ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Uputstva za dobitnike

Uputstva za dobitnike Izvučeni ste? Čestitamo! Ovde možete naći informacije o svim etapama procesa, od izvlačenja do intervjua i dobijanja vize.

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #2241  
Staro 05.09.2020, 12:22
Michi20 Michi20 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.03.2020
Poruke: 86
Nepromenjeno

Sad ne razumem. Ako zakažeš razgovor i odobre ti vizu opet ne možeš u Ameriku pre 1. januara 2021. I pitanje je ako Trump pobedi na izborima da ne produži zabranu
Reply With Quote
  #2242  
Staro 05.09.2020, 12:40
Aleksandar381 Aleksandar381 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.05.2019
Poruke: 78
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik marko1995 Prikaz poruke
Ja sam debela grupa 5 i već odavno sam se spustio na zemlju i znam da za mene od bilo kakve presude nema ništa.
Jednostavno puno je tu ljudi sa isteklom vizom, zakazanim slučajem koji trebaju opet biti zakazani, itd.
Sigurno da trenutno niko ne razmišlja o ljudima koji uopšte nisu dobili ni potvrdu za dokumenta a kamoli email o zakazivanju kao što je i moj slučaj.

Što se tiče presude i dalje je po mom skromnom mišljenju sve to tanko da je mislio srušiti ban srušio bi ga sinoć i produžio bi rok, ovako, sve to i dalje izgleda “mršavo”...

Nadam se da griješim i da će barem ljudi koji su već zakazani biti ponovo zakazani po hitnom postupku i da će im se izdati viza.
Grupe 4 i 5 stvarno nemaju čemu da se nadaju.

pogledaj Curtis Morisonov kanal na Telegramu i Tviteru, pokrece novu tuzbu koja mozda tebi moze pomoci.

If you are #DV2020 winner, 𝗯𝘂𝘁 𝗻𝗼𝘁 𝗮 𝗻𝗮𝗺𝗲𝗱 𝗽𝗹𝗮𝗶𝗻𝘁𝗶𝗳𝗳 Mohammed, Aker, Fonjong, or Gomez, and you face barriers to entry that not resolved by today's order, we are filing another lawsuit, called DV 3.0, on Mon., September 14 just for you.

The purpose of DV 3.0 lawsuit will not be to expedite your visa applications. It's too late for that ask. The goal of this lawsuit will be simply to ask the court to extend the time for you to get your visa from Sept 30, 2020 to Sept 30, 2021

Which #DV2020 winners should consider this lawsuit?
(1) European who still may not get interviews because subject to PP 9993
(2) Cubans who can't leave island
(3) Iranians who don't yet have PP 9645 waivers

he cost to participate for DV winner is $1,000, payable as $500 up front, and $500 after the DV winner is in the USA. (Each beneficiary is $500 more, but that is due on the back end after arrival in the US)
(4) others 2020 DV winners wanting to increase odds of getting visa
Reply With Quote
  #2243  
Staro 05.09.2020, 12:55
Aleksandar381 Aleksandar381 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.05.2019
Poruke: 78
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Michi20 Prikaz poruke
Sad ne razumem. Ako zakažeš razgovor i odobre ti vizu opet ne možeš u Ameriku pre 1. januara 2021. I pitanje je ako Trump pobedi na izborima da ne produži zabranu
Da, za sada je tako pre 1 januara nema puta, ali ostaje da se vidi mozda se nesto i promeni, ima jos nekoliko tuzbi, a i pitanje je kako ce se State Department ponasati sad, a u slucaju da Tramp pobedi i produzi ban, ti uvek po zakonu mozes da traazis reizdavanje vize zato sto iz objektivnih razloga nisi mogao da je iskoristis, a u prilog tome ide i upravo ova presuda od juce.

Drugim recima morace da je reizdaju pa makar to trajalo jos godinu dana i tuzio ih opet.

Ima jos nesto tu, advokati su spremni da pokrenu novi proces ako se desi da Tramp opet produzi zabranu posle 1 Jan, posto je to privremena zabrana i postavlja se sad pitanje ako treci put nekim cudom bude produzena da li je to legalno. ( ovo su reci advokata)
Reply With Quote
  #2244  
Staro 05.09.2020, 21:19
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Gledam ovo za ovu novu tužbu i iskreno ja bih, da sam izvučen za dv2020, platio tj. pridružio bih se tužbi. Sa jedne strane, 500 dolara nije malo, posebno kada se uzme ubzir ekonomska situacija na ovim prostorima, ali opet sa druge strane, u slučaju pozitivnog ishoda tih 500 dolara može dosta toga dobrog da donese. Ne znam kakve su šanse što se tužbe tiče, ali što kažu - davljenik se i za slamku hvata.
Reply With Quote
  #2245  
Staro 05.09.2020, 21:50
Michi20 Michi20 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.03.2020
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ikac89 Prikaz poruke
Gledam ovo za ovu novu tužbu i iskreno ja bih, da sam izvučen za dv2020, platio tj. pridružio bih se tužbi. Sa jedne strane, 500 dolara nije malo, posebno kada se uzme ubzir ekonomska situacija na ovim prostorima, ali opet sa druge strane, u slučaju pozitivnog ishoda tih 500 dolara može dosta toga dobrog da donese. Ne znam kakve su šanse što se tužbe tiče, ali što kažu - davljenik se i za slamku hvata.
Znaš kako. Ovo više nije besplatna lutrija, ovo je ruski rulet. Ja bre ako zakažem intervju u septembru moram da izdvojim 2800$ za vizu.Jer nas je četvoro. I onda da čekam jebeni januar da vidim da li će pasti ban. Ludilo. Smara sve više ovo Plus ako ne daj bože pobedi Tramp. Onda realno aj zdravo GREEN CARD lutrija za sve
Reply With Quote
  #2246  
Staro 24.09.2020, 16:43
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Izašao je drugi bulletin za 2021. tj. za novembar. Za EU region cutoff number je 4800.
Reply With Quote
  #2247  
Staro 25.09.2020, 02:00
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Michi20 Prikaz poruke
Znaš kako. Ovo više nije besplatna lutrija, ovo je ruski rulet. Ja bre ako zakažem intervju u septembru moram da izdvojim 2800$ za vizu.Jer nas je četvoro. I onda da čekam jebeni januar da vidim da li će pasti ban. Ludilo. Smara sve više ovo Plus ako ne daj bože pobedi Tramp. Onda realno aj zdravo GREEN CARD lutrija za sve
Nista sto je dobro nije jeftino.

A ovde dodaju i da nema besplatnog rucka.
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #2248  
Staro 29.10.2020, 15:30
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Izašao je bulletin za decembar i cutoff za EU region je 6000....
Reply With Quote
  #2249  
Staro 29.10.2020, 22:25
Ata93 Ata93 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.07.2020
YU lokacija: BiH
Poruke: 86
Nepromenjeno

U kojem mjesecu bi dosli do 15/16.000 po nekoj vasoj procjeni,jer vidim da je prosle godine u ovom periodu bilo 8500 za EU
Reply With Quote
  #2250  
Staro 30.10.2020, 00:15
Michi20 Michi20 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.03.2020
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Ata93 Prikaz poruke
U kojem mjesecu bi dosli do 15/16.000 po nekoj vasoj procjeni,jer vidim da je prosle godine u ovom periodu bilo 8500 za EU
Gledaj ovako,ja sam bio 21000 i imao sam zakazan razgovor polovinom maja. Pa ti sad izračunaj.
Reply With Quote
Odgovori

Tags
run the risk

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 20:10.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.