ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Uputstva za dobitnike

Uputstva za dobitnike Izvučeni ste? Čestitamo! Ovde možete naći informacije o svim etapama procesa, od izvlačenja do intervjua i dobijanja vize.

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #2171  
Staro 29.04.2020, 19:21
Michi20 Michi20 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.03.2020
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BokaLunki Prikaz poruke
Da li je neko skoro kontaktirao ambasadu putem mejla i dobio odgovor? Ja vec nekoliko dana cekam da mi odgovore. Slala sam na belgradeiv@state.gov
Da li si možda dobila odgovor od ambasade? I mi smo se registrovali ali ne znamo šta da radimo sa lekarskim jer ga nismo uradili a intervju se bliži. Naravno onaj otkazani polovinom maja.



------------------------------
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00021XXX
DS-260: maj 2019
Zahtev za dokumenta: decembar-2019
Dokumenta u redu: februar - 2020
Reply With Quote
Reply With Quote
  #2172  
Staro 29.04.2020, 22:15
BokaLunki BokaLunki je offline
Drug član
 
Datum prijave: 22.04.2020
Poruke: 33
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Michi20 Prikaz poruke
Da li si možda dobila odgovor od ambasade? I mi smo se registrovali ali ne znamo šta da radimo sa lekarskim jer ga nismo uradili a intervju se bliži. Naravno onaj otkazani polovinom maja.



------------------------------
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00021XXX
DS-260: maj 2019
Zahtev za dokumenta: decembar-2019
Dokumenta u redu: februar - 2020
Reply With Quote
Ne, nista mi nisu odgovorili. Nadam se da ce ambasada uskoro da objavi neko obavestenje pa da znamo na cemu smo
Reply With Quote
  #2173  
Staro 29.04.2020, 22:20
Michi20 Michi20 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.03.2020
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BokaLunki Prikaz poruke
Ne, nista mi nisu odgovorili. Nadam se da ce ambasada uskoro da objavi neko obavestenje pa da znamo na cemu smo
Ovaj naš predsednik najavio ukidanje vanrednog stanja sledeće nedelje. A nama je frka da li i dalje važi stari termin, jer nam nije logično kao i tebi da nam šalju da registrujemo intervju koji je svima otkazan za maj.


------------------------------
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00021XXX
DS-260: maj 2019
Zahtev za dokumenta: decembar-2019
Dokumenta u redu: februar - 2020
Reply With Quote
Reply With Quote
  #2174  
Staro 29.04.2020, 22:34
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

A šta vam piše na onoj stranici gde se proveravaju rezultati i gde inače stoji datum i vreme intervjua?
Reply With Quote
  #2175  
Staro 29.04.2020, 23:21
Michi20 Michi20 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.03.2020
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ikac89 Prikaz poruke
A šta vam piše na onoj stranici gde se proveravaju rezultati i gde inače stoji datum i vreme intervjua?
i dalje stoji sve isto kao i pre. Nije otkazan intervju.

------------------------------
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00021XXX
DS-260: maj 2019
Zahtev za dokumenta: decembar-2019
Dokumenta u redu: februar - 2020
Reply With Quote
  #2176  
Staro 30.04.2020, 00:04
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Izvinjavam se, možda ste već pisali, ali da li ste pokušavali da zovete telefonom?

Inače baš čudna situacija. Možda je neko iz ambasade greškom aktivirao tu opciju na vašem kejsu da zakažete intervju, a možda su i rešili da nastave sa intervjuima, ali to mi se nikako ne uklapa sa ovom zabranom. U svakom slučaju možemo samo da nagađamo i samo ovi iz ambasade mogu da daju tačnu informaciju.
Ukoliko se odlučite da zovete ambasadu, tražite da vas povežu sa nekim iz konzularnog odeljenja za imigracione vize. Čini mi se da je neko već kačio na forumu direktan broj telefona do tog odeljenja, ali se ne sećam u kojoj temi.
Reply With Quote
  #2177  
Staro 30.04.2020, 01:54
BokaLunki BokaLunki je offline
Drug član
 
Datum prijave: 22.04.2020
Poruke: 33
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ikac89 Prikaz poruke
Izvinjavam se, možda ste već pisali, ali da li ste pokušavali da zovete telefonom?

Inače baš čudna situacija. Možda je neko iz ambasade greškom aktivirao tu opciju na vašem kejsu da zakažete intervju, a možda su i rešili da nastave sa intervjuima, ali to mi se nikako ne uklapa sa ovom zabranom. U svakom slučaju možemo samo da nagađamo i samo ovi iz ambasade mogu da daju tačnu informaciju.
Ukoliko se odlučite da zovete ambasadu, tražite da vas povežu sa nekim iz konzularnog odeljenja za imigracione vize. Čini mi se da je neko već kačio na forumu direktan broj telefona do tog odeljenja, ali se ne sećam u kojoj temi.
Da, ja sam ih pozvala, medjutim zena sa kojom sam razgovarala mi je rekla da ne moze da mi da odgovor i da trenutno nema nikog u ambasadi kome bi mogla da preusmeri poziv jer svi uglavnom rade od kuce i da im posaljem mejl. Rekla sam joj da sam mejl vec poslala ali da nisam dobila odgovor. Porucila mi je samo da budem strpljiva i da ce odgovoriti jer su verovatno u guzvi. Proslo je skoro 10 dana a odgovora jos uvek nema.
Reply With Quote
  #2178  
Staro 30.04.2020, 10:07
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Pošaljite im poruku preko fb stranice. Znam da su ljudi pre slali i da su im brzo odgovarali.
https://www.facebook.com/usaconsblg
Reply With Quote
  #2179  
Staro 30.04.2020, 19:47
Michi20 Michi20 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.03.2020
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BokaLunki Prikaz poruke
Da, ja sam ih pozvala, medjutim zena sa kojom sam razgovarala mi je rekla da ne moze da mi da odgovor i da trenutno nema nikog u ambasadi kome bi mogla da preusmeri poziv jer svi uglavnom rade od kuce i da im posaljem mejl. Rekla sam joj da sam mejl vec poslala ali da nisam dobila odgovor. Porucila mi je samo da budem strpljiva i da ce odgovoriti jer su verovatno u guzvi. Proslo je skoro 10 dana a odgovora jos uvek nema.
Poslali smo jutros mail i odgovorili su nam za par sati. Verovatno automatski mail. Ukratko. piše da od 16. marta SAD otkazuje sve termine za intervjue. Nastaviće sa radom u najkraćem roku tj. kada prođe nadam se vanredno stanje.


DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00021XXX
DS-260: maj 2019
Zahtev za dokumenta: decembar-2019
Dokumenta u redu: februar - 2020
Reply With Quote
  #2180  
Staro 30.04.2020, 20:25
BokaLunki BokaLunki je offline
Drug član
 
Datum prijave: 22.04.2020
Poruke: 33
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Michi20 Prikaz poruke
Poslali smo jutros mail i odgovorili su nam za par sati. Verovatno automatski mail. Ukratko. piše da od 16. marta SAD otkazuje sve termine za intervjue. Nastaviće sa radom u najkraćem roku tj. kada prođe nadam se vanredno stanje.


DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00021XXX
DS-260: maj 2019
Zahtev za dokumenta: decembar-2019
Dokumenta u redu: februar - 2020
I meni je stigao isti mejl onda kada sam poslala. Kada sam pozvala ambasadu rekla sam da mi stigao taj automatski odgovor sa obavestanjem o prestanku rada i da sam ih zbog toga pozvala jer sam mislila da necu dobiti odgovor bas zbog te sadrzine mejla. Rekla mi je da je to automatski mejl koji svima stize ali da to ne znaci da nece odgovoriti vec da znaci da im je mejl stigao i da cekam odg. E sad....
Reply With Quote
Odgovori

Tags
run the risk


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 11:06.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.