitola. Pozdravi!
  #117  
Staro 02.05.2011, 01:54
nemili's Avatar
nemili nemili je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 23.10.2009
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Beograd
Poruke: 290
Pošalji Skype™ poruku korisniku nemili
Nepromenjeno

You are among those randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2012

Evo da se pohvalim da je meni ova godina bila srecna! Iz 4. puta sam izvucen. Pre tri meseca sam dosao u USA na studentsku vizu i nisam ocekivao da cu imati srece na lutriji, posto nikada nisam imao srece sa kladjenjem, izvlacenjima i slicnim stvarima. Evo sada cekam da vidim kada ce moj broj 15*** doci na red. E kada se opasuljim moram da vidim sa KCC kakva je procedura oko adjustment of status.

Cestitam svim dobitnicima od srca , a onima koji nisu izvuceni zelim vise srece sledece godine! Ne odustajte, nemate sta da izgubite.
__________________
17.01.2011. - stigao u Chicago
  #118  
Staro 02.05.2011, 02:23
nemili's Avatar
nemili nemili je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 23.10.2009
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Beograd
Poruke: 290
Pošalji Skype™ poruku korisniku nemili
Nepromenjeno

Evo i meni je ulepsan ovaj 1.maj. Izvucen sam iz 4. puta. Mnogo vremena na ovom forumu mi je odrzavalo pozitivan duh i veru u dobitak jednoga dana...

Cestitke svim dobitnicima!
__________________
17.01.2011. - stigao u Chicago
  #119  
Staro 02.05.2011, 04:34
Mrfut Mrfut je offline
Član
 
Datum prijave: 01.05.2011
US lokacija: New Jersey
YU lokacija: Skopje
Poruke: 4
Nepromenjeno

Znaci do sega trojca dobitnici od Makedonija... voyager, gorcvet i jas.

Last edited by Mrfut; 02.05.2011 at 04:40.
  #120  
Staro 02.05.2011, 08:10
skiner_x skiner_x je offline
Član
 
Datum prijave: 02.05.2011
US lokacija: Chicago, Il
YU lokacija: Bresno Polje
Poruke: 28
Nepromenjeno

Evo i ja da se javim, prvi put sam se prijavio i izvucen sam, presrecan sam, jos samo kada bi neko objasnio proceduru, cuo sam da se dosta promenilo u odnosu na proslu godinu
 

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV2011 Results ljubilica Prva koverta 84 29.04.2011 21:31

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:46.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.