ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Druga koverta

Druga koverta Dobili ste drugu kovertu sa spiskom papira za ambasadu i uputstvu za obavljanje lekarskih pregleda. Šta sad?

Druga koverta » druga koverta za dv 2011 » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

 
 
Thread Tools Display Modes
  #21  
Staro 24.09.2010, 01:19
Gugly's Avatar
Gugly Gugly je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 22.09.2010
Poruke: 110
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik spectra Prikaz poruke
Datum kada su oni poslali kovertu - to je datum s njihove koverte.
A ja sam svoju slala DHL-om, tako da znas u sat kad je dosla, a kamo li u dan..

Ovdje imas formu maila kako mozes poslati upit o tvojoj posiljci.
Tek sad videh da na pisamcetu od njih ima datum..Odma gore iznad bar-code-a..Ja k'o kreten trazio po koverti spolja ..Meni pise April 26, 2010. HEJ, pa to je isti dan kad su poslali i CELESTINE! Pa ja i ti smo skroz priblizni, koleginice

Ok..A taj DHL se placa vise verovatno..Al' ok - vredi!
Hvala na ovom linku..

Btw. sta je to 'Visa bulletin'? (sad ce svi da mi se smeju )

Last edited by Gugly; 24.09.2010 at 01:26.
  #22  
Staro 24.09.2010, 03:59
Gugly's Avatar
Gugly Gugly je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 22.09.2010
Poruke: 110
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Score Prikaz poruke
E, nema veze, i ja sam stavio N/A na isto mesto..na oba mesta, gde cu biti i kome da salju GC i dobio sam drugo pismo. Ne panicite ljudi, bice sve u redu samo mi mali brojevi smo dobili za sad, krenuce, polako...Ako ste bas u frci, posle slanja druge koverte Kentaki nema vise nikakve veze sa vama, zovite ambasadu i saznacete jeli koverta negde na putu zastranila ili je jos nisu ni poslali, jer cete vi biti u kompjuteru nadlezne ambasade mnogo pre nego dobijete drugu kovertu.

Gledam ovde po forumu sto su ljudi dole pisali te datume pristizanja i slanja..Neki sto su bili izvuceni 2008. (za DV2009) su drugu kovertu dobili tek u decembru 2008..A jedan vidim cak u martu 2009. Prakticno mu je od 1. do 2. koverte proslo nekih 10-ak meseci!? Ima i tih varijanti?
  #23  
Staro 24.09.2010, 08:31
celestine celestine je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 14.05.2010
US lokacija: Atlanta, GA
YU lokacija: Bg
Poruke: 181
Nepromenjeno

@ Gugly
Ti i ja imamo veoma priblizne i brojeve i razvoj situacije. I kazem ti ni meni nije stigla druga koverta.....jos. Ali stici ce
A sto se tice datuma pristizanja iste, ima tu raznih faktora. Ne posalju svi u isto vreme formulare nazad u KKC u isto vreme.....tako da ih ne mogu ni obradjivati u isto vreme.
Ja sam za sada jos uvek u fazonu da cekam.
__________________
26. april - poslata prva koverta iz Kentucky-ja
13. maj - stigla prva koverta
CN - DV211EU00011xxx
31. maj - poslali formulare nazad u Kentucky (bez povratnice, obicnom postom... ali uverena sam stici ce ili je vec stigla)
21. septembar poslata druga koverta iz KCC, stigla pocetkom oktobra
18. novembar zakazan intervju........odlozen...
  #24  
Staro 24.09.2010, 23:07
Gugly's Avatar
Gugly Gugly je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 22.09.2010
Poruke: 110
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik celestine Prikaz poruke
@ Gugly
Ti i ja imamo veoma priblizne i brojeve i razvoj situacije. I kazem ti ni meni nije stigla druga koverta.....jos. Ali stici ce
A sto se tice datuma pristizanja iste, ima tu raznih faktora. Ne posalju svi u isto vreme formulare nazad u KKC u isto vreme.....tako da ih ne mogu ni obradjivati u isto vreme.
Ja sam za sada jos uvek u fazonu da cekam.

Izvini, nov sam ovde pa nisam usao u stos, a nemam ovih dana bas vremena da provaljujem sajt kako, sta, gde, najkrace.. (Opet ispadam xtremly stupid )
Ali, kako se ovde salju privatne poruke?!?!..Ja ne vido' nigde natpise tipa 'send message', 'reply message' or something like that..
Plz help me!
  #25  
Staro 24.09.2010, 23:10
Neverhood's Avatar
Neverhood Neverhood je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.10.2009
US lokacija: San Diego
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 152
Nepromenjeno

Mislim da ti je potreban odredjeni broj postova za slanje poruka.
  #26  
Staro 24.09.2010, 23:25
Gugly's Avatar
Gugly Gugly je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 22.09.2010
Poruke: 110
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Neverhood Prikaz poruke
Mislim da ti je potreban odredjeni broj postova za slanje poruka.
Auuu bre..pa cemu to.. Kol'ko- zna li iko?
Sta sad treba da saljem besmislene poruke na silu, da bi mogao nekom da posaljem private poruku..E, to drugarice i drugovi, nije lepo..

(evo jedne.. ... ... besmislene poruke )

E, evo sad izgleda 'oce! Upravo! Ovo editujem naknadno ..Izgleda treba da premasis 10 poruka na forumu da bi mogao da saljes nekom licne..
  #27  
Staro 26.09.2010, 16:50
pericp pericp je offline
Član
 
Datum prijave: 26.05.2010
YU lokacija: Pancevo
Poruke: 24
Nepromenjeno

Kolega Gugly, ja sam zavrsio ETF i planiram da palim sledece godine u San Diego. Naravno, ako mi stigne druga koverta. Ali ja sam visok broj 23xxx! Inace ja sam zaboravio da stavim i N/A pa sam naknadno slao, jer su mi trazili da upisem nesto...
__________________
2011EU00023xxx
xx.05.2010 - koverta iz Kentuckyja
xx.05.2010 - stigla prva koverta
xx.05.2010 - vraćena prva koverta
xx.06.2010 - KCC primio prvu kovertu
  #28  
Staro 27.09.2010, 17:04
Gugly's Avatar
Gugly Gugly je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 22.09.2010
Poruke: 110
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik pericp Prikaz poruke
Kolega Gugly, ja sam zavrsio ETF i planiram da palim sledece godine u San Diego. Naravno, ako mi stigne druga koverta. Ali ja sam visok broj 23xxx! Inace ja sam zaboravio da stavim i N/A pa sam naknadno slao, jer su mi trazili da upisem nesto...

Znam tbra, rek'o si mi..'Fala puno!
  #29  
Staro 04.10.2010, 13:06
Gugly's Avatar
Gugly Gugly je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 22.09.2010
Poruke: 110
Nepromenjeno

Meni jutros stigla 2. koverta..Intervju zakazan za 16. novembar..Uh, al doslo blizu! :/
Koja je fora da se to malo odlozi? Ako ikako moze..Ja bih najradije sve odlozio i intervju, i viziranje i naravno eventualni odlazak...
  #30  
Staro 04.10.2010, 16:53
celestine celestine je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 14.05.2010
US lokacija: Atlanta, GA
YU lokacija: Bg
Poruke: 181
Nepromenjeno

Stigla danas druga koverta, intervju 18. novembar... Zovemo ambasadu i odlozimo! (I guess)
__________________
26. april - poslata prva koverta iz Kentucky-ja
13. maj - stigla prva koverta
CN - DV211EU00011xxx
31. maj - poslali formulare nazad u Kentucky (bez povratnice, obicnom postom... ali uverena sam stici ce ili je vec stigla)
21. septembar poslata druga koverta iz KCC, stigla pocetkom oktobra
18. novembar zakazan intervju........odlozen...
 

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV 2011 - Da se prebrojimo zeljko987 Stare teme 447 08.04.2012 15:09
Prva koverta dv 2011 ljubilica Prva koverta 455 04.06.2010 16:09
druga koverta za dv 2010 dado01 Druga koverta 174 02.04.2010 18:58
Stigla druga koverta, ... mvp977 Druga koverta 35 09.12.2008 14:04

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 15:30.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.